Ημέρα Παγκόσμιας δράσης

MakingMirrors

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ντένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Ήρθε νομίζω η στιγμή για ρομαντικό σεξ ή για ρομαντικό αυνανισμό :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
δεν προκειται να το προχωρησω παραπερα γιατι καταληγουμε σε αερολογιες απωθημενα και ασχετα.
απλως θεωρω οτι ειναι μεγαλη υποκρισια και αφορμη για μερικους, περα απο αλλα, να καμαρωνουν σα γυφτικα σκεπαρνια,
ετσι συνεχιζω να κανω ο τι εκανα πιο πριν,με συνειδηση πραξεων, λαμπες χαμηλης καταναλωσης κλπ
χωρις απαραιτητα να θεωρω οτι το ολο γινεται για να μη δουμε τα αμερικανικα αεροπλανα να μας ψεκαζουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,882 μηνύματα.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Μή βάζῃς στὸ στόμα μου λέξεις τὶς ὁποῖες δὲν εἶπα. Γιὰ τὴν ἀκρίβεια, καὶ μόνο ποὺ ἀντιπαραβάλλεις αὐτὲς τὶς ὀργανώσεις μὲ τὴν Ἐκκλησία καὶ τὸ κατηχητικό, οὐσιαστικὰ στερεοποιεῖς τὸ ἐπιχείρημά μου ὅτι αὐτὲς οἱ ὀργανώσεις στὴν πραγματικότητα δὲν σκοπεύουν ἁπλῶς στὴν εὐαισθητοποίηση γιὰ τὴ δράση πάνω σὲ κρίσιμα θέματα, ἀλλὰ προωθοῦν παγκοσμίως τὴ New-age ἰδεολογία μὲ ὅλα τὰ συμπαρομαρτοῦντα (πανθρησκεία, ἐσωτερισμός, πανσεξουαλισμός, φίμωση τοῦ λόγου μέσῳ τῆς πολιτικῆς ὀρθότητας κλπ). Ἀμφιβάλλω κατὰ πόσον αὐτὴ ἡ ἰδεολογία ἀπευθύνεται σὲ πρόσωπα καὶ ὄχι σὲ ἄβουλες μᾶζες.

Σώπα, οι εσωτεριστές είναι σοβαροί άνθρωποι, δεν ασχολούνται με αυτές τις βλακείες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top