Αναζητήσεις κομματιών!

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

granita

Δραστήριο μέλος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
ουτε αυτο...:(

είσαι σίγουρος ότι οι στίχοι είναι έτσι;;;:/::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
καλημέρα!!!ψάχνω ένα τραγούδι του Γιάννη Βασιλείου που λέει μέσα: <<στις 8 σε περιμένω στο σταθμό>> και επίσης τα τραγούδια του CD του 1989 που είχε κάνει δεν μπορώ να τα βρώ πουθενά,δεν θυμάμαι και τίτλους τίποτα..άμα κάποιος ξέρει αναλυτικά του 89 τους τίτλους θα του ήμουν ευγνώμον!!!:Dευχαριστώ εκ των προτέρων:redface:
Νομίζω ότι η δισκογραφία του ξεκινά από το 1991 με το Φήμες και το Μια βραδιά με κέφι και χορό (Live)....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
είσαι σίγουρος ότι οι στίχοι είναι έτσι;;;:/::hmm:
Θα σου γραψω οσους ξερω απο σοες φορες το χω ακουσει:
I wanna be you just one more time,everyday baby you hear my mind
I wanna be you just one more time,only you can give me your life-life-life-life
la,la,la la la,move your body,move it down
lalalalala move it move it let's get down

listen your heart and take me away,close your eyes and feel the same ,listen your heart and take me away only you can show me the way...
Αυτα θυμαμαι τωρα,αλλα το τραγουδι δεν μπορω να το βρω.Ψαχνω κι αλλο ενα που λεει:missing your love-love-love...,ειναι χορευτικο και προσφατο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

goufas13

Νεοφερμένος

Ο goufas13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

granita

Δραστήριο μέλος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Θα σου γραψω οσους ξερω απο σοες φορες το χω ακουσει:
I wanna be you just one more time,everyday baby you hear my mind
I wanna be you just one more time,only you can give me your life-life-life-life
la,la,la la la,move your body,move it down
lalalalala move it move it let's get down

listen your heart and take me away,close your eyes and feel the same ,listen your heart and take me away only you can show me the way...
Αυτα θυμαμαι τωρα,αλλα το τραγουδι δεν μπορω να το βρω.Ψαχνω κι αλλο ενα που λεει:missing your love-love-love...,ειναι χορευτικο και προσφατο.:)

χαχα όλο ψάχνεις κι εσύ ρε παιδί μου....τώρα με το πρώτο μου έχεις δημιουργήσει κι εμένα απορία ποιο μπορεί να είναι, γιατί εκτός απ'αυτό που σου έστειλα δεν βρήκα κι εγώ κανένα άλλο...anyway αν το βρεις γράψε ποιο ήταν!!:P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
χαχα όλο ψάχνεις κι εσύ ρε παιδί μου....τώρα με το πρώτο μου έχεις δημιουργήσει κι εμένα απορία ποιο μπορεί να είναι, γιατί εκτός απ'αυτό που σου έστειλα δεν βρήκα κι εγώ κανένα άλλο...anyway αν το βρεις γράψε ποιο ήταν!!:P:whistle:
ε,βεβαια,φοιτητης μουσικοφιλος ψαχνει...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Ψάχνω ένα το οποίο το βάζουν πολύ συχνά στο Love radio, o Γκαραβέλας για την ακρίβεια. Είναι μια διασκευή του WIthout you της Mariah Carey και το All by myself της Celine Dion, το τραγουδάει ντουέτο ένας άντρας και μία γυναίκα. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Το μόνο που βρήκα είναι αυτό ...
Αν το βρεις στο youtube...ενημέρωσε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Το μόνο που βρήκα είναι αυτό ...
Αν το βρεις στο youtube...ενημέρωσε! :)


Aυτό είναι,το έχω ψάξει στο youtube αλλά δεν υπάρχει! πουθενά δεν βρήκα που να μπορώ να το ακούσω δυστυχώς. Σε ευχαριστώ πολύ πάντως :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.


Δεν είναι αυτό. Δεν το τραγουδάνε οι αυθεντικοί καλλιτέχνες αλλά ένας άντρας και μια γυναίκα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blachberry

Νεοφερμένος

Η blachberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Νομίζω ότι η δισκογραφία του ξεκινά από το 1991 με το Φήμες και το Μια βραδιά με κέφι και χορό (Live)....
για την ημερομηνία δεν είμαι σίγουρη αλλά μήπως θυμάσαι ποιό είναι το κομμάτι που λέει στις οχτώ σε περιμένω στο σταθμό?τουλάχιστον μόνο αυτό άμα το ξέρει κάποιος του βασιλείου είναι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

granita

Δραστήριο μέλος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
ε,βεβαια,φοιτητης μουσικοφιλος ψαχνει...:P

χαχαχα:D btw μήπως το δεύτερο είναι αυτό; :hmm: (λίγο άκυρο videaki βέβαια!:P)
https://www.youtube.com/watch?v=bfCdD8nGCLU
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Effy18

Νεοφερμένος

Η Effy18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=nn6IoGhqj-Q
Ποιο κομμάτι παίζει απο 0:24 και μετά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.

Effy18

Νεοφερμένος

Η Effy18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
εγω θυμαμαι ενα κομματι που ειχα ακουσει πριν κανα χρονο στο οποιο με ειχαν εντυπωσιασει οι στιχοι αλλα αν και τους εκανα ενα google search δεν το βρηκα το song:(

ιδου οι στιχοι:
Say what can never go wrong,
seems like everything else,
I've got nothing to say they're all the same..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top