Είστε οργανωτικοί;

libre

Δραστήριο μέλος

Ο libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 694 μηνύματα.
Διαβασα ενα ποστ καπου χρηστη για τη δυνατοτερη ωρα του και θεωρω οτι ειναι σπουδαιο να αναφερθει κι αυτο. Υπαρχει στη θεματολογια της προσωπικης αναπτυξης ως power hour, ωρα που ο οργανισμος αποδιδει περισσοτερο και πρεπει να μη χανουμε την ευκαιρια να την εκμεταλλευτουμε ή και να προγραμματιζουμε, οσο ειναι δυνατον, τις δυσκολες δουλειες μεσα σε αυτην. Για μενα ειναι νωρις το πρωι. Το ιδανικοτερο ειναι να εχει κανεις την πολυτελεια να κανονιζει τις δουλειες του αναλογα με την ενεργεια του, κι οχι αναλογα με το ρολόι του. Εχει το μαξιμουμ της αποδοσης με το μικροτερο κοπο.Ομως η συγχρονη ζωη δυστυχως δεν επιτρεπει κατι τετοιο, εκτος αν εισαι εισοδηματιας ή συνταξιουχος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Θα έλεγα πως είμαι οργανωτική μέχρι ακρότητας. Θέλω πάντα να βαδίζω βάσει προγράμματος. Μου έχει βγει σε καλό μέχρι στιγμής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top