Προτάσεις για καλοκαιρινές διακοπές

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Χτες το βράδυ γύρισα απ'τη Χαλκιδική,πρώτο πόδι,είχα πάει Χανιώτη. :P

Την Παρασκευή πάω Χανιά for a week. :D

Χανιωτη τι μου θυμησες τωρα... Ωραιο μερος ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Χανιωτη τι μου θυμησες τωρα... Ωραιο μερος ε;

Να σου πω ότι θυμάμαι και πολλά απ'τις τελευταίες μέρες,θα πω ψέμματα και δεν το θέλω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Εμείς πήγαμε 5 άτομα για 5 μέρες στη Μήλο! Μας βγήκε αρκετά οικονομικά θα έλεγα. Το νησί είναι πολύ όμορφο, παραλίες υπέροχες αλλά η νυχτερινή ζωή δε λέει και πολλά. Βέβαια βολεύει όσους δεν έχουν μεταφορικό μέσο ή δεν έχουν νοικιάσει κάτι για να κινούνται γιατί με λεωφορείο μπορείς να πας σε καλές παραλίες. Και οπωσδήποτε να πάρετε καραβάκι για τις παραλίες που δεν είναι προσβάσιμες με αμάξι, δεν έχω κολυμπήσει σε πιο τέλεια νερά (αν εξαιρέσουμε το Ελαφονήσι στην Κρήτη). Επίσης το 95% των τουριστών του νησιού είναι ζευγάρια, οπότε αν δεν αντέχετε τα δημόσια σαλιαρίσματα κάθε λίγο και λιγάκι, μην πάτε:P

Μέσα Αυγούστου θα πάμε και κάμπινγκ (2-3 μέρες), έξω από τα Χανιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Κεφαλλονιά! Από τα ομορφότερα νησιά, καλά η θάλασσα της "δεν υπάρχει"!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Κεφαλλονιά! Από τα ομορφότερα νησιά, καλά η θάλασσα της "δεν υπάρχει"!
Δικός μου είσαι...!!!:D Αν όχι το ομορφότερο σίγουρα στο top 5 (μην σου πω και top 3) των ομορφότερων νησιών..!!:)
Είναι η μανούλα μου από κει και σύντομα μπορεί να αποκτήσουμε και σπιτάκι εκεί..!!:clapup: -καημένη θεία-:'(;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Και το νησί απέναντι από την Κεφαλλονιά καλό είναι.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Δικός μου είσαι...!!!:D Αν όχι το ομορφότερο σίγουρα στο top 5 (μην σου πω και top 3) των ομορφότερων νησιών..!!:)
Είναι η μανούλα μου από κει και σύντομα μπορεί να αποκτήσουμε και σπιτάκι εκεί..!!:clapup: -καημένη θεία-:'(;)

:thumbup:
Με το καλό το σπίτι! Σε ποιο μέρος;

Και το νησί απέναντι από την Κεφαλλονιά καλό είναι.:D

Αν εννοείς Ιθάκη, όχι απλά καλό! Πανέμορφο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Αν εννοείς Ιθάκη, όχι απλά καλό! Πανέμορφο..

Όχι, από την άλλη μεριά. Τη Ζάκυνθο εννοώ.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Γενικά το Ιόνιο έχει πανέμορφα νησιά..!! Εκτός απ'τις καταπληκτικές παραλίες έχουν πολύ πράσινο..! Όχι σαν τα ξερονήσια του Αιγαίου...!! Δεν λέω καλό και το Αιγαίο αλλά προτιμώ Ιόνιο..!!:)
Όχι Όχι δεν κάνω Promotion..!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
λοιπον σημερα γυρισα απο παρο παιδια....
περασα καταπληκτικα...
το νησι ειχε ολα οσα θελαμε...
νυχτερινη ζωη,οικονομικες τιμες,καθαρες παραλιες
η ναουσα ηταν απλα πανεμορφη <3 την λατρεψα
κι η παροικια ομως ειχε την δικη της χαρη.....
γνωρισαμε παρα πλ κοσμο.....
αναστεναξε το barbarossa 2 βραδιες (ανεβηκαμε πανω σε τραπεζια κ χορευαμε)
λατρεψαμε βαρελαδικο και insomnia <3

αααα κι επισης καναμε δηλωση στο σταρ

το νησι ειναι παρα πλ ωραιο κι οι διακοπες μου θα μου μεινουν αξεχαστες!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas211t

Νεοφερμένος

Ο kwstas211t αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
:Dέχει πάει κανείς Ιο ..; θα πάω με παρέα τον Αυγουστο ....! Οι 2 από μας έχουνε ξαναπάει ...και πέρασαν '' απεριγραφτα''.Να τους εμπιστευτώ η..όχι;(αν και τα κλείσαμε ήδη )ντάξει η παρέα μετραει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Μόλις γύρισα από Χανιά!!!Τέλεια :D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
χαλκιδικηηηηηηηηηηηη για παντα!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Έχει πάει κανείς Νεστώριο στο River Party να μας πει τι παίζει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
λοιπον σημερα γυρισα απο παρο παιδια....
περασα καταπληκτικα...
το νησι ειχε ολα οσα θελαμε...
νυχτερινη ζωη,οικονομικες τιμες,καθαρες παραλιες
η ναουσα ηταν απλα πανεμορφη <3 την λατρεψα
κι η παροικια ομως ειχε την δικη της χαρη.....
γνωρισαμε παρα πλ κοσμο.....
αναστεναξε το barbarossa 2 βραδιες (ανεβηκαμε πανω σε τραπεζια κ χορευαμε)
λατρεψαμε βαρελαδικο και insomnia <3

αααα κι επισης καναμε δηλωση στο σταρ

το νησι ειναι παρα πλ ωραιο κι οι διακοπες μου θα μου μεινουν αξεχαστες!!!!!!!

Οντως κι εγω πηγα Παρο και περασα απλα απιστευτα! W δε πηγατε? 2 νυχτες σερι εμεις πηγαμε.:P
Μόλις γύρισα από Χανιά!!!Τέλεια :D

Ωραια και τα Χανια! Το τραγουδι το χαλαει λιγο αλλα δε πειραζει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Ωραια και τα Χανια! Το τραγουδι το χαλαει λιγο αλλα δε πειραζει.:P

Ε,για διακοπές μιλάμε ρε μαλάκα,τι να έβαζα,Gorgoroth?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Ε,για διακοπές μιλάμε ρε μαλάκα,τι να έβαζα,Gorgoroth?
χαχαχα οχι, το συγκεκριμενο τραγουδι ομως παιζει παντου και κουραζει πλεον οσο δε παει.Αυτο και το sexy and I know it.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
χαχαχα οχι, το συγκεκριμενο τραγουδι ομως παιζει παντου και κουραζει πλεον οσο δε παει.Αυτο και το sexy and I know it.:P

Το τραγούδι αυτό το επέλεξα γιατί το έβαζαν παντού στα Χανιά,όπου πηγαίναμε.Για το "I'm sexy and I know it" δεν ακούω τίποτα,είναι ύμνος! (όποτε παίζει κάνω και wiggie-wiggie-wiggie-wiggie :P) :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Back again,από Χίο this time :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top