Τα πιο φτηνά σε όλους τους τομείς-Για εμάς τα μπατιράκια

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Επαναφερω ενα "πεθαμενο" θεμα...............................
Μηπως ξερει κανεις ποια ειναι η φτηνοτερη αλυσιδα ή καταστημα ηλεκτρικων?επειδη θελω να παρω μια τηλεορασιτσα:)

https://www.skroutz.gr/index.php ρίξε μια ματιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Στην αθήνα υπάρχει μια καινούργια αλυσίδα που τα έχει παρα πολύ φτηνα και δεν θυμάμαι πως την λένε :P είναι κάπου στην Κηφισίας το καταστημα :redface:
παω στοιχημα οτι λες για...
https://www.mediamarkt.gr/catalog/index.php
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
yeap αυτά έλεγα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Μια συμβουλή μόνο. Το πιο φθηνό είναι φθηνό όταν δεν θέλει και ευρώ σε ταξίδι για κάθε ψάξιμο. Δλδ πχ το ΙΚΕΑ μπορεί να είναι φθηνό αλλά αν βάλεις και τα μεταφορικά και θες ένα πράγμα μόνο και δεν είσαι από εκεί η ποσοστιαία άυξηση δεν αξίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
yeap αυτά έλεγα ;)

Άνοιξε τώρα και στο Π. Φάληρο, πολυ καλές τιμές ειδικά σε ταινίες dvd, cd μουσικής κτλ.
Η Ειδικότητα του είναι ηλεκτρονικά και ηλεκτρικά είδη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Που ρε παιδιά? Αν κάποιος μπορεί και ξέρει που είναι ένα kmz file please.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δεν μπόρεσα να διαβάσω όλα τα τοστ σας :D

Αλλά είπα να κάνω μερικές προτάσεις..

Αν βγείτε έξω και μένετε νότια, για μακαρονάδα θεική με τα περισσότερα πιάτα στα 3,50? να πάτε στο Pasta Viva που είναι στο στενό που είναι το Everest της Γλυφάδας στην πλατεία.

Για καφέ νότια, συστήνω όλα τα μαγαζιά της Αργυρούπολης: οι ίδιοι δύο καφέδες έχουν 6,50? και είναι το ίδιο καλοί με αντίστοιχα μαγαζιά της Βουλιαγμένης πχ που στους χρεώνουν 8,50?, επειδή έχεις θέα θάλασσα - και είσαι και σε "ελίτ" περιοχή.. (μη χέ..)

Για ρούχα, τζιν τρομερά έχει το Champion Μαρινόπουλος (κάποιος το ανέφερε), μπλουζάκια κοριτσίστικα και λοιπά γυναικεία ρούχα (αλλά όχι τόσο καλά ποιοτικά) υπάρχει το Authentic, ενώ πολύ φθηνή αγορά είναι η Καλογήρων στην Βουλιαγμένης.

Και βέβαια, αγορές όπως του Περιστερίου, της Νίκαιας και άλλων τέτοιων περιοχών κρύβουν ..διαμαντάκια! Αυτιά, δεν μου έρχεται κάτι άλλο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
6.50 ο γκαϊφές;;;;;;;; Ε, όχι, όχι, όχι. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
6.50 ο γκαϊφές;;;;;;;; Ε, όχι, όχι, όχι. :mad:
Το ζευγάρι εννοεί για δύο ίδιους. Αυτό κατάλαβα και εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Το ζευγάρι εννοεί για δύο ίδιους. Αυτό κατάλαβα και εγώ.


Ααα...! Μέα κούλπα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ναι καλέ.. για δύο καφέδες! Έναν φραπέ κι έναν καπουτσίνο φρέντο! :D Η σύγκριση γίνεται πάντα με βάση αυτούς, αφού πάντα παραγγέλνουμε τα ίδια.. (ναι, χειμώνα, καλοκαίρι :D)

Αααα... και αν θέλετε να εκτυπώσετε φώτο από ψηφιακή, πολύ φθηνά τις τυπώνουν σε ένα μαγαζί επί της Πανεπιστήμιου απέναντι από το Τιτάνια.. (0,12? η μία)- αν και έχω καιρό να το ψάξω και ίσως να υπάρχουν και αλλού φθηνά. Α! Αν έχετε πολλές φώτο (πάνω από 100) για εκτύπωση και το ΜEGA A-B Βασιλόπουλος της Βουλιαγμένης δίπλα στο παλιό αεροδρόμιο τις τυπώνει το ίδιο φθηνά..

Και τα ποτά να τα αγοράζετε από Σούπερ Μάρκετ, οι κάβες τα σκίζουν συνήθως! (αλλά υποθέτω αυτό το ξέρουν και οι πέτρες..) :D

(Και στο ιταλικό που σας έγραψα πιο πάνω, το Pasta Viva, αν πάτε, μη παραλείψετε να δοκιμάσετε λουκουμάδες - τους κάνει φοβερούς!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ναι, εκεί πάω κι εγώ όταν είμαι Αθηνα για τις ψηφιακές...! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimidola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dimidola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι φαϊ και καφέ φτηνό βρίσκετε μόνο μέσα στα Πανεπιστήμια. 0,20-0,60 ο καφές και 2,70-4,00 πλήρες γεύμα. Ίσως βέβαια να κοστίσει κάτι παραπάνω ο γαστρεντερολόγος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι φαϊ και καφέ φτηνό βρίσκετε μόνο μέσα στα Πανεπιστήμια. 0,20-0,60 ο καφές και 2,70-4,00 πλήρες γεύμα. Ίσως βέβαια να κοστίσει κάτι παραπάνω ο γαστρεντερολόγος...
που ειναι αυτο???:confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimidola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dimidola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
που ειναι αυτο???:confused::confused:
Πανεπιστήμιο Κρήτης, Τμήμα Θετικών Επιστημών, Παράρτημα Βουτών, Κυλικείο ΛΟΛ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι φαϊ και καφέ φτηνό βρίσκετε μόνο μέσα στα Πανεπιστήμια. 0,20-0,60 ο καφές και 2,70-4,00 πλήρες γεύμα. Ίσως βέβαια να κοστίσει κάτι παραπάνω ο γαστρεντερολόγος...
Καλα! Και στα στρατόπεδα έχει τσάμπα φαγητό και πολύ φθηνούς καφέδες και τυρόπιτες αλλά κοστίζει κάτι παραπάνω στην βλακεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Την προσφορά της aegean την έχετε δει;
Για όσους ταξιδεύουν συχνά.
Εμένα με έχει σώσει, αεροπορικώς Ηράκλειο -Αθήνα 19 ευρώ συν 15 φόροι , 34 ευρώ σύνολο. 37 έχει το καράβι και γύρω στα 25 το φοιτητικό άσε που χαλάω μια περιουσία μέσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Δεν πρεπει να χεις κλεισει το εισιτηριο ΠΟΛΥ καιρο πριν ομως..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Δεν πρεπει να χεις κλεισει το εισιτηριο ΠΟΛΥ καιρο πριν ομως..?

Υποτίθεται ότι είναι 19 ημέρες πριν για εσωτερικό ή 49 ημέρες πριν για εξωτερικό.Βέβαια αν έχουν εξαντληθεί οι προσφορές δεν βρίσκεις.
Όμως αν γνωρίζεις εξαρχής ότι θα ταξιδέψεις πχ.σε ένα μήνα συμφέρει να το προτιμήσεις.Τουλάχιστον εμένα με έχει βολέψει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
γενικα γρηγορης και εβερεστ ειναι πιο φτηνα για καφε(σε σχεση με αλλες κεφετ). παντα ομως υπαρχει και κατι πιο φτηνο , μονο που θελει ψαξιμο. φτηνο καφε εχει στο παντειο πισω απο τον γρηγορη. 2 ευρο καφεσ ,σοκολατα, κ.α. 1,8 σαντουιτσ αραβικες πιτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top