Η φανταστική δίκη του Μπόμπ Μπήμον

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.

Δεν έχει παρει άλλος το ρόλο οπότε γιατί όχι. Νομίζω ότι θα είσαι ιδανικός !

Ευχαριστώ πολύ. Και εγώ το πιστεύω. Ο ρόλος αυτός του σκληρόκαρδου και ζηλόφθονου αδερφού θα μου δώσει το όσκαρ ιντερνετικής διπροσωπίας και κυνισμού που πάντα ονειρευόμουν να κατακτήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ. Και εγώ το πιστεύω. Ο ρόλος αυτός του σκληρόκαρδου και ζηλόφθονου αδερφού θα μου δώσει το όσκαρ ιντερνετικής διπροσωπίας και κυνισμού που πάντα ονειρευόμουν να κατακτήσω.

Κάτσε πρώτα να σου βρούμε εισαγγελέα μεγάλε αδερφε γιατί αλλιώς όχι όσκαρ δεν θα δείς αλλα ούτε την ταινία καν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Δεν χρειάζεται εισαγγελέας, η δικιά μου μαρτυρία θα είναι καταπέλτης ενάντια σε αυτό το υπάνθρωπο υποκείμενο τον Bob τον Συκοφάντη. Μετά τον Bob Σφουγγαράκη και τον Bob τον Μάστορα σειρά έχει να δεχτεί την οργή μου ο τρίτος Bob.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ax... Ποσο περιμενω την στιγμη που θα σε καθισω στο σκαμνι και θα σε κανω να ομολογησεις τα στυγερα σου εγκληματα κατα του Μπομπ, τρισαθλιο, κυνικο κι ανθρωπομορφο γουρουνι!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Ax... Ποσο περιμενω την στιγμη που θα σε καθισω στο σκαμνι και θα σε κανω να ομολογησεις τα στυγερα σου εγκληματα κατα του Μπομπ, τρισαθλιο, κυνικο κι ανθρωπομορφο γουρουνι!!!!

Όμως οι κατήγοροι, φαντάστικ 4 και εισαγγελέας, φοβούνται ήδη τόσο πολύ που [ισως πρεπει να θεωρήσουμε το διλλημα του Μπομπ Μπημον ανύπαρκτο για οποιονδήποτε αλλο εκτος απο τους 4 που εσκεμμένα θα ήθελαν να το δημιουργήσουν για να καλύψουν το έγκλημα τους. Αν είχαν την ελάχιστη πιθανότητα να κερδίσουν !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Ας έρθει λοιπόν ο Μπομπ να μας εξιστορήσει τα γεγονότα προ του ατυχήματος, ένα ένα και να του γίνουν ερωτήσεις από την πλευρά του εισαγγελέα και των συνηγόρων του. Ας μας πει λοιπόν ο κατηγορούμενος σε ποια δεδομένα και αποδείξεις στηρίζει τους ισχυρισμούς του, ειδάλλως θα περάσει στην ιστορία ως ένας κοινός συκοφάντης και προσωπικά προτίθεμαι να ζητήσω τη μέγιστη ποινή που προβλέπει ο ποινικός κώδικας για τέτοιους άθλιους αργυρώνητους συκοφάντες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariophys

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Διευκρίνηση: ΔΕν μπορύν να συμμετάσχουν οι ένορκοι κατά την εξέλιξη της δίκης. Μπορούν να ακούν και να αξιολογούν τα δεδομένα.
Επίσης, ο Μπόμπ δεν έχει το δικαίωμα να κληθεί ως μάρτυρας υπεράσπισης του εαυτού του. Ο κατηγορούμενος έχει από τον ποινικό κώδικα το δικαίωμα να ΜΗΝ πει την αλήθεια. Είναι ένα απο τα πλεονεκτήματα του να είσαι κατηγορούμενος :P


Μπορώ να είμαι ο δικαστής; Δεν μπορώ να πω οτι είμαι με καμία πλευρά στην ιστορία οπότε διαλέγω το ουδέτερο μέρος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Ας έρθει λοιπόν ο Μπομπ να μας εξιστορήσει τα γεγονότα προ του ατυχήματος, ένα ένα και να του γίνουν ερωτήσεις από την πλευρά του εισαγγελέα και των συνηγόρων του. Ας μας πει λοιπόν ο κατηγορούμενος σε ποια δεδομένα και αποδείξεις στηρίζει τους ισχυρισμούς του, ειδάλλως θα περάσει στην ιστορία ως ένας κοινός συκοφάντης και προσωπικά προτίθεμαι να ζητήσω τη μέγιστη ποινή που προβλέπει ο ποινικός κώδικας για τέτοιους άθλιους αργυρώνητους συκοφάντες...

Αυτό σημαίνει ότι αναλαμβάνεις εισαγγελέας ;;

Διευκρίνηση: ΔΕν μπορύν να συμμετάσχουν οι ένορκοι κατά την εξέλιξη της δίκης. Μπορούν να ακούν και να αξιολογούν τα δεδομένα. Επίσης, ο Μπόμπ δεν έχει το δικαίωμα να κληθεί ως μάρτυρας υπεράσπισης του εαυτού του. Ο κατηγορούμενος έχει από τον ποινικό κώδικα το δικαίωμα να ΜΗΝ πει την αλήθεια. Είναι ένα απο τα πλεονεκτήματα του να είσαι κατηγορούμενος :P Μπορώ να είμαι ο δικαστής; Δεν μπορώ να πω οτι είμαι με καμία πλευρά στην ιστορία οπότε διαλέγω το ουδέτερο μέρος :P

Εγω δέχομαι τους περιορισμούς αν τους δέχονται και οι άλλοι. Επίσης δεν έχω αντίρρηση να είσαι ο δικαστής. Πρέπει κάποια να κάνει τη μάνα (νεράιδα νεράιδα πως πάς; ) και ο Γουορσιπ τελικά θα είναι ο μικρός αδερφός; Και κλείσαμε το καστ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Ούτε να τους πλήρωνα δε θα μου ήταν τόσο πιστοί :D (οι δικηγόροι του Μπομπ, τσαρατσαφ και κατερίνα, όπως αυτός είναι φτωχός, είναι αυτοί που του παραχωρεί το δικαστήριο)

Το θέμα είναι, θα έρθουν οι κατήγοροι; Οσο για δικαστή ας βάλουμε τη Σιμπυλ. Τώρα που κατάλαβε ποιός είναι ο κατηγορούμενος λολ
Άντι να εκτιμήσεις, που δεν κάνω καμία διάκριση ανάμεσα σε κατήγορο και κατηγορούμενο, πράγμα που διασφαλίζει την αμεροληψία μου .... μου τη λες κι από πάνω.:mad:
Δε φταίω εγώ, το σενάριο έχει τρύπες και μπάζει...... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
Διευκρίνηση: ΔΕν μπορύν να συμμετάσχουν οι ένορκοι κατά την εξέλιξη της δίκης. Μπορούν να ακούν και να αξιολογούν τα δεδομένα.
Επίσης, ο Μπόμπ δεν έχει το δικαίωμα να κληθεί ως μάρτυρας υπεράσπισης του εαυτού του. Ο κατηγορούμενος έχει από τον ποινικό κώδικα το δικαίωμα να ΜΗΝ πει την αλήθεια. Είναι ένα απο τα πλεονεκτήματα του να είσαι κατηγορούμενος :P


Μπορώ να είμαι ο δικαστής; Δεν μπορώ να πω οτι είμαι με καμία πλευρά στην ιστορία οπότε διαλέγω το ουδέτερο μέρος :P
Δεν συνφωνω νομιζω οτι ο Μπομπ πρεπει να καταθεσει οποτε χρειαζεται η οποτε τον καλουν και τα δυο μερη.
Ειναι ο μονος που μπορει να ριξει φως και ολα τα μελη της οικογενειας πρεπει να εχουν το δικαιωμα της καταθεσης οποτε χρειαζεται . Αλλιως θα φτασουμε στο σημειο να διαβαστει η υποθεση απο τον εισαγγελεα να αγορευσουν οι δικηγοροι και να ψηφισουν οι ενορκοι . Φτωχο παιδια πολυ φτωχο (θελω πιο πλουσια παραγωγη πιο μεγαλο ρολο οσκαρικες ερμηνειες λεμε!!!:clapup:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Παιδες μην μπερδευεστε... Ο Μπομπ θα εξιστορησει στην αρχη ΜΟΝΟ τα λεγομενα του βιβλιου...


Και στο τελος ολης της ακροαματικης διαδικασιας θα κληθει, οπως καθε κατηγορουμενος, για να εξεταστει και απο την κατηγορουσα αρχη και απο την υπερασπιση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariophys

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Ο κατηγορούμενος σε ποινική δίκη, (και στην Ελλάδα, όπως στις περισσότερες ανεπτυγμένες με νομικό πολιτισμό χώρες), είναι ιερό πρόσωπο, κατά την έννοια ότι, πρώτον, θεωρείται αθώος μέχρις αποδείξεως την ενοχής του και, δεύτερον, για να καταδικασθεί πρέπει να τηρηθούν ευλαβικώς σειρά διαδικασιών που εξασφαλίζουν την δίκαιη δίκη και την τήρηση των δικαιωμάτων του στην υπεράσπιση.
Μία από τις προϋποθέσεις που πρέπει να τηρηθούν είναι η απόδειξη της ενοχής του στην ακροαματική διαδικασία με αποδεικτικά στοιχεία. Στα αποδεικτικά στοιχεία περιλαμβάνονται και οι καταθέσεις των μαρτύρων κατηγορίας. Οι μάρτυρες κατηγορίας εξετάζονται αρχικώς στην προδικασία, δηλαδή όταν αρχίζει η εξέταση της υποθέσεως από την δικαιοσύνη πολύ πριν γίνει το δικαστήριο. Η κατάθεση των μαρτύρων καταγράφεται από τον ανακριτή στην ένορκη κατάθεση, που αποτελεί μέρος της δικογραφίας.
Όταν έρθει η ώρα της δίκης, το ποινικό δικαστήριο λαμβάνει υπόψη του την κατάθεση του μάρτυρα, εφόσον αποτελεί μέρος της δικογραφίας. Ωστόσο, ο κατηγορούμενος έχει δικαίωμα να ζητήσει ο μάρτυρας κατηγορίας να εμφανισθεί στο ακροατήριο του δικαστηρίου για να του υποβληθούν ερωτήσεις τόσο από τους δικαστές και τον εισαγγελέα, όσο και, κυρίως, από τον κατηγορούμενο και τον συνήγορο υπερασπίσεως.
Εάν ο κατηγορούμενος ζητήσει να έρθει στο ακροατήριο του δικαστηρίου ο μάρτυρας κατηγορίας που είχε στην προδικασία καταθέσει εναντίον του και το αίτημα αυτό του κατηγορουμένου δεν ικανοποιηθεί από το δικαστήριο, με αποτέλεσμα ο μάρτυρας κατηγορίας να μην εξετασθεί στο δικαστήριο, αλλά μόνο να αναγνωσθεί η ένορκη κατάθεσή του που είχε ληφθεί μήνες ή χρόνια πριν κατά την προδικασία, τότε η τυχόν καταδικαστική απόφαση που θα εκδοθεί από το δικαστήριο θα πάσχει ακυρότητα και ο κατηγορούμενος θα μπορεί να ασκήσει έφεση ή αναίρεση στον Άρειο Πάγο, για παραβίαση των δικαιωμάτων του.
Ασφαλώς, η ανάγκη αυτοπρόσωπης παρουσίας του μάρτυρος κατηγορίας στο δικαστήριο επιβάλλεται από το δικαίωμα του κατηγορουμένου να υποβάλει τον μάρτυρα κατηγορίας στην βάσανο των ερωτήσεων από την πλευρά της υπερασπίσεως. Ο μάρτυρας κατηγορίας μπορεί να έχει καταθέσει επιβαρυντικά για τον κατηγορούμενο γεγονότα μήνες ή χρόνια πριν, κατά την αρχική έρευνα της υποθέσεως από την δικαιοσύνη, στο γραφείο του ανακριτή, χωρίς την παρουσία του συνηγόρου υπερασπίσεως, ο οποίος θα μπορούσε να του υποβάλει σημαντικές ερωτήσεις για την διαλεύκανση της υποθέσεως.
Αυτές τις ερωτήσεις δικαιούνται, ο κατηγορούμενος και η υπεράσπισή του, να υποβάλουν στον μάρτυρα κατηγορίας στο ακροατήριο του δικαστηρίου, ώστε οι δικαστές να διαμορφώσουν ιδίαν αντίληψη περί των απαντήσεων και της γενικής αξιοπιστίας του εν λόγω μάρτυρος. Ουδείς δύναται να αρνηθεί ότι άλλο είναι να διαβάζεις την στεγνή κατάθεση ενός μάρτυρος από το έγγραφο της ενόρκου καταθέσεως του και άλλο είναι να τον έχεις ενώπιόν σου, να κρίνεις συνολικώς την αξιοπιστία του και τον τρόπο που απαντά στις ερωτήσεις, την ευθύτητα ή την διστακτικότητά του, τόν τόνο της φωνής του, το πόσο κατηγορηματικός είναι, ή εάν αντιθέτως από τις απαντήσεις του συνάγεται αβεβαιότητα ή έλλειψη σιγουριάς για όσα καταθέτει εις βάρος του κατηγορουμένου.
Άλλωστε, το δικαίωμα του κατηγορουμένου να υποβάλει ερωτήσεις στους μάρτυρες κατηγορίας παρέχει το άρθρο 6 της Ευρωπαϊκής Σύμβασης για την Προστασία των Δικαιωμάτων του Ανθρώπου, που αποτελεί ελληνικό δίκαιο και εφαρμόζεται από όλα τα δικαστήρια στην Ελλάδα. (Απόφαση Αρείου Πάγου υπʼ αριθ. 1953/2007).
Κατʼ εξαίρεση, η κατάθεση του μάρτυρος κατηγορίας αναγιγνώσκεται στο δικαστήριο και δεν απαιτείται η αυτοπρόσωπη εμφάνισή του στο ακροατήριο μόνο όταν είναι αδύνατη η εμφάνιση εξαιτίας θανάτου, γήρατος, μακράς και σοβαρής ασθένειας, διαμονής στο εξωτερικό ή άλλου εξαιρετικά σοβαρού κωλύματος.

. *Ο Χρήστος Ηλιόπουλος είναι
Δικηγόρος παρʼ Αρείω Πάγω,
Master of Laws.

Αυτό αποσαφηνίζει ορισμένες πτυχές του ρόλου του κατηγορουμένου, δε συμφωνείτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Σαφως... Αλλα δεν πρεπει να τεθει ενα καυτο ερωτημα αυτη την στιγμη??

Θα δικασουμε τον Μπομπ σε ελληνικο δικαστηριο, με Ελληνες δικαστες και ενορκους, με ελληνικους νομους... Ενω ο Μπομπ ουτε Ελληνας ειναι, οτι στην "διεπραξε" το εγκλημα για το οποιο κατηγορειται...

Ποσο δικαιο ειναι αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
Σαφως... Αλλα δεν πρεπει να τεθει ενα καυτο ερωτημα αυτη την στιγμη??

Θα δικασουμε τον Μπομπ σε ελληνικο δικαστηριο, με Ελληνες δικαστες και ενορκους, με ελληνικους νομους... Ενω ο Μπομπ ουτε Ελληνας ειναι, οτι στην "διεπραξε" το εγκλημα για το οποιο κατηγορειται...

Ποσο δικαιο ειναι αυτο?
Συναδελφε ας ξεκινησουμε τη δικη (χλωμο το κοβω ετσι οπως παμε) και ας ειναι και δικαστηριο της Νεας Υορκης δεν μας χαλαει καθολου;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Παιδες μην μπερδευεστε... Ο Μπομπ θα εξιστορησει στην αρχη ΜΟΝΟ τα λεγομενα του βιβλιου...
Και στο τελος ολης της ακροαματικης διαδικασιας θα κληθει, οπως καθε κατηγορουμενος, για να εξεταστει και απο την κατηγορουσα αρχη και απο την υπερασπιση...

Ακριβώς έτσι είναι. Μόλις (και αν) κλείσει το κάστ θα βγάλουμε εδώ την περίληψη του βιβλίου και τα σημεία όπου είναι πιθανόν να υπάρξουν μηνύσεις.Εκεί θα πατησει η κατηγορούσα αρχή και θα αρχίσει το δικαστήριο.

Συναδελφε ας ξεκινησουμε τη δικη (χλωμο το κοβω ετσι οπως παμε) και ας ειναι και δικαστηριο της Νεας Υορκης δεν μας χαλαει καθολου;)

Κι εγώ έτσι το βλέπω, αφού είναι δυσκολο να στήσουμε τη δίκη όπως δεν έχουμε το βιβλίο, που υποτίθεται συκοφαντεί τους 4. Καλό το κόνσεπτ, της διαδικτυακής δίκης, όμως αυτό είναι μια μεγάλη έλλειψη. Άλλο π.χ. να λέει ο μεγάλος αδερφός "ο Μπόμπ με εμφανίζει κάθαρμα γιατί στην τάδε και στην τάδε σελίδα λέει αυτό και το άλλο" και άλλο εμείς να έχουμε κάνει απλά μια περιληπτικη παραδοχή οτι ας πούμε, το βιβλίο του Μπομπ εμφανίζει σκληρό και ανήθικο τον μεγάλο αδερφό.

Προτείνω συνεδρίαση με ΡΜ με το υπόλοιπο καστινγκ για μια ιδέα που εχω. Χαοουλα, μιας και είσαι και αντμίν, θα μπορούσε να γίνει κάποιο πριβέ δωμάτιο συζήτησης όπου χωρίς να αντλλάσουμε διαρκώς ΡΜ μεταξύ μας να δούμε οι πρωταγωνιστές πως θα στήσουμε τελικά την δίκη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Προτείνω συνεδρίαση με ΡΜ με το υπόλοιπο καστινγκ για μια ιδέα που εχω. Χαοουλα, μιας και είσαι και αντμίν, θα μπορούσε να γίνει κάποιο πριβέ δωμάτιο συζήτησης όπου χωρίς να αντλλάσουμε διαρκώς ΡΜ μεταξύ μας να δούμε οι πρωταγωνιστές πως θα στήσουμε τελικά την δίκη;
Δεν υπάρχει τέτοια δυνατότητα. Μπορείτε όμως να φτιάξετε ένα πριβέ δωμάτιο στο chat και να τα συζητήσετε εκεί. ;)

Η γραμματέας του κ. Χάουλα​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Η γραμματέας του κ. Χάουλα
χαχαχαχαχαχαχα:clapup:


Λοιπόν ομάδα καστ, ας συννενοηθούμε όλοι για να παμε στο τσατ ρουμ να τα πουμε αλλιώς ταινία, εννοώ δίκη, δεν βλέπουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Δυστυχως, για τις επομενες μερες, θα βασανιζομαι απο τραγικη ελλειψη χρονου... Οποτε δυστυχως, ο πολυς ογκος της δουλειας θα πεσει στην αγαπητη συναδελφο... Φυσικα, οσο μπορω κι εγω θα βοηθησω, καθως μου αρεσε πολυ η ιδεα εξ' αρχης...



ΥΓ. Αν τελικα βγει καλο το concept, μπορουμε να σκεφτουμε, να το κανουμε σε μεγαλυτερη κλιμακα και με αλλες διαδικτυακες "δικες"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top