Αν η ζωή σου γυριζόταν σε ταινία, ποιος θα ήθελες να σε ενσαρκώσει;

elepan

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 736 μηνύματα.


στο στυλ και στο υψος ...κοντά είναι. τώρα γιατί η ζωή μου θα είχε τόσο ενδιαφέρον ώστε να γίνει ταινία :confused: και ποιος θα την έβλεπε :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggelio

Νεοφερμένος

Η vaggelio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
3118.jpg
μόνο που δεν έχω μπλε μάτια (οτι κ καλά αυτό μόνο δεν έχω απο την Liv Tyler)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.

Elle Fanning
και επδ μ αρεσει και επδ με εχουν πει οτι μοιαζουμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.


επειδή μου μοιάζει .-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η Eva Green εκφράζει ένα μεγάλο κομμάτι μου, οπότε αυτή θα επέλεγα να ενσαρκώσει τις περιπέτειες της Λυσίππης.

Κάθε Παρασκευή στις 23.00 στο Star. Μη το χάσετε. :P
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.
Ούπς ωραία ερώτηση!Ryan Gosling και για ποιο μεγάλη ηλικία Richard Gere

Αγαπημένοι και οι δυο ηθοποιοί.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
:rolleyes:
 

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,735 μηνύματα.
Κανονικά αυτός... αλλά πέθανε...


οπότε τώρα αυτός..
 

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
η Jodie Foster :P
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Antoni Porowski. Good n damaged material
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Helena Bonham Carter

 

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
H Cate Blanchett

για να πάρει και το 3ο όσκαρ :cool2::happy:
 

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 947 μηνύματα.
Θα έλεγα τον Ben Affleck...


Είναι πολύ καλός ηθοποιός και σίγουρα θα αποτύπωνε στη μεγάλη οθόνη μια πιο ωραία -εντάξει... πολύ πιο ωραία :cool:- εκδοχή του εαυτού μου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Τώρα που το ξανασκέφτομαι, σε μια πιο ώριμη φάση της ζωής μου θα μπορούσε να με υποδυθεί ο Liam Neeson.
 

Αντώνης+

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης+ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Ένας...πανέμορφος ηθοποιός, παγκοσμίως γνωστός, ένας θρύλος πίσω από τον οποίο υπάρχει ένας άνθρωπος που προσπαθεί να ξεπεράσει τους δαίμονες του :diablo:
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Στην ηλικία που είμαι τώρα - Elizabeth Lail



Αν το πάρουμε και μελλοντικά, οπότε μεγαλύτερη ηλικία - Diane Kruger



Τώρα φυσικά αν πω ότι τους μοιάζω θα είναι ιεροσυλία (πέρα απ το ξανθό καρέ :P), αλλά ας πούμε ότι γενικά το στυλ και η αύρα που μου βγάζουν, αυτό το mix cute αλλά και δυναμικό μου κολλάει αρκετά για τον χαρακτήρα μου. Από ηθοποιία ντάξει, αξιοπρεπείς, για το βιος μου μια χαρά είναι :rofl:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top