Αναζητήσεις κομματιών!

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Βρε αν ήταν το original λες θα το ζητούσα? :P

ty πάντως.

ήταν ανάγκη να το βγάλεις τόσο γρήγορα? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Βρε αν ήταν το original λες θα το ζητούσα? :P

ty πάντως.

ήταν ανάγκη να το βγάλεις τόσο γρήγορα? :(
Μη μου πεις ότι δεν είναι αυτό γιατί είμαι σίγουρος :P
https://www.youtube.com/watch?v=yGVfpmbnUp0
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αν και στη συγκεκριμένη περίπτωση δε με βοήθησε, υπάρχει αυτό το site που μπορείς να τραγουδήσεις και να βρει το τραγούδι που θες(δεν ξέρω πόσο αποτελεσματικό είναι, εξαρτάται απ'το πόσο καλή φωνή έχεις :P)
+ αν έχεις το mp3 στο pc, μπορείς να το βάλεις να παίζει και αυτό θα ψάξει να το βρει.Είναι κάπως σαν το trackID στα κινητά μόνο που είναι για pc.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
χΑΧΑ, το θέμα της φωνής, ας το αφήσουμε καλύτερα. :P

Δεν το ήξερα!! Thanks :D

Πάρε και μια θετική ^^ (courtesy of yours truly~
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Μου εχει κολλησει ενα τραγουδι στο μυαλο τωρα τελευταια. Πρεπει να το ακουσε σε διαφημιστικο του imagine fm.
Ελεγε "do you want me like i want you".Dance/techno πρεπει να ηταν.Εχω φαει το ιντερνετ αλλα δεν μπορω να το βρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Είχα ακούσει πριν μερικά χρόνια σε στριπτιτζάδικο ένα που έλεγε "Sexy motherfucker". Δεν είχε αλλά λόγια, το υπόλοιπο ήταν "πριόνια". Το ξέρει κανείς? Αν δεν το ξέρετε, μην μου βάλετε λινκ από google διάφορα άκυρα, ξέρω και μόνη μου να ψάχνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
ψαχνω ενα τραγουδι τυπου trance/house,το οποιο ειναι μονο μουσικη,και σε καποια στιγμη μονο μια γυναικα λεει:and now i'm freeeeeeeee........ειναι προσφατο πολυ(2-3 μηνων το πολυ).το ψαχνω ομως και δεν το βρισκω:(...το ξερει κανεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
συγνώμη αν το post μου δεν φάνηκε χρήσιμο... στο google αυτό μου έβγαλε :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
συγνώμη αν το post μου δεν φάνηκε χρήσιμο... στο google αυτό μου έβγαλε :'(
Δε λέω για σένα, οπου το έχω ζητήσει όλοι αυτό κάνουν. Αν μπορούσα να το βρω στο Google, δεν θα ρώταγα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Δε λέω για σένα, οπου το έχω ζητήσει όλοι αυτό κάνουν. Αν μπορούσα να το βρω στο Google, δεν θα ρώταγα. :)

Μην είσαι τόσο απόλυτη και απότομη. Πολλές φορές κάποιοι τα βρίσκουν ενώ εμείς δεν μπορούμε γιατί ακόμα και οι λεπτομέριες κάνουν την διαφορά σε μια αναζήτηση. Και άλλοι είχαν δει όλες τις αναζητήσεις του google και δεν το κατάφεραν και άλλοι μπορούσαν να το βρουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Δε λέω για σένα, οπου το έχω ζητήσει όλοι αυτό κάνουν. Αν μπορούσα να το βρω στο Google, δεν θα ρώταγα. :)
Όταν είδα το μήνυμα σου, που ζητούσες Sexy Mother Fucker το μυαλό μου πήγε στον Prince
Prince Sexy Mother Fucker

αλλά επειδή έχουν γίνει πολλές διασκευές γύρω από το τραγούδι αλλά και γύρω από τη μουσική του.....
θα το βρεις αν ακούσεις αρκετά κομμάτια και διασκευές από τις αναζητήσεις στο google....

Μου εχει κολλησει ενα τραγουδι στο μυαλο τωρα τελευταια. Πρεπει να το ακουσε σε διαφημιστικο του imagine fm.
Ελεγε "do you want me like i want you".Dance/techno πρεπει να ηταν.Εχω φαει το ιντερνετ αλλα δεν μπορω να το βρω.

Μήπως οι στίχοι λένε τα παρακάτω;;;
(open your eyes) open up your eyes and be my love (please be my love) please realize that i want us to be more than just friends i'll give my love to you if you jus reach out your hand
do you want me (uh oh) like i want you (you yeah do you hear what i'am sayin) do you want me (do do do ya do ya) like i want you (hey yeah)
Αν ναι, είναι η Jade Do you want me, αλλά με το όνομα Jade κυκλοφορούν πολλοί καλλιτέχνες και άντρες και γυναίκες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Καμία σχέση με του Prince, αυτός το λέει "see\xy /mo\ther/fuuuu\cker", αυτό που λέω πάει "/sexy \motherfucker" (οι πάυλες δείχνουν στο περίπου που ανεβοκατεβαίνει ο τόνος).
Sorry αν ήμουν απότομη, το έχω αυτό γενικά, μην με παρεξηγάτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasool

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
παιδια το κομματι που παιζει στους τιτλους τελους του ακρως οικογενειακον μηπως ξερει κανενας ποιο ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
παιδια το κομματι που παιζει στους τιτλους τελους του ακρως οικογενειακον μηπως ξερει κανενας ποιο ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
παιδια το κομματι που παιζει στους τιτλους τελους του ακρως οικογενειακον μηπως ξερει κανενας ποιο ειναι?


https://www.youtube.com/watch?v=Mx_Rnj1XxRE

συγγνώμη δεν είχα δει ότι είχε αναρτηθεί ήδη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=Mx_Rnj1XxRE

συγγνώμη δεν είχα δει ότι είχε αναρτηθεί ήδη :P
επειδη σε πετυχα και θυμηθηκα οτι μου χεις βρει 2-3 τραγουδια,που εψαχνα παλαιοτερα,μηπως ξερεις ποιο ειναι αυτο;;;;(εισαι σπεσιαλιστρια,τι να κανουμε;)
https://www.e-steki.gr/showpost.php?p=2961020&postcount=729
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
επειδη σε πετυχα και θυμηθηκα οτι μου χεις βρει 2-3 τραγουδια,που εψαχνα παλαιοτερα,μηπως ξερεις ποιο ειναι αυτο;;;;(εισαι σπεσιαλιστρια,τι να κανουμε;)
https://www.e-steki.gr/showpost.php?p=2961020&postcount=729

χαχαχα το είχα ψάξει όταν το είχες δημοσιεύσει αλλά δεν είχα βγάλει άκρη για αυτό και δεν είχα απαντήσει. θα το ξαναψάξω όμως και ελπίζω να χω νεότερα ;)

τσέκαρε μια αυτό... https://www.youtube.com/watch?v=5md7CG2pl0A
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
χαχαχα το είχα ψάξει όταν το είχες δημοσιεύσει αλλά δεν είχα βγάλει άκρη για αυτό και δεν είχα απαντήσει. θα το ξαναψάξω όμως και ελπίζω να χω νεότερα ;)

τσέκαρε μια αυτό... https://www.youtube.com/watch?v=5md7CG2pl0A
οχι δεν ειναι αυτο,αυτο που ψαχνω ειναι house/trance στυλ και η γυναικα που το λεει φωναζει μονο ''and now i'm free,free,free''.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top