Συνδέεστε συναισθηματικά με τα αντικείμενα;

Roxim

Δραστήριο μέλος

Η {Fucking Dreamer} αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Δεν θα έλεγα ότι δένομαι ιδιαιτέρα :/
το μονό πράγμα που κρατάω είναι βιβλία (εξωσχολικά)
δεν μου πάει η καρδιά να τα πετάξω ή να τα καταχωνιάσω σε καμία αποθήκη ή
κάτι τέτοιο, το αποτέλεσμα πάντως είναι ότι οποίος μπαίνει στο
δωμάτιο μου να βλέπει σχεδόν σε κάθε γωνία βιβλία (ράφια, συρτάρια κ.λ.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheStranger

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Κατα τη γνώμη μου δεν πρέπει να δενόμαστε με άψυχα αντικείμενα:confused: αλλα είμαι κι εγώ θυμα αυτου του ''δεσίματος''.
Βέβαια ο λόγος που κατα τη γνωμη μου κρατάμε καποια πράγματα έιναι γιατι όταν θα έρθουν 'ασχημες μέρες θα τα κοιτάμε και θα ξέρουμε οτι κάποτε περνάγαμε 'ομορφα και ίσως ολο αυτο μας δώσει δύναμη για να συνεχίσουμε προσπαθώντας να βελτιώσουμε τη ζωή μας.


Υ.Γ οι αναμνήσεις δεν πεθαίνουν ποτέ,ακομα και αν ξεφορτωθουμε όλα μας τα παλιά πράγματα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

granita

Δραστήριο μέλος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Ε όχι με όλα...αλλά σίγουρα υπάρχουν αντικείμενα που δεν θα'θελα να χάσω...συγκεκριμένο ας πούμε ένα στυλό, που αν και δεν γράφει εδώ και έξι μήνες, δε φεύγει ποτέ απ' την τσάντα μου :redface: :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
έχω έρωτα με τα παπούτσια μου...! :inlove: δεν τα δανίζω σε κανέναν..! :devil:
Επίσης έχω κρατήσει ένα μποξεράκι,ένα φούτερ και ένα πουκάμισο του πρώην μου...είναι κακό...??:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
έχω έρωτα με τα παπούτσια μου...! :inlove: δεν τα δανίζω σε κανέναν..! :devil:
Επίσης έχω κρατήσει ένα μποξεράκι,ένα φούτερ και ένα πουκάμισο του πρώην μου...είναι κακό...??:redface:


Και πολύ καλά κάνεις! :D (για τα παπούτσια)

Τώρα για την ex-wardrobe, είσαι σίγουρη ότι δεν σε εμποδίζει να αισθάνεσαι ελεύθερη και να κοιτάξεις μπροστά? (αν αυτό θέλεις εσύ φυσικά...:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Και πολύ καλά κάνεις! :D (για τα παπούτσια)

Τώρα για την ex-wardrobe, είσαι σίγουρη ότι δεν σε εμποδίζει να αισθάνεσαι ελεύθερη και να κοιτάξεις μπροστά? (αν αυτό θέλεις εσύ φυσικά...:redface:)
Έχει περάσει πάρα μα πάρα πολύς καιρός απ'όταν χωρίσαμε οπότε έχω ήδη κοιτάξει μπροστά..!!;) Απλά θέλω να τα έχω γιατι είμασταν πάνω από 1 χρόνο μαζί και είχαμε περάσει πολύ όμορφα μαζί..! (άσε που τα φοράω κιόλας..!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top