Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,040 μέλη και 2,416,911 μηνύματα σε 75,381 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 602 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Dinner in the sky

Zilda

Δραστήριο Μέλος

H Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 427 μηνύματα.

H Zilda έγραψε: στις 23:16, 24-05-18:

Έχει πάει κανεις;
Είναι ένα μεγάλο τραπεζι με καρέκλες που το σηκώνει γερανός και τρως βλέποντας όλη την Αθήνα πιάτο.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,826 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 23:19, 24-05-18:

Αρχική Δημοσίευση από Zilda
Έχει πάει κανεις;
Είναι ένα μεγάλο τραπεζι με καρέκλες που το σηκώνει γερανός και τρως βλέποντας όλη την Αθήνα πιάτο.
Τρως; Είπες τρως;
Εγώ θα ξέρναγα άνετα
Δε μ'αρέσουν καθόλου τα ύψη.

edit: το'χω ξαναπετύχει, εντυπωσιακό δε λέω, αλλά δε θα το τολμούσα και δώρο να μου το έκαναν. :kokokokoko:
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη prinCess. : 24-05-18 στις 23:24.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Zilda

Δραστήριο Μέλος

H Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 427 μηνύματα.

H Zilda έγραψε: στις 23:27, 24-05-18:

Αρχική Δημοσίευση από prinCess.
Τρως; Είπες τρως;
Εγώ θα ξέρναγα άνετα
Δε μ'αρέσουν καθόλου τα ύψη.

edit: το'χω ξαναπετύχει, εντυπωσιακό δε λέω, αλλά δε θα το τολμούσα και δώρο να μου το έκαναν. :kokokokoko:
Το είδα περνώντας μια βόλτα από το Γκάζι τις προάλλες. Ούτε εμένα μαρεσουν τα ύψη. Από κάτω που ήμουν εγώ παντως ωραίο φαινόταν

Ναι ναι τρως. Μια και το έψαξα. Κανονικό γεύμα. Σαλάτα, κυρίως, επιδόρπιο. Σαν σε εστιατόριο.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 15 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    CaneSenpai , Devil , Johnny15 , NastStorm