[Other] Νέα λογισμικά vs κλασικά λογισμικά

Νέα λογισμικά vs κλασικά λογισμικά

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 7)
  • Νέα(Android Κλπ)

    Ψήφοι: 5 71.4%
  • Κλασικά (πχ symbian)

    Ψήφοι: 2 28.6%

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ο τίτλος δεν λέει πολλά απλά εννοώ εχουν μπει για τα καλα τα λογισμικα Android και άλλα σύγχρονα λογισμικά με "κατάστημα" έτσι ώστε το κινητό να έχει άπειρες δυνατ΄τητες αλλά είναι πιο ευαίσθητο και με λίγη μπαταρία..Εσείς τί έχετε και τι προτιμάτε; Τα κλασικά κινητά που είχαμε πάντα ή τα καινούρια που έχουν γίνει και μεγάλη μόδα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Για κλασσικό τηλέφωνο όντως τα παλιά είναι πολύ βολικά.Παίρνεις 2 τηλέφωνα στέλνεις κι ένα μήνυμα και είσαι έτοιμος. :hmm:
Aπό την άλλη πλέον χρειάζεται να βλέπεις και τα μέιλ σου ανά τακτά χρονικά διαστήματα στο δρόμο αναγκαστικά πας σε κάποιο smartphone. Οπότε προτιμώ τις δυνατότητες κι ας χρειάζεται να το φορτίζω πιο συχνά (αν και υπάρχουν τρόποι εξοικονόμησης)

Όσο ρομαντικός κι αν είσαι, η τάση είναι προς συσκευές με τα νέα λογισμικά, οπότε θέλοντας και μη προς τα εκεί θα οδηγηθούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΟΡΩΝΕΥΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΚΟΡΩΝΕΥΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
αυτο σηκωνει μεγαλη συζητηση και δεν αφορα μονο τα λειτουργικα στα κινητα τηλεφωνα αλλα γενικα για τα λειτουργικα . θα πω την κουβεντα ενος καθηγητη μου ο οποιος ηταν εναντια στο λογισμικο ( εκανε το μαθημα των ηλεκτρονικων μετρησεων ) και ειχε κανει μονος του και παρουσιασεις οπου ελεγε οτι ενα κυκλωμα αναλογικο λειτουργει - ενα κυκλωμα που εχει και προγραμμα σχεδον λειτουργει . Τι σημαινει αυτο ? σημαινει πως τα προγραμματα - οποιοδηποτε προγραμμα - καθημερινα αναβαθμιζεται - αρα γινεται καλυτερο . οποτε στο θεμα των προγραμματων - λογισμικων οτι πιο νεο τοσο πιο καλο .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Οταν ειχαν πρωτοβγει κινιτα με λειτουργικο, σαν μικρο παιδι ειμουν ενθουσιασμενος... Για καπια χρονια τα ακολουθησα, και ακομα και σημερα μου κεντριζουν το ενδιαφερων. Οστωσω εχω κουραστει απο αυτην τηην τρελη κουρσα! Το κινιτο μου θελω να ειναι απλα ενα τηλεφωνο! Βεβαια, δεν μπορω να πω, με εχει καραβολεψει που εχω κινιτο με διπλη σιμ που παιζει και mp3, αλλα δεν εχει ουτε καν symbian.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
οπως λεει και ο ποιητης (στην περηπτωση μας ο Σπυρακος (^^) ) "Νέα(Android Κλπ)" :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ναι ωστοσο θελουν βελτιωση σε πολλα σημεια..πχ ΜΠΑΤΑΡΙΑ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top