Τι μας έλκει στο άλλο φύλο;

don_vito

Δραστήριο μέλος

Ο don_vito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 530 μηνύματα.

Κούκου-Βάγια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κούκου-Βάγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 275 μηνύματα.
Εμένα με ελκύει ο κώλος και τα βυζιά.

Χαχαχα
Εσύ και το άλλο 99.9% των ανθρπωπων:D

οντως αυτο ελκει τα περισσοτερα αν οχι ολα τα αγορια?που φτασαμε :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
οντως αυτο ελκει τα περισσοτερα αν οχι ολα τα αγορια?που φτασαμε :whistle:

για καλή τους τύχη βέβαια φροντίζει και η άλλη πλευρά να ικανοποιεί μια χαρά τη ζήτηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εσένα σου αρέσουν τα ωραία βυζοκώλια ή προτιμάς άλλα χαρακτηριστικά όπως ο δυναμικός χαρακτήρας και το ανεξάρτητο πνεύμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asag

Νεοφερμένος

Ο Asag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Εσένα σου αρέσουν τα ωραία βυζοκώλια ή προτιμάς άλλα χαρακτηριστικά..
Εμένα με φτιάχνει βασικά το πρόσωπο σε μια γυναίκα, το κεφάλι γενικότερα και ό,τι περιέχει μέσα εννοείται, τώρα ...κατεβαίνοντας προς τα κάτω, ε δε μπορεί να έχω πέσει και στην Όλιβ του Ποπάυ :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εσένα σου αρέσουν τα ωραία βυζοκώλια ή προτιμάς άλλα χαρακτηριστικά όπως ο δυναμικός χαρακτήρας και το ανεξάρτητο πνεύμα?

Αυτά πάνε κάπως μαζί καθώς η ωραία εμφάνιση προσθέτει αυτοπεποίθηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κούκου-Βάγια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κούκου-Βάγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 275 μηνύματα.
Αυτά πάνε κάπως μαζί καθώς η ωραία εμφάνιση προσθέτει αυτοπεποίθηση.
Λαθος :P το ποσο καλα τα πας με τον εαυτο σου το ποσο τον αγαπας και τον εχεις αποδεχτει ετσι οπως ειναι προσθετει αυτοπεποιθηση...
εγω γνωρισει κοπελα οχι τοσο ωραια με καργα αυτοπεποιθηση γιατι εχει αποδεχτει οτι ετσι ειναι και δε μπορει να αλλαξει και εχω γνωρισει και ομορφη κοπελα η οποια δε ξερω για ποιο λογο πατα νιωθει αμηχανα και ειναι χαμηλου προφιλ γιατι δε πιστευει στον εαυτο της...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Εμένα με ελκύει ο κώλος και τα βυζιά.
Στυγνός, ευθύς , ξεκάθαρος(στη διατύπωση) και συνειδητοποιημένος ως προς τις απαιτήσεις σου:P .
Χαχαχα
Εσύ και το άλλο 99.9% των ανθρπωπων:D

Των ανδρών εννοείς.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_vito

Δραστήριο μέλος

Ο don_vito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 530 μηνύματα.
Στυγνός, ευθύς , ξεκάθαρος(στη διατύπωση) και συνειδητοποιημένος ως προς τις απαιτήσεις σου:P .


Των ανδρών εννοείς.:P

Σε ευχαριστώ για την διόρθωση ....
Παρασύρθηκα:P

οντως αυτο ελκει τα περισσοτερα αν οχι ολα τα αγορια?που φτασαμε :whistle:

Πάντα έτσι ήταν :P
Δεν είναι νέο φαινόμενο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

evalliaChefαρα

Νεοφερμένος

Η evalliaChefαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Το πάν και η αρχή των όλων ειναι ο χαρακτήρας..Αυτος νικάει γίγαντες ομορφιας και αντιστροφα..Αν ο αλλος τον εχει τοτε τ αλλα ειναι πιο δευτερευοντα...Παρολα αυτα ενας με όμορφο πρόσωπο και συγκεκριμένα ωραία ανοιχτόχρωμα μάτια η μάτια με βλέμμα που καρφώνει..Χείλια καλοσχηματισμένα και αν και μεγαλα ακομη καλυτερα και κωλο είναι τοπ επιλογη και αν εχει μουστακι ή μουσάκι με ταττοο (ετσι για να ταιριαζουμε) ακομη πιο απ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κούκου-Βάγια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κούκου-Βάγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 275 μηνύματα.
Το πάν και η αρχή των όλων ειναι ο χαρακτήρας..Αυτος νικάει γίγαντες ομορφιας και αντιστροφα..Αν ο αλλος τον εχει τοτε τ αλλα ειναι πιο δευτερευοντα...Παρολα αυτα ενας με όμορφο πρόσωπο και συγκεκριμένα ωραία ανοιχτόχρωμα μάτια η μάτια με βλέμμα που καρφώνει..Χείλια καλοσχηματισμένα και αν και μεγαλα ακομη καλυτερα και κωλο είναι τοπ επιλογη και αν εχει μουστακι ή μουσάκι με ταττοο (ετσι για να ταιριαζουμε) ακομη πιο απ..

πανω απο ολα ο χαρακτηρας κοπελια ;)


ον τοπικ:
εκτος απο χαρακτηρα που αυτον τον βλεπεις στη πορεια...αυτο που με ελκει ειναι τα ματια-βλεμμα οχι το χρωμα αλλα ο τροπος που κοιταει κυριως με ελκουν τα μελαγχολικα βλεμμτα...δε μ αρεσουν οι καγκουρες απεχθανομαι τα μαλλια φρατζα που εχουν ολοι οπως και δε μ αρεσουν καθολου αγορια που ντυνονται πολυ στυλατα(π.χ. γυριζουν το παντελονι στον αστραγαλο κλπ) προτειμω φορμες τζινακια πιο χυμα-boho καταστασεις γενικα...επισης μου αρεσουν παρα πολλοι τα αγορια που φορανε βανς...αυτα..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thatcherite

Νεοφερμένος

Ο Thatcherite αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Η ΨΥΧΗ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evalliaChefαρα

Νεοφερμένος

Η evalliaChefαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
πανω απο ολα ο χαρακτηρας κοπελια ;)

.δε μ αρεσουν οι καγκουρες απεχθανομαι τα μαλλια φρατζα που εχουν ολοι οπως και δε μ αρεσουν καθολου αγορια που ντυνονται πολυ στυλατα(π.χ. γυριζουν το παντελονι στον αστραγαλο κλπ) προτειμω φορμες τζινακια πιο χυμα-boho καταστασεις γενικα...επισης μου αρεσουν παρα πολλοι τα αγορια που φορανε βανς...αυτα..:redface:

ααα θα συμφωνησω ουτε και μενα μ αρεσουν οι καγκουρες μου τη δινουν τοσο στα νευρα...Τιποτα αλλο απο εφε και ψευτοαντριλικι και το 90 % απο αυτους αφορα καφρους-τσογλανακια..Απο την δε συμφωνω ενας αντρας που ντυνεται ωραια ,εχει στυλ,καλλιτεχνικη ματια κε οποια εννοια και γενικοτερα δειχνει πολλα ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Eίναι κι αυτό που αναφέρθηκε στο Westworld “I read a theory once that the human intellect was like peacock feathers. Just an extravagant display intended to attract a mate. All of art, literature, a bit of Mozart, William Shakespeare, Michelangelo, and the Empire State Building just an elaborate mating ritual. [...] But, of course, the peacock can barely fly. It lives in the dirt, peeking insects out of the muck, consoling itself with its great beauty".

Υπάρχει ολόκληρη επιστημονική θεωρία από πίσω και η λογική είναι ότι ο εγκέφαλός μας συνέχισε να αναπτύσσεται και πέρα από το κομμάτι της επιβίωσης. Αρκετά ναρκισσιστική θώρηση, βέβαια.

Πάντως, ισχύει ή όχι από αρκετά μικρή έλεγα ότι αυτό που με τραβάει κυρίως είναι το μυαλό του άλλου. Ο τρόπος που σκέφτεται και δρα γενικότερα. Φυσικά και τα εξωτερικά χαρακτηριστικά είναι σημαντικά. Είναι δύσκολο να μου αρέσει κάποιος σχετικά κοντός ή παχουλός, ή τουλάχιστον δε μου έχει αρέσει μέχρι τώρα. Από την άλλη, έχω μία τάση προς τους ψηλούς και αρκετά αδύνατους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gerakina

Νεοφερμένος

Η gerakina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 68 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Δεν ξερω. Ειναι μια δυναμη που ερχεται και σε τραβαει να θες νασαι μαζι του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,979 μηνύματα.
εμενα με ελκυει το βλεμμα.. η φωνη.. να μην ξυριζει τα ποδια του και να μην βγαζει τα φρυδια του.. να μην καπνιζει διοτι εχω χοντρο κολλημα με αυτο.. να εχουμε καποιους κοινους παρονομαστες ωστε να μην βαριομαστε.. και φυσικα ο καθενας να ειναι ο εαυτος του για να μαστε και οι δυο ικανοποιημενοι.. χωρις ταμπου και με πολυ διαλογο!
εχω τον βαγγελακη μου..

Και μια γυναικα που δεν θέλει μετροσεξουαλ και ξυρισμένους παντού :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Weird-bunny

Νεοφερμένος

Η Weird-bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
δεν πιστευω οτι οι ανθρωποι εχουν ενα "τυπο" και με βαση αυτον ελκυονται απο αλλα ατομα. Με εχουν ελκυσει εντελως διαφορετικα ατομα και οχι επειδη ηθελα να κανω μια αλλαγη αλλα επειδη μου αρεσε ολο το πακετο των χ ανθρωπων. Απο εκει και περα ο χαρακτηρας ειναι αυτος που παιζει τον μεγαλυτερο ρολο οπως και η προσωπικοτητα. Στην αρχη σου αρεσει ο αλλος και τον γουσταρεις επειδη ειναι ωραιος η ωραια αλλα η προσωπικοτητα θα σε κανει να τον ερωτευτεις η να ξενερωσεις εντελως μαζι του και να προχωρησεις. Αν και η εμφανιση δε παιζει καποιο μεγαλο ρολο μπορει να υπαρχουν καποια αποκρουστικα χαρακτηριστικα που θα σε αηδιασουν σε εναν ανθρωπο. Υπαρχουν ομως και καποια αλλα με τα οποια θα παθεις κολλημα μαζι τους και θα ειναι το πρωτο πραγμα που θα αγαπησεις πανω στον αλλον, οπως τα ματια τα οποια οπως λενε ειναι και ο καθρεφτης της ψυχης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top