[2017] Τι "κρατάμε" και τι "πετάμε" - Ευχές για το 2018

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,817 μηνύματα.
κΑΛΗ χρονια Ερινυς! Διορισμο διαβάζω! Συγχαρητήρια! Οποτε ... κερνάς; =D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ευχαριστώωωωω!!
Ακόμα είμαι άφραγκη, τα ξαναλέμε με τον πρώτο μισθό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
να πάρω το δίπλωμα που έχει μείνει στη μέση, αμάξι, σπίτι ΚΑΙ ΕΜΠΝΕΥΣΗ και πολύ πολύ πολύ υπομονή για όσα θα αντιμετωπίσω τους 9 επόμενους μήνες τουλάχιστον.


δίπλωμα done
αμάξι done
υπομονή done

σπιτι fail
αισιοδοξία fail
θέληση fail


ψιλοχάλια ήταν το 2018, δεν μου άρεσε και πολύ.
ελπίζω το 2019 να έιναι πολύ καλύτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
μόνο εγώ είμαι ικανοποιημένη από το 2017; :P για μένα ήταν μια χρονιά όπου έζησα νέες εμπειρίες, ταξίδεψα πολύ, γνώρισα πολλά καινούργια άτομα - με κάποια από τα οποία περάσαμε απίστευετες στιγμές μαζί και θέλω να είναι στην ζωή μου και το 2018 αλλά και πολύ αργότερα.
μια ευχή για το 2018 είναι να συνεχίσω να ταξιδεύω ακόμη περισσότερο και να πετύχω όλους τους στόχους τους οποίους έχω ήδη θέσει. α, μια τελευταία ευχή: να πάρω πτυχίο :hehe:


πτυχίο
ταξίδια
απελπισία για το μετά

δεν ήταν κι άσχημη χρονιά το 2018. όχι κι από τις καλύτερες σε προσωπικό επίπεδο αλλά οι καλές στιγμές μπορούν να υπερκεράσουν τις κακές. θα την θεωρήσω λοιπόν ως επιτυχημένη.

ανοίξτε καινούργιο θέμα για να γράψουμε τους στόχους του 2019 :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
εγώ έχω να πω πως οι πρώτοι 9 μήνες του 2018 ήταν από τους μακράν χειρότερους ever με εξαίρεση κάτι μέρες τον Ιανουάριο και τον Ιούνιο. Οι τελευταίοι 3 μήνες του 2018 πρέπει να είναι απλά οι καλύτεροι που έχω ζήσει έως σήμερα χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εντάξει, δεν ήταν κακή χρονιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top