Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τα θέλω γιατί θα ντυθούμε για το Halloween στο φροντιστήριο των αγγλικών. Μια φορά θα τα βάλω μόνο :)

Σόρρυ, αλλά για μένα είναι βλακεία να αγοράσεις κάτι και να το φορέσεις μόνο μία φορά. :P Ισως τα σκουλαρίκια αράχνη που θες να μπορούσαν να συνδυαστούν με ένα πιο "άγριο" ντύσιμο. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Jumbo... πόσες ώρες από την ζωή μου τις έχω περάσει εκεί...; :hmm: :P

Εγώ να δεις... :redface:

Σόρρυ, αλλά για μένα είναι βλακεία να αγοράσεις κάτι και να το φορέσεις μόνο μία φορά. :P Ισως τα σκουλαρίκια αράχνη που θες να μπορούσαν να συνδυαστούν με ένα πιο "άγριο" ντύσιμο. :redface:

Γιατί να μην τα φορέσει και γενικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ να δεις... :redface:

:P

Γιατί να μην τα φορέσει και γενικά;
Αν δεις τα σκουλαρίκια που πόσταρε είναι κάπως εκκεντρικά για ένα καθημερινό ντύσιμο. :oops: Τουλάχιστον έτσι νομίζω εγώ. :redface:

Οπότε θα τα προτιμούσα σε μια πιο punk/rock εμφάνιση... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Areti91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Areti91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
Σόρρυ, αλλά για μένα είναι βλακεία να αγοράσεις κάτι και να το φορέσεις μόνο μία φορά. :P Ισως τα σκουλαρίκια αράχνη που θες να μπορούσαν να συνδυαστούν με ένα πιο "άγριο" ντύσιμο. :redface:
Εντάξει, δεν σκοπεύω να δώσω και μια περιουσία. Γύρω στα 5 ευρώ σκεφτόμουνα (μπιχλιμπιδάκι). Για κάτι που θα φορέσω μία φορά νομίζω ότι μπορώ να δώσω 5 ευρώ. Εδώ ένα ποτό πίνεις και δίνεις περισσότερα ;)

Άσε που μπορώ να τα ξαναβάλω τις απόκριες αν ντυθώ μάγισσα ή κάτι τέτοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

morphine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η morphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 297 μηνύματα.
Αρετη κοιταξες καθολου στα claire's?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εντάξει, δεν σκοπεύω να δώσω και μια περιουσία. Γύρω στα 5 ευρώ σκεφτόμουνα (μπιχλιμπιδάκι). Για κάτι που θα φορέσω μία φορά νομίζω ότι μπορώ να δώσω 5 ευρώ. Εδώ ένα ποτό πίνεις και δίνεις περισσότερα ;)

Άσε που μπορώ να τα ξαναβάλω τις απόκριες αν ντυθώ μάγισσα ή κάτι τέτοιο.

Συμφωνώ μαζί σου. :) Αλλά μπορείς να το συνδυάσεις και σε άλλο look... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.







casual and chic:yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Η Τζένιφερ Άνιστον είναι ωραία ντυμένη όπως πάντα.
Η πρώτη πως έιναι έτσι βρε παιδιά????? Και το σώμα της αδικεί το ρούχο και οι επιλογές της δεν είναι καλές.. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η Τζένιφερ Άνιστον είναι ωραία ντυμένη όπως πάντα.
Η πρώτη πως έιναι έτσι βρε παιδιά????? Και το σώμα της αδικεί το ρούχο και οι επιλογές της δεν είναι καλές.. :hmm:

Και εγώ αυτό σκεφτόμουν. Τα ρούχα δεν κολακεύουν καθόλου τη σιλουέτα της. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
χμμ τώρα που το λέτε θα προτιμούσα κι εγώ να φοράει κάτι πιο στενό από πάνω για να μην είναι μονοκόμματη, αλλά το παντελόνι μ αρέσει γτ γενικά προτιμώ τις loose γραμμές.. γούστα είναι αυτα! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Η 1η είναι καλύτερα ντυμένη από την Aniston :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.






 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.


Μαύρες αθλητικές φόρμεςςςςςςς:hypno::hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Μου αρέσει που συνδυάζει και το iphone!!! :hehe: :hehe: Τι άλλο θα δούμε; :P Δεν ήξερα ότι πρέπει να σκέφτομαι αν ταιριάζει και το κινητό μου με το υπόλοιπο σύνολο. :stunned:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Έλα ρε και συ που εστίασες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έλα ρε και συ που εστίασες :P

Kοίταξα μια στα γρήγορα το σύνολο, είδα κάτι σαν κινητό αλλά το προσπέρασα και πήγα στην παρακάτω εικόνα. Oμως αμέσως μετά ξαναπήγα στην πρώτη εικόνα και είδα ότι είναι iphone!!! :crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
πολύ ενδιαφέρουσες!! τι εταιρεία είναι??

Η πρώτη εδώ
Η δεύτερη εδώ
Είναι στο ίδιο site αλλά στα έβαλα να δεις τιμές κιόλας:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Μου αρέσει που συνδυάζει και το iphone!!! :hehe: :hehe: Τι άλλο θα δούμε; :P Δεν ήξερα ότι πρέπει να σκέφτομαι αν ταιριάζει και το κινητό μου με το υπόλοιπο σύνολο. :stunned:
Εδω συνδυαζει και το μαλλι το κινητο σε πειραξε...:P:P:P
Οι μπλουζες ειναι πολυ ομορφες όμως...;)





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top