Η γνώμη σας για την ομοφυλοφιλία

Είστε θετικός ή αρνητικός απέναντι σε ομοφυλόφιλα άτομα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 417)
  • Είμαι άντρας και δεν έχω πρόβλημα μαζί τους

    Ψήφοι: 157 37.6%
  • Είμαι γυναίκα και δεν έχω πρόβλημα μαζί τους

    Ψήφοι: 207 49.6%
  • Είμαι άντρας και έχω πρόβλημα μαζί τους

    Ψήφοι: 42 10.1%
  • Είμαι γυναίκα και έχω πρόβλημα μαζί τους

    Ψήφοι: 11 2.6%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
Εγώ τρόπους για να το κάνουμε ζήτησα, όχι λόγους;)

- Πώς μπορεί ένας ομοφυλόφιλος να αποδεκτεί τον ευατό του όταν θα ξέρει ότι κανένας δεν θα τον αποδέχεται μετά και θα πρέπει να ξεκινήσει σχεδόν απο το 0 σε θέματα [φιλικών] σχέσεων?

- Ο ομοφυλόφιλος δεν νομίζω όμως να σταματήσει ποτέ να γίνεται κέντρο προσοχής και δακτυλοδεικτούμενος και δεν νομίζω ότι εάν περιοριστεί σε μια περιοχή θα βοηθήσει πολύ.

αν πιστευεις οτι δεν γινεται διαφορετικα πρεπει να ζησεις με αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,690 μηνύματα.
Εγώ τρόπους για να το κάνουμε ζήτησα, όχι λόγους;)

- Πώς μπορεί ένας ομοφυλόφιλος να αποδεκτεί τον ευατό του όταν θα ξέρει ότι κανένας δεν θα τον αποδέχεται μετά και θα πρέπει να ξεκινήσει σχεδόν απο το 0 σε θέματα [φιλικών] σχέσεων?

- Ο ομοφυλόφιλος δεν νομίζω όμως να σταματήσει ποτέ να γίνεται κέντρο προσοχής και δακτυλοδεικτούμενος και δεν νομίζω ότι εάν περιοριστεί σε μια περιοχή θα βοηθήσει πολύ.

Ανέφερα τρείς τρόπους μαζί με τους λόγους τους.

- Μπορεί αρκεί να έχει προσωπικότητα. :)
Πώς μπορεί ένας άνθρωπος να προχωράει στη ζωή του αν δεν έχει προσωπικότητα και δεν έχει αποδεχτεί τον εαυτό ώστε να αντιμετωπίζει τις ποικίλου μορφής καταστάσης και δυσκολίες που θα συναντά; Αυτό αφορά κάθε άνθρωπο και κάθε ειδικά μειωνότητα που στερείται δικαιωμάτων.


- Θα σταματήσει σε ~20 με 300 χρόνια. :)





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
- Πώς μπορεί ένας ομοφυλόφιλος να αποδεκτεί τον ευατό του όταν θα ξέρει ότι κανένας δεν θα τον αποδέχεται μετά και θα πρέπει να ξεκινήσει σχεδόν απο το 0 σε θέματα [φιλικών] σχέσεων?

- Ο ομοφυλόφιλος δεν νομίζω όμως να σταματήσει ποτέ να γίνεται κέντρο προσοχής και δακτυλοδεικτούμενος και δεν νομίζω ότι εάν περιοριστεί σε μια περιοχή θα βοηθήσει πολύ.


Γιατί έχεις την εντύπωση ότι είσε στην μοναδική μειωνότητα που ειναι δακτυλοδεικτούμενη???

Εχεις δει πως αντιμετωπίζει ο κόσμος τους ανθρώπους με κινητικά προβλήματα???
Είδες ποτέ να σέβονται τις ειδικές προσβάσεις σε καρότσια αναπήρων ή ειδικές θέσεις πάρκινγκ???
Εχεις δει πως κοιτάζει και πως μιλάει ο κόσμος για τους ΧΟΝΤΡΟΥΣ????
Εχεις δει πως κοιτάζει ο κόσμος τους ανθρώπους που ειναι τυφλοί ή ακόμα και μουγκοι και μιλάνε τη δική τους γλώσσα την νοηματική???
Εχεις δει νέους ανθρώπους να κοροϊδευουν κωφαλάλους???
Εχεις δει πως κοιτάζει ο κόσμος τους ασχημους??
Εχεις ακούσει πως μιλάνε για τις γυναίκες που εχουν παιδι εκτός γάμου????
Εχεις δει πως κοιτάζει ο κόσμος τους χωρίς μαλλιά απο χημειοθεραπείς για καρκίνο???

ΤΙ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ??????

Θα σου πρότεινα να σταματήσεις να σκέφτεσαι γύρω απ τον εαυτό σου με τον τρόπο που σκέφτεσαι... ειναι πολύ εγωιστικός!
Σόρρυ αν γίνομαι σκληρή αλλά ...... μάθε να ζεις με τον εαυτό σου όπως ειναι και παλεψε για κατι καλυτερο αν δεν σου αρεσει!

Οι ανθρωποι δεν ξεχωρίζουν απ τις σεξουαλικές τους προτιμήσεις αλλά απ τον τρόπο που φέρονται και αντιμετωπιζουν τα προβλήματα τους!

Σταμάτα να οικτήρεις τον εαυτό σου! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εχεις δει πως αντιμετωπίζει ο κόσμος τους ανθρώπους με κινητικά προβλήματα???
Είδες ποτέ να σέβονται τις ειδικές προσβάσεις σε καρότσια αναπήρων ή ειδικές θέσεις πάρκινγκ???
Εχεις δει πως κοιτάζει και πως μιλάει ο κόσμος για τους ΧΟΝΤΡΟΥΣ????
Εχεις δει πως κοιτάζει ο κόσμος τους ανθρώπους που ειναι τυφλοί ή ακόμα και μουγκοι και μιλάνε τη δική τους γλώσσα την νοηματική???
Εχεις δει νέους ανθρώπους να κοροϊδευουν κωφαλάλους???
Εχεις δει πως κοιτάζει ο κόσμος τους ασχημους??
Εχεις ακούσει πως μιλάνε για τις γυναίκες που εχουν παιδι εκτός γάμου????
Εχεις δει πως κοιτάζει ο κόσμος τους χωρίς μαλλιά απο χημειοθεραπείς για καρκίνο???

Και να συμπληρώσω:
Έχεις δει πώς κοιτάζει ο κόσμος τους κοντούς;
Έχεις δει πώς κοιτάζουν οι λευκοί τους μαύρους;
Έχεις δει πώς κοιτάζουν κάποιοι έλληνες τους Τούρκους;
Έχεις δει πώς κοιτάζουν τους φωνακλάδες;
Έχεις δει πώς συμπεριφέρονται σε διανοητικά καθυστερημένους ανθρώπους;
...Και πολλά πολλά άλλα.
Όλοι κρίνονται ανάλογα με κάποιο χαρακτηριστικό τους, και δυστυχώς αυτό δεν γίνεται να το αποτρέψουμε με νόμους αλλά ο καθένας όπως μπορεί με την προσωπικότητά του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
Και να συμπληρώσω:
Έχεις δει πώς κοιτάζει ο κόσμος τους κοντούς;
Έχεις δει πώς κοιτάζουν οι λευκοί τους μαύρους;
Έχεις δει πώς κοιτάζουν κάποιοι έλληνες τους Τούρκους;
Έχεις δει πώς κοιτάζουν τους φωνακλάδες;
Έχεις δει πώς συμπεριφέρονται σε διανοητικά καθυστερημένους ανθρώπους;
...Και πολλά πολλά άλλα.
Όλοι κρίνονται ανάλογα με κάποιο χαρακτηριστικό τους, και δυστυχώς αυτό δεν γίνεται να το αποτρέψουμε με νόμους αλλά ο καθένας όπως μπορεί με την προσωπικότητά του.

δεν ειναι το ιδιο..οι ομοφυλοφιλοι δεν εχουν κανενα σωματικο η διανοητικο προβλημα.ειναι διαφορετικοι οι λογοι..και δεν νομιζω οτι αυτο που λες εσυ και η ΚΕ να τους αρεσει.νομιζω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-Gynekofilos-

Νεοφερμένος

Ο -Gynekofilos- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Εργάτης/τρια. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
αμα πω την γνωμη μου θα πεσουνε ολοι οι προοδευτικοι να κατακρινουνε και γιαυτο δεν λεω την αποψη το μονο που θα πω ειναι οτι ειμαι τελιως κατα στην ομοφυλοφιλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
δεν ειναι το ιδιο..οι ομοφυλοφιλοι δεν εχουν κανενα σωματικο η διανοητικο προβλημα.ειναι διαφορετικοι οι λογοι..και δεν νομιζω οτι αυτο που λες εσυ και η ΚΕ να τους αρεσει.νομιζω..

ΕΝΑΣ ΛΟΓΟΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΙΣΩΣ????
ακριβώς λοιπόν.... δεν εχουν κανενα απολύτως προβλημα!
Ειναι δακτυλοδεικτούμενοι όμως!!!

εγω δειχνα απλα ότι ειναι ΠΟΛΥΣ ο κοσμος γυρω μας που ειναι μειονότητα....
που ειναι δακτυλοδεικτούμενος....
ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ λόγο... δεν εχει σημασία!

Σημασία εχει οτι όλος αυτός ο κόσμος δεν κάθεται να φοβάται και να ανησυχει για το πως τους βλέπουν οι άλλοι!
Ρε συ, αυτοί δεν έχουν συναισθήματα? Αυτούς νομίζεις δεν τους "πονάει" όταν οι άλλοι τους κοιτάζουν κάπως?
Είναι ή δεν είναι κάτι που πρεπει να ζησουν με αυτο και δεν μπορουν να το αποφύγουν?
Πρέπει η δεν πρέπει να αποδεχτουν το ποιοι πραγματικα ειναι για να σταματησουν πλεον να ανησυχουν ποιος και γιατι τους κοιτάει....

Δεν εννοω οτι οι ομοφυλόφιλοι ειναι άρρωστοι....
εννοω οτι ειναι διαφορετικοι ....
ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟΣΟΙ ΆΛΛΟΙ!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αμα πω την γνωμη μου θα πεσουνε ολοι οι προοδευτικοι να κατακρινουνε και γιαυτο δεν λεω την αποψη το μονο που θα πω ειναι οτι ειμαι τελιως κατα στην ομοφυλοφιλια

Επειδή δεν κατάλαβα.... συγνωμη κι ολας....
σε τι πραγμα ακριβώς είσαι κατά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
ναι βρε κουε μου αλλα ειναι διαφορετικο.ρωτα τα παιδια να δεις αν τους αρεσει αυτη η ομαδοποιηση..ειναι ψυχολογικο το θεμα.πιστευω οτι ουτε καν θελουν να αισθανονται μειονοτητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
δεν συμφωνώ μαζί σου αλλά τεσ πα :P
θα μας πουν οι ίδιοι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-Gynekofilos-

Νεοφερμένος

Ο -Gynekofilos- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Εργάτης/τρια. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
το λεω ξεκαθαρα οτι ειμαι τελιως κατα στην ομοφυλοφιλια τι δεν καταλαβες ακριβως???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
το λεω ξεκαθαρα οτι ειμαι τελιως κατα στην ομοφυλοφιλια τι δεν καταλαβες ακριβως???

οντως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
δεν καταλαβαινω πως μπορει να εισαι κατά σε κάτι τέτοιο....
είσαι κατά της φύσης που διαχωρίζει κάποιους ανθρώπους να έχουν άλλες προτιμήσεις απ ότι εσυ?
πως οριζεις την ομοφυλοφιλία για να εισαι κατα.....

σας απαγορεύω να εχετε διαφορετικα σεξουαλικά γουστα ενα πραγμα?
στον καιάδα όλοι?
εισαστε άρρωστοι?

αυτο εννοω και δεν εχω ιχνος ειρωνιας....

αλλο να μου πεις οτι γενικως εγω δε γουσταρω να τους εχω φιλους μου γιατι ειναι ανωμαλοι κι αλλο να μου πεις οτι ειμαι "κατα"

απλά η έκφραση ειμαι "κατά" των ομοφυλοφίλων με ξενίζει... με ξαφνιάζει....

εγώ για παράδειγμα είμαι κατά του ρατσισμού.... όμως ο ρατσισμός είναι επικτητος και ειναι ιδεα... ειναι κάτι που αλλαζει....
η ομοφυλοφιλια δεν αλλάζει.... γιαυτο τελος παντων δε σε καταλαβα....

τες πα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
δεν συμφωνώ μαζί σου αλλά τεσ πα :P
θα μας πουν οι ίδιοι :P

δεν εχει σημασια! το οτι εχω δικιο δεν αλλαζει:P
και επισης το παιδι εχει νικνειμ γυναικοφιλος(γιατι κανεις πως δεν καταλαβαινεις:D )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-Gynekofilos-

Νεοφερμένος

Ο -Gynekofilos- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Εργάτης/τρια. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
με το οτι ειμαι κατα εννοω οτι δεν τους γουσταρω και δεν τους παω δηλαδη πρεπει να εχω φιλο γκαι πρεπει να ειμαι προοδευτικος και εγω σαν ολους και καλα δεν εχω προβλημα μαζ ι τους εγω δεν γουσταρω τελος και ουτε θελω να το αναλυσω αλλο το εχω κανει σε αλλα φορα με πολλα ατομα και βαριεμαι να γραφω και να αναλυω τωρα τα πιστευω μου και τι νομιζω σωστο και τι οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
δεν εχει σημασια! το οτι εχω δικιο δεν αλλαζει:P
και επισης το παιδι εχει νικνειμ γυναικοφιλος(γιατι κανεις πως δεν καταλαβαινεις:D )


δηλαδή το νικ του σημαίνει οτι έχει πρόβλημα με τους ομοφυλόφιλους?
και ειλικρινά δεν καταλαβαίνω....
δηλαδή ειμαι μάλλον χαζή που δεν κατάλαβα οτι το νικ του είναι κράχτης....

να με σχωρνάτε αλλά συνήθως ξεκινάω να σκέφτομαι για τους ανθρώπους θετικα κι οχι αρνητικά....

αν μπορούσα να σκεφτω οτι το γυναικοφιλος σημαινει οτι σωνει και ντε μη μου μιλανε οι ομοφυλοφιλοι ίσως να μην τον ρωτουσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-Gynekofilos-

Νεοφερμένος

Ο -Gynekofilos- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Εργάτης/τρια. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
δεν εχει σημασια! το οτι εχω δικιο δεν αλλαζει:P
και επισης το παιδι εχει νικνειμ γυναικοφιλος(γιατι κανεις πως δεν καταλαβαινεις:D )


πεστα να τελειονουμε γιατι απο οτι καταλαβα εχει ορεξη για κουβεντα και φιλοσοφιες αλλα εγω δεν εχω ορεξη εχω και αλλα πραγματα να κανω δεν καθομαι με τον καθε τυχοντα να αναλυσω τι ειναι και τι δεν ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
οχουυυ πολυ το ζοριζεις το θεμα και συ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
με το οτι ειμαι κατα εννοω οτι δεν τους γουσταρω και δεν τους παω δηλαδη πρεπει να εχω φιλο γκαι πρεπει να ειμαι προοδευτικος και εγω σαν ολους και καλα δεν εχω προβλημα μαζ ι τους εγω δεν γουσταρω τελος και ουτε θελω να το αναλυσω αλλο το εχω κανει σε αλλα φορα με πολλα ατομα και βαριεμαι να γραφω και να αναλυω τωρα τα πιστευω μου και τι νομιζω σωστο και τι οχι


δικαιωμα σου και σεβαστο το οτι δεν τους γουστάρεις... και γω δεν γουστάρω τις μπαμιες και δεν σηκωνω κουβεντα περι αυτου!
τώρα βέβαια γιατί δεν γουστάρεις να το συζητήσεις και να το αναλύσεις είναι ένα άλλο θέμα γιατί ειθιστε τα φορα να ειναι ακριβως για αυτο το λογο... για να συζηταμε διαφορετικές αποψεις....
αν ηταν να συμφωνουσαμε όλοι, θα ανοιγε ενα θεμα κι ολοι οι επομενοι θα απαντουσαν απο κατω ή απο πανω, ναι, μπραβο, σωστό κλπ....
Δεν ξερω εν ολιγης τι θέλει καποιος απο ενα φορα οταν βαριεται να συμετεχει σε αυτο :) Ειδικά οταν μπαινει στη διαδικασια αρχικα να απαντησει λέγοντας "δε θελω να απαντήσω" :P
Παρόλα αυτα, δε θελω να σε πιεσω φυσικά... ομως θέλω να μου απαντησεις σε μια και μονη ερωτηση αν δεν σου ειναι προβλημα...
Ξέρεις που οφείλετε η ομοφυλοφιλία, τι είναι και τι ακριβώς συμβαίνει και γιαυτο εχεις αποψη και εισαι κατα..... η απλά εισαι κατά για να μην ειμαστε εμεις οι υπολοιποι φιλελευθεροι υπερ? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πεστα να τελειονουμε γιατι απο οτι καταλαβα εχει ορεξη για κουβεντα και φιλοσοφιες αλλα εγω δεν εχω ορεξη εχω και αλλα πραγματα να κανω δεν καθομαι με τον καθε τυχοντα να αναλυσω τι ειναι και τι δεν ειναι


excuse me... :confused:
αν δεν μιλας με τον κάθε τυχόντα...
τι κάνεις εδώ μέσα? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top