Δίπλωμα οδήγησης

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ίσως κάτι τέτοιο σε βοηθήσει kalypso, αλλά δεν ξέρω την επιβάρυνση που φέρει στο αυτοκίνητο ενδεχομένως κάτι τέτοιο.
Θα βοηθησει, αλλά μαλλον θα αυξησει ελαχιστα την καταναλωση και την φθορα της μεταδοσης. Ισως αμελητεα ομως. Παντως και να μην το ρυθμισεις ετσι, παλι το αυτοκινητο θα μεινει ακινητο αν βρεις το σημειο. Απλα θα ειναι πιο μικρο το ευρος του πενταλ στο οποιο θα το πετυχαινεις αυτο (ενω με την ρυθμιση που λες, γινεται πιο ευκολα).

Πηρες διπλωμα χωρις ζωνη ;;;; :eek: Καλα και οι 2-3 ποσοι ηταν, το δεχτηκαν χωρις την παραμικρη σκεψη-σχολιο ; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Καλα και οι 2-3 ποσοι ηταν, το δεχτηκαν χωρις την παραμικρη σκεψη-σχολιο ; :confused:

Σιγα μην ηταν και 10 βρε Λορυ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Πηρες διπλωμα χωρις ζωνη ;;;; :eek: Καλα και οι 2-3 ποσοι ηταν, το δεχτηκαν χωρις την παραμικρη σκεψη-σχολιο ; :confused:

Ναι πήρα δίπλωμα χωρίς ζώνη, τιμή μου και καμάρι μου :pfff:

2 ήταν οι εξεταστές και ο ένας μάλιστα την ώρα που οδηγούσα-εξεταζόμουν μου έδωσε την κάρτα του, γιατί ήταν προεκλογική περίοδος και έτυχε να βάζει υποψηφιότητα στο δήμο που είμαι εγγεγραμμένη.

Παρόλο που του είπα πως είναι αγνώριστος στη φωτογραφία (ήταν από αυτές που η φωτογραφία είναι από το '80 που είχε μαλλί ο άλλος) μπρος στην ενδεχόμενη ψήφο δεν έδειξε να τον πείραξε :P

Πάντως με την κουβέντα ούτε κατάλαβα πως πέρασε η ώρα της εξέτασης.
Btw στην Πρέβεζα έγιναν όλα αυτά, χωρίς λάδωμα και χωρίς να τους ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Που δεν βρε κόρπσι να μας πεις τις πρώτες σου εμπειρίες; Σήμερα έκανα το 3ο μάθημα και ομολογώ ότι μου χει φύγει ο ενθουσιασμός και έχω αρχίσει να βαριέμαι :P Όχι ότι τα κάνω όλα σωστά, κάθε αλλό απλά όλη την ώρα με 50 κουράστηκα. Θέλω να το πατήσω λεμεεεεεεεεεεε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ωχ...εσυ εισαι επικινδυνη!
Ή ανακαλυπτεις οτι εισαι φαν της σπορ οδηγησης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αντζουιμ δεν αρχισα ακομη.. Μας παει σειρες-σειρες λεει η δασκαλα :angel:, και μεταααα το πασχα θα ρθει η ωρα μου. Δε βλεπω την ωρα ε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Κορπσι την πρώτη φορά που πήγα να κάνω μάθημα, μόλις μπήκα μες στο αμάξι ο δάσκαλος μου είπε να ξεκινήσω. Κι εγώ δεν ήξερα καν πως υπάρχει ένα πράγμα που λέγεται συμπλέκτης (τις ταχύτητες τις ήξερα, φαίνονται :P). Και μ' έπιασε ένα νευρικό γέλιο άλλο πράγμα... έκανα πάνω από δέκα λεπτά να σταματήσω να γελάω. :D

Κατά τα άλλα στην αρχή κι εγώ είχα θέμα με τις αλλαγές λωρίδας. Την πρώτη φορά μάλιστα που το δοκίμασα στην παραλιακή κόντεψα να πέσω πάνω σε έναν, ο οποίος πρέπει να τρόμαξε πιο πολύ από μένα :P (πλέον πάω σαν διάολος άμα βιάζομαι και δεν αλλάζω λωρίδα μόνο αν βλέπω μηχανή πίσω).

Όσο για τις ανηφόρες πάρτε ένα subaru forester. Ερωτεύσιμο αμάξι. Βάζεις πρώτη, πατάς συμπλέκτη, αφήνεις το φρένο και το αμάξι δεν πάει πουθενά.. :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αμολιεμαι σε 5..4..3..2..1.. το κριμα στο λαιμο σας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Αμολιεμαι σε 5..4..3..2..1.. το κριμα στο λαιμο σας :P


Πήρες το δίπλωμα Corpsaki ή τώρα αρχίζεις τα πρακτικά μαθήματα;

Καλή αρχή και καλή επιτυχία! :D Δεν φοβόμαστε! Έχουν βγει άλλοι χειρότεροι παγανιά! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Τωρα αρχιζω τα πρακτικα.. Ενας γκαζακιας γεννιεται :devil: Τελειο ειναι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Τωρα αρχιζω τα πρακτικα.. Ενας γκαζακιας γεννιεται :devil: Τελειο ειναι :D

Θα έχεις και γκαζάκια στο αυτοκίνητο για να τα πετάς στους άλλους οδηγούς αντί για μούντζες;
Γκαζιάρης λέγεται :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εμεις εδω στα βουνα, γκαζακια τον λεμε :pfff:

Καλη η ιδεα σου ομως...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_kounoupi_

Νεοφερμένος

Η _kounoupi_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Πέρασα k εγώ τα σήματα σήμερα!!!!Αλάνθαστη παρακαλώ
Από πέμπτη αρχίζω μαθήματα οδήγησης και ο θεός βοηθός
(κάντε την προσευχή σας γιατί την τελευταία φορα p ανέβηκα στο αμάξι μας έτρεχαν στο τμήμα )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

lenoOz

Νεοφερμένος

Η Lena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Οκ σαν παιδί και εγώ είπα να ξεκινήσω μαθήματα οδήγησης γιατί κακά τα ψέματα χρειάζεται.
Το θέμα που με απασχoλεί είναι οι εξέταση...Τόσο στα σήματα όσο και στην πορεία.Τέλος πάντων θέλω να μάθω:
1)Αν κοπείς στο θεωρητικό-σήματα,μετά μπορείς να ξαναδώσεις?Και αν ναι πότε?Πληρώνεις ξανά τίποτα?
2)Στην πορεία τί κοιτάνε συνήθως?Και αν κοπείς τί γίνεται?
3)Παίζει λάδωμα?
Θα είμαι ευγνώμων αν απαντήσετε...
Είμαι από αθήνα αν έχει σημασία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.

3)Παίζει λάδωμα?

Γιατι αραγε τοσοι χανουν την ζωη τους στην ασφαλτο;...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
πηρα το διπλωμα οδηγησης πριν 4 χρονια . τα σηματα τα περασα χωρις κανενα λαθος , ηταν πολυ ευκολα και τελειωσα σε 10 λεπτα το πολυ. ειχα ενα φοβερο 26χρονο δασκαλο οδηγησης ( να ναι καλα το παληκαρι ) με βοηθησε πολυ να ειμαι χαλαρη αλλα την ωρα που εδινα οδηγηση κρατουσα το αριστερο μου ποδι να μην φανει ποσο πολυ ετρεμε απο το αγχος μου. μου εσβησε και μια φορα αλλα τελικα το πηρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prwteas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Αύριο δίνω πρακτικές εξετάσεις οδήγησης και έχω τρομερό άγχος. Παρά το μεγάλο αριθμό μαθημάτων, εξακολουθώ να κάνω σοβαρά λάθη, για τα οποία θα κοβόμουν. Φυσικά θα μου πείτε να εξετασθώ άλλη φορά, αλλά ήδη έχω καθυστερήσει υπερβολικά με το θέμα και εκτός τούτου θέλω να προλάβω να μάθω και δίκυκλο πριν ανοίξει η σχολή. Όποιος έχει περάσει απ' αυτή τη θέση, μπορεί να μου περιγράψει την εμπειρία της εξέτασης; Δηλαδή τι ζητάνε και πόσο αυστηροί είναι. Το γεγονός ότι δεν έχω οδηγήσει χωρίς τις παρατηρήσεις και την παρέμβαση του δασκάλου με ανησυχεί ακόμα περισσότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

katsthunder

Νεοφερμένος

Ο αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εγώ έδωσα και το πήρα με την δεύτερη φορά. Την πρώτη φορά είχα πάει πολύ σίγουρος και την πάτησα. Δεν είναι κάτι που πρέπει να σε ανησυχεί πάντως. Απλά πήγαινε αργά για να έχεις περισσότερο χρόνο αντίδρασης και κάνε ακριβώς ό,τι σου έχει πει ο δάσκαλος. Μετά είναι ανάλογα και με τους εξεταστές. Την πρώτη φορά τους είχαν κόψει όλους, ενώ την δεύτερη ήταν πιο χαλαρά τα πράγματα. Αλλά αυτό δεν πρέπει να σε προβληματίζει γιατί άμα τα κάνεις όλα σωστά δεν υπάρχει περίπτωση να μην το πάρεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
Μην πέσετε σε γυναίκες εξετάστριες...:/:

Καλύτερα να είναι δυο άντρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Χωρίς να έχω πείρα επί του θέματος, θα σε συμβούλευα να είσαι χαλαρός και πολύ συγκεντρωμένος! Αφού έχεις κάνει μαθήματα είσαι σίγουρα προετοιμασμένος για την εξέταση αυτή:)
Καλή επιτυχία!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top