Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
νιώθω πολύ ηλίθια που τελικά ψήφισα την corpse την τελευταία στιγμή :/:
papas... μεγάλη έκπληξη ε? :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Και τώρα νομίζεις ότι πείθεις δηλαδή; Σε κατηγορώ ότι δεν κάνεις τίποτα για να βρεις δολοφόνους και αυτό που κάνεις είναι να με θεωρείς ύποπτο; :confused:

Πάει Molka, σου έφυγε το άγγιγμα του Μίδα :/: :P

Μα αυτό είναι το θέμα, δεν προσπαθώ να πείσω κανέναν για τίποτα. Αν με θεωρείς ένοχη και βλαμμένη, καλά κάνεις. Δεν πρόκειται να σκίσω το σουτιέν μου για να σου αποδείξω το αντίθετο, σόρι, αυτό θα με έκανε ένοχη ακόμα και στα δικά μου μάτια. Και νομίζω ότι ήμουνα σαφής σχετικά με τις ψήφους της πρώτης μέρας. Είναι αστείο να προσπαθείς να βγάλεις λαβράκι από την πρώτη μέρα και να πιστεύεις ότι 100% βρήκες τον ένοχό σου. (Πιο αστείο είναι βέβαια όταν όντως βρίσκεις και βγάζεις δολοφόνο από την πρώτη ψηφοφορία. Αλλά αυτό κατά την ταπεινή μου γνώμη οφείλεται σε καθαρή τύχη, ή σε ανικανότητα του δολοφόνου να καλυφθεί.)

Επίσης δεν πρόκειται να χύσω δάκρυα πάνω από το κίμπορντ όταν δεν συμφωνήσετε με τις επιλογές που θα κάνω, αλλά ούτε πρόκειται να ξεκινήσω καμπάνια εναντίον του υπόπτου μου.

Αν όλα αυτά με κάνουν ένοχη, βγάλτε με αύριο κιόλας, κι αν τα δολοφόνια ψάχνουν ακόμα το αντικείμενο της πρώτης δολοφονίας, εδώ εδώ, pick me. ^^

Πάει η μανίτσα, απόθανε, άντε να σας δω όσους την ψηφίσατε και στο πολλ και στην γενική ψηφοφορία τι θα πείτε, και τι θα πούμε κι εμείς που δεν ψηφίσαμε γενικότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
γιατί οι υπόλοιποι που ήταν εδώ δεν ψήφισαν? :/:
Εγώ δεν ψήφισα γιατί δεν θεωρούσα την corpse ύποπτη οπότε δεν με κάλυπτε η δημοσκόπηση.
Τον papas δεν τον ψήφισα επίσης γιατί στην περίπτωση που είναι (όπως μου πέρασε από το μυαλό) ρουφιάνος, θα έφευγε νωρίς.

Θα ήθελα αν γίνεται κάποιος από την ΣΕ να φτιάξει τον τελικό πίνακα (ή εν υπήρξε να τον ξαναβάλει) με της ψήφους της Δευτέρας, για να έχουμε ξεκάθαρη εικόνα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
νιώθω πολύ ηλίθια που τελικά ψήφισα την corpse την τελευταία στιγμή :/:
papas... μεγάλη έκπληξη ε? :/:

Ρε συ,εχω μεινει κοκκαλο....

Μα καλα,βγαλαμε πολιτη????????:(:(

Αλλα δεν ξερουμε αν ειναι ρουφ. ή ιεροδουλη ομως....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Εγώ δεν ψήφισα γιατί δεν θεωρούσα την corpse ύποπτη οπότε δεν με κάλυπτε η δημοσκόπηση.
Τον papas δεν τον ψήφισα επίσης γιατί στην περίπτωση που είναι (όπως μου πέρασε από το μυαλό) ρουφιάνος, θα έφευγε νωρίς.

Θα ήθελα αν γίνεται κάποιος από την ΣΕ να φτιάξει τον τελικό πίνακα (ή εν υπήρξε να τον ξαναβάλει) με της ψήφους της Δευτέρας, για να έχουμε ξεκάθαρη εικόνα :)

ναι αλλά αυτό καλέ μου ... είναι απουσία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ρε Molka πιο καραμπάμ ότι είσαι δολοφόνος δεν μπορείς να το κάνεις. Αλλά ακόμα και αν ΔΕΝ είσαι παίζεις τόσο NOT-Molka που σου αξίζει να φύγεις.
Είναι αστείο να προσπαθείς να βγάλεις λαβράκι από την πρώτη μέρα και να πιστεύεις ότι 100% βρήκες τον ένοχό σου. (Πιο αστείο είναι βέβαια όταν όντως βρίσκεις και βγάζεις δολοφόνο από την πρώτη ψηφοφορία. Αλλά αυτό κατά την ταπεινή μου γνώμη οφείλεται σε καθαρή τύχη, ή σε ανικανότητα του δολοφόνου να καλυφθεί.)
Αν παρακολουθούσες τους 2 προηγούμενους γύρους θα έβλεπες ότι και στους δύο βγήκε στον πρώτο γύρο δολοφόνος αλλά ΚΑΙ στους δύο ΔΕΝ ήταν θέμα τύχης. Γιαυτό μην προσπαθείς να τα παρουσιάσεις όπως θέλεις.
Επίσης δεν πρόκειται να χύσω δάκρυα πάνω από το κίμπορντ όταν δεν συμφωνήσετε με τις επιλογές που θα κάνω, αλλά ούτε πρόκειται να ξεκινήσω καμπάνια εναντίον του υπόπτου μου.
Άρα ουσιαστικά μας λες ότι ΔΕΝ κάνεις τίποτα και άρα ΔΕΝ παίζεις αφού ούτε τον εαυτό σου υποστηρίζεις, ούτε τον ύποπτο σου κατηγορείς. Είσαι δηλαδή ένα πολιτάκι (θες να μας πεις) που απλά αδιαφορεί στο να νικήσουν οι πολίτες. :confused:
Αν όλα αυτά με κάνουν ένοχη, βγάλτε με αύριο κιόλας, κι αν τα δολοφόνια ψάχνουν ακόμα το αντικείμενο της πρώτης δολοφονίας, εδώ εδώ, pick me. ^^
Το δραματικό τελείωμα για να πούμε "βγάλτε με, εσείς θα χάσετε" :D
Πάει η μανίτσα, απόθανε, άντε να σας δω όσους την ψηφίσατε και στο πολλ και στην γενική ψηφοφορία τι θα πείτε, και τι θα πούμε κι εμείς που δεν ψηφίσαμε γενικότερα.
Για να δούμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
ναι αλλά αυτό καλέ μου ... είναι απουσία
Τι λες ΚουΕ μου; Την απουσία την παίρνεις αν ΔΕΝ έχεις ψηφίσει μέχρι τις 8 και εγώ ψήφισα shaman :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Ρε συ,εχω μεινει κοκκαλο....

Μα καλα,βγαλαμε πολιτη????????:(:(
ρε συ papas μας δουλεύεις τώρα?

κι εσύ φαντάγκο, με εξέπληξε το ότι δεν ψήφισες, ειδικά μετά από αυτό που μου είπες, ότι ήταν λάθος επιλογή μου να ψηφίσω papas αντί για Bill:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Τι λες ΚουΕ μου; Την απουσία την παίρνεις αν ΔΕΝ έχεις ψηφίσει μέχρι τις 8 και εγώ ψήφισα shaman :)
τι λέτε ρε παιδιά?
κι εμείς δλδ που ψηφίσαμε είμαστε τα χαζά για να μας την πουν μετά όσοι δεν ψήφισαν?
με αυτό το σκεπτικό θα μπορούσε να μην ψηφίσει κανένας... τι λογική είναι αυτή
αφού το είδες ότι υπάρχει θέμα και δεν ήσουν εκτός έπρεπε να ψηφίσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
να έρθει η ΣΕ να ξεκαθαρίσει κι αν δεν είναι απουσία αυτό, εγώ δηλώνω από τώρα ότι δεν ξαναψηφίζω σε poll
Γιατί να είναι το δικό μου όνομα σε αυτά που βγάζουν τα κάστανα απ τη φωτιά ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Τι λες ΚουΕ μου; Την απουσία την παίρνεις αν ΔΕΝ έχεις ψηφίσει μέχρι τις 8 και εγώ ψήφισα shaman :)
φαντάγκο εννοεί ότι ήσουν απών στην ουσία
ψήφισες τον άκυρο και ανώδυνο shaman και στη συνέχεια δεν πήρες θέση στην καθοριστική ψηφοφορία. Δηλαδή θεωρείς ότι έκανες το σημερινό σου "χρέος'' ως πολίτης επειδή ψήφισες σάμαν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
ρε συ papas μας δουλεύεις τώρα?

κι εσύ φαντάγκο, με εξέπληξε το ότι δεν ψήφισες, ειδικά μετά από αυτό που μου είπες, ότι ήταν λάθος επιλογή μου να ψηφίσω papas αντί για Bill:hmm:
Πολύ απλό: για μένα η επιλογή σου να ψηφίσεις papas έναντι Bill ήταν λάθος, στη δημοσκόπηση ήταν papas έναντι Corpse, άρα για σένα θα έπρεπε να ψηφίσεις τον πιο ύποπτο από τους δυο, άρα papas. Σαφές; :worry:
τι λέτε ρε παιδιά?
κι εμείς δλδ που ψηφίσαμε είμαστε τα χαζά για να μας την πουν μετά όσοι δεν ψήφισαν?
με αυτό το σκεπτικό θα μπορούσε να μην ψηφίσει κανένας... τι λογική είναι αυτή
αφού το είδες ότι υπάρχει θέμα και δεν ήσουν εκτός έπρεπε να ψηφίσεις
Λέει πουθενά ότι έπρεπε να ψηφίσω και αν ΔΕΝ το έκανα θα έπαιρνα απουσία; Όχι...
Πολύ απλά δεν με κάλυπτε καμία από τις 3 επιλογές γιατί:
  1. Δεν ήθελα να ψηφίσω papas για λόγους που έχω εξηγήσει
  2. Δεν ψήφισα corpse γιατί δεν την θεωρούσα ύποπτη
  3. Δεν είμαι βλαμμένος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ένα ξεκαθάρισμα απ τη ΣΕ παρακαλώ... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Λοιπόν αυτή ήταν η κατάσταση από τις 19:37 η οποία δεν άλλαξε μέχρι τέλους:

Λίστα για Τρίτη:
  1. Bill : vendetta
  2. Corpse Bride : papas
  3. dooο : Bill
  4. fandago : shaman
  5. fantasmenos : shaman
  6. Ηρώ : Corpse Bride
  7. Κακή Επιρροή : papas
  8. Μolka :fandago
  9. Palladin : papas
  10. papas : Corpse Bride
  11. Phoebe : Bill
  12. shaman : Bill
  13. Tetragrammaton : Corpse Bride
  14. vendetta : papas
  15. Youki : Corpse Bride

Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης
:P

papas 4
Corpse Bride 4
Bill 3
shaman 2
fandago 1
vendetta 1
Σου φαίνεται εσένα να έχει κλειδώσει το αποτέλεσμα για να θεωρείς την ψήφο μου στον shaman άκυρη και ανώδυνη; Ούτε κατά διάνοια.
Αν δηλαδή οι δολοφόνοι εκμεταλλεύονται το ρεύμα προς κάποιους πολίτες, θα πρέπει να ψηφίσω και εγώ κάποιον επικρατέστερο από την στιγμή που ΔΕΝ έχει κλειδώσει το αποτέλεσμα και αλλάζει πολύ εύκολα; :confused:

ΚουΕ: δεν σε υποχρεώνει κανείς να ψηφίσεις σε δημοσκόπηση. Αν πιστεύεις ότι κάποιος από τους υποψηφίους είναι ένοχος, πολύ απλά τον ψηφίζεις. Αν όχι, αφήνεις αυτούς που το πιστεύουν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
ΠΟλυ μπερδεμενα ειναι τα πραγματα τωρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Ρε Molka πιο καραμπάμ ότι είσαι δολοφόνος δεν μπορείς να το κάνεις. Αλλά ακόμα και αν ΔΕΝ είσαι παίζεις τόσο NOT-Molka που σου αξίζει να φύγεις.

Αν παρακολουθούσες τους 2 προηγούμενους γύρους θα έβλεπες ότι και στους δύο βγήκε στον πρώτο γύρο δολοφόνος αλλά ΚΑΙ στους δύο ΔΕΝ ήταν θέμα τύχης. Γιαυτό μην προσπαθείς να τα παρουσιάσεις όπως θέλεις.

Άρα ουσιαστικά μας λες ότι ΔΕΝ κάνεις τίποτα και άρα ΔΕΝ παίζεις αφού ούτε τον εαυτό σου υποστηρίζεις, ούτε τον ύποπτο σου κατηγορείς. Είσαι δηλαδή ένα πολιτάκι (θες να μας πεις) που απλά αδιαφορεί στο να νικήσουν οι πολίτες. :confused:

Το δραματικό τελείωμα για να πούμε "βγάλτε με, εσείς θα χάσετε" :D

Για να δούμε :)

Η αλήθεια είναι ότι δεν έπαιζα στους άλλους γύρους, και δεν ξέρω απ' έξω και ανακατωτά τι κάνατε. Οπότε δεν νομίζω ότι δύναμαι να χρησιμοποιήσω κάτι υπέρ μου. Κι αν ο ανορθόδοξος τρόπος μου σε αυτό το γύρο θα είναι αυτός που θα με κάνει να φύγω από το παιχνίδι, εγώ μαζί σου.

Don't twist my words, ξαναλέω και θα το λέω μέχρι να νιώσεις, πως όσο προσπαθείς να αποδείξεις ότι δεν είσαι κάτι, τόσο θα σε κατηγορούν ότι είσαι. Γι' αυτό δεν πρόκειται να τραβήξω τα μαλλιά μου όταν αρχίσεις να με ψηφίζεις, κι εσύ και οποιοσδήποτε. I'm a loner, αν έχω κάποιο σημαντικό στοιχείο θα το μοιραστώ, μέχρι τότε κρατάω τις σκέψεις μου για τον εαυτό μου. Δεν θα χάσουνε κάτι οι πολίτες αν με βγάλετε, το ξέρεις κι εσύ. End of story από μένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ΚουΕ: δεν σε υποχρεώνει κανείς να ψηφίσεις σε δημοσκόπηση. Αν πιστεύεις ότι κάποιος από τους υποψηφίους είναι ένοχος, πολύ απλά τον ψηφίζεις. Αν όχι, αφήνεις αυτούς που το πιστεύουν :)

εγώ αυτό δεν το ήξερα
και το θεωρώ κι άδικο
γιατί τον papas αρχικά τον ψήφισα επειδή δεν έπαιζε καλά για μένα ως μη έχοντας άλλη επιλογή
και μετα αφού είπες εσυ ότι οκ αν είναι ύποπτος θα φανεί έτσι κι αλλιώς οδηγήθηκα στην υποχρεωτική κατ εμέ ψήφο της κορπς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
ένα ξεκαθάρισμα απ τη ΣΕ παρακαλώ... :P
ΚουΕ μου δεν χρειάζεται κανένα ξεκαθάρισμα. Οι κανόνες δεν υπονοούν καν κάτι τέτοιο που λες συν του ότι σε όλα τα παιχνίδια που έτυχε να συμβεί κάτι τέτοιο ίσχυσε αυτό που λεω :)
  • Καθ' όλη τη διάρκεια του γύρου, όλοι οι παίκτες ανεξαρτήτως ιδιότητας, συζητάνε δημόσια και αποφασίζουν να ψηφίσουν (υποχρεωτικά) από έναν παίκτη ο καθένας. Ο επικρατέστερος της ψηφοφορίας η οποία λήγει στις 20:00 αποχωρεί από το παιχνίδι έχοντας την δυνατότητα να μιλήσει σε ένα και μοναδικό post (τελευταία λόγια).
  • Σε περίπτωση ισοψηφίας, στην ψηφοφορία των 20:00 δημιουργείται δημοσκόπηση με τους επικρατέστερους, διάρκειας μιας ώρας, στην οποία δικαίωμα συμμετοχής έχουν ΜΟΝΟ όσοι παίζουν ακόμα στο παιχνίδι.
  • Όποιος παίκτης ΔΕΝ συμμετέχει 2 συνεχόμενες φορές ή 3 (όχι απαραίτητα συνεχόμενες) φορές σε ψηφοφορία των 20:00 βγαίνει αυτόματα από το παιχνίδι.
Μιλάμε λοιπόν για ψηφοφορία των 20:00. Και αν υπάρχει ισοψηφία απλά συμμετέχουν όσοι έχουν δικαίωμα ΟΧΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ. Δηλαδή αν ίσχυε αυτό που λες, θα έπρεπε όλοι να είναι πάνω από το pc τους στις 20:00 μπας και τύχει ισοψηφία και πάρουν απουσία :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι ότι δεν έπαιζα στους άλλους γύρους, και δεν ξέρω απ' έξω και ανακατωτά τι κάνατε. Οπότε δεν νομίζω ότι δύναμαι να χρησιμοποιήσω κάτι υπέρ μου. Κι αν ο ανορθόδοξος τρόπος μου σε αυτό το γύρο θα είναι αυτός που θα με κάνει να φύγω από το παιχνίδι, εγώ μαζί σου.

Don't twist my words, ξαναλέω και θα το λέω μέχρι να νιώσεις, πως όσο προσπαθείς να αποδείξεις ότι δεν είσαι κάτι, τόσο θα σε κατηγορούν ότι είσαι. Γι' αυτό δεν πρόκειται να τραβήξω τα μαλλιά μου όταν αρχίσεις να με ψηφίζεις, κι εσύ και οποιοσδήποτε. I'm a loner, αν έχω κάποιο σημαντικό στοιχείο θα το μοιραστώ, μέχρι τότε κρατάω τις σκέψεις μου για τον εαυτό μου. Δεν θα χάσουνε κάτι οι πολίτες αν με βγάλετε, το ξέρεις κι εσύ. End of story από μένα.

Molka,μην το παιζεις και πολυ jeanne d'Ark,γτ θα καεις στο τελος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
μάστα... οκ κατάλαβα

δεν πρόκειται να ξαναψηφίσω σε ψηφοφορία εκτός αν πιστεύω κάποιον ΣΙΓΟΥΡΟ δολοφόνο

πάντως με αυτόν τον τρόπο Φαντ εσύ τώρα μπορείς να λες ότι δεν έβγαλες πολίτη ενώ εμείς βγάλαμε...
όταν στο τέλος στα πινακάκια βάζεις ποιος ψήφισε ποιον και τι ήταν...

εντελώς άδικο όμως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top