Γενετικά μεταλλαγμένα τρόφιμα ,Monsanto

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όπως λένε και οι φίλοι μας οι Χριστιανοί, ο διάβολος μεταμφιέζεται πάντα σε άγγελο για να κάνει τη δουλειά του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,057 μηνύματα.
Βρε σεις....κανενας ας μην κανει ακτιβισμο.
Εγω προσωπικα κανενα σχεδιο δεν εχω.
Το ζητουμενο δεν ειναι αυτο,το ζητουμενο ειναι να ξερουμε το τι συμβαινει και να μην εχουμε παρωπιδες.Να ξεσκεπαζονται καποια πραγματα.Τοσο απλα.Πριν καποια χρονια δεν ειχαμε ιδεα τι εστι μοσαντο.Τωρα ξεσκεπαστηκε.Εκτος αν πιστευεις οτι πρεπει να μην ενημερωνεται ο κοσμος για το τι εστι Μοσαντο.Αληθεια,το πιστευεις;Δηλαδη να μην μαθαινει ο κοσμος για ολα αυτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βρε σεις....κανενας ας μην κανει ακτιβισμο.
Εγω προσωπικα κανενα σχεδιο δεν εχω.
Το ζητουμενο δεν ειναι αυτο,το ζητουμενο ειναι να ξερουμε το τι συμβαινει και να μην εχουμε παρωπιδες.Να ξεσκεπαζονται καποια πραγματα.Τοσο απλα.Πριν καποια χρονια δεν ειχαμε ιδεα τι εστι μοσαντο.Τωρα ξεσκεπαστηκε.Εκτος αν πιστευεις οτι πρεπει να μην ενημερωνεται ο κοσμος για το τι εστι Μοσαντο.Αληθεια,το πιστευεις;Δηλαδη να μην μαθαινει ο κοσμος για ολα αυτα;

Μα δεν ξέρεις τι συμβαίνει... απλά αναπαράγεις την πολιτικά ορθή άποψη της εποχής όπως και πολλοί άλλοι σήμερα. Για να ξέρεις τι παίζει με τα μεταλλαγμένα πρέπει να διαβάσεις επιστημονικά papers ή τουλάχιστο να δεις συνεντεύξεις επιστημόνων που ασχολούνται πάνω στον τομέα, όχι άρθρα από το left.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,057 μηνύματα.
Μα δεν ξέρεις τι συμβαίνει... απλά αναπαράγεις την πολιτικά ορθή άποψη της εποχής όπως και πολλοί άλλοι σήμερα. Για να ξέρεις τι παίζει με τα μεταλλαγμένα πρέπει να διαβάσεις επιστημονικά papers ή τουλάχιστο να δεις συνεντεύξεις επιστημόνων που ασχολούνται πάνω στον τομέα, όχι άρθρα από το left.gr
Το αν ξερω,αστο καλυτερα να το κρινω εγω.
Εδω δεν μπορω να βαλω το ντοκιμαντερ με τις συνεντεξεις επιστημονων φιλτατε που ΕΧΩ ΔΕΙ,εδω μπορω να γκουγκλαρω και να βαζω μονο λινκς που βρισκω.
Αυτο εγινε κατανοητο η να το ζωγραφισω;:D
Η μοσαντο δεν ειναι θεμα δεξιων η αριστερων.
Η μοσαντο εχει πλεον αποκαλυφθει για αυτο και υπαρχουν τοσες αντιδρασεις οχι μονο απο τον κοσμο,που τωρα μαθαινει τι εστι μοσαντο,αλλα κυριως απο τους ειδημονες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,735 μηνύματα.
Επαναφέρω το θέμα καθώς η Monsanto αθωώθηκε από Ευρωπαϊκό Οργανισμό Χημικών Προϊόντων (ECHA).

https://www.efsyn.gr/arthro/syghoroharti-sti-monsanto

Το γεγονός ότι παρά την αθωώση της η εφημερίδα των συντακτών συνεχίζει την παγκόσμια προπαγάνδα το αφήνω ασχολίαστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top