Η μεγαλύτερη χυλόπιτα που έχετε φάει/ρίξει;

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
τα αγαθά κόποις κτώνται

πραγματικα απ την αρχη αξιζε να πω ναι αλλα απερισκεψιες μου:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Δεν συμφωνω με τη χρηση του ορου αυτου .Αισθητικα ηχει πολυ ασχημα στ'αφτια μου και για μενα δεν υφισταται στο πλαισιο των διαπροσωπικων σχεσεων .Σε ολες τις σχεσεις μου απο το παρελθον μεχρι σημερα ισχυε και ισχυει οκανονας υπαρχει χημεια ειμαι με τον συντροφο -δεν υπαρχει χωριζουμε ....με σεβασμο και πολιτισμενα ,οπως αυτο υπαρχει και στην σχεση.Τιποτα περισσοτερο τιποτα λιγοτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jesse_james

Δραστήριο μέλος

Ο jesse_james αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 464 μηνύματα.
πραγματικα απ την αρχη αξιζε να πω ναι αλλα απερισκεψιες μου:redface:

Εντάξει τέλος καλό όλα καλά.
Απλά φρόντιζε να ενδίδεις κάπου στην δέκατη, έχουμε και μεις ψυχή! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Εντάξει τέλος καλό όλα καλά.
Απλά φρόντιζε να ενδίδεις κάπου στην δέκατη, έχουμε και μεις ψυχή! :P

χαχαχα!!! ετσι ειναι!!! 1,5 χρόνο παρακαλούσε το παλικάρι και εγώ εκεί:redface::redface::redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
λοιπον εχω φαει μια αλλα καλη!
υπηρχε ενας τυπος που ημασταν συμμαθητες απο το νηπιαγωγειο μεχρι και το τελος του σχολειου εγω απο τοτε που θυμαμαι τον εαυτο μου ημουν ερωτευμενη μαζι του στην αρχη παιδικα και μετα πιο σοβαρα. καποια στιγμη κι ενω ημασταν φιλοι αποφασισα στην β' λυκειου επιτελους να του το πω , εν το μεταξυ ο τυπος ηταν υποτιθεται ο πιο ομορφος του σχολειου και την ειχε ψωνισει αγρια αλλα εγω δεν εβλεπα τιποτα. με υφος χιλιων καρδιναλιων και λιγη ειρωνια του τυπου εγω ο θεος δεν τα φτιαχνω με σενα μου εριξε την χιλοπιτα. λιγο μετα εμαθα οτι με ειχε κανει ρομπα σε ολο το σχολειο γιατι κοκορευοταν και ειχε βαλει και δικες του σαλτσες , στην αρχη ντραπηκα αλλα μετα πηρα το αιμα μου πισω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
την εκδικηση μου την σχεδιασα με μια κολλητη μου
στην 3ημερη εκδρομη της β' λυκειου ενα βραδυ που ημασταν σε ενα κλαμπ υποτιθεται οτι του την επεσε και πηγανε στην τουαλετα για τα περεταιρω . αφου εγω φωναξα σε καμια 10ρια ατομα πηγαμε απ εξω και τοτε η φιλη μου που ημασταν συννενοημενες πετουσε ενα ενα τα ρουχα του μεχρι που εμεινε με το εσωρουχο και τα παπουτσια και τοτε ανοιξε την πορτα.οι αλλοι βγαζανε φωτογραφιες κι εγω κρατουσα τα ρουχα του . οταν καταλαβε τι εγινε τρελαθηκε κι αρχισε να φωναζει κι εγω του ειπα οτι κατι μου χρωσταει αλλιως δεν του δινω τα ρουχα του . οταν εγινε τελειως ρεζιλι με τα πολλα μου ζητησε συγνωμη. του δωσα τα ρουχα του , ηταν εξαλλος και εβριζε. το εμαθε ολο το σχολειο !

ενταξει ενιωσα λιγες τυψεις μετα αλλα το καταφχαριστηθηκα κιολλας!!!

αν σας θυμιζει χαζοαμερικανικη ταινια εχετε δικιο γιατι απο εκει το εμπνευστηκαμε..
οι χυλοπιτες τελικα δεν ειναι ευχαριστες για κανεναν, αν ηταν κυριος θα ημουν κι εγω κυρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
την εκδικηση μου την σχεδιασα με μια κολλητη μου
στην 3ημερη εκδρομη της β' λυκειου ενα βραδυ που ημασταν σε ενα κλαμπ υποτιθεται οτι του την επεσε και πηγανε στην τουαλετα για τα περεταιρω . αφου εγω φωναξα σε καμια 10ρια ατομα πηγαμε απ εξω και τοτε η φιλη μου που ημασταν συννενοημενες πετουσε ενα ενα τα ρουχα του μεχρι που εμεινε με το εσωρουχο και τα παπουτσια και τοτε ανοιξε την πορτα.οι αλλοι βγαζανε φωτογραφιες κι εγω κρατουσα τα ρουχα του . οταν καταλαβε τι εγινε τρελαθηκε κι αρχισε να φωναζει κι εγω του ειπα οτι κατι μου χρωσταει αλλιως δεν του δινω τα ρουχα του . οταν εγινε τελειως ρεζιλι με τα πολλα μου ζητησε συγνωμη. του δωσα τα ρουχα του , ηταν εξαλλος και εβριζε. το εμαθε ολο το σχολειο !

ενταξει ενιωσα λιγες τυψεις μετα αλλα το καταφχαριστηθηκα κιολλας!!!

αν σας θυμιζει χαζοαμερικανικη ταινια εχετε δικιο γιατι απο εκει το εμπνευστηκαμε..
οι χυλοπιτες τελικα δεν ειναι ευχαριστες για κανεναν, αν ηταν κυριος θα ημουν κι εγω κυρια!
Σε τι ακριβως βρισκεις ευχαριστηση στην πραξη σου;Αν αυτος ηταν μικροπρεπης απεναντι σου και σου φερθηκε με ανεπιτρεπτο ,αγενη τροπο ,θεωρεις προς τιμην σου το οτι επεσες και συ στο επιπεδο του και φερθηκες με τον ιδιο τροπο;Νομιζεις οτι αυτο ειναι κατι που σε τιμαει;:hmm:
Η συμπεριφορα σου αντιθετα σε ριχνει στο ιδιο επιπεδο με αυτον...χωρις ουσιαστικα να σου προσφερει κανενα σημαντικο κερδος.Αντιθετα πιστευω οτι αν τον ειχες επιδεικτικα αγνοησει με αξιοπρεπεια ,θα τον ''ειχες πληρωσει'' με πολυ ισχυροτερο νομισμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
roza, αμφιβάλλω αν τέτοια υποκείμενα καταλαβαίνουν από τέτοιες αξιοπρεπείς αντιδράσεις. Ούτε καν θα είχε ασχοληθεί.
Γενικά δε μου αρέσει η εκδικητικότητα, αλλά εν προκειμένω, το φχαριστήθηκα μέχρι κι εγώ που το διάβασα απλώς :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Σε τι ακριβως βρισκεις ευχαριστηση στην πραξη σου;Αν αυτος ηταν μικροπρεπης απεναντι σου και σου φερθηκε με ανεπιτρεπτο ,αγενη τροπο ,θεωρεις προς τιμην σου το οτι επεσες και συ στο επιπεδο του και φερθηκες με τον ιδιο τροπο;Νομιζεις οτι αυτο ειναι κατι που σε τιμαει;:hmm:
Η συμπεριφορα σου αντιθετα σε ριχνει στο ιδιο επιπεδο με αυτον...χωρις ουσιαστικα να σου προσφερει κανενα σημαντικο κερδος.Αντιθετα πιστευω οτι αν τον ειχες επιδεικτικα αγνοησει με αξιοπρεπεια ,θα τον ''ειχες πληρωσει'' με πολυ ισχυροτερο νομισμα...
εν μερει εχεις δικιο αλλα σκεψου οτι ημουν κι εγω πολυ πληγωμενη και σε περιεργη ηλικια . και ναι το ευχαριστηθηκα πολυ κι ας ειχα τυψεις μετα. με ειχε κανει ρομπα και καπως επρεπε να μου το πληρωσει και δυστυχως στα 16-17 η αδιαφορια δεν πιανει αντιθετα πιστευε οσο δεν αντιδρουσα οτι ειναι φοβερος και τρομερος.
αν κατι τετοιο συνεβαινε τωρα σαφως και δεν θα εδινα καμια σημασια και δεν θα ασχολουμουν καν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εχω φαει τοση χυλοπιτα,,που απορω για δεν αρεσει τοσο..

ειναι πολυ θρεπτικη..:D

η χυλοπιτα ειναι απλα γιαυτους που εχουν γερο στομαχι,,;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ets32kate

Νεοφερμένος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Εγω δεν εχω φαει ποτε χιλοπιτα απο κανεναν, αλλα εχω ριξει πολλες!!
Ήμουν με μια παρεα παιδιων και χορευαμε σε ενα παρτυ και ερχετε ενας και μου κανει: "Γεια σου!!!:D:rolleyes:" και του κανω "Γεια:confused:" και μου κανει "Εισαι πολυ ομορφη!! Θελεις να χορεψουμε μαζι????!:inlove:" και του κανω "Εεμ..:hmm: ΟΧΙ:pfff:!!
ΧΑΧΑΧΑΧΑ Πρεπει να το στεναχωρησα πολυ το παιδι, αλλα τι να κανουμε..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγω δεν εχω φαει ποτε χιλοπιτα απο κανεναν, αλλα εχω ριξει πολλες!!
Ήμουν με μια παρεα παιδιων και χορευαμε σε ενα παρτυ και ερχετε ενας και μου κανει: "Γεια σου!!!:D:rolleyes:" και του κανω "Γεια:confused:" και μου κανει "Εισαι πολυ ομορφη!! Θελεις να χορεψουμε μαζι????!:inlove:" και του κανω "Εεμ..:hmm: ΟΧΙ:pfff:!!
ΧΑΧΑΧΑΧΑ Πρεπει να το στεναχωρησα πολυ το παιδι, αλλα τι να κανουμε..!!
Άρα, κάποιος μαζεύει θάρρος, έρχεται να σου μιλήσει, είναι ευγενέστατος και εσύ τον αποπαίρνεις με τέτοιο άθλιο τρόπο; Που ακριβώς είναι το αστείο σε αυτό; Από πότε είναι αστεία η αγένεια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Πρεπει να το στεναχωρησα πολυ το παιδι, αλλα τι να κανουμε..!!
Άκαρδη γυνή...:shifty::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εγω δεν εχω φαει ποτε χιλοπιτα απο κανεναν, αλλα εχω ριξει πολλες!!
Ήμουν με μια παρεα παιδιων και χορευαμε σε ενα παρτυ και ερχετε ενας και μου κανει: "Γεια σου!!!:D:rolleyes:" και του κανω "Γεια:confused:" και μου κανει "Εισαι πολυ ομορφη!! Θελεις να χορεψουμε μαζι????!:inlove:" και του κανω "Εεμ..:hmm: ΟΧΙ:pfff:!!
ΧΑΧΑΧΑΧΑ Πρεπει να το στεναχωρησα πολυ το παιδι, αλλα τι να κανουμε..!!
Βασικά, να χορέψετε σου ζήτησε.
Έχετε σηκώσει ψηλά τον αμανέ, κυρία μου. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εγω δεν εχω φαει ποτε χιλοπιτα απο κανεναν, αλλα εχω ριξει πολλες!!
Ήμουν με μια παρεα παιδιων και χορευαμε σε ενα παρτυ και ερχετε ενας και μου κανει: "Γεια σου!!!:D:rolleyes:" και του κανω "Γεια:confused:" και μου κανει "Εισαι πολυ ομορφη!! Θελεις να χορεψουμε μαζι????!:inlove:" και του κανω "Εεμ..:hmm: ΟΧΙ:pfff:!!
ΧΑΧΑΧΑΧΑ Πρεπει να το στεναχωρησα πολυ το παιδι, αλλα τι να κανουμε..!!
η χυλοπιτα που ακριβως ειναι?:hmm: και το παιδι ηταν απλα ευγενικο ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
η χυλοπιτα που ακριβως ειναι?:hmm: και το παιδι ηταν απλα ευγενικο ..
Τι ψάχνεις και εσύ μωρέ;
Κάθε κίνηση του αντίθετου φύλου (ή και του ίδιου) συνεπάγεται ότι μας θέλει/γουστάρει.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Κάτι τέτοια κάνουν μερικές και μας έχει βγεί το όνομα. Να σημειώσω οτι χυλόπιτα στην προκειμένη δεν υπάρχει, οτι η συμπεριφορά σου στο παλικάρι που το μόνο που έκανε ήταν να σου συζήτησει ευγενικότατα να χορέψετε ήταν επιεικώς απαράδεκτη και οτι με το να σου ζητήσει κάποιος να χορέψετε δεν σημαίνει οτι σε γουστάρει κιόλας.
Κορίτσια συμαζευτείτε λίγο γιατί σε λίγο θα μας πάρουν με τις πέτρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Τι ψάχνεις και εσύ μωρέ;
Κάθε κίνηση του αντίθετου φύλου (ή και του ίδιου) συνεπάγεται ότι μας θέλει/γουστάρει.-
σωστο και αυτο..εδω φιλη με εχει πει οτι την γουσταρει ενας γιατι επεσε καταλαθος πανω της σε ενα κλαμπ που ηταν ετσι κι αλλιως γεματο(οι συγκρουσεις ηταν αναποφευκτες):hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Και εσύ μου την πέφτεις τώρα κάνοντας παράθεση στο post μου. :mad:

Πόσο ψωνάρες είμαστε τελικά; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top