Πώς βιώνουν τον οργασμό τα δύο φύλα;

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εγραψες!:D:clapup:

Μάνα μου, ώχου, μάνα μου !!
Οη,Οη, μάνα μ' !!!
εχω κατι καλυτερο" 'Ωρε μάνα μου!":P

παντως στον οργασμο και πανω στην ερωτικη πραξη φαινεται η ουσια του χαρακτηρα καποιου...εκει δεν μπορεις να κρυφτεις..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ge-ia

Νεοφερμένος

Η ge-ia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Πάρα πολύ πετυχιμένα και τα 37 είδη οργασμών .....!!!!!

Ολα είναι θέμα χημείας και επιθυμίας πιστευω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
παντως στον οργασμο και πανω στην ερωτικη πραξη φαινεται η ουσια του χαρακτηρα καποιου...εκει δεν μπορεις να κρυφτεις..;)


οχι απαραιτητα.
αποκλιεις το ενδεχομενο καποιος που ειναι γενικα στη ζωη του φατσουλα και γλυκομιλητος και ευγενικος στο κρεβατι να του βγαινουν τα βιαια ενστιγκτα και να ζηταει αλλα?? αν τη βρησκει δηλαδη να βριζει αυτο δεν ερχεται σε αντιθεση με το προφιλ του στον ''εξω'' κοσμο??


εγω παντως ψιλοζηλευω που οι αντρες δε ''δυσκολευονται'' οσο εμεις για να ερθουν σε οργασμο.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αποκλιεις το ενδεχομενο καποιος που ειναι γενικα στη ζωη του φατσουλα και γλυκομιλητος και ευγενικος στο κρεβατι να του βγαινουν τα βιαια ενστιγκτα και να ζηταει αλλα?? αν τη βρησκει δηλαδη να βριζει αυτο δεν ερχεται σε αντιθεση με το προφιλ του στον ''εξω'' κοσμο??
μα ακριβως αυτο λεω...οτι στο κρεβατι ειναι ο πραγματικος σου εαυτος..αυτος που κρυβεις εξω πολλες φορες...
το μεθυσι και ο ερωτας δειχνουν το πραγματικο χαρακτηρα-ή τουλαχιστον τον ΠΙΟ γνησιο--

εγω παντως ψιλοζηλευω που οι αντρες δε ''δυσκολευονται'' οσο εμεις για να ερθουν σε οργασμο.
και εμεις μπορουμε να πουμε οτι ζηλευουμε εσας που φτανεται στον υψιστο-απολυτο οργασμο ..-όποτε φτανετε τελοσπαντων:P-.. ενω εμεις ισως να μεινουμε παντα πιο επιφανειακοι στο θεμα αυτο..:/:;)


δεν ειναι τυχαιο που η θεα του ερωτα ήταν η Αφροδιτη και οχι ο Αρης...ο Αρης -ανδρας επειδη πρεπει παντα να ειναι σε εγρηγορση ,χανει παντα κατι απο ην ουσια του ερωτα...δεν μπορει να δωθει ολοκληρωτικα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
μα ακριβως αυτο λεω...οτι στο κρεβατι ειναι ο πραγματικος σου εαυτος..αυτος που κρυβεις εξω πολλες φορες...
το μεθυσι και ο ερωτας δειχνουν το πραγματικο χαρακτηρα-ή τουλαχιστον τον ΠΙΟ γνησιο--


δε νομιζω πως επειδη καποιος τη βρησκει να βριζει οταν ερχεται σε οργασμο κρυβει ενα βιαιο προφιλ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
τοτε τι κανει?για να κανεις κατι σημαινει οτι ο χαρακτηρας σου το εχει αναγκη...;)

επιθετικο προφιλ θα το ελεγα...:)

να σου θυμισω ποσοι ευγενικοι και χαμηλων τονων ανθρωποι εχουν σκοτωσει και κατασφαξει πολλους ανθρωπους?


αυτα που ξερουν οι πορνες δεν τα ξερει ο κοσμος ολος..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top