• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
Μην αγχώνεσαι τόσο πολύ mrlaki!! Τώρα άλλωστε το δύσκολο πέρασε!
Αυτό που σου είπε ο πατέρας σου ισχύει. Κι εγώ το ίδιο φοβόμουν, όμως μια χαρά ήταν η μυτούλα μετά την αφαίρεση του νάρθηκα. Ίσια και όχι ανασηκωμένη τύπου γαλλική Το πρήξιμο δεν ήταν καθόλου εμφανές τουλάχιστον στη δική μου περίπτωση. Μόνο λίγες μελανιές είχα κάτω από τα μάτια για λίγο, που εσύ δεν έχεις. Εγώ σου προτείνω τώρα να ηρεμήσεις και να μη βασανίζεσαι άδικα. Εύχομαι σε λίγες μέρες που θα βγάλεις το νάρθηκα, να δεις το αποτέλεσμα που επιθυμείς!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mrlaki

Νεοφερμένος

Η mrlaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Aγχωνομαι πολυ βρε παιδια.και ειδικα απο τοτε που βρηκα αυτο εδω το θεμα και διαβασα τοσες περιπτωσεις με αποτυχημενες πλαστικες(3 στις 5 εδω ηταν αποτυχημενες :/:)!!!! και εσενα ετσι εδειχνε η μυτη δηλαδη με τον ναρθηκα? φαινοταν ανασηκωμενη πολυ και τα ρουθουνια φαινοντουσαν πολυ?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
από όσο θυμάμαι (γιατί πέρασαν αρκετά χρόνια) ναι φαίνονταν τα ρουθούνια όσο είχα το νάρθηκα. Αλλά το αποτέλεσμα ήταν πολύ φυσικό αφότου βγήκε. Όσο είχα το νάρθηκα δεν πολυέβλεπα τον καθρέφτη.. μετά θα καταλάβεις. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Whiterday

Νεοφερμένος

Η Whiterday αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
dimitrisggg είναι πολύ πιθανό να οφείλεται σε πρήξιμο εκεί που είναι.. Αλλά κανείς απο εδω μέσα δεν μπορεί να βγάλει συμπέρασμα για κάτι που μπορεί να σου πεί μόνο ένας γιατρός. Μπορείς να επισκεφτείς έναν άλλον γιατρό για να σου πει αντικειμενικά τι συμβαίνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mrlaki

Νεοφερμένος

Η mrlaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ tabby για την απάντηση!!!
3 ακόμη ερωτήσεις έχω παιδιά!

1)εσάς πότε σταμάτησε να σας τραβάει η μύτη σας;
2)να χαμογέλασετε ΚΑΝΟΝΙΚΆ πότε μπορέσατε; Γιατί ακόμη δεν μπορώ να χαμογελάσω κανονικά(φοράω και τον νάρθηκα,μήπως παίζει και αυτό ρόλο???) νιώθω ότι με τραβάει πολύ η μύτη και είναι σαν να χω κάνει μποτοξ έτσι όπως χαμογελάω....
3) με τα ράμματα τι γίνεται; Ποτέ σας τα έβγαλε ο γιατρός;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niki1986

Νεοφερμένος

Η niki1986 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους,
Ενδιαφέρομαι να κάνω τρίτη ρινοπλαστική καθώς οι προηγούμενες 2 που έχω κάνει είναι πλήρως αποτυχημένες. Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε όσοι έχετε εμπειρίες και να μου προτείνετε καλούς πλαστικούς;;;;;; Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dimitrisggg

Νεοφερμένος

Ο dimitrisggg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
καλημερα niki1986 θα πας για τριτη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Katerina-Maria

Νεοφερμένος

Η Katerina-Maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
τα ραμματα ειναι εσωτερικα κ φευγουν μονα τους...τουλαχιστον σε μενα...να χαμογελασεις κανονικα μετα απο 2-3 βδομαδες...παιδια μεικ απ και αντιλιακη μπορω να βαζω ε;μετα απο ποσο καιρο μπορεσατε να την φυσηξετε χωρις να σας ποναει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mrlaki

Νεοφερμένος

Η mrlaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
ρε παιδια,σημερα εβγαλα και τα αυτοκολλητα που ειχα πανω στην μυτη και ολα!
απο σημερα ειναι κανονικη η μυτη μου και κυκλοφορω ελευθερα.
παρολα αυτα νιωθω πολυυυ περιεργα...δεν ξερω αν μου αρεσει.το προφιλ ειναι σιγουρα καλυτερο αλλα απο μπροστα νιωθω πολυ περιεργα...
φαινονται λιιιιγο παραπανω τα ροθθουνια(ισως επειδη ειναι η αρχη ακομη?) και ειναι κ αρκετα πρισμενη...δεν ξερω νιωθω πολυ ασχημα!!!
και εσας ετσι ηταν στην αρχη? πειτε μου λιγο γιατι θα τρελαθωωωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitrisggg

Νεοφερμένος

Ο dimitrisggg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
καλημερα και καλη βδομαδα σε ολες και ολους
λοιπον μολις γυρισα σπιτι
πηγα να μου κοψει ο γιατρος τα ραμματα που ειχα μεσα στην μυτη
λοιπον η δουλεια του τελικα ειναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ
θελω να πω μην εχετε ανχωνεστε ολα θα γινουν
ειναι ολα θεμα χρονου ωσπου να δειξει η μυτη οπως πρεπει
και εηω ειχα πανικοβληθει ειναι στραβη κτλ κτλ
ηταν θεμα πρηξιματος απλα
οσο αφορα γελιο κτλ
καλο ειναι να μην κλαιτε και απο τα γελια
το αποφευγω οσο μπορω και εγω
μην μασατε κατι σκληρο και γενικα υγιεινη πολυ στην μυτη
πλυσεις αλοιφες κτλ
οτι θελετε ρωτατε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niki1986

Νεοφερμένος

Η niki1986 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
καλημερα niki1986 θα πας για τριτη???
γεια σου, ναι θα παω για τριτη μετα μεγαλησ λυπησ μου βεβαια...¨(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitrisggg

Νεοφερμένος

Ο dimitrisggg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
ελα ρε niki1986 γτ ετσι?μηπως δεν χρειαζεται?εισαι σιγουρη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niki1986

Νεοφερμένος

Η niki1986 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
ελα ρε niki1986 γτ ετσι?μηπως δεν χρειαζεται?εισαι σιγουρη?
μακαρι να μην χρειαζομουν ειναι πολυ δυσαρεστο και εχω ταλαιπωρηθει παρα πολυ πιστεψε με!!!! ομως χρειαζεται κ αν βαλω φωτο θα καταλαβεισ..η μυτη εχει μια πολυ εντονη κλιση προσ τα δεξια κ ειναι ανομοιομορφη.στις φωτο φαινεται ακομα πιο εντονα...και δεν ξερω αν μετα απο 2 επεμβασεισ μπορει να διορθωθουν τα λαθη των αλλων....ειμαι απογοητευμενη ....:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitrisggg

Νεοφερμένος

Ο dimitrisggg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
σε πιστευω
μια φορα εκανα και ξερω πως ειναι
ανναρωνω ακομα
εχει περασει καιρος απο τοτε που την εκανεσ?

ηρεμησε ενταξει,τι να πω τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

niki1986

Νεοφερμένος

Η niki1986 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
σε πιστευω
μια φορα εκανα και ξερω πως ειναι
ανναρωνω ακομα
εχει περασει καιρος απο τοτε που την εκανεσ?

ηρεμησε ενταξει,τι να πω τωρα
εχουν περασει 7 μηνεσ αλλα κ ο γιατρος μ ειπε οτι ετσι θα παραμεινει κ μ το ειπε με θρασσος...τραγικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mrlaki

Νεοφερμένος

Η mrlaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Dimitrisggg λοιπόν εγώ θέλω να μου δώσεις πληροφορίες!μιας και είμαι πρόσφατα χειρουργημενη(πριν 13 μέρες την έκανα)!εσύ πόσο καιρό έχεις που την έκανες; Σου είναι πολύ πρησμένη τώρα; Γενικά πως είναι και πως ήταν τον πρώτο καιρό αφότου έβγαλες τον νάρθηκα; Γιατί εγώ έχω πανικόβληθει...δεν μου αρέσει νομίζω κ επίσης μου φαίνομαι πολύ διαφορετική! Το ανφας μου κυρίως δεν μου αρέσει και μου φαίνομαι πολύ περίεργη,λόγω πρήξιμάτος προφανώς αλλά και πάλι δεν ξέρω,νιώθω πολύ περίεργα!επίσης είναι κάπως πρησμένο και το άκρορινιό μου(μου το έφτιαξε και αυτό,το μικρύνε κάπως δεν ξέρω αν παίζει ρόλο) και μου φαίνεται κάπως περίεργο κ αυτό+ ότι φαίνονται και λίγο τα ρουθούνια,σαν να είναι κάπως σηκωμένή η μύτη μου ,πράγμα που δεν μου αρέσει καθόλου! Εσένα πως ήταν ; Είχες το ίδιο θέμα;
Γενικά θα με βοηθούσε πολύ αν μου απαντούσες να δω πως ήσουν εσύ κλπ γιατί έχω ΚΑΤΆΑΓΧΩΘΕΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niki1986

Νεοφερμένος

Η niki1986 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Dimitrisggg λοιπόν εγώ θέλω να μου δώσεις πληροφορίες!μιας και είμαι πρόσφατα χειρουργημενη(πριν 13 μέρες την έκανα)!εσύ πόσο καιρό έχεις που την έκανες; Σου είναι πολύ πρησμένη τώρα; Γενικά πως είναι και πως ήταν τον πρώτο καιρό αφότου έβγαλες τον νάρθηκα; Γιατί εγώ έχω πανικόβληθει...δεν μου αρέσει νομίζω κ επίσης μου φαίνομαι πολύ διαφορετική! Το ανφας μου κυρίως δεν μου αρέσει και μου φαίνομαι πολύ περίεργη,λόγω πρήξιμάτος προφανώς αλλά και πάλι δεν ξέρω,νιώθω πολύ περίεργα!επίσης είναι κάπως πρησμένο και το άκρορινιό μου(μου το έφτιαξε και αυτό,το μικρύνε κάπως δεν ξέρω αν παίζει ρόλο) και μου φαίνεται κάπως περίεργο κ αυτό+ ότι φαίνονται και λίγο τα ρουθούνια,σαν να είναι κάπως σηκωμένή η μύτη μου ,πράγμα που δεν μου αρέσει καθόλου! Εσένα πως ήταν ; Είχες το ίδιο θέμα;
Γενικά θα με βοηθούσε πολύ αν μου απαντούσες να δω πως ήσουν εσύ κλπ γιατί έχω ΚΑΤΆΑΓΧΩΘΕΙ
ειναι πολυ νωρισ ακομα για να βγαλεισ συμπερασματα. εγω τωρα ειμαι στον 7 μηνα.το μεγαλυτερο μεροσ εχει ξεπρηστει η ραχη δλδ τελειως και απο οτι μ ειπε η γιατρος ειναι [πρησμενη λιγο ακομα στο ακρορινιο.οταν εβγαλα τον ναρθηκα κ εμενα ηταν πολυ σηκωμενη αλλα στην πορεια επεσε λιγακι.μ αρεσε τοτε αλλα επειδη ηταν πρησμενη δεν φαινονταν οι ατελειεσ που ανεφερα πριν.μην πανικοβαλλεσαι απο τωρα ειναι πολυ νωρις......εχει μελλον μπροστα σου κ μην ξεχνασ οτι ειναι λογτικο να σου φαινεσαι περιεργη γιατι ειναι κατο καινουργιο για σενα¨)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitrisggg

Νεοφερμένος

Ο dimitrisggg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
mrlaki 13μερες εισαι εσυ χειρουργημενη 19 ειμαι εγω οποτε μαζι την καναμε σχεδον
λοιπον εγω σημερα πηγα και μου εκοψε τα ραμματα
θα συμφωνησω με την niki1986 οτι ειναι παρα πολυ νωρις ακομα για συμπερασματα αλλα καποια σημαδια φαινονται για το πως θα ειναι το τελικο αποτελεσμα
κοιτα την πρωτη μερα που βγηκα απο χειρουργειο ημουνα αναπνοη απο στομα μονο λιγος πονος γενικα ενα πολυ ασχημο συμπερασμα σπαστικο θα ελεγα.αλλα το ειχα παρει οτι οτι γινει θα γινει για καλο γι αυτο και εκανα το χειρουργειο διαφραγμα-πλαστικη
μπορω να πω τωρα αρχιζω και νοιωθω αρκετα καλυτερα μετα απο 20 μερες σχεδον οπου ακομα ειναι πρησμενο το ακρορινιο οπως ανεφερες και εσυ καθως και στην αρχη της μυτης ψηλα
γενικα αυτες τις μερες ειμαι με φτερνισματα λιγο και λιγο φαγουρα καμμια φορα αλλα ειναι μερα στο παιχνιδι ολα αυτα
πλυσεις συνεχιζω και κανω καθε μερα 3-4 φορες και κρεμα κι ολας για ακομα 10 μερες,σημαντικο ειναι να την περιποιεισαι κι ολας
ο γιατρος μου ειπε στο 6μηνο πανω θα ειναι 90% στην τελικη της μορφης,δεν μπορουμε να κανουμε κατι να νικησουμε το χρονο οποτε αναμενουμε,απλα μπορω να πω για εμενα ειμαι ικανοποιημενος απο την επεμβαση σε ενα ποσοστο 90% μπορει και παραπανω,υπαρχεει μια κλιση ελαφρια προς τα αριστερα αλλα κατι μου λεει μονο εγω την βλεπω.να ξερεις δεν δειχνει και η μυτη ιδια απο δεξια και απο αριστερα και αναλογα και το φως.αλλαξε 2-3 καθρεφτες και θα το δεις και εσυ
ελπιζω να σε καλυψα καπως,υπομονη κανε τπτ αλλο,αλλωστε δεν μπορει σε αυτο το διαστημα να γινει καποια αλλαγη οποτε αναμενουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mrlaki

Νεοφερμένος

Η mrlaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ ρε παιδια,με καθησυχαζετε καπως....
αλλα νιωθω πραγματικα πολυυυυυυ περιεργα,δεν ξερω δηλαδη αν πρεπει οντως να δειχνει ετσι η μυτη ή αν εχει παει κατι λαθος στην δικη μου περιπτωση...

dimitriggg μιας και ειμαστε και οι 2 προσφατα χειρουργημενοι,πες μου λιγο ,εσενα το ενφας σου ειναι περιεργο? φαινεται πρισμενο κλπ? οταν σε κοιταει καποιος ενφας φαινονται καθολου τα ρουθουνια σου? (εννοω δηλαδη ειναι καπως σηκωμμενη προς τα πανω η μυτη σου?)


ουφφφ,οσο πιο πολυ κοιταγομαι στον καθρεφτη τοσο πιο πολυ αγχωνομαι..το προφιλ μπορω να πω οτι ακομα κι ετσι ειναι καλυτερο απο πριν...το ενφας με προβληματιζει πολυ :(
μηπως παιζει ρολο οτι μου εκοψε και απ το ακρορινιο καθως και ΄'κατω'' απ την μυτη? και γι αυτο να δειχνει τωρα ετσι????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dimitrisggg

Νεοφερμένος

Ο dimitrisggg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
καλημερα
mrlaki μην νοιωθεις περιεργα θελουμε δεν θελουμε πρεπει να περασουμε απο αυτο το σταδιο,για καλο ειναι αλλωστε αυτο που καναμε
θετικα πρεπει να σκεφτομαστε
καλυτερη ποιοτητα ζωης αν αναπνεουμε καλυτερα λογικο ειναι
κοιτα ειδικα το ανφας οπως αναφερεις ειναι οπτικα το ποιο δυσκολο μερος της μυτης (η προβολη ανφας)και ο λογος ειναι οτι λογο του πρηξιματος στο συγκεκριμενο σημειο φαινετα ποιο παραμορφωμενο παντα
αλλωστε αυτο ειναι που σας ειπα οτι το ΠΡΗΞΙΜΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΗΞΙΜΟ αυτο σημαινει οτι δεν υπαρχει ομοιομορφο πρηξιμο οποτε θελουμε δεν θελουμε υπαρχει παραμορφωση
δεν ειμαι ωρλ αλλα εχω γνωσεις πανω σε ωρλ απο δικους μου λογους
ναι μου ειναι περιεργο το ανφας mrlaki ειτε το κοιταω απο ευθεια ειτε απο πλαγια
αυτο ειναι λογο του πρηξιματος
προφιλ ανφας φαινονται ελαχιστα τα ρουθουνια μου ναι,αλλα αυτο ειναι καπως περιπλοκο με την εννοια τι εχεις ζητησει εσυ απο το γιατρο να σου κανει
ανφας φαινονται ελαχιστα τα ρουθουνια και η μυτη ειναι ελαφρως σηκωμενη ναι,αλλα να ξερεις αυτο με τον καιρο αλλαζει,ποιο μετα να ξερεις πεφτει καπως η μυτη δεν θα παραμεινει πιστευω οπως δειχνει τωρα,αλλα και παλι σου λεω ειναι τι εχεις ζητησει εσυ να σου κανουν,εγω εκανα διαφραγμα και πλαστικη,αλλα στο πλαστικη μου εκανε ευθυγραμμιση απο πανω μεχρι κατω του ειπα οχι γαλλικη αντρας ειμαι,και συμφωνησε οτι αλλωστε γαλλικη δεν θα μου παει,γενικα ειμαι ικανοποιημενος οσο περναει ο καιρος με το αποτελεσμα και να δεις και εσυ θα εισαι ειναι νωρις ακομα πιστεψε με,μιλαμε για μηνες μετα οτι αρχιζει και στρωνει και εμεις δεν εχουμε ουτε μηνα μην το ξεχνας
σε στρατιωτικο νοσοκομειο την εκανα και αρκετα ικανοποιημενος μπορω να πω
χειρουργος ωρλ ηταν η ειδικοτητα του οχι πλαστικος χειρουργος γτ με ενδιεφερε το λειτουργικο ποιο πολυ οχι η βιτρινα να το πω ετσι,απλα εγινε και μια παρεμβαση στην βιτρινα προς το καλυτερη δοξα το θεο
και εσυ καλα θα εισαι θα δεις,ασε το χρονο και θα δεις.σε καλυψα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top