Τι είναι ο κομμουνισμός;

giosx

Δραστήριο μέλος

Ο Γοργίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χειρούργος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 652 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeTs
τι γίνεται σε περίπτωση εξόδου από το ΝΑΤΟ(επίθεση κλπ)?!
Στον Αρη;;, στην μαριάμ;;, ή να μονιάσουν (ομονοήσουν) οι Ελληνες για να μην τους κομματιάσουν;; ;)
Να γιατί μιλάω πάντα για το Εθνος... και πολλοί δεν "θέλουν" να καταλάβουν.
Εχουμε κάτι που άλλοι λαοί παλεύουν να αποκτήσουν, Πατρίδα... (κι οι ωραίοι έχουν χρέη)
Επίσης και μια ασυναγώνιστα λαμπρή ιστορία, που όλος ο Πλανήτης θα σκότωνε για να έχει, ίσως αυτό να εξηγεί γιατί μας "σκοτώνουν" και με τη βοήθεια ντόπιων που δεν ξέρουν τι τους γίνεται αλλά και μέσα στην πολιτική (δλδ 5ης φάλαγγας).
Που είναι, είτε πουλημένοι στο χρήμα, είτε είναι "θολο"κουλτουριαριάρηδες ιδεόληπτικοί, που απο ξενομανία γίνονται βασιλικότεροι του Βασιλέως της Παγκοσμιοποίησης....
Αντί να διδαχθούν όλοι τους απο τον δικό μας Πρόγονο τον Θουκυδίδη... που τα λέει κυριολεκτικά όλα, σε ότι αφορά τον Πόλεμο αλλά και την Ειρήνη.
Τον διδάσκουν παντού ακόμη και σε στρατιωτικές ακαδημίες στο εξωτερικό, εκτός απο εδώ την Πατρίδα του...
Τυχαίο αυτό δεν νομίζω !!
Διαβάστε Ελληνες κλασσικούς συγγραφείς για να ξεστραβωθείτε... πολιτικά και πολιτιστικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Εχουμε κάτι που άλλοι λαοί παλεύουν να αποκτήσουν



χρεη...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Όταν λέγαμε κάποτε έξω από το ΝΑΤΟ κλπ θα πηγαίναμε με την ΕΣΣΔ....ωραία?τωρα που δεν υπάρχει τι γίνεται σε περίπτωση εξόδου από το ΝΑΤΟ(επίθεση κλπ)?
Καταρχάς υπάρχουν και άλλες χώρες που δεν είναι ούτε στο ΝΑΤΟ, ούτε στην ΕΕ και έχουν προβλήματα με τις γείτονες χώρες και δεν έχει γίνει τίποτα σοβαρό. Φτάνει πια με αυτόν τον φόβο που καλλιεργείται ότι θα καταστραφούμε αν βγούμε από αυτές τις «ενώσεις».
Κατά δεύτερον, δε θα μείνουμε ξέμπαρκοι, θα σχηματιστούν συμμαχίες με φιλικά προσκείμενα κράτη, όπου και αν αυτά βρίσκονται.
Ξέρεις, ο Κομμουνισμός απαιτεί και θυσίες και εν πάσει περιπτώσει κάποιος θα κάνει την αρχή. Αν δεν την κάνουμε εμείς, θα την κάνει κάποιος άλλος. Δεν έχει ιδιαίτερη σημασία, αυτή είναι η τάξη της κοινωνικής εξέλιξης και θα γίνει αργά ή γρήγορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Κατά δεύτερον, δε θα μείνουμε ξέμπαρκοι, θα σχηματιστούν συμμαχίες με φιλικά προσκείμενα κράτη, όπου και αν αυτά βρίσκονται.


οπως ελεγε και ενας φιλος παλιοκομμουνης
"θα εισαγουμε ζαχαρη απο την Κουβα"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeTs

Νεοφερμένος

Ο GeorgeTs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Πολύ σωστά exc!προσωπικα δε φοβάμαι απλά το έχω σαν απορία!Έτσι είναι κάποιος πρέπει να κάνει την αρχή αλλα προφανώς δεν είμαστε έτοιμοι!!Ελπιζω να ρθει η μέρα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giosx

Δραστήριο μέλος

Ο Γοργίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χειρούργος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 652 μηνύματα.
Καταρχάς υπάρχουν και άλλες χώρες που δεν είναι ούτε στο ΝΑΤΟ, ούτε στην ΕΕ και έχουν προβλήματα με τις γείτονες χώρες και δεν έχει γίνει τίποτα σοβαρό. Φτάνει πια με αυτόν τον φόβο που καλλιεργείται ότι θα καταστραφούμε αν βγούμε από αυτές τις «ενώσεις».
Κατά δεύτερον, δε θα μείνουμε ξέμπαρκοι, θα σχηματιστούν συμμαχίες με φιλικά προσκείμενα κράτη, όπου και αν αυτά βρίσκονται.
Ξέρεις, ο Κομμουνισμός απαιτεί και θυσίες και εν πάσει περιπτώσει κάποιος θα κάνει την αρχή. Αν δεν την κάνουμε εμείς, θα την κάνει κάποιος άλλος. Δεν έχει ιδιαίτερη σημασία, αυτή είναι η τάξη της κοινωνικής εξέλιξης και θα γίνει αργά ή γρήγορα.
1. Επειδή το "δοκιμάσαμε" 1 φορά το 1945-49 και μας κόστισε φοβερά.
2. Που δεν μπήκαμε στην "ένωση" της ΚΟΜΕΚΟΝ, με τις υπόλοιπες χώρες του ανατολικού μπλόκ, μας κόστισε μάλλον λίγο.
3. Συμμαχίες ή Λυκοφιλίες στη γειτονιά, με τον νταβατζή που λέγεται Τουρκία, δεν βλέπω να μπορούν να υπάρξουν.
4. Δώσαμε-δώσαμε, και Θυσίες για τον Κομμουνισμό κάναμε πάμπολλες, εμείς και πολλοί άλλοι Λαοί...που συνεχίζουν (Κίνα).
5. Γιαυτό ας κάνει άλλος την αρχή, προτείνω την Τουρκία.
6. Επειδή-γιατί και διότι, οι υπόλοιποι Βαλκλάνιοι τον ζήσανε τον Κομμουνισμό...σε όλο του το μεγαλείο....
δεν τους βλέπω όμως πρόθυμους (παρόλη την προΰπηρεσία), όλοι είναι στην πόρτα της Ε.Ε με το χέρι ανοιχτό.
7. Επειδή δεν έχει ιδιαίτερη σημασία γιατί αυτή είναι η τάξη της κοινωνικής εξέλιξης... αλλά λόγω της γενικής αναταραχής που ήδη υπάρχει, θα μπαίνουν όλοι πλέον, σε μεγαλύτερες συμμαχίες για να προστατευθούν, αυτό σημαίνει το τέλος του Κράτους Εθνους, όπως ακριβώς επιθυμεί ο Κομμουνισμός, αλλά το όφελος θα είναι ολόκληρο της Παγκοσμιοποίησης του Καπιταλισμού..
Δηλαδή, κιμάς χωρίς ταυτότητα, σε κάποιον μεγαλύτερο κιμά..
Οπως ακριβώς το ήθελε η Σοβ.Ένωση..., ΑΛΛΆ ΤΟ ΠΕΤΥΧΑΊΝΕΙ ΠΛΉΡΩΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ Ο ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΜΟΣ...
Το τέλος της ιστορίας το έγραψε ο μλακας ο Φουκουγιάμα... όχι εγώ...
Ξυπνήστε... σας και μας έχουν κυκλώσει, μην περπατάτε στα 4 ακόμη ( ο μόνος φυσικός σύμμαχος είναι ο διπλανός σου). :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νεογέννητος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 848 μηνύματα.
Βιβλίο: "Ιστορία του Ελληνικού (εδώ γελάμε) Εργατικού κινήματος"

Συγγραφέας: Γιάννης Κορδάτος

σελ: 236

Το παρακάτω έγγραφο είναι η αίτηση αναγνώρισης της Σοσιαλιστικής Εργατικής Ομοσπονδίας (ΦΕΝΤΕΡΑΣΙΟΝ). - Αρχείο Πρωτοδικείου Θεσσαλονίκης π.50:

Τα ονόματα στην αίτηση είναι τα εξής:

Ζακ Αμαρίου

Α. Αρδίτι

Σ. Γκικόπουλος

Μ. Καράσσο

Σ. Κουένκα

Χ. Μπενρουμπί

Χ. Χαουέλ

Το παρακάτω έγγραφο είναι η αίτηση αναγνώρισης της Σοσιαλιστικής Νεολαίας.- Αρχείο Πρωτοδικείου Θεσσαλονίκης π.70:

Τα ονόματα στην αίτηση είναι τα εξής:

Μεντές Μπενατόν

Αβράμ Κουένκα

Χαίμ Χαουέλ

Αβράμ Μενασέ

Μωής Σαδικάριο

Σιαλόμ Νισίμ

Ισάκ Σερρέρο

Ακόμη απορείτε μερικοί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Εγω απορω γιατι ενα τοσο ακινδυνο κομμα για εσας ,δεν το αφηνετε στην ησυχια του και ασχολειστε μαζι του.Κατι δειχνει ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aliona

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
Βιβλίο: "Ιστορία του Ελληνικού (εδώ γελάμε) Εργατικού κινήματος"

Συγγραφέας: Γιάννης Κορδάτος

σελ: 236

Το παρακάτω έγγραφο είναι η αίτηση αναγνώρισης της Σοσιαλιστικής Εργατικής Ομοσπονδίας (ΦΕΝΤΕΡΑΣΙΟΝ). - Αρχείο Πρωτοδικείου Θεσσαλονίκης π.50:

Τα ονόματα στην αίτηση είναι τα εξής:

Ζακ Αμαρίου

Α. Αρδίτι

Σ. Γκικόπουλος

Μ. Καράσσο

Σ. Κουένκα

Χ. Μπενρουμπί

Χ. Χαουέλ

Το παρακάτω έγγραφο είναι η αίτηση αναγνώρισης της Σοσιαλιστικής Νεολαίας.- Αρχείο Πρωτοδικείου Θεσσαλονίκης π.70:

Τα ονόματα στην αίτηση είναι τα εξής:

Μεντές Μπενατόν

Αβράμ Κουένκα

Χαίμ Χαουέλ

Αβράμ Μενασέ

Μωής Σαδικάριο

Σιαλόμ Νισίμ

Ισάκ Σερρέρο

Ακόμη απορείτε μερικοί...

και τι θες να πεις με αυτό;δλδ έλληνες με ξένα επίθετα δεν υπάρχουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Βιβλίο: "Ιστορία του Ελληνικού (εδώ γελάμε) Εργατικού κινήματος"

Συγγραφέας: Γιάννης Κορδάτος

σελ: 236

Το παρακάτω έγγραφο είναι η αίτηση αναγνώρισης της Σοσιαλιστικής Εργατικής Ομοσπονδίας (ΦΕΝΤΕΡΑΣΙΟΝ). - Αρχείο Πρωτοδικείου Θεσσαλονίκης π.50:

Τα ονόματα στην αίτηση είναι τα εξής:

Ζακ Αμαρίου

Α. Αρδίτι

Σ. Γκικόπουλος

Μ. Καράσσο

Σ. Κουένκα

Χ. Μπενρουμπί

Χ. Χαουέλ

Το παρακάτω έγγραφο είναι η αίτηση αναγνώρισης της Σοσιαλιστικής Νεολαίας.- Αρχείο Πρωτοδικείου Θεσσαλονίκης π.70:

Τα ονόματα στην αίτηση είναι τα εξής:

Μεντές Μπενατόν

Αβράμ Κουένκα

Χαίμ Χαουέλ

Αβράμ Μενασέ

Μωής Σαδικάριο

Σιαλόμ Νισίμ

Ισάκ Σερρέρο

Ακόμη απορείτε μερικοί...
Ναι εγω εχω μια απορια....Που ειχαν βρεθει τοσοι ξενοι τοτε στη Θεσσαλονικη και τι εθνικοτητας να 'ναι?:hmm:
Μερικα μου μοιαζουν ρωσικα αλλά τ'άλλα?....:/:
Α!Μερικα μου φαινονται κ εβραικα..Αλλα δεν ξερω παλι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mourningStar

Νεοφερμένος

Ο mourningStar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Aκινδυνο οσο η ΝΔ και το Πασοκ.Το κκε πολλες φορες εχει αποδειξει οτι περα απο το μαγαζι του δεν δινει δεκαρα.Οπως καποτε που εβαλε τους ''μπραβους'' του ΠΑΜΕ να σπανε στο ξυλο οποιονδηποτε προσπαθουσε να περασει.Το κκε πισω απο τον ξυλινο λογο,ειναι μια καθαρα καπιταλιστικη επιχειρηση,με χαμηλομισθους υπαλληλους-μισθοφορους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νεογέννητος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 848 μηνύματα.
Μερικα μου μοιαζουν ρωσικα αλλά τ'άλλα?....
Α!Μερικα μου φαινονται κ εβραικα..Αλλα δεν ξερω παλι..

Διάνα...

Ναι εγω εχω μια απορια....Που ειχαν βρεθει τοσοι ξενοι τοτε στη Θεσσαλονικη και τι εθνικοτητας να 'ναι?

Γιατί την τελευταία φορά αιματοκύλισε την Ελλάδα, διότι ήθελε να πάρει την εξουσία προς χάριν της Μαμάς σοβιετίας.
Συν τοις άλλοις από αυτή την ιδεολογία έχουν ξεπηδήσει άλλα πόσα μορφώματα, τα οποία μας τα έχουν πρήξει και μάλιστα ένα απ' αυτά είναι στη συγκυβέρνηση, ενώ το άλλο στην αντιπολίτευση.
Αυτό στη συγκυβέρνηση έχει γίνει τόσο καπιταλιστικό που κάνει τον Ροκφέλλερ να κρύβει τα μάτια του, ενώ και τα δύο (συγκυβέρνηση - αντιπολίτευση) ανταγωνίζονται στο ποιος θα βγει μεγαλύτερος μισέλληνας. Ο ένας αναγνωρίζει την τουρκική ένωση Ξάνθης, στης οποίας τα γραφεία δεσπόζουν ο Κεμάλ ο σφαγέας μας και ο "ένδοξος" τουρκικός στρατός, αναγνωρίζει τα Σκόπια ως Μακεδονία, των οποίων Σκοπίων η κυβέρνηση έχει επεκτατικές βλέψεις εις βάρος μας, θέλει να νομιμοποιήσει ΟΛΟΥΣ τους λαθρο και να τους δώσει και επίδομα (!), ενώ το συγκυβερνόν καταδικάζει στην πυρά Ελληνίδες αθλήτριες που λένε ανέκδοτα, καταθέτει προτάσεις κατάργησης του εκκλησιασμού στα σχολεία και των εικόνων (προφανώς θέλει τον Τσαουσέσκου στον τοίχο) , ενώ το δικό σας το παρατρεχάμενο (πια), έκανε φεστιβάλ μεταναστών, λες και είναι το θέμα που μας καίει τώρα. Στέρεψε από Έλληνες ψηφοφόρους και στράφηκε στους εισαγόμενους, ελπίζοντας ότι κάποτε θα νομιμοποιηθούν...

και τι θες να πεις με αυτό;δλδ έλληνες με ξένα επίθετα δεν υπάρχουν;

Ναι μωρέ, αυτό είναι. :D

Aκινδυνο οσο η ΝΔ και το Πασοκ.Το κκε πολλες φορες εχει αποδειξει οτι περα απο το μαγαζι του δεν δινει δεκαρα.Οπως καποτε που εβαλε τους ''μπραβους'' του ΠΑΜΕ να σπανε στο ξυλο οποιονδηποτε προσπαθουσε να περασει.Το κκε πισω απο τον ξυλινο λογο,ειναι μια καθαρα καπιταλιστικη επιχειρηση,με χαμηλομισθους υπαλληλους-μισθοφορους.

Όταν απέλυσε εργαζομένους από την Τυποεκδοτική Α.Ε. πού ήταν το ΠΑΜΕ; Προφανώς στη Χαλυβουργική. Οι απολύσεις των καπιταλιστών απαγορεύονται, οι δικές μας όχι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Όταν απέλυσε εργαζομένους από την Τυποεκδοτική Α.Ε. πού ήταν το ΠΑΜΕ; Προφανώς στη Χαλυβουργική. Οι απολύσεις των καπιταλιστών απαγορεύονται, οι δικές μας όχι. :P


πρεπει να παραδεχτειτε φιλοι ΚΚΕδες, πως ο αγαπητος εδω κανει το πρωτο σοβαρο του ποστ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aliona

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
Ναι εγω εχω μια απορια....Που ειχαν βρεθει τοσοι ξενοι τοτε στη Θεσσαλονικη και τι εθνικοτητας να 'ναι?:hmm:
Μερικα μου μοιαζουν ρωσικα αλλά τ'άλλα?....:/:
Α!Μερικα μου φαινονται κ εβραικα..Αλλα δεν ξερω παλι...

ρωσικα;χαχαχαχαχχα!

ρωσικα,μάτια μου, ειναι τα επιθετα τυπου Gorbachov,,Sharapova,Permikova,Orlov,Sobchak,Kozhevnikov,Damankov.

αυτά καμία σχέση δεν έχουν.

και ουτε εβραικα ειναι.μην λετε οτι να ναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsoglanos

Νεοφερμένος

Ο tsoglanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Μάγκες έχω πολύ ελεύθερο χρόνο αυτήν την περίοδο και κάθησα και το διάβασα όλο. Φυσικά απάντηση για το τι είναι ο κομμουνισμός δεν μπορεί να πάρει κάποιος από αυτό το ποστ αλλά μπορεί να δει τι πιστεύει αρκετός κόσμος για το τι είναι ο κομμουνισμός που και αυτό έχει το ( κοινωνιολογικό )ενδιαφέρον του και σίγουρα έχει πλάκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
ρωσικα;χαχαχαχαχχα!

ρωσικα,μάτια μου, ειναι τα επιθετα τυπου Gorbachov,,Sharapova,Permikova,Orlov,Sobchak,Kozhevnikov,Damankov.

αυτά καμία σχέση δεν έχουν.
Ωραια για να ειμαι ορθη λοιπον, θα πω οτι δεν ξερω τι εθνικοτητας ειναι τα ονοματα αλλα μοιαζουν να βγηκαν απο την κολυμβηθρα του Σιλωαμ....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aliona

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
Ναι μωρέ, αυτό είναι. :D


με αμφισβητείς;

μεχρι και πριν λιγες μερες είχα ξένο επίθετο ενω είμαι ελληνιδα.

και επειδη εχω σχεση με ρωσια ξερω ποια επιθετα ειναι ρωσικα και ποια εβραικα.

Ωραια για να ειμαι ορθη λοιπον, θα πω οτι δεν ξερω τι εθνικοτητας ειναι τα ονοματα αλλα μοιαζουν να βγηκαν απο την κολυμβηθρα του Σιλωαμ....:P


χαιρομαι που αναγνωριζεις οτι δεν εχεις ιδεα,γιατι δεν εχεις.:D


σε σενα μπορει να μοιαζουν οτι θελουν.δεν σημαινει οτι βγαινουμε και λεμε οτι δεν ξερουμε και μας φαινεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
χαιρομαι που αναγνωριζεις οτι δεν εχεις ιδεα,γιατι δεν εχεις.:D


σε σενα μπορει να μοιαζουν οτι θελουν.δεν σημαινει οτι βγαινουμε και λεμε οτι δεν ξερουμε και μας φαινεται.
Απο ποτε απαγορευθηκε η ελευθερη διακινηση ιδεων για να ξερω ?
Α!Κ οποτε ξαναπαιξω φωτεινο παντογνωστη στα ρωσικα θα σε καλεσω μοσχοβιτισα συντροφισσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aliona

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
Απο ποτε απαγορευθηκε η ελευθερη διακινηση ιδεων για να ξερω ?
Α!Κ οποτε ξαναπαιξω φωτεινο παντογνωστη στα ρωσικα θα σε καλεσω μοσχοβιτισα συντροφισσα!


δεν ειναι ελευθερη διακινηση ιδεων.παραπληροφορηση λεγεται αυτο.

και δεν ειμαι μοσχοβιτισσα.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νεογέννητος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 848 μηνύματα.
δεν ειναι ελευθερη διακινηση ιδεων.παραπληροφορηση λεγεται αυτο.

και δεν ειμαι μοσχοβιτισσα.:/:

Μήπως κατάγεσαι απ' τα Γκούλαγκ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top