Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
χαχαχαχα δεν σου αρέσουν οι μακρυές φούστες; Προσωπικά, τις βρίσκω πολύ sexy :P

Μαρέσουν! Ειδικά τα μακρυά καλοκαιρινά φορέματα! Απλά τα συκεκριμένα είναι πολύ 80'ς-90'ς ή τουλάχιστον έτσι μου κάνουν!
Μου θύμισαν στυλικιστές επιλογές από τημ άγρια ορχιδέα που είναι τέτοιας εποχής ταινία! :P

Θα ψάξω στο νετ και αν βρω κάτι που μαρέσει θα σας δείξω! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Μαρέσουν! Ειδικά τα μακρυά καλοκαιρινά φορέματα! Απλά τα συκεκριμένα είναι πολύ 80'ς-90'ς ή τουλάχιστον έτσι μου κάνουν!
Μου θύμισαν στυλικιστές επιλογές από τημ άγρια ορχιδέα που είναι τέτοιας εποχής ταινία! :P

Θα ψάξω στο νετ και αν βρω κάτι που μαρέσει θα σας δείξω! :)

Μα είναι... :P

Η μόδα είναι ρόδα και γυρίζει συνεχώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Η μόδα είναι ρόδα και γυρίζει συνεχώς.
και καμια φορα σε πατάει κιολας:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Κάτι τέτοιο πως σας φαίνεται;

Προσωπικά οι ολόσωμες είναι το φόρτε μου και έχω σε διάφορα χρώματα εδώ και 2-3 καλοκαίρια. Στις εμπριμε ειμαι λιγακι περιεργη. Θελω απολυτη ταυτιση χρωματων. Σπανίως έχω δει εμπριμέ να μου αρέσει. Αρκεί όμως να μην είναι βράκες. Γιατί οι βράκες δε μ'αρέσουν. Η συγκεκριμένη είναι φανταστική αν και δεν μπορω να καταλάβω αν είναι βράκα. Ελπίζω όχι. Πέραν οτι κολακεύουν οι ολόσωμες το σώμα, σε ψηλώνουν και τις ψηλές (που είμαι εγώ) μας κάνουν ουρανοξύστες χωρίς την ανάγκη τακουνιών. Μ'αρέσει! Να την πάρεις!
:P

Α! Κι εγω αποψε μια ολοσωμη θα φορεσω bleu (πετρολ για να ειμαι ακριβης) με χρυσαφια σανδάλια ^^
Bεβαια ακομα δεν εχω αποφασισει πως να κανω τα μαλλια μου. Ισια αυστηρα η σπαστα ανεμελα? Θα δειξει η πορεια της ετοιμασιας, το μακιγιαζ, κλπκλπ ξερεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Χωρίς τίτλο.png^_^.png^^.png

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Και καλά έκανες! ;)

Φέτος θέλω πέρα από μάξι φόρεμα, μάξι φούστες όπως... 1, 2, 3,

Κάτι τέτοιο πως σας φαίνεται;

Λοιπόν έριξα μια ματιά στο σαιτ αυτο και θα προτιμούσα:

1, 2, 3, 4

Αλλά και πάλι δύσκολα θα αγόραζα κάτι τέτοιο. Ορισμένες τσιγγάνικες που ήταν στη μόδα το 2005-6 αν δεν κάνω λάθος μου άρεσαν πολύ, αλλά οι καλές με την ακριβή δαντέλα, όχι οι άλλες οι τσιγγάνικες στην κυριολεξία! :P

Πάντως εμένα μου άρεσε αυτό, έχω ένα θέμα με τους φιόγκους γενικότερα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Λοιπόν έριξα μια ματιά στο σαιτ αυτο και θα προτιμούσα:

1, 2, 3, 4

Αλλά και πάλι δύσκολα θα αγόραζα κάτι τέτοιο. Ορισμένες τσιγγάνικες που ήταν στη μόδα το 2005-6 αν δεν κάνω λάθος μου άρεσαν πολύ, αλλά οι καλές με την ακριβή δαντέλα, όχι οι άλλες οι τσιγγάνικες στην κυριολεξία! :P

Πάντως εμένα μου άρεσε αυτό, έχω ένα θέμα με τους φιόγκους γενικότερα. :P

Ωραία η 1 και η 4. Οι άλλες δεν μου αρέσουν λόγω των prints. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ζαμπόν Κασέρι

Νεοφερμένος

Ο Ζαμπόν Κασέρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 380 μηνύματα.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Το δεύτερο. Μου αρέσει το χρώμα αυτό και δεν κάνει τόσο κρα η μάρκα! (Άσε που το άλλο μοιάζει με εσώρουχο και όχι με μαγιώ). :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
και γω το δευτερο προτιμω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Δε με τρελαίνει κανένα από τα δύο.
Αλλά θα έλεγα το 1ο μάλλον. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Ew, κανένα απ'τα 2. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Αλλά θα έλεγα το 1ο μάλλον. :/

Το πρώτο σώμα έχει φάει τρελή επεξεργασία...μην σε παρασύρει! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Kαντε καμια προταση οσες δεν σας αρεσε κανενα απο τα 2 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Το πρώτο σώμα έχει φάει τρελή επεξεργασία...μην σε παρασύρει! :P
Δε κοιτάζω σώμα ρε. Το μαγιώ κοιτάω και μου φαίνεται πιο καλό σαν χρώμα.:redface:
Kαντε καμια προταση οσες δεν σας αρεσε κανενα απο τα 2 :P
Δώσε λινκ από κατάστημα ξέρωγω (πάλι θα με δουλεύει ο Πατρεύς) να σου πούμε, γιατί δεν ασχολούμαι με αντρικά η αλήθεια είναι.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 380 μηνύματα.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Από κύπρο είσαι;

Για την ηλικία σου μου αρέσουν αυτά πολύ. Γενικά το πιο μακρύ μαγιώ είναι πιο ωραίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top