Έλληνες hackers χτύπησαν site της FYROM

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Ε ναι. Πλέον για μένα υπάρχει Ζυρίχη, Βερολίνο, Φρανκφούρτη ... :D
Σαν πολύ μεγάλη ιδέα έχεις για εσένα.
Μου θυμίζεις κάποιον άλλο, Γιωργάκης λέγεται και δηλώνει οτι είναι πολίτης του κόσμου! :hmm::hmm::hmm:

Αυτός όμως έχει καβαντζάρει το ελικόπτερο και τον περιμένει με αναμμένες μηχανές.


Εσύ τί λόγους έχεις να απαντάς το λιγότερο σαν ανθέλληνας;;;;;;;;;;;;;;;;;;:hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:
Σε αυτή την περίπτωση και αφού δεν σ'εκφράζει ο τόπος που γεννήθηκες, ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ ΡΡΡΡΡΡΡΡΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!
ΝΑ ΠΑΣ ΑΛΛΟΥ!:):):):):):)
Μοναχά Λεωνίδες έχει ανάγκη αυτός ο τόπος σήμερα.
Και όχι προδότες και μειοδότες.
Αλλά εσύ μπορεί, ίσως να προπαγανδίζεις απλά και μόνο.
Like parafernalia!:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Μοναχά Λεωνίδες έχει ανάγκη αυτός ο τόπος σήμερα



Νταξ οκ,
αφήστε όμως και κάναν βαγγέλη.
θα είναι πρόβλημα να φωνάζεις "λεωνίδα!" και να γυρνάνε 15 άτομα. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mittenwald

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mittenwald αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 58 ετών, επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Δεν έχει βρεθεί ούτε μισή πέτρα κυφού σχολειού και στηριζόμαστε σε μια επιστολή ενός Κανέλλου που διατυπώθηκε το 1822, μετά δηλαδή την επανάσταση. Δεν αποκλείεται σε κάποια επαναστατημένα χωριά οι Τούρκοι να είχαν απαγορεύσει για κάποιο διάστημα τις συγκεντρώσεις στα σχολεία.

https://www.ardin.gr/node/996
Δεν έχει βρεθει ούτε μια πέτρα διότι δεν έχτιζαν κρυφά σχολειά.
Και δεν είναι "ένας Κανέλλος".
Προσωπικά, ας μου επιτραπεί να θεωρώ πιο αξιόπιστο "έναν Κανέλλο" από "έναν Παραφερνάλια".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Δεν έχει βρεθει ούτε μια πέτρα διότι δεν έχτιζαν κρυφά σχολειά.
Και δεν είναι "ένας Κανέλλος".
Προσωπικά, ας μου επιτραπεί να θεωρώ πιο αξιόπιστο "έναν Κανέλλο" από "έναν Παραφερνάλια".


Προσωπικά, ας μου επιτραπεί να θεωρώ την σύγχρονη ιστοριογραφία πιο αξιόπιστη από τις ιδεολογικές παλινωδίες καθενός που τα γράφει σε φόρουμ μιας και σε ένα οποιοδήποτε χώρο ακαδημαϊκής εκπαίδευσης θα τον θεωρούσαν γελοίο αν έλεγε αυτά που γράφει...

Σαν πολύ μεγάλη ιδέα έχεις για εσένα.
Μου θυμίζεις κάποιον άλλο, Γιωργάκης λέγεται και δηλώνει οτι είναι πολίτης του κόσμου! :hmm::hmm::hmm:

Αυτός όμως έχει καβαντζάρει το ελικόπτερο και τον περιμένει με αναμμένες μηχανές.


Εσύ τί λόγους έχεις να απαντάς το λιγότερο σαν ανθέλληνας;;;;;;;;;;;;;;;;;;:hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:
Σε αυτή την περίπτωση και αφού δεν σ'εκφράζει ο τόπος που γεννήθηκες, ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ ΡΡΡΡΡΡΡΡΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!
ΝΑ ΠΑΣ ΑΛΛΟΥ!:):):):):):)
Μοναχά Λεωνίδες έχει ανάγκη αυτός ο τόπος σήμερα.
Και όχι προδότες και μειοδότες.
Αλλά εσύ μπορεί, ίσως να προπαγανδίζεις απλά και μόνο.
Like parafernalia!:hmm::hmm::hmm:

Καμιά πατρίδα για τους μελλοθάνατους. Το να αποκαλείς ανθέλληνα κάποιον που δεν συμμερίζεται τις απόψεις σου σε κάνει να φαίνεσαι μικρούλης. Πράγμα περίεργο για ένα άνθρωπο που γράφει σαν αυθεντία με γιουνιβέρσαλ τρουθς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Προσωπικά, ας μου επιτραπεί να θεωρώ την σύγχρονη ιστοριογραφία πιο αξιόπιστη από τις ιδεολογικές παλινωδίες καθενός που τα γράφει σε φόρουμ μιας και σε ένα οποιοδήποτε χώρο ακαδημαϊκής εκπαίδευσης θα τον θεωρούσαν γελοίο αν έλεγε αυτά που γράφει...

Σαν πολύ μεγάλη ιδέα έχεις για εσένα.
Μου θυμίζεις κάποιον άλλο, Γιωργάκης λέγεται και δηλώνει οτι είναι πολίτης του κόσμου! :hmm::hmm::hmm:

Αυτός όμως έχει καβαντζάρει το ελικόπτερο και τον περιμένει με αναμμένες μηχανές.



Καμιά πατρίδα για τους μελλοθάνατους. Το να αποκαλείς ανθέλληνα κάποιον που δεν συμμερίζεται τις απόψεις σου σε κάνει να φαίνεσαι μικρούλης. Πράγμα περίεργο για ένα άνθρωπο που γράφει σαν αυθεντία με
Καμιά πατρίδα για τους μελλοθάνατους. Το να αποκαλείς ανθέλληνα κάποιον που δεν συμμερίζεται τις απόψεις σου σε κάνει να φαίνεσαι μικρούλης. Πράγμα περίεργο για ένα άνθρωπο που γράφει σαν αυθεντία με γιουνιβέρσαλ τρουθς
Μήπως θα πρέπει να σου δείξω τις σφραγίδες εισόδου στις Βαλκανικές χώρες;
Η μήπως είμαι υποχρεωμένος να σου αποδείξω ότι ομιλώ τις Βαλκανικές γλώσσες;
Ε, και αυτό το γιουνιβέρσαλ τρουθς. Ναι και αυτό το κατάλαβα. :redface:
Μήπως θα πρέπει να μαγνητοφωνώ τις συνομιλίες μου;
Η μήπως θα πρέπει να σε ορίσουμε κριτή μας εδώ μέσα;
Σε αυτή την περίπτωση οφείλεις να καταθέσεις το βιογραφικό σου. :hmm:

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΟΥ ΚΟΠΤΕΣΑΙ, Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΗ.

ΟΥΔΕΝ ΣΧΟΛΙΟ.
Είναι τόσο αντικειμενική, όσο και εσύ…:eek:

Υ.Γ. είμαι σίγουρος οτι η ψήφος σου στο δημοψήφισμα θα είναι,
ΝΑΙ!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Mr Μαξιμε,καθε αλλο η καθημερινη ενασχοληση μου με την πολιτικη και την φιλοσοφια(εδω και χρονια) δινει τρομερες βασεις και ιδεες για την εκθεση και αναπτυσει τον πολυδιαστατο τροπο σκεψης ,αρα μονο καλο κανει!Οσο για την ισοπεδωση,μεν ειναι χαρακτηριστικο της νεολαιας αλλα ειναι και χαρακτηριστικο των μηδενιστων...της φιλοσοφικης τασης μηδενισμου,οπου την ασπαζομαι με --επιφυλαξεις-- :hmm: σε μερικα θεματα που αφορουν κοινωνικοπολιτικους θεσμους-εννοιες.Το θεμα μας εδω ηταν αλλο,αλλα εσεις αποφασισατε να μην απαντησετε στον σχολιασμο μου αλλα να τον αγνοησετε,με κριτηριο την ισοπεδωτικη ''πολιτικη'' που περιτριγυριζει την μαζα των νεολαιων :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mittenwald

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mittenwald αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 58 ετών, επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Προσωπικά, ας μου επιτραπεί να θεωρώ την σύγχρονη ιστοριογραφία πιο αξιόπιστη από τις ιδεολογικές παλινωδίες καθενός που τα γράφει σε φόρουμ μιας και σε ένα οποιοδήποτε χώρο ακαδημαϊκής εκπαίδευσης θα τον θεωρούσαν γελοίο αν έλεγε αυτά που γράφει...
Κατάλαβα.
Σύγχρονη ιστοριογραφία είναι ο Ιός και το Άρδην και δεν είναι ο Καργάκος που είναι ιστορικός.

Τα υπόλοιπα που λέτε είναι απλά για "προσπέραση".
Ούτε καν άξια αναφοράς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Mr Μαξιμε,καθε αλλο η καθημερινη ενασχοληση μου με την πολιτικη και την φιλοσοφια(εδω και χρονια) δινει τρομερες βασεις και ιδεες για την εκθεση και αναπτυσει τον πολυδιαστατο τροπο σκεψης ,αρα μονο καλο κανει!Οσο για την ισοπεδωση,μεν ειναι χαρακτηριστικο της νεολαιας αλλα ειναι και χαρακτηριστικο των μηδενιστων...της φιλοσοφικης τασης μηδενισμου,οπου την ασπαζομαι με --επιφυλαξεις-- σε μερικα θεματα που αφορουν κοινωνικοπολιτικους θεσμους-εννοιες.Το θεμα μας εδω ηταν αλλο,αλλα εσεις αποφασισατε να μην απαντησετε στον σχολιασμο μου αλλα να τον αγνοησετε,με κριτηριο την ισοπεδωτικη ''πολιτικη'' που περιτριγυριζει την μαζα των νεολαιων
Dr 17. Ναι! Κατά δική σου δήλωση είσαι 17 ετών μαθητής.
Θα τολμήσω εδώ να σε κρίνω. Αρχικά σε βαθμολογώ σαν έναν άριστο στα μαθήματα. Δηλαδή 19 και πάνω.

Όμως θα σου πω ότι φρονιμότερο είναι αρχικά να αποκτάς άποψη προκειμένου να αγκίζεις τέτοια θέματα και μετά να διαβάζεις τα γραφόμενα σου.

Υ.Γ. 17*3=51,… αυτή είναι η διαφορά που έχουμε παιδί μου. Οσον αφορά τους (με επιφύλαξη) ασπασμούς σου, ενώ τους καταλαβαίνω απόλυτα, αδυνατώ συνειρμικά να τους εξηγήσω.

Δόκτορα, μακρύς ο δρόμος για την Ιθάκη. Συγνώμη για το διδακτορικό σου εννοώ, το οποίο εύχομαι κάποια στιγμή της ζωής σου να αξιωθείς την απόκτηση του.

Ως τότε όμως σαν παιδί που είσαι, εμείς με τα άσπρα μαλλιά, απολαμβάνουμε τον δυναμισμό της γραφής σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Dr 17. Ναι! Κατά δική σου δήλωση είσαι 17 ετών μαθητής.
Θα τολμήσω εδώ να σε κρίνω. Αρχικά σε βαθμολογώ σαν έναν άριστο στα μαθήματα. Δηλαδή 19 και πάνω.

Όμως θα σου πω ότι φρονιμότερο είναι αρχικά να αποκτάς άποψη προκειμένου να αγκίζεις τέτοια θέματα και μετά να διαβάζεις τα γραφόμενα σου.

Υ.Γ. 17*3=51,… αυτή είναι η διαφορά που έχουμε παιδί μου. Οσον αφορά τους (με επιφύλαξη) ασπασμούς σου, ενώ τους καταλαβαίνω απόλυτα, αδυνατώ συνειρμικά να τους εξηγήσω.

Δόκτορα, μακρύς ο δρόμος για την Ιθάκη. Συγνώμη για το διδακτορικό σου εννοώ, το οποίο εύχομαι κάποια στιγμή της ζωής σου να αξιωθείς την απόκτηση του.

Ως τότε όμως σαν παιδί που είσαι, εμείς με τα άσπρα μαλλιά, απολαμβάνουμε τον δυναμισμό της γραφής σου.

Και αυτη η απαντηση με καλυπτει mr Μαξιμε :) Απεκτησα αποψη,το θεμα ειναι να τις κραταμε και να τις στηριζουμε ανεξαρτητα των συνθηκων που επικρατουν,γιατι φυσικα μια αποψη για ενα χ θεμα εξαρταται και απο εξωτερικους παράγοντες αδυνατου αμεσου χειρισμου απο εμενα...
Μια τετοια απαντηση περιμενα(οχι το κοπλιμεντο για τους βαθμους :P ) γιατι λετε αυτα που πραγματικα πιστευετε,ασχετα αμα διαφωνω η συμφωνω μαζι σας ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Κατάλαβα.
Σύγχρονη ιστοριογραφία είναι ο Ιός και το Άρδην και δεν είναι ο Καργάκος που είναι ιστορικός.

Τα υπόλοιπα που λέτε είναι απλά για "προσπέραση".
Ούτε καν άξια αναφοράς.

Σύγχρονη ιστοριογραφία είναι σύγχρονη η ιστοριογραφία, όχι ο Ιός, το Άρδην ή ατεκμηρίωτες αναφορές του κ. Καργάκου για τον Κανέλλο. Προφανώς δεν γνωρίζεις ότι το κρυφό σχολειό σημαίνει απαγόρευση της εκπαίδευσης από πλευράς Οθωμανών για τους Έλληνες πράγμα που αν και δεν διευκολύνονταν, δεν απαγορευόταν δια ραπίσματος. Ο φόβος για την ιστορική αλήθεια καταντά φοβία.

@ Μάξιμος

Άλλα λόγια να αγαπιόμαστε...

51-25=26. => Του χρόνου θα έχεις τα διπλάσια μου χρόνια σοφέ μου γέροντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mittenwald

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mittenwald αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 58 ετών, επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Θα παρακαλούσα να μας φέρετε άποψη ιστορικού περί κρυφού σχολειού.
Μέχρι στιγμής υπάρχει η εξής μια: του Καργάκου.
Είτε αρέσει, είτε όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Σύγχρονη ιστοριογραφία είναι σύγχρονη η ιστοριογραφία, όχι ο Ιός, το Άρδην ή ατεκμηρίωτες αναφορές του κ. Καργάκου για τον Κανέλλο.
Η διαφορά της σύγχρονης Ιστοριογραφίας με τον Σαράντο Καργάκο είναι οτι την ιστοριογραφία έχουν γράψει άγνωστοι και αμφιβόλου ακεραιότητας άνθρωποι, ενώ ο Σαράντος Καργάκος, είναι διάφανος και σαφώς έχει γράψει με ανεξίτηλα πνευματικά χρώματα την δική του ιστορία. Αγγίζοντας τον και μόνο η πράξη αυτή καθαυτή αποτελεί ιεροσυλία. Βέβαια κατα την δική μου ταπεινή άποψη.:redface:
....................
51-25=26. => Του χρόνου θα έχεις τα διπλάσια μου χρόνια σοφέ μου γέροντα...
<<Αυτά τα παιδιά δεν μας καταλαβαίνουν καθόλου>>. Αυτό είναι ένα πρόβλημα που είπε κάποιος πριν κάποιες χιλιάδες χρόνια π.χ. και αυτός είναι ο Κομφούκιος.
Αρα, μη θαρρείς οτι εσύ είσαι αυτός που θα με κάνει να το καταλάβω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Pasquale

Νεοφερμένος

Ο Pasquale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι ότι είναι πολύ ωραία αυτά που γράφουν και δεν αφήσαν μηνύματα υβριστικά, όπως συνηθίζετε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top