[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
FaniFox επειδη εχω παραγγειλει αρκετες φορες απο το strawberrynet, σου λεω οτι 99% ερχονται τσαμπα. Κι εχουν καταπληκτικη γενικως εξυπηρετηση.

Ρε Νερ πολλα ειναι 100 πανω.. Ειχες παρει πολλα πραγματα; εννοωντας μεγαλο δεμα κτλ;
Φθου!

Ειχα παρει γυρω στα 6 μαγιω...ε δεν ηταν και τεραστιο, αλλα δεν ηταν και δεμα ενος τεμαχιου...
Ε ναι δεν ηταν και λιγα τα παραπανω...αλλα την παραγγελια την ειχα κανει ηδη..
Αλλα σου ειπα, πρεπει να εκτελωνιζουν ο,τι τους κατεβει...
Σημασια εχει οτι τλχ μου αρεσαν πολυ αυτα που μου εστειλαν και πολυ βασικο το οτι δεν ειχα προβλημα με τα νουμερα...κατι το οποιο με ειχε αγχωσει...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
FaniFox επειδη εχω παραγγειλει αρκετες φορες απο το strawberrynet, σου λεω οτι 99% ερχονται τσαμπα. Κι εχουν καταπληκτικη γενικως εξυπηρετηση.

:hmm:θέλω ενημέρωση Pls asap! :P
δλδ εγώ που μαζεύω τα λεφτάκια μου για να τα σκάσω στη Chanel για μια κρέμα που θέλω, θα τη βρω πιο οικονομική εκεί? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Γιεεες. Τα χω γραψει και παραπανω αλλα η σουμα ειναι η εξης: Κανεις την παραγγελια κανονικα, στα 3 προιοντα εχεις επιπλεον εκπτωση, μετα την 3η αγορα εχεις κι αλλη εκπτωση, στην 1η παραγγελια σου κανουν ενα δωρακι (εμενα μου λαχε ενα ρουζ stila), τα πραγματα ερχονται στις 3-7 εργασιμες (τα αρωματα 3-4 μερες παραπανω), σου ερχεται χαρτι στο σπιτι για να το παραλαβεις απο το ταχυδρομειο της περιοχης σου, και ειμαι ερωτευμενη μ'αυτο το σαιτ λεμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Κι εγώ έναν έρωτα τον έχω η αλήθεια είναι και σκέφτομαι σοβαρά να δώσω τα λιγοστά λεφτά που μου έχουν μείνει εκεί. Απλά το θέμα είναι ότι δεν έχω πιστωτική κάρτα και δε νομίζω ότι μπορείς να πληρώσεις με αντικαταβολή. Corpse εσύ που ξέρεις, μόνο με πιστωτική πληρώνεις ή υπάρχει κι άλλος τρόπος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Γινεται και με χρεωστικη απλη. Ουτε εγω εχω πιστωτικη.. Επισης μπορεις να πας σε μια τραπεζα και να φορτωσεις οσα χρηματα θελεις και να χρησιμοποιησεις αυτη..ειναι και πιο ελεγχομενο αν φοβασαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ΓΟΥΑΟΥ!
ευχαριστώ κορψίδι!
για κάποιο λόγο (άγνωστο) μου διέφυγε που το είχες πει παραπίσω!
πάω να ψάξω για την κρεμούλα μου πάραυτα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Βρε παιδιά, κανένα σόι site με κουρέματα ξέρετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Τσούπρες μου έχει καμμία από σας δοκιμάσει προιόντα Jo Malone;;;
Η αλήθεια είναι πως είναι λίγο τσιμπημένες οι τιμές τους αλλά γενικά έχω ακούσει καλά πράγματα και τον τελευταίο καιρό ψήνομαι να πάρω τίποτα...:);)

Αν κάποια ξέρει κάτι παραπάνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ποια θα μου προτείνει ένα ωραίο άρωμα? Φορούσα επί χρονια την Kashmere Mist τις DKNY και θέλω κάτι πολύ... μπαχαρικό και ζεστό. Μου αρέσουν τα Poison και η Obsession. Καμια ιδέα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Flowerbomb, magnetism, addict, crystal noir.. τα πιο "βαρια" που μου ρχονται:X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Τσούπρες μου έχει καμμία από σας δοκιμάσει προιόντα Jo Malone;;;
Η αλήθεια είναι πως είναι λίγο τσιμπημένες οι τιμές τους αλλά γενικά έχω ακούσει καλά πράγματα και τον τελευταίο καιρό ψήνομαι να πάρω τίποτα...:);)

Αν κάποια ξέρει κάτι παραπάνω...

Βασικά έχω μυρίσει κάποια από τα αρώματα αλλά δεν μου λένε τίποτα. Υπερβολικά ακριβά επίσης! Ξέρω πάντως ότι με την βοήθεια της πωλήτριας μπορείς να αναμείξεις αρώματα και να φτιάξεις αυτό που σου αρέσει. Δεν το έχω δοκιμάσει όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Flowerbomb, magnetism, addict, crystal noir.. τα πιο "βαρια" που μου ρχονται:X
Mmmm, me loves Addict! Ευχαριστώ baby,θα πάω να πατσουλιαστω σήμερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ποια θα μου προτείνει ένα ωραίο άρωμα? Φορούσα επί χρονια την Kashmere Mist τις DKNY και θέλω κάτι πολύ... μπαχαρικό και ζεστό. Μου αρέσουν τα Poison και η Obsession. Καμια ιδέα?

Για ζεστό Burberry London Γιδάκι... I love it

Είναι λίγο βαρύ βέβαια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Α ναι, και την brit δοκιμασε :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.

manouela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
καλησπέρα .. να ρωτήσω θέλω και εγώ. ξέρεται άμα πονάει ηξυριστική μηχανή στα πόδια.μου χουν πει ότι έχει καλά αποτελέσματα και ότι κρατάει αρκετά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαιρούλα

Νεοφερμένος

Η Μαιρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Καλησπέρα κι από μένα!!
Απ' όσο ξέρω, η ξυριστική μηχανή κάνει ό,τι και το ξυραφάκι.

Μήπως εννοείς την αποτριχωτική μηχανή???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
ναι συγγνώμη λάθος δικό μου στην έκφραση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κρατάει, έχει καλά αποτελέσματα (όχι τόσο καλά όσο το κερί) αλλά πονάει πολύ περισσότερο από το κερί και χρειάζεται τραγικά πολλή ώρα. Το καλό είναι ότι σου δίνει τη δυνατότητα να μην αφήσεις πουθενά τρίχες, ενώ το κερί όλο και κάτι θα αφήσει πίσω του.
Προσωπικά κάνω τα "χοντρά" με κερί και χρησιμοποιώ αποτριχωτική μηχανή για τρίχες που άφησε το κερί. Αλλιώς θα χρειαζόμουν μια μέρα μόνο γι'αυτό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BAD MAIPH

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η BAD MAIPH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Καλησπερα σε ολους! Θα ηθελα την βοηθεια σας!
Θελω να κανω τα μαλλια μου κατασπρα( σαν της Στορμ του X-men), το φυσικο μου χρωμα ειναι καστανο ανοικτο, εκανα ντεκαπαζ και βαφη το πιο ανοικτο ξανθο που βρηκα (12/1, spesial blonde σαντρε), ναι μεν ανοιξανε τα μαλλια μου, εχουν γινει πολυ νοικτο ξανθο, αλλα η κιτρινιλα δεν εχει φυγει !! Θα ηθελα να μου προτεινετε ιδεες ετσι ωστε να μπορεσω να τα κανω ασπρα!

Καθε συμβουλη σας θα μου ηταν χρησιμη! Ευχαριστω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top