Ανήσυχος ύπνος και υπνοβασία

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ κοιμάμαι ήρεμη χωρίς εφιάλτες.. βέβαια δεν ξέρω αν ακόμα έχω το χούι να μιλάω, μιας και κοιμάμαι μόνη. Όταν μάθω, θα ενημερώσω! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Eγώ πάλι δεν ξέρω να σας πω γιατί κοιμάμαι σαν βόδι....
Αμα πέσω στο κρεβάτι μετά είναι πολύ δύσκολο να ξανασηκωθώ......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
[offtopic]... εδώ και πόση ώρα διαβάζω σαν τίτλο "Ανήσυχος ύπνος και κτηνοβασία" και παλεύω (αλλά δεν μπαίνω μέσα να διαβάσω!) τι στο καλό μπορεί να ειναι αυτό το θέμα :vava::vava:[/offtopic]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
[offtopic]... εδώ και πόση ώρα διαβάζω σαν τίτλο "Ανήσυχος ύπνος και κτηνοβασία" και παλεύω (αλλά δεν μπαίνω μέσα να διαβάσω!) τι στο καλό μπορεί να ειναι αυτό το θέμα :vava::vava:[/offtopic]
το ξέρεις το ανέκδοτο με την έλλειψη σεξ και την όραση ε?:hehe:

:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
λοιπόν, τις τελευταίες μέρες βλέπω περίεργα ονειρα, την παρασκευη που πέρασε έγινε το κουφό, έβλεπα στον ύπνο μου ότι είμουν στο σπίτι της πεθεράς μου που έχει γάτα και σκύλο και είχε λέει βάλει φίλτρα αέρα, ήρθε λοιπόν ένας ιδικός και έλεγε για τους καθαριστές αέρα και τι κάνουν, ξυπνάει ο άμυρος ο άντρας 7 το πρωί και άρχισα να του εξυγώ γιατί η μάνα του κάνει λάθος που έχει φίλτρα αέρα πατώματος:D

Ο άμυρος μή καταλαβένοντας τίποτα απο αυτά και ξέροντας ότι μάλλων κοιμάμε, μου λέει ότι πρέπει να κοιμηθώ, τον πιάνω απο το χέρι τον βάζω κάτω και του έλεγα λεπτωμερός τα υπέρ και τα κατά του φίλτρου, έτσι λοιπόν κάνω και επικοδομίτική συζήτηση άν θέλει κάποιος να κοιμηθεί μαζί μου:hehe::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
την τελευταία νύχτα μας στην μαδρίτη είδα στον ύπνο μου πως ένας πορνόγερος μου χούφτωσε το αριστερό κωλομέρι :mad:. τότε επιτόπου του έδωσα μία γροθιά στο σώμα του με το αριστερό μου χέρι για να φύγει.

όμως εκείνη την στιγμή που τον βάρεσα ακούω τον καλό μου που ήταν ξάπλα δίπλα μου και ονειρευόταν να μου φωνάζει ΓΙΑΤΙ ΓΙΑΤΙ????:confused:

ε όπως καταλαβαίνετε μέσα στον ύπνο μου συνειδητοποίησα πως χτυπησα τα γεννητικά όργανα του φίλου μου ο οποίος απλά είχε ακουμπήσει το χεράκι του στον γοφό μου:(:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
την τελευταία νύχτα μας στην μαδρίτη είδα στον ύπνο μου πως ένας πορνόγερος μου χούφτωσε το αριστερό κωλομέρι :mad:. τότε επιτόπου του έδωσα μία γροθιά στο σώμα του με το αριστερό μου χέρι για να φύγει.

όμως εκείνη την στιγμή που τον βάρεσα ακούω τον καλό μου που ήταν ξάπλα δίπλα μου και ονειρευόταν να μου φωνάζει ΓΙΑΤΙ ΓΙΑΤΙ????:confused:

ε όπως καταλαβαίνετε μέσα στον ύπνο μου συνειδητοποίησα πως χτυπησα τα γεννητικά όργανα του φίλου μου ο οποίος απλά είχε ακουμπήσει το χεράκι του στον γοφό μου:(:redface:


:rofl::rofl::rofl:

:hehe::hehe::hehe:

Συγνώμη δεν κρατηθηκα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
την τελευταία νύχτα μας στην μαδρίτη είδα στον ύπνο μου πως ένας πορνόγερος μου χούφτωσε το αριστερό κωλομέρι :mad:. τότε επιτόπου του έδωσα μία γροθιά στο σώμα του με το αριστερό μου χέρι για να φύγει.

όμως εκείνη την στιγμή που τον βάρεσα ακούω τον καλό μου που ήταν ξάπλα δίπλα μου και ονειρευόταν να μου φωνάζει ΓΙΑΤΙ ΓΙΑΤΙ????:confused:

ε όπως καταλαβαίνετε μέσα στον ύπνο μου συνειδητοποίησα πως χτυπησα τα γεννητικά όργανα του φίλου μου ο οποίος απλά είχε ακουμπήσει το χεράκι του στον γοφό μου:(:redface:


Αχ τον άμοιρο τον άνθρωπο, τον σακάτεψες:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
ναι είναι αλήθεια .... τον σακάτεψα λίγο.... αλλά δεν το έκανα επίτηδες.... ήταν άμυνα- ήταν άμυνα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ναι είναι αλήθεια .... τον σακάτεψα λίγο.... αλλά δεν το έκανα επίτηδες.... ήταν άμυνα- ήταν άμυνα:P

άμυνα στον παππούλι;:worry: άς τον άφηνες μωρέ πόσες ευχάριστες στιγμές θα είχε ακόμα:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
να μην έχει καμία! άντε μωρέ τον χαζόγερο που χαμογελούσε περίεργα και είχε και μαγγούρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
να μην έχει καμία! άντε μωρέ τον χαζόγερο που χαμογελούσε περίεργα και είχε και μαγγούρα

Κρίμα που δεν είμουν εκεί:popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Μέσα στον ανύσηχο ύπνο μετράει και το κοιμησμένο σεξ?
Να ξέκινάς να κάνεις σεξ δηλαδή και να ξυπνήσεις κατα την διάρκεια? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μέσα στον ανύσηχο ύπνο μετράει και το κοιμησμένο σεξ?
Να ξέκινάς να κάνεις σεξ δηλαδή και να ξυπνήσεις κατα την διάρκεια? :hmm:

Ναί :hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freya

Δραστήριο μέλος

Η Freya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 449 μηνύματα.
ειμαι πολυ προβληματισμενη....σημερα το πρωι οπως κοιμομουν ξαφνικα ξυπνησα και διαπιστωσα οτι ειχα παρει αγκαλια τον φιλο μου και τον φωναζα με αλλο ονομα.......:confused::crazy::crazy::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle:
μου επε οτι τον φωναξα ετσι περιπου 5-6 φορες.....παραμιλητο ηταν?υπνοβασια?δεν ξερω...πηγα απο πανω του παντως και τον πηρα αγγαλια και με ξυπνησε να με ρωτησει γιατι τον αποκαλω.....αλεξη....δεν ξερω κανεναν με αυτο το ονομα....δεν εχω γνωρισει ΠΟΤΕ καποιον με αυτο το ονομα.........τι εγινε ρε παιδια???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Τι να γίνει; Ονειρευόσουν! :D

Στα όνειρα όλα είναι πιθανά. Ακόμη και το να γνωρίζεις κάποιον Αλέξη που δεν έχεις συναντήσει ποτέ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
ειμαι πολυ προβληματισμενη....σημερα το πρωι οπως κοιμομουν ξαφνικα ξυπνησα και διαπιστωσα οτι ειχα παρει αγκαλια τον φιλο μου και τον φωναζα με αλλο ονομα.......:confused::crazy::crazy::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle:
μου επε οτι τον φωναξα ετσι περιπου 5-6 φορες.....παραμιλητο ηταν?υπνοβασια?δεν ξερω...πηγα απο πανω του παντως και τον πηρα αγγαλια και με ξυπνησε να με ρωτησει γιατι τον αποκαλω.....αλεξη....δεν ξερω κανεναν με αυτο το ονομα....δεν εχω γνωρισει ΠΟΤΕ καποιον με αυτο το ονομα.........τι εγινε ρε παιδια???????
Λένε πως όταν βλέπουμε κάποιον στο όνειρο μας που δεν ξέρουμε καν, έχει να κάνει με την προηγούμενη ζωή μας και τις σχέσεις μας!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freya

Δραστήριο μέλος

Η Freya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 449 μηνύματα.
ασε ρε....καραφλιασα....και ο αλλος μου λεει οτι το ελεγα πολυ αγαπησιαρικα.....
και ειναι πολυ καφριλα να την πεφτεις στον φιλο σου με...αχμ πονηρες διαθεσεις, να χαρει ο μαυρος που σου λεει ειδαμε ασπρη μερα και να τον λες με αλλο ονομα????

ωχ μαρια τετοια λεγε μου κι εγω και διαισθηση στο φουλ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

manolakis

Νεοφερμένος

Ο manolakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Εμένα ο πιο περίεργος ύπνος ήταν το καλοκαίρι,ονειρευόμουν ότι ήμουν ινδιάνος και μίλαγα μία γλώσσα που δεν την ξέρω και ούτε ξέρω αν υπάρχει.
Ως που σηκώθηκα όρθιος και έλεγα κάτι άγνωστες λέξεις και μετά ξύπνησα.Μόνο μία μου έχει μείνει από αυτές Πογιάμ.
Πολύ περίεργο ήταν.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freya

Δραστήριο μέλος

Η Freya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 449 μηνύματα.
το πιο πιθανο ειναι να ελεγες μπουρδες.....dont worry!!!κι εγω το παθαινω!!!!!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top