Ιδέες και προτάσεις για δώρα

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
θ
"επειδή είσαστε ξεχωριστές για μένα, αποφάσισα να αποχωριστώ μέρος της προσωπικής μου φρουράς και να σας στείλω από ένα σωματοφύλακα για τις νύχτες που δεν είμαστε όλοι μαζί"
TΕΛΕΙΟ!!!!εχεις κ αλλα?
:clapup::clapup::jumpy::jumpy::thumbsup::thumbsup::worship::worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
όχι αλλά αμα αποφασίσεις τι θα αγοράσεις θα σκεφτώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
τελικα?για ριξτε ιδεες......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Αυτό με τα αρκουδάκια και το σημείωμα στην καρτούλα είναι πολύ όμορφο και γλυκο!!! Θα μπορούσες μαζί με αυτά να τις πας στου Τούρκου, στου Μike ή στο Σουηδικό και να τις κεράσεις κάτι σε γλυκό :D

Αν δε θες αρκουδάκι, υπάρχουν στο εμπόριο κάτι σαν κούκλες, φτιαγμένες μάλλον απο πηλό και είναι από την μέση και πάνω μόνο το σώμα, οι οποίες έχουν μακριά μαλλιά και καλύπτονται με δίχρωμα λινό υφάσματα και συνήθως βαστούν κάτι στα χέρια τους. Είναι κάτι σαν μικρές θεες και είναι πολύ όμορφες. μπορούν να τις κρεμάσουν στον τοίχο και να πάρουν τις άκρες του υφάσματος και να τις κρεμάσουν επισης και θα δείχνει σαν να φυσάει αέρας πάνω τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Astropeleki και εσύ απο Ρόδο είσαι? :P
Βασικά νομίζω ότι ο tsus είναι Αθήνα τώρα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
οκ λοιπόν.. μικρες οικονομικές ιδεες....

- μπρελοκάκι με το όνομα της
- βραχιολάκι με το όνομα της
- μενταγιόν διάφορα
- πολλά... μα παρα πολλά κοκαλάκια λαστιχάκια και διάφορα σκατάκια για τα μαλλια της
- ημερολόγιο για τις σκέψεις της
- ραντεβου με τον γκόμενο που γουστάρει :P
- πολύχρωμες κάλτσες με σχέδια πάνω (κυρίως καρτούν) που φτάνουν πάνω απ το γόνατο για το χειμώνα (αν ειναι κορμαρα)
- μια δωροεπιταγή για μανικιούρ πεντικιούρ :P


τα κοριτσίστικα δώρα είναι ΤΟΣΟ μα ΤΟΣΟ εύκολα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Astropeleki και εσύ απο Ρόδο είσαι? :P
Βασικά νομίζω ότι ο tsus είναι Αθήνα τώρα...:)
Oxι φιλε Νικο....Ακομα δεν ανεβηκα, Ροδο ειμαι!
Δε λεω να την αποχωρηστω την ατιμη:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Λετε να ψαξω στα Jumbo??????:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λετε να ψαξω στα Jumbo??????:hmm:


:thumbup: τα μεγάλα Jumbo (βασικά δεν ξέρω.. υπάρχουν και μικρά? :P ) έχουν έεεεενα σωρό διάφορα σκατουλάκια.... ειδικά για κοριτσάκια!!!
κι έχουν κι ένα σωρό σκατουλάκια μέχρι και για μεγάλα κοριτσάκια :redface:
εγώ κάθε φορά που πάω να ψωνίσω κάτι στο βαφτιστήρι μου ή στην ανηψιά μου.... φεύγω με μια σακούλα πράγματα για μένα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εγώ κάθε φορά που πάω να ψωνίσω κάτι στο βαφτιστήρι μου ή στην ανηψιά μου.... φεύγω με μια σακούλα πράγματα για μένα :redface:
έχεις ξετινάξει όλο το σόι και τα υπάρχοντα της μπάρμπι εσύ καλόμ:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Όλο και ....πολλά θα βρεις στο Jumbo :D

εγώ κάθε φορά που πάω να ψωνίσω κάτι στο βαφτιστήρι μου ή στην ανηψιά μου.... φεύγω με μια σακούλα πράγματα για μένα

μα ποια μου θυμίζεις...τελικά δεν είμαι η μόνη :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλη-μπέεεεε-ρα!!

ήντα κάμετε;
Εγώ έχω θέμα... Πλησιάζουν όλα:
Γιορτή του, γενέθλιά του, πρώτη μας επέτειος... Να μην αρχίσω δηλαδή και με Χριστούγεννα και κάτι άλλα...

Για πείτε, κανένα καλό δώρο...;

Συνήθως εγώ χλευάζω κάτι τέτοιες ερωτήσεις, τα πιο όμορφα δώρα είναι τα προσωπικά κι εσείς δεν τον ξέρετε τον ιχλίμπεντιχ μου.
Αλλά πείτε κανένα καλό που κάνατε ή σας έκαναν, μπας και πάρω ιδέες!!

Ευχαριστώ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πχ έλεγα για κάαατι απ' όλα να πάρω έλαια και διάφορα άλλα πράγματα για massage... Ή θα γίνουν χάλια τα σεντόνια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Η πρώτη ερώτηση και καθοριστική..... Πόσα διαθέτεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Δώρο που δε μου έχουν κάνει αλλά θα το 'θελα:

Μια μέρα σε ένα Spa! Δεν έχω ιδέα για το κόστος... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
ΓΙα αγοράκι κάτι όμως; 26 είναι ο ιχλίμπεντιχ...
Λεφτά... δεν ξέρω, κάτω από 100 κάθε δώρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Η ιδέα του spa είναι πράγματι υπέροχη. Υπάρχουν πααααααρα πολλά πράγματα που μπορεί να κάνει ένα αγοράκι, από περιποιήσεις προσώπου, μαλλιών, μασαζ με αρωματικά έλαια (δώρο η μασέρ) :P
θεραπείες σώματος κ.λ.π. ΑΛΛΑ δυστυχώς τα χρήματα που διαθέτει το Γιδάκι δεν αρκούν για κάτι τέτοιο.

Με 100 ευρώ εγώ θα κινόμουν στον χώρο της ένδυσης.
Μπουφάν (χμ.... σε πολύ συγκεκριμένα καταστήματα) παντελόνι, πουλόβερ, παπούτσια (χμ.... επίσης σε πολύ συγκεκριμένα καταστήματα) .... κάτι τέτοιο τελοσπάντων.
Σε γενικές γραμμές εγώ προτιμώ τα ρούχα
1ον διότι πάντα κάτι χρειάζεται ο εορτάζον
2ον γιατί όσα παντελόνια π.χ. και να έχει, άλλο ένα ποτέ δεν θα πάει χαμένο και
3ον διότι σε περίπτωση αλλαγής, υπάρχει μεγάλη γκάμα επιλογών.

Ξέρω ότι δεν πρωτοτυπώ, αλλά αν ο "ενδιαφερόμενος" δεν έχει κάποιο ιδιαίτερο χόμπυ ή ασχολία, καλύτερα να κάνεις ένα κοινό αλλά χρήσιμο δώρο παρά ένα εντυπωσιακό μεν αλλά άχρηστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Την αγαπημένη ταινία του ιχλίμπεντιχ σε dvd ίσως;
Ενα cd;
Η, αν σου φαίνεται λίγο, καλά είναι αυτά που λέει η Ελένη.
Ειδικά ένα μπουφάν ή ένα πουλόβερ είναι πολύ όμορφα δώρα :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
ΑΛΛΑ δυστυχώς τα χρήματα που διαθέτει το Γιδάκι δεν αρκούν για κάτι τέτοιο.

Με 100 ευρώ εγώ θα κινόμουν στον χώρο της ένδυσης.

Εκτός αν μπορείς να τα συνδυάσεις.
Δλδ να επιλέξεις ένα Σ/Κ κάπου στην μέση όλων των υποχρεώσεων και να κλείσεις ένα ολόκληρο διήμερο σε ξενοδοχείο με σπα.Θα σου στοιχήσει γύρω στα 200 με 250 ευρώ ανάλογα τα προγράμματα που θα ζητήσεις.
Αν ενδιαφέρεσαι για Αθήνα μπορώ να σου συστήσω ριζόρτ.

Επίσης γενικοτερα η ιδέα του ταξιδιού είναι πολύ δελεαστική και έξω απο τα συνηθισμένα.Με αρκετά λιγότερα χρήματα μπορείς να κλείσεις διήμερα σε ξενοδοχεία ή ακόμη και σε παραδοσιακούς ξενώνες (ιδιαίτερα ρομαντικό για μέσα Νοέμβρη) στο εσωτερικο.

Τώρα αν θες να κάνεις 3 μεμονωμένα δώρα μάλλον σε προσωπικά αντικείμενα να στραφείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αυτό που λέει η Κλέφτρα είχα κατά νου. Να περάσετε μαζί τη μέρα στο Spa...ε δεν είναι και πολύ φτηνό αλλά θα πρέπει να αξίζει.

Για πες resorts κλεφτρούλα, μ'ενδιαφέρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top