Φωτογραφίες που τραβήξαμε

tulip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η philippa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 235 μηνύματα.

Συνημμένα

  • Italy 2010 pt2 571.JPG
    Italy 2010 pt2 571.JPG
    228.6 KB · Εμφανίσεις: 118

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
για δες και εσύ!
:hmm: όταν κοιτάς από ψηλά μοιάζει η γη με ζωγραφιά!!!!
Εγώ έμεινα κάτω... :laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • IMG_0338.jpg
    IMG_0338.jpg
    426.9 KB · Εμφανίσεις: 122
Τελευταία επεξεργασία:

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Πάντως αδερφούλα σε όποιο προορισμό και αν πας βλέπεις κάθε μουσείο και αρχαιολογικό χώρο που μπορεί να υπάρχει...Μπράβο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Πάντως αδερφούλα σε όποιο προορισμό και αν πας βλέπεις κάθε μουσείο και αρχαιολογικό χώρο που μπορεί να υπάρχει...Μπράβο! :)

Ναι, μου αρέσει πάρα πολύ να μαθαίνω σχετικά με την ιστορία και τον πολιτισμό κάθε τόπου, αν και αυτό είναι μόνιμο θέμα τσακωμού με την εκάστοτε παρέα μου που τις περισσότερες φορές βαριέται να ακολουθήσει... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
που τις περισσότερες φορές βαριέται να ακολουθήσει... :P

...δεν μου κάνει μεγάλη εντύπωση! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
...δεν μου κάνει μεγάλη εντύπωση! :redface:

:hehe: Το φαντάζομαι... Γι'αυτό κι εγώ αποφάσισα να γυρνάω τα μουσεία και τους αρχαιολογικούς χώρους μόνη μου, όταν η παρέα μου κοιμάται. :angelnot: Και τώρα που το πρωτοεφάρμοσα, με ευγνωμονούσε (η παρέα) που δεν την έτρεχα μαζί μου!

Πάντως, κάποια πραγματικά άξιζε να τα δει κανείς! Όπως το λαογραφικό μουσείο και ο θαλασσόκοσμος! Τα συστήνω ανεπιφύλακτα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
28082010545.jpg
Σαρακίνικο Μήλος

26082010484.jpg
Αρχαιολογικό Μουσείο Μήλου στην Πλάκα

28082010560.jpg
Παλαιοχώρι Μήλος

Σαρακίνικο Μήλος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Σε σχέση με τις δικές σας φωτογραφίες, αυτές είναι πολύ πρόχειρες:/:

(πώς ενσωματώνω τις φωτογραφίες μου, στο κείμενο, χωρίς να γράφει στο κάτω μέρος "συνημμένα thumbnails";:worry:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • macro.jpg
    macro.jpg
    136.6 KB · Εμφανίσεις: 113
  • triantafullo.JPG
    triantafullo.JPG
    412.4 KB · Εμφανίσεις: 114
Τελευταία επεξεργασία:

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Μήλος
26082010503.jpg
Παναγία Κορφιάτισσα, στη Πλάκα.
Έχει υπέροχη θέα στο Αιγαίο Πέλαγος και μοναδικά ηλιοβασιλέματα
26082010527.jpg
Καμπαναριό Υπαπαντής του Κυρίου απο το Κάστρο
28082010581.jpg
Παλαιοχώρι, πάνω στο κονίαμα ενός τοίχου -δίπλα στη θάλασσα- χάραξαν ενα ψαράκι
DSC00059.JPG
Αδάμαντας, φαναράκι κρεμασμένο σε αλμυρίκι, από κάποιο παραθαλάσσιο ουζερί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
tavli.jpg
Αυτή την έβαλα και στο σχετικό θέμα του ischool:)
Την έβγαλα καθώς παίζαμε τάβλι, με τον ξάδερφό μου.

potami.jpg
Το ποτάμι στο χωριό!

Ελπίζω να σας άρεσαν!!!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
View attachment 33112
1283170836942.jpg
Κατακόμβες Μήλου

1283170778807.jpg
View attachment 33115
Η Μήλος βυθίστηκε στο σκοτάδι για 20 λεπτα
και μόνο τα κεράκια από τα μαζαγιά φώτιζαν τους χώρους
παιχνίδια με το φως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Σαρωνίδα (Αύγουστος 2010) :

Εικόνα1419.jpg Εικόνα1423.jpg Εικόνα1422.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Τι υπέροχες φωτό βγάζετε :)
Μπράβο βρε παιδιά , τελικά υπάρχουν πολλοί καλλιτέχνες εδώ μέσα . :)
@wolfe4ever δικός σου ο γάτης ? γιατί είδα πως έχει κομμένο το αυτάκι του
κι αυτό το κάνουμε συνήθως όταν στειρώνουμε αδέσποτα , όπως και να έχει είναι κού-κλο-αλητοφατσα :D

Λεπόν ... επειρεασμένη από την βόλτα της Καγιρα είπα να διηγηθώ μια δική μου βόλτα ....




Σε κάποια γειτονιά , σε κάποια γειτονίτσα ....



έκλεψα ένα τσαμπί από τον γείτονα ..



βράδιαζε και προχώρησα για να δω τα καράβια να χανονται ..







τα χρώματα λίγο πριν το βαθύ σκοτάδι ...



ξάφνου σκοτείνιασε πολύ ...



να ' σου κι Χιτσκοκ από τη γωνία ...






είδα πως κι η ώρα πέρασε εε ,είπα να επιστρέψω ...αλλά μια τελευταία ματιά , γιατί
όπου κι αν ψάξω δεν βρίσκω άλλο λιμάνι ....





στο σπίτι με περιμενε εκείνος , για να μου πει με όλο του τον ρομαντισμό ...
.... " ντάξει βρε μανίτσα καλές κι οι βόλτες και τα ηλιοβασιλέματα δεν λέω ...
.... αλλά τι θα γένει , δεν θα φάμε τίποτις σήμερα ? "

:P




Καληνύχτα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
@wolfe4ever δικός σου ο γάτης ? γιατί είδα πως έχει κομμένο το αυτάκι του
κι αυτό το κάνουμε συνήθως όταν στειρώνουμε αδέσποτα
Γουάτ; Τα μαρκάρετε; Να υποθέσω για να μην τα πάνε για δεύτερη άχρηστη επέμβαση; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Τι υπέροχες φωτό βγάζετε :)
Μπράβο βρε παιδιά , τελικά υπάρχουν πολλοί καλλιτέχνες εδώ μέσα . :)
@wolfe4ever δικός σου ο γάτης ? γιατί είδα πως έχει κομμένο το αυτάκι του
κι αυτό το κάνουμε συνήθως όταν στειρώνουμε αδέσποτα , όπως και να έχει είναι κού-κλο-αλητοφατσα :D

Λεπόν ... επειρεασμένη από την βόλτα της Καγιρα είπα να διηγηθώ μια δική μου βόλτα ....


Σε κάποια γειτονιά , σε κάποια γειτονίτσα ....



έκλεψα ένα τσαμπί από τον γείτονα ..



βράδιαζε και προχώρησα για να δω τα καράβια να χανονται ..







τα χρώματα λίγο πριν το βαθύ σκοτάδι ...



ξάφνου σκοτείνιασε πολύ ...



να ' σου κι Χιτσκοκ από τη γωνία ...






είδα πως κι η ώρα πέρασε εε ,είπα να επιστρέψω ...αλλά μια τελευταία ματιά , γιατί
όπου κι αν ψάξω δεν βρίσκω άλλο λιμάνι ....





στο σπίτι με περιμενε εκείνος , για να μου πει με όλο του τον ρομαντισμό ...
.... " ντάξει βρε μανίτσα καλές κι οι βόλτες και τα ηλιοβασιλέματα δεν λέω ...
.... αλλά τι θα γένει , δεν θα φάμε τίποτις σήμερα ? "

:P




Καληνύχτα :)
Είναι όλες υπέροχες, εκτός από τη τελευταία:P Φασόλια μαυρομάτικα, είναι;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Γουάτ; Τα μαρκάρετε; Να υποθέσω για να μην τα πάνε για δεύτερη άχρηστη επέμβαση;
Ναι Ισί . :)
Είναι ο μόνος τρόπος να αναγνωρίζονται τα στειρωμένα , τουλάχιστον στην Αθήνα και σε όσες
οργανώσεις γνωρίζω εκ των έσω αυτό γίνεται , ένα πολύ μικρό κόψιμο του αυτιού κατά την ώρα της επέμβασης
που το γατί είναι σε νάρκωση και δεν πονάει .

Είναι όλες υπέροχες, εκτός από τη τελευταία:P Φασόλια μαυρομάτικα, είναι;:P

:D
Χαχαχα όχι είναι οι λεγόμενες "χάντρες " ... κανα κοκκινιστό θα περίμενες εε ?
Κι εκείνος ... :devil:


Σ' ευχαριστω πάντως για τα καλά σου λόγια :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JellyFish

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κακόβουλο Λογισμικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Κάπου στη Χαλκίδα:
DSC03370.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Τι υπέροχες φωτό βγάζετε :)
Μπράβο βρε παιδιά , τελικά υπάρχουν πολλοί καλλιτέχνες εδώ μέσα . :)
@wolfe4ever δικός σου ο γάτης ? γιατί είδα πως έχει κομμένο το αυτάκι του
κι αυτό το κάνουμε συνήθως όταν στειρώνουμε αδέσποτα , όπως και να έχει είναι κού-κλο-αλητοφατσα :D

Δικός μου είναι, ναι. Είναι στειρωμένος. <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
DSC00011.jpg

DSC00027.jpg


κύμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.

Πριν 3-4 χρόνια στην Κέρκυρα

Φέτος στα πρώτα χιόνια στη Φλώρινα

Αυτή παρόλη την ανεκδιήγητη ποιότητά της μου αρέσει πολύ, στο ποτάμι στη Φλώρινα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top