Τα in και τα out της καθημερινότητάς μας

Purple

Νεοφερμένος

Η Purple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
In: Eρχεται καλοκαίρι

Out: Η εξεταστική

Εχω να παω σε βαφτισια την Κυριακη

Σκέφτομαι το ενδεχόμενο να αλλάξω σπουδές, συλλογισμός αρκετά κουραστικός και ψυχοφθόρος
τι σπουδαζεις τωρα και τι σκεφτεσαι να σπουδασεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kleisthenis

Νεοφερμένος

Ο Kleisthenis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
τι σπουδαζεις τωρα και τι σκεφτεσαι να σπουδασεις;

Σπουδάζω Ιστορια και Αρχαιολογία και σκεφτομαι να μεταπηδησω στις Διεθνείς και Ευρωπαικές Σπουδές ενω σε καποια ακρη του μυαλού μου βρίσκεται η Ψυχολογια. Οι λόγοι είναι η επαγγελματική αποκατάσταση καθώς και το τι ταιριάζει στην προσωπικότητα μου το οποίο είναι δυσκολη και περιπλοκη διαδικασία. Λόγω αυτού μπήκα και στο steki. Πάντως σκεφτομαι θετικά και πιστευω πως οταν τελειώσει θα μου μοιάζει ως ακρως δημιουργική φαση. Ήδη απο το research που κάνω εχω δώσει συμβουλές σε αρκετους φιλους μου και αγνωστους στο φορουμ για τις σπουδές τους κατι που πάντα με χαροποιέι :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
In: αύριο βγαίνουν οι βαθμοί των πανελλαδικών
Out: αύριο βγαίνουν οι βαθμοί των πανελλαδικών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Padme

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xanax party αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 357 μηνύματα.
In: αύριο βγαίνουν οι βαθμοί των πανελλαδικών
Out: αύριο βγαίνουν οι βαθμοί των πανελλαδικών
μια απ'τα ίδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
In: αύριο βγαίνουν οι βαθμοί των πανελλαδικών
Out: αύριο βγαίνουν οι βαθμοί των πανελλαδικών

μια απ'τα ίδια

Καλά αποτελέσματα. :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
In: αύριο βγαίνουν οι βαθμοί των πανελλαδικών
Out: αύριο βγαίνουν οι βαθμοί των πανελλαδικών

μια απ'τα ίδια

Καλά αποτελέσματα κορίτσια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ξέθαμα :redface:

In: Θάλασσα, καφές, βιβλίο!
Out: η ζέστη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
In: Ένα καλό βιβλίο. Παιχνίδια με το σκύλο :)
Out: Η ζέστη :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
in: η αδεια πολη :inlove:
out: η αδεια πολη :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
In: Θάλασσα, βιβλίο και η γάτα μου η Τέρψη.
Out: Κάφροι που ρυπαίνουν την παραλία παρατώντας τα σκουπίδια τους, κακομαθημένα παιδάκια που τσιρίζουν διαρκώς,
μα πάνω απ'όλα, φωτορύπανση με εγκατεστημένους δυνατούς προβολείς εκεί που δεν υπάρχει λόγος να υπάρχουν και οδηγοί με αναμένα τα φώτα μονίμως στη μεγάλη σκάλα μέσα σε κατοικημένη περιοχή και με επιπλέον αναμένα τα φώτα ομίχλης(!).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
in : Όλα
Out : τίποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
in: μπανιέρα -> ζεστό νερό -> ένα ποτήρι chardonnay
οut: ενδοσκόπηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
In: Σάββατο πρωί, καφές, χουχούλιασμα
Out: Η Κυριακή. :bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
in: η υγεία
out: το χρήμα​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
In: Ηλιόλουστη μέρα - βόλτα στον κήπο, καφές και βιβλίο! :happy:

Out: Η βιασύνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,338 μηνύματα.
In: είμαι σε άδεια και εχω ελευθερο χρόνο
Out: θελω λίγο χρόνο με τον άντρα μου αλλά δεν έχουμε βοήθεια σε αυτή τη φάση που ΕΓΩ ειμαι σε άδεια.

In: περνάμε τέλεια με τα παιδιά, σήμερα φτιάξαμε τσουρέκια και κουλουράκια, αυριο θα πάμε αττικό παρκο
Out: οι τσιριδες τους

In: εχω άδεια
Out: δε μπορω να φυγω ταξίδι
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top