e-book

alexandrosmf

Νεοφερμένος

Ο alexandrosmf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Καλησπερα μηπως ξερει κανεις που θα μπορουσα να βρω κανενα site με δωρεαν μαθηματικα e-books
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Δεν νομιζω να βρεις free e-books , χωρις πνευματικα δικαιωματα, για μαθηματικα ... Αν ομως ψαχνεις να βρεις πηγες που εχουν μαθηματικα βιβλια με πνευματικα δικαιωματα παράνομα ... μάλλον είσαι σε λάθος μέρος... Διαβασε το παρακατω όρο

Απαγορεύεται αυστηρότατα το κάθε μήνυμα να περιέχει οτιδήποτε σχετικό με παράνομο λογισμικό ή μεθόδους εξουδετέρωσης της προστασίας λογισμικού καθώς και συνδέσμους (links) για ιστοσελίδες που περιέρχουν τέτοιο περιεχόμενο ή ακόμη και torrents τα οποία αναφέρονται σε εμπορικά προγράμματα ή σε παράνομα αντίγραφα έργων που προστατεύονται από την νομοθεσία περί πνευματικής ιδιοκτησίας. Στην απαγόρευση αυτή περιλαμβάνονται και οι λέξεις-κλειδία που εύκολα μπορούν να συσχετιστούν με συγκεκριμένες πηγές παράνομου υλικού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandrosmf

Νεοφερμένος

Ο alexandrosmf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
βασικα δεν ψαχνω πηγες που να εχουν μαθηματικα βιβλια με πνευματικα δικαιωματα παρανομα αλλα ψαχνω χωρις πνευματικα δικαιωματα οπως αυτο https://ocw.mit.edu/ans7870/resources/Strang/strangtext.htm
https://ocw.mit.edu/ans7870/resources/Strang/strangtext.htm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Μπορεις να ψαξεις σε σαιτ μεγαλων πανεπιστημιων του εξωτερικου που εχουν σημειωσεις online. Δες το www.maths.cam.ac.uk
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daemon

Νεοφερμένος

Ο daemon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Κάνε τον κόπο να ρίξεις μια ματιά εδώ:

https://mathstuff.rootforge.org/gr/

κι εδώ

https://mathimatiko.net/notes/

(απ' ότι γνωρίζω τα βιβλία και οι σημειώσεις που υπάρχουν και στα 2 είναι απολύτως νόμιμες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Κάνε τον κόπο να ρίξεις μια ματιά εδώ:

https://mathstuff.rootforge.org/gr/

κι εδώ

https://mathimatiko.net/notes/

(απ' ότι γνωρίζω τα βιβλία και οι σημειώσεις που υπάρχουν και στα 2 είναι απολύτως νόμιμες)
Πολυ καλα links !!! ειδικα το πρωτο ειναι ολα τα λεφτα! :clapup::clapup::clapup:

Σου προτεινω να τα προσθεσεις στα links του e-steki
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,661 μηνύματα.
Όντως πολύ καλό το πρώτο Link [ήθελα κι εγώ να το πω από πριν].
Κατέβασα κάμποσα! :) :) :)




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandrosmf

Νεοφερμένος

Ο alexandrosmf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daemon

Νεοφερμένος

Ο daemon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Thank u. Exposed Bone τώρα είδα τη δυνατότητα προσθήκης link (καθώς και το ποστ σου), και τα προσέθεσα. Α, και για να μην παίρνω συγχαρητήρια που ανήκουν σε άλλους, πρέπει να διευκρινίσω πως δε συμμετέχω στη δημιουργία ή τη συντήρηση κανενός από τα 2 sites. :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Να σας ρωτήσω... Εγώ δεν ήξερα καν ότι υπάρχουν τέτοια πράγματα στο νετ οπότε μιας και εδώ εσάς σας βλέπω... γνώστες! ξέρετε μήπως αν υπάρχει κάτι αντίστοιχο για Φυσική? [κυρίως κβαντική, στερεάς κατάστασης και ηλεκτρομαγνητισμός με ενδιαφέρει αλλά οτιδήποτε και αν έχετε-αν έχετε - υπόψην σας...] :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Παιδιά να ρωτήσω και εγώ κάτι, τώρα θα πάω 1η Λυκείου, ποιό βιβλίο μου προτείνεται να κατεβάσω? (δεν έχει σχέση σε πια γλώσσα, απλώς να είναι στο επίπεδο μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Καλλιτερα παρε ελληνικα βοηθηματα ... μονο αυτα ειναι γραμμενα συμφωνα με το ελληνικο συστημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Παιδιά να ρωτήσω και εγώ κάτι, τώρα θα πάω 1η Λυκείου, ποιό βιβλίο μου προτείνεται να κατεβάσω? (δεν έχει σχέση σε πια γλώσσα, απλώς να είναι στο επίπεδο μου)

εγώ σου προτείνω να ρωτήσεις τον tanos56 ποιο βιβλίο να αγοράσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν το καταλάβατε:P, δεν εννοώ λυσσάρι/βοήθημα. Κάτι σε στύλ εξωσχολικού τύπου για ελεύθερη απασχόληση δεν υπάρχει?;):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Μα δεν σου για λυσαρι, ετσι και αλλιως το δινει το σχολειο ... απο τι καταλαβα εσυ θελεις περισσοτερο υλικο στην υλη του σχολειο ετσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κόνστανς

Νεοφερμένος

Η Κόνστανς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Πάντως ωραία θα ταν να υπάρχουν αρκετά από τα λογοτεχνικά βιβλία σε δωρεάν ebooks. Οι βιβλιόφιλοι-βιβλιοφάγοι θα γλύτωταν πολλά χρήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελική!!!

Δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 727 μηνύματα.
Πάντως ωραία θα ταν να υπάρχουν αρκετά από τα λογοτεχνικά βιβλία σε δωρεάν ebooks. Οι βιβλιόφιλοι-βιβλιοφάγοι θα γλύτωταν πολλά χρήματα.

Υπάρχουν αρκετά λογοτεχνικά (στα ελληνικά και πολύ περισσότερα στα αγγλικά) βιβλία στο ιντερνετ δωρεάν!
Εγώ συγκεκριμένα διαβάζω πολλά από μια συγκεκριμένη ιστοσελίδα που έχει και βοηθηματα σε ebooks!
δεν ξέρω αν μπορώ να την αναφέρω ή αν θεωρείται διαφήμιση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Αν και τα ebooks κάνουν οικονομία στην τσέπη σου δεν είναι τόσο βολικά όσο το βιβλίο. Αλλά από το να μην διαβάσεις καθόλου ένα βιβλίο που θες καλό είναι, άλλωστε σπάνια να διαβαστεί δεύτερη φορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top