Τα Ζώδια αποκαλύπτουν το φιλί σας

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μμμμ....λες να το κάνουμε;
Θέλω ποσοστά από την φώτο! 50% καθαρά :P

Κουε μου...είμαστε λίγο ατίθασες γυναίκες και διαλύουμε τα θέματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
40% και οι φωτο και τα βιντεο θα κυκλοφορησουν μονο στο εξωτερικο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Σκορπιός
Κανείς δεν είναι τόσο αδίστακτος, ασυγκράτητος και αχαλίνωτος στο φιλί όσο ένας Σκορπιός. Με τα παθιασμένα φιλιά του είναι ικανός να σας ανεβάσει στον έβδομο ουρανό.
Ιδανικοί παρτενέρ: Ταύρος, Κριός, Λέων.



Αυτά για μένα... :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nina221

Νεοφερμένος

Η nina221 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Υδροχόος εγώ!

οι υδροχοοι ειναι περιεργα πλασματα στον ερωτα εχουν πολυ παθος αλλα μπορει να γινονται ταυτοχρονα και πολυ ξενερωτα..τουλαχιστον για τις γυναικες:P

Δεν έχεις κι άδικο, ειμαστε λίγο μυστήριοι(έως πολύ)!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
Υδροχόος εγώ!



Δεν έχεις κι άδικο, ειμαστε λίγο μυστήριοι(έως πολύ)!!!:D

με αντρες εχω φιλους και ειμαστε μια χαρα.αλλα μαλλον οι γυναικες ειναι γιαυτους με πολυ γερα νευρα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.

Παρθένος

Το φιλί της Παρθένου είναι αποφασιστικό και προσανατολισμένο σε στόχο. Αν μια Παρθένος βάλει σκοπό να σας κερδίσει με το φιλί της, δεν έχετε ελπίδες να ξεφύγετε κι είναι σίγουρο πως θα τα καταφέρει. Κυριολεκτικά, λατρεύει τα φιλιά και είναι μάστορας στην τέχνη του. :D
Ιδανικοί παρτενέρ: Αιγόκερως, Ταύρος, Ιχθύς, Καρκίνος.

:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Σκορπιός
Κανείς δεν είναι τόσο αδίστακτος,ασυγκράτητος και αχαλίνωτος στο φιλί όσο ένας Σκορπιός.Με τα παθιασμένα φιλιά του είναι ικανός να σας ανεβάσει στον έβδομο ουρανό.
Ιδανικοί παρτενέρ:Ταύρος,Κριός,Λέων.

ω ναι..ωωω ναιι..εγώ είμαι ατό!! :clapup: :clapping: :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

susceptible

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο susceptible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 139 μηνύματα.


Ταύρος
Οι Ταύροι είναι προκλητικοί στα φιλιά τους και βρίσκουν μεγάλη ευχαρίστηση σε αυτά, ιδιαίτερα αν υπάρχουν δυνατά αισθήματα που τους δένουν με το σύντροφο.
Ιδανικός παρτενέρ: Ζυγός, Καρκίνος, Παρθένος.



Σκορπιός
Κανείς δεν είναι τόσο αδίστακτος, ασυγκράτητος και αχαλίνωτος στο φιλί όσο ένας Σκορπιός. Με τα παθιασμένα φιλιά του είναι ικανός να σας ανεβάσει στον έβδομο ουρανό.
Ιδανικοί παρτενέρ: Ταύρος, Κριός, Λέων.



μονο στο πρωιν αμωρε εχω περαση :p

καλο το ταυρακι ε?:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neraidoula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πεγκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Y Δ Ρ Ο Χ Ο Ο Α Ρ Α!

δροσερο φιλι...χεχε!!
that's me!!

Υδροχόος
Πάντα δροσερό και ευχάριστο το φιλί του Υδροχόου, που έχει μεγάλη περιέργεια και πάντα διάθεση για κάτι νέο. Έτσι ,του αρέσει να πειραματίζεται και να δοκιμάζει όλες τις εκδοχές του φιλιού. Δεν θα σας αφήσει να βαρεθείτε!
Ιδανικοί παρτενέρ: Δίδυμοι, Τοξότης, Κριός, Ζυγός.

:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neraidoula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πεγκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
με ωροσκόπο Ταυρο...!!Παλι καλά...!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalia

Νεοφερμένος

Η Dalia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Αυτά που λέει για το Λέοντα είναι εντελώς άσχετα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madvil

Νεοφερμένος

Ο Madvil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Τεχνικός. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Σκορπιός
Κανείς δεν είναι τόσο αδίστακτος, ασυγκράτητος και αχαλίνωτος στο φιλί όσο ένας Σκορπιός. Με τα παθιασμένα φιλιά του είναι ικανός να σας ανεβάσει στον έβδομο ουρανό.
Ιδανικοί παρτενέρ: Ταύρος, Κριός, Λέων.

Επειδή Κριός ήταν και μια μεγάλη μου σχέση...Δεν πιστεύω στα ζώδια :P :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neverland_fairy

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,150 μηνύματα.
Ζυγός
Πολύπλευρα και εναλλασσόμενα τα φιλιά του Ζυγού. Κανένα φιλί του δεν μοιάζει με το προηγούμενο ή το επόμενο. Με μια τόσο πλούσια γκάμα, σε συνδυασμό με τη γοητεία που διαθέτει, δεν υπάρχει περίπτωση να βαρεθείτε.
Ιδανικοί παρτενέρ: Υδροχόος, Δίδυμοι, Ταύρος, Λέων.

Τώρα αυτό είναι για καλό έτσι που προδίδει τα μυστικά των ζυγών:hmm:? Έτσι και δε ξαναφιλήσω μετά από αυτό το ποστ θα κάνω βουντού στο συγγραφέα :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Κριός
Το φιλί του Κριού είναι επιθετικό, φλογερό και δυναμικό. Ένας Κριός τα θέλει όλα και τα θέλει γρήγορα. Αγαπά τα περιποιημένα και γεμάτα χείλη. Διαθέτει μεγάλο πάθος και απεριόριστη φαντασία
Ιδανικοί παρτενέρ: Τοξότης, Λέων, Σκορπιός.


τς τς τς!!!:whistle::whistle: :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Τοξότης
Το φιλί του είναι εξεζητημένο κι έχει μια κάποια επιδεικτική εκκεντρικότητα. Ο ανήσυχος Τοξότης βρίσκεται μονίμως προς αναζήτηση της περιπέτειας. Δεν του αρέσει να τον κατακτούν θέλει εκείνος να κατακτά, για να μη χάνει το ενδιαφέρον του. Ενώ συνήθως τα φιλιά του είναι λίγο ψυχρά, όταν θέλει να εντυπωσιάσει, το καταφέρνει. Ιδανικοί παρτενέρ: Υδροχόος, Ζυγός, Δίδυμοι, Λέων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.


Λέων
Κατέχει άριστα την τέχνη του φιλιού. Σε κάθε φιλί του ο χρόνος σταματά και ο ίδιος αφοσιώνεται σε αυτό ψυχή τε και σώματι, μέχρι το «θύμα» να του παραδοθεί.
Ιδανικοί παρτενέρ: Υδροχόος, Τοξότης, Σκορπιός, Ζυγός.

Ζυγός
Πολύπλευρα και εναλλασσόμενα τα φιλιά του Ζυγού. Κανένα φιλί του δεν μοιάζει με το προηγούμενο ή το επόμενο. Με μια τόσο πλούσια γκάμα, σε συνδυασμό με τη γοητεία που διαθέτει, δεν υπάρχει περίπτωση να βαρεθείτε.
Ιδανικοί παρτενέρ: Υδροχόος, Δίδυμοι, Ταύρος, Λέων.


Χμμ... Αν και δεν πιστευω σε αυτα, καλα ειμαστε....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Y Δ Ρ Ο Χ Ο Ο Α Ρ Α!

δροσερο φιλι...χεχε!!
that's me!!

Υδροχόος
Πάντα δροσερό και ευχάριστο το φιλί του Υδροχόου, που έχει μεγάλη περιέργεια και πάντα διάθεση για κάτι νέο. Έτσι ,του αρέσει να πειραματίζεται και να δοκιμάζει όλες τις εκδοχές του φιλιού. Δεν θα σας αφήσει να βαρεθείτε!
Ιδανικοί παρτενέρ: Δίδυμοι, Τοξότης, Κριός, Ζυγός.

:jumpy:
στον παρτενερ λιγο μας τα χαλασε αλλα οκ μην τα θελουμε ολα δικα μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καρκίνος
Γα φιλιά του Καρκίνου είναι εντατικά και κάθε άλλο παρά βαρετά. Έχουν διάρκεια και είναι εμποτισμένα με συναίσθημα και πάθος. Ωστόσο, για καλύτερο αποτέλεσμα, απαραίτητη είναι η συναισθηματική ασφάλεια και σταθερότητα στη σχέση τους.
Ιδανικοί παρτενέρ: Ιχθύς, Ταύρος, Παρθένος.


όχι παίζουμε:P

Πάντος για τον Παρθένο που λέει είναι λές και απευθύνετε μόνο σε γυναίκα, ο άντρας μου δεν μετράει;:hmm: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Καρκίνος
Γα φιλιά του Καρκίνου είναι εντατικά και κάθε άλλο παρά βαρετά. Έχουν διάρκεια και είναι εμποτισμένα με συναίσθημα και πάθος. Ωστόσο, για καλύτερο αποτέλεσμα, απαραίτητη είναι η συναισθηματική ασφάλεια και σταθερότητα στη σχέση τους.
Ιδανικοί παρτενέρ: Ιχθύς, Ταύρος, Παρθένος.

όχι παίζουμε:P

Πάντος για τον Παρθένο που λέει είναι λές και απευθύνετε μόνο σε γυναίκα, ο άντρας μου δεν μετράει;:hmm: :P
ο αντρας σου παρθενος ? για απαντηστε κ εγω θελω να μαθω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ο αντρας σου παρθενος ? για απαντηστε κ εγω θελω να μαθω:D

Παρθένος φυσικά, άν και να το πεί δεν ξέρω άν ισχείει, πάντα σε μένα αφήνετε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top