Δουλειά στη mediatel

Basilisvirus

Νεοφερμένος

Ο Basilisvirus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Πρόσφατα έστειλα βιογραφικό στη mediatel, μου απαντησαν την επομενη μερα, πηγα για συνεντευξη και απο αυριο για 5 μερες ξεκιναω εκπαιδευση. την τελευταια μερα της εκπαιδευσης μου με testaroun και αμα περασω με προσλαμβανουν, με συμβαση ενος μηνα.

Θελω να ξερω γιατι μ εχουνε πει πολλα περιεργα για τις τηλεφωνικες εταιρειες τετιου τυπου... αν στο τελος του μηηνα θα πληρωθω! η αν θα παιξει καποια κομπίνα, αμα καποιος απο εσας εχει δουλεψει εκει κτλ.

Γιατι και σεμενα μ φανηκε πολυ περιεργο που μου τηλεφωνησαν τοσο γρηγορα, δεν εχω και καμια δεξιοτητα στη τελικη, αποφοιτος λυκειου ειμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 9,970 μηνύματα.
Πρόσφατα έστειλα βιογραφικό στη mediatel, μου απαντησαν την επομενη μερα, πηγα για συνεντευξη και απο αυριο για 5 μερες ξεκιναω εκπαιδευση. την τελευταια μερα της εκπαιδευσης μου με testaroun και αμα περασω με προσλαμβανουν, με συμβαση ενος μηνα.
Θελω να ξερω γιατι μ εχουνε πει πολλα περιεργα για τις τηλεφωνικες εταιρειες τετιου τυπου... αν στο τελος του μηηνα θα πληρωθω! η αν θα παιξει καποια κομπίνα, αμα καποιος απο εσας εχει δουλεψει εκει κτλ.
Γιατι και σεμενα μ φανηκε πολυ περιεργο που μου τηλεφωνησαν τοσο γρηγορα, δεν εχω και καμια δεξιοτητα στη τελικη, αποφοιτος λυκειου ειμαι
Δεν έχω προσωπική γνώση, αλλά βρήκα αυτό:
https://tro-ma-ktiko.blogspot.gr/2010/09/blog-post_9776.html


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shreder

Νεοφερμένος

Ο shreder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν είναι από τις πιο καλές εταιρείες αλλά παλεψέ το.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Έχει περάσει 1,5 χρόνος από τότε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shreder

Νεοφερμένος

Ο shreder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Σορρυ δεν ηξερα νομιζα δουλευες ακομα εκει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top