• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

πανος28

Νεοφερμένος

Ο πανος28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
μπα μωρε οι πλειοψηφια λεει να μην φορας , κατι θα ξερει . ενταξει μπορει να μην παθεις και τιποτες αμα φορας αλλα κριμας ειναι να κανει τετοια επεμβαση και να μην ακολουθησεις 1-2 περιορισμους . σου στηλα και προσωπικο newlife αλλα εισαι φουλ . τι θα γινει ρε παιδια θα βρουμε κανα εγκυρο γιατρο 100% να την κανουμε την γ...ωεπεμβαση να τελιωνουμε ...γιατι οντως αμα καταληξεις στον σωστο μια αποφαση ειναι που πρεπει να παρθει ...αλλα ποιος μπορει να ειναι ο επιλεκτος doc.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mallorca1983

Νεοφερμένος

Η mallorca1983 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
ισως κ να χεις δικια, δεν ξερω!!παντως ο γιατρος αυτο το πραγμα μου ειπε οτι δηλ. δεν υπαρχει προβλημα!!κ ενας αλλος που εκανε την επεμβαση στον ιδιο μου ειπε οτι του ειχε επιτρεψει να τα φοραει καθε βραδυ στην τηλεοραση!!βεβαια, αυτο το ατομο διαμαρτυρηθηκε για οχι κ τοσο καλο αποτελεσμα στο αμφας, οποτε δεν αποκλειεται να ευθυνονται τα γυαλια!!περισσοτερο το αναφερω επειδη λες οτι ειναι αβασταχτος ο πονος...παντως, ειναι σχεδον αδυνατο να μη φορεσει καποιος εστω κ για λιγο τα γυαλια μεσα στο 24ωρο, ειδικα αν οι φακοι ειναι πανσκληροι σαν κ τους δικους μου:(τεσπα, θα το υπομεινω κ αυτο...!!εσυ ειπες πηγες κ σε αλλους γιατρους...ειναι γνωστοι??εχεις καταληξει καπου??παιδια, μετα την επεμβαση ποτε μπορουμε να βρεξουμε το προσωπο μας??

καλά, κοίτα, πόνος γενικά δεν υπάρχει....απλά όταν έβγαλα το ναρθηκάκι στην πρώτη επέμβαση, ο σκ... μου είπε να κάνω μασαζ κάθε μέρα με έναν συγκεκριμένο τρόπο.....και όταν πήγα να το κάνω την πρώτη φορά, πραγματικά την ακούμπησα απαλά και πέθανα στον πόνο....αλλά μέρα με την μέρα αυτό καλυτερεύει, δλδ την φρίκη την έφαγα τις δύο/τρείς πρώτες μέρες....μετά οκ....πήγα σε πολλούς, γνωστοί και μη, έχω μία τελική τριάδα στο μυαλό μου, αλλά αυτό δεν σημαίνει κάτι....γτ αυτήν την βδομάδα ας πούμε έχω αρχίσει και σκέφτομαι έντονα την αμερική.....δανειάκι κλπ....δεν ξέρω....:(:( ....το πρόσωπό σου μπορείς να το βρέξεις χωρίς όμως να βρέξεις το ναρθηκάκι γτ δεν κάνει να μαλακώσει.....τοπικά θα πλένεσαι στο πρόσωπο μέχρι να το βγάλεις...μετά κανονικά....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

new life

Νεοφερμένος

Ο new life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
καλά, κοίτα, πόνος γενικά δεν υπάρχει....απλά όταν έβγαλα το ναρθηκάκι στην πρώτη επέμβαση, ο σκ... μου είπε να κάνω μασαζ κάθε μέρα με έναν συγκεκριμένο τρόπο.....και όταν πήγα να το κάνω την πρώτη φορά, πραγματικά την ακούμπησα απαλά και πέθανα στον πόνο....αλλά μέρα με την μέρα αυτό καλυτερεύει, δλδ την φρίκη την έφαγα τις δύο/τρείς πρώτες μέρες....μετά οκ....πήγα σε πολλούς, γνωστοί και μη, έχω μία τελική τριάδα στο μυαλό μου, αλλά αυτό δεν σημαίνει κάτι....γτ αυτήν την βδομάδα ας πούμε έχω αρχίσει και σκέφτομαι έντονα την αμερική.....δανειάκι κλπ....δεν ξέρω....:(:( ....το πρόσωπό σου μπορείς να το βρέξεις χωρίς όμως να βρέξεις το ναρθηκάκι γτ δεν κάνει να μαλακώσει.....τοπικά θα πλένεσαι στο πρόσωπο μέχρι να το βγάλεις...μετά κανονικά....;)
αμερικη??wow τι να πω, ισως να ναι κ η καλυτρη λυση για την περιπτωση σου!!σου ευχομαι, οπως αλλωστε κ σε ολους μας, να πανε ολα καλα!!χαιρομαι, που μολις βγει το ναρθηκακι θα μπορω να τη βρεξω, γιατι με πιανει τρελα, αν κατσω μια μερα χωρις μπανιο...ποσο μαλλον περισσοτερο!!αρα μια βδομαδα δε θα λουστω:(πανο, αν θες στειλε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melinaki26

Νεοφερμένος

Η melinaki26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
δεν υπαρχει λογος να κατσεις χωρις μπανιο...εγω απο την επομενη μερα που βγηκα εκανα μπανιο και τα μαλλια μου τα ελουσα κανονικα απλα εκανα πολυ πισω το κεφαλι για να μην πεσει νερο στο προσωπο!!!αυτα ειναι λεπτομερειες ομως μην τα σκεφτεσαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

new life

Νεοφερμένος

Ο new life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
δεν υπαρχει λογος να κατσεις χωρις μπανιο...εγω απο την επομενη μερα που βγηκα εκανα μπανιο και τα μαλλια μου τα ελουσα κανονικα απλα εκανα πολυ πισω το κεφαλι για να μην πεσει νερο στο προσωπο!!!αυτα ειναι λεπτομερειες ομως μην τα σκεφτεσαι...
ναι, οκ, απλως αν παει μια σταγονα στο ναρθηκακι...παει!!αλλα εχεις δικαιο, αυτα ειναι λεπτομερειες...ας πανε ολα τα υπολοιπα κατευχην κ βλεπουμε!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melinaki26

Νεοφερμένος

Η melinaki26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
ο δικος μου ο ναρθηκας ηταν γυψινος...και απο πανω ειχε ταινιεσ για να τον κρατανε σταθερο.σιγουρα δεν υπηρχε προβλημα αμα επεφταν μερικες σταγονες νερου...ουτε με το βουρτσισμα των δοντιων ειχα προβλημα.(μερικοι λενε οτι δεν τα βουρτσισαν μεχρι να βγαλουν τον ναρθηκα) εγω απο την μερα που βγηκα απο το νοσοκομειο εκανα οτι εκανα και πριν κανονικοτατα ( εκτος απο σεξ - γυμναστηριο που περιμενα να περασουν 2 εβδομαδες και τα γυαλια που το φορεσα ενα μηνα μετα)ααα και στην δουλεια επεστρεψα μια βδομαδα επειδη ειχα τον ναρθηκα και περιμενα να τον βγαλω για να μην με βλεπουν οι πελατες ετσι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

new life

Νεοφερμένος

Ο new life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
ο δικος μου ο ναρθηκας ηταν γυψινος...και απο πανω ειχε ταινιεσ για να τον κρατανε σταθερο.σιγουρα δεν υπηρχε προβλημα αμα επεφταν μερικες σταγονες νερου...ουτε με το βουρτσισμα των δοντιων ειχα προβλημα.(μερικοι λενε οτι δεν τα βουρτσισαν μεχρι να βγαλουν τον ναρθηκα) εγω απο την μερα που βγηκα απο το νοσοκομειο εκανα οτι εκανα και πριν κανονικοτατα ( εκτος απο σεξ - γυμναστηριο που περιμενα να περασουν 2 εβδομαδες και τα γυαλια που το φορεσα ενα μηνα μετα)ααα και στην δουλεια επεστρεψα μια βδομαδα επειδη ειχα τον ναρθηκα και περιμενα να τον βγαλω για να μην με βλεπουν οι πελατες ετσι...
κι εγω πιστευω πως 1 μηνας ειναι νταξει κ για γυμναστηριο κ για τα γυαλια!!για το γυμναστηριο στο χε πει ο γιατρος σου για τη 2η βδομαδα?δεν ενιωθες καμια ενοχληση η πιεση οταν γυμναζοσουν??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melinaki26

Νεοφερμένος

Η melinaki26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
ο γιατρος μου ειχε πει οτι μπορω να ξεκινησω απο την δευτερη βδομαδα αλλα χαλαρα...και να προτιμησω το ποδηλατο απο τον διαδρομο (για να μην τρανταζομαι) .η αληθεια ειναι οτι δεν ειχα αντοχη οπως πριν κανω το χειρουργειο, κουραζομουν πιο ευκολα.την τριτη βδομαδα ξεκινησα και διαδρομο, δεν χτυπιομουν ομως οπως πριν ( εβαζα την ταχυητα μεχρι το 9 και οταν ενιωθα πιεση στη μυτη σταματουσα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

malakouardo

Νεοφερμένος

Ο malakouardo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
οποιος απο δω μεσα εχει εμπειρια απο τον Α.Σ ειτε θετικη ειτε αρνητικη ας κανει το κοπο να μου στειλει πριβε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

me@

Νεοφερμένος

Η me@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά,
Έχει κάνει κάποιος από το φόρουμ ρινοπλαστική στον Σωτ. Κουτσ. με γραφείο στο Μαρουσί και στο Κολωνάκι?
Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_eco

Νεοφερμένος

Η Angie_eco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδιά αύριο κλείνω 2 εβδομάδες από τότε που έκανα την επέμβαση!Γνωρίζει κανείς τι γίνεται με το κάπνισμα μετεγχειρητικά??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

me@

Νεοφερμένος

Η me@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
σημείωσε ότι το κάπνισμα επι της ουσίας εμποδίζει την καλή αιμάτωση των ιστών και άρα επιβραδύνει την αποθεραπεία - εγώ πάντως κάπνισα την 4η μέρα μετά το χειρουργείο γιατί τότε ένιωσα ότι ένα τσιγαράκι το σηκώνω βρε αδερφέ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_eco

Νεοφερμένος

Η Angie_eco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Και το ξεκίνησες κανονικά μετά?Ας πούμε θέλω 2 τσιγάρα με τον καφέ οπωσδήποτε...Δεν νομίζω να κάνουν τόσο κακό πια....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

me@

Νεοφερμένος

Η me@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ξεκίνησα κανονικά το κάπνισμα απλώς θυμάμαι κάπνιζα πολύ λιγότερο απο το σύνηθες! Εννοείται τα 2 τσιγάρα με τον καφέ δεν βλάπτουν - άντε και καλή ανάρρωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

me@

Νεοφερμένος

Η me@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ο δικος μου ο ναρθηκας ηταν γυψινος...και απο πανω ειχε ταινιεσ για να τον κρατανε σταθερο.σιγουρα δεν υπηρχε προβλημα αμα επεφταν μερικες σταγονες νερου...ουτε με το βουρτσισμα των δοντιων ειχα προβλημα.(μερικοι λενε οτι δεν τα βουρτσισαν μεχρι να βγαλουν τον ναρθηκα) εγω απο την μερα που βγηκα απο το νοσοκομειο εκανα οτι εκανα και πριν κανονικοτατα ( εκτος απο σεξ - γυμναστηριο που περιμενα να περασουν 2 εβδομαδες και τα γυαλια που το φορεσα ενα μηνα μετα)ααα και στην δουλεια επεστρεψα μια βδομαδα επειδη ειχα τον ναρθηκα και περιμενα να τον βγαλω για να μην με βλεπουν οι πελατες ετσι...

ΚΑΛΑ σοβαρολογείς? θα τρελαθώ! μόλις έβγαλες το νάρθηκα ήσουν σε θέση να σε δουν πελάτες? σε μένα χρειάστηκε να περάσει ένας ολόκληρος μήνας για να μπορώ να βγω από το σπίτι και πάλι κάτω από τα μάτια είχα κάτι μελανιές... μούρλια! μωρε μπράβο :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melinaki26

Νεοφερμένος

Η melinaki26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
επαιρνα για μια βδομαδα mesulid μου ειχε πει ο γιατρος οτι βοηθαει πολυ στο "ξεπρηξιμο" τριτη εκανα την επεμβαση και την επομενη τριτη ημουν στο γραφειο. το μονο που φαινοταν καπως πιο εντονα ηταν ενα αιματωμα που ειχα στο αριστερο μου το ματι.απο μελανιες δεν ειχα σχεδον τιποτα...για το ματι δηλαδη μονο με ρωτουσαν τι επαθα και ειναι κοκκινο μεσα...για τις μελανιες και την μυτη δεν πηρε κανενας χαμπαρι( η τουλαχιστον δεν μου ειπαν κατι).παντως οι μελανιες ηταν εντονες πρωτη και δευτερη μερα....την τριτη αρχισαν να γινονται πρασινες μετα κιτρινες και μια βδομαδα μετα δεν ειχα σχεδον τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theGeneral

Νεοφερμένος

Ο theGeneral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Παιδιά ξερετε ποιοί χειρούργοι κανουν ρινοπλαστικές στο ΙΑΣΩ ????

(απαντήστε αμα ξέρετε μην με γράψετε)

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

me@

Νεοφερμένος

Η me@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εξ όσων γνωρίζω ο Φουστάνος χειρουργούσε παλιά στο Ιασώ και εξ όσων έχω διαβάσει το ίδιο έκανε/κάνει?? και ο Σκούρας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Παιδιά ξερετε ποιοί χειρούργοι κανουν ρινοπλαστικές στο ΙΑΣΩ ????

(απαντήστε αμα ξέρετε μην με γράψετε)

Εγώ χειρουργήθηκα στο ΙΑΣΩ General από τον Σκούρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theGeneral

Νεοφερμένος

Ο theGeneral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top