Τι είναι έρωτας;

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
ο έρωτας είναι ένα απ τα πολλά ναρκωτικά που έχουμε για να αντεξουμε τον κόσμο αυτό. το πιο ευγενές ίσως αλλά το ίδιο ψεύτικο.
(έβγαλα αρκετά τη χολή μου;; :devil:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
Ειναι η ελξη προς κατι μη γηινο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
Ειναι η ελξη προς κατι μη γηινο
Και ναι ο πρώτος μου έρωτας ήταν ο Ε.Τ.:P


Ο έρωτας,
όνομα ουσιαστικόν,
πολύ ουσιαστικόν,
ενικού αριθμού,
γένους ούτε θηλυκού ούτε αρσενικού,
γένους ανυπεράσπιστου.
Πληθυντικός αριθμός
οι ανυπεράσπιστοι έρωτες.

Κική Δημουλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Και ναι ο πρώτος μου έρωτας ήταν ο Ε.Τ.:P


Ο έρωτας,
όνομα ουσιαστικόν,
πολύ ουσιαστικόν,
ενικού αριθμού,
γένους ούτε θηλυκού ούτε αρσενικού,
γένους ανυπεράσπιστου.
Πληθυντικός αριθμός
οι ανυπεράσπιστοι έρωτες.

Κική Δημουλά

ωχ, όχι πάλι αυτή η ατάλαντη γριά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MakingMirrors

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ντένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
ενδιαφέρον, κάβλα, συμπόρευση,φροντίδα,σεβασμός, επικοινωνία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
ωχ, όχι πάλι αυτή η ατάλαντη γριά
Ούτε εμένα είναι η συμπάθειά μου αλλα τούτο μου αρέσει.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Όταν είσαι διατεθειμένος να κάνεις τα πάντα για τον άλλον ακόμα κι αν αυτό σημαίνει πως θα είσαι εσύ δυστυχισμένος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Όταν είσαι διατεθειμένος να κάνεις τα πάντα για τον άλλον ακόμα κι αν αυτό σημαίνει πως θα είσαι εσύ δυστυχισμένος...

αμα ο αλλος ειναι ευτιχησμενος αυτοματα εισαι και εσυ ακομακαι αν ποναει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
αμα ο αλλος ειναι ευτιχησμενος αυτοματα εισαι και εσυ ακομακαι αν ποναει :)



μολογουμενως, πολλές φορές
ο άλλος είναι εφτυχισμενος
οταν σε κανει να υποφερεις
:P
γι αφτο κοψτε το πολυ tmblr


υγ.
ερωτας ειναι ο θαυμασμος που δείχνουμε σε καποιον επειδή μας μοιάζει :P




παμε και ενα ερωτικο τραγουδι ολο παθος


Gitar
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
υγ.
ερωτας ειναι ο θαυμασμος που δείχνουμε σε καποιον επειδή μας μοιάζει :P
και οταν ειναι ερωτας χωρις να μας μοιαζει ?:confused::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Έρως εστι.....

Το συναισθημα που θα σε μαγεψει και θα σε κανει να πετάξεις και να χάσεις τη γη κάτω από τα πόδια σου!!!!:upside:
Αυτό το κάτι που θα σε πεισει να τα παρατησεις ολα στη μέση, επειδή.... "και τι έγινε" , και θα εχεις συνεχως αυτο το σπαστικο και χαζο συνάμα χαμόγελο που θα το ζηλεύουν όλοι οι κατσούφηδες στο λεωφορείο!!!!!!!!!!!


:inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Έρωτας έκρηξη συναισθημάτων!!!



Σαν μια super nova!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
και οταν ειναι ερωτας χωρις να μας μοιαζει ?:confused::P


εχμ,
προφανως δεν το ψαξες αρκετά
τον εαυτό μας ερωτευόμαστε στους άλλους :confused:
...αλλιως τι να τους βρουμε; :P

υγ.
ερωτας εκρηξη συναισθηματων

από την αλλη, αυτο που βλέπω
θα μπορούσε να ειναι
ξαφνικη εμεση
απο κοκκινέλι+μεξικάνικο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριώ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαριώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
βρε rempeske παντα προσγειωτικος! Καθε που διαβαζω δικο σου post ειναι σαν να κανω διαλειμμα απο τη συζητηση :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Σας ζηλευω που μπορειτε να δωσετε συγκεκριμενη εννοια κατα καποιο τροπο.Εγω οσες φορες προσπαθησα να το κανω μου βγηκαν λιγο αντιθετα τα συναισθηματα,οποτε τωρα πια δεν αρχιζω να λεω οτι για μενα ειναι ερωτας αυτο και αυτο.
Οταν μου βγει ο χαζοχαρουμενος καλος μου εαυτος,τοτε ναι,νομιζω ειμαι ερωτευμενη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
...και μια αλμοδοβαρική προσέγγιση:

έρωτας είναι θαρρώ,
ο γιατρός που ναρκώνει την υπηρέτριά του
και ασελγεί ελεύθερα στο παραδομένο σώμα.
Και τελικά η υπηρέτρια είναι τρανς-γκέϊ
και ο γιατρός της δίνει ατάκτως και εν γρηγόρσι
το αντίδοτο για να ξυπνήσει και παριστάνει
κι αυτός τον κοιμισμένο.
:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ζαμπόν Κασέρι

Νεοφερμένος

Ο Ζαμπόν Κασέρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ο συνοδοιπόρος σου από την αρχή...



...μέχρι και το τέλος.


Αυτό είναι έρωτας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Ο συνοδοιπόρος σου από την αρχή...

...μέχρι και το τέλος.

Αυτό είναι έρωτας.
εμ, οτιδήποτε εμφανιστεί στο ενδιάμεσο δηλαδή δεν είναι έρωτας?
δεν έχει χρονικά περιθώρια ο έρωτας...
απλά εμφανίζεται και... εξαφανίζεται. Ή όχι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ζαμπόν Κασέρι

Νεοφερμένος

Ο Ζαμπόν Κασέρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
εμ, οτιδήποτε εμφανιστεί στο ενδιάμεσο δηλαδή δεν είναι έρωτας?
δεν έχει χρονικά περιθώρια ο έρωτας...
απλά εμφανίζεται και... εξαφανίζεται. Ή όχι. :)
Προσωπικά πάντα θαύμαζα ανθρώπους οι οποίοι απο την αρχή εως το τέλος έμεναν μαζί, (όπως αφήνεται να εννοηθεί απο τις φωτογραφίες) ασχέτως τον μικρό αριθμό αυτών των ζευγαριών. Ούτως η άλλως αυτός ο τόσο μικρός αριθμός τους κάνει να είναι ξεχωριστοί.
Για να απαντήσω σε αυτό που είπες φυσικά και ο έρωτας δεν έχεις χρονικά όρια. Απλά εγώ μίλησα συγκεκριμένα γι αυτό που θαυμάζω. Λάθος μου που το έθεσα έτσι ως απόλυτο.. :)
Ουσιαστικά η αρχή δεν ορίζει την καθαυτή νεαρή ηλικία και ούτε το τέλος την καθαυτή τρίτη ηλικία.
Για τον καθένα μας η αρχή και το τέλος έχουν διαφορετικές έννοιες. ;)
Νομίζω τα είπα λίγο μπερδεμένα.. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


Τα πολλά κρυφά αυθόρμητα χαμόγελα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 11 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top