Ακριβά vs φτηνά ρούχα & παπούτσια

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,361 μηνύματα.
Vaggos..πες μου κατι,αν θελεις βεβαια.Αν για τον Α ή Β λογο..δεν πανε καλα τα πραγματα στη ζωη σου,υποθετικα μιλαμε παντα.(.αλλα να ξερεις οτι τα παντα μπορουν να συμβουν στη ζωη),τι θα κανεις;Πως θα νιωσεις..που θα πρεπει να αγοραζεις φθηνα ρουχα;Πιστευεις οτι η προσωπικοτητα σου θα χασει;;Δεν θα εισαι ο ιδιος;Πες βρε παιδι μου οτι αναγκαζεσαι να αγοραζεις απο τους παγκους..ή φθηνοπραγματα...θα ειναι κατι τραγικο για σενα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggos-mvdr

Νεοφερμένος

Ο vangelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Vaggos..πες μου κατι,αν θελεις βεβαια.Αν για τον Α ή Β λογο..δεν πανε καλα τα πραγματα στη ζωη σου,υποθετικα μιλαμε παντα.(.αλλα να ξερεις οτι τα παντα μπορουν να συμβουν στη ζωη),τι θα κανεις;Πως θα νιωσεις..που θα πρεπει να αγοραζεις φθηνα ρουχα;Πιστευεις οτι η προσωπικοτητα σου θα χασει;;Δεν θα εισαι ο ιδιος;Πες βρε παιδι μου οτι αναγκαζεσαι να αγοραζεις απο τους παγκους..ή φθηνοπραγματα...θα ειναι κατι τραγικο για σενα;

Ηδη εχουν αρχισει να δυσκολευουν τα πραγματα :(
Αν δεν μπορουσα να τα παρω δεν θα μου αρεσε αλλα τι θα μπορουσα να κανω? Θα επερνα λιγοτερα και ποιο φθηνα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
το θεμα καθαριστηκε απο flame και off-topic.
παρακαλειστε για ακομα μια φορα να πεσουν οι τονοι ωστε να επικεντρωθουμε στο θεμα μας. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

vaggos-mvdr

Νεοφερμένος

Ο vangelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Κάπου είδα ότι αναφέρθηκε η λαϊκή ως το άλλο άκρο της πανάκριβης μάρκας.
Τι έχει η λαϊκή; Μπορείς να βρεις και ποιότητα εκεί. :hmm:

Ε ειναι στην κυριολεξια το αλλο ακρο .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
παιδια η λαικη ειναι απροβλεπτη,,μπορεις να βρεις απο τα καλυτερα εως τα χειροτερα..
παζαρι ειναι..

η λαικη πουλαει συχνα ρουχα που εχουν ξεπουλησει μαγαζια που κλεινουν κλπ..

τωρα αν δεν κοιταμε τι αγοραζουμε αλλα το χωρο..

τοτε ας παρουμε τα χειροτερα ρουχα αν ειναι μεσα σε ωραιες βιτρινες με καλοβαμμενες πωλητριες..
μονο που που η φιγουρα του χωρου πληρωνεται,,και δεν τη φοραμε στο τελος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggos-mvdr

Νεοφερμένος

Ο vangelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
παιδια η λαικη ειναι απροβλεπτη,,μπορεις να βρεις απο τα καλυτερα εως τα χειροτερα..
παζαρι ειναι..

η λαικη πουλαει συχνα ρουχα που εχουν ξεπουλησει μαγαζια που κλεινουν κλπ..

τωρα αν δεν κοιταμε τι αγοραζουμε αλλα το χωρο..

τοτε ας παρουμε τα χειροτερα ρουχα αν ειναι μεσα σε ωραιες βιτρινες με καλοβαμμενες πωλητριες..
μονο που που η φιγουρα του χωρου πληρωνεται,,και δεν τη φοραμε στο τελος

Συμφωνω οτι πληρωνεται αλλα δεν νομιζω να υπαρχει ανθρωπος που να προτιμουσε να αγορασει ενα ρουχο σε μια λαικη παρα σε ενα πολυτελες μαγαζι.

Κοπελα μου ειδικα μετα απο αυτο το τελευταιο δεν εισαι καν για συζητηση.Απλα ενα πραγμα σου ευχομαι

Μακαρι παντα και για μια ζωη να εχεις αρκετα λεφτα για να αγοραζεις τετοια ρουχα γιατι χωρις αυτα δεν μπορεις να ζησεις.[...]

Υ.Σ.Στις λαικες παντως βρισκονται ατομα με πολυ περισσοτερο μυαλο απο εσενα,με περισσοτερη συνεισφορα στην κοινωνια απο εσενα και πιο καλλιεργημενα απο εσενα

Να σε ρωτησω κατι ? τι εχει το τελευταιο που ειπα ? αδικο εχω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Η λαϊκή αγορά πουλά κυρίως φρέσκα φρούτα και λαχανικά. Το χρώμα, το άρωμα και η αίσθηση φρεσκάδας, έχει παρατηρηθεί πως επηρεάζει θετικά τον ψυχισμό των ανθρώπων. Γι' αυτό και στα περισσότερα σούπερ μάρκετ, όπου η θέση των προϊόντων είναι σαφώς μελετημένη, τα ζαρζαβατικά είναι δίπλα στην είσοδο. Αυτή η έκρηξη χρωμάτων μεθά τις αισθήσεις και ενισχύει την αγοραστική εμπειρία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggos-mvdr

Νεοφερμένος

Ο vangelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Η λαϊκή αγορά πουλά κυρίως φρέσκα φρούτα και λαχανικά. Το χρώμα, το άρωμα και η αίσθηση φρεσκάδας, έχει παρατηρηθεί πως επηρεάζει θετικά τον ψυχισμό των ανθρώπων. Γι' αυτό και στα περισσότερα σούπερ μάρκετ, όπου η θέση των προϊόντων είναι σαφώς μελετημένη, τα ζαρζαβατικά είναι δίπλα στην είσοδο. Αυτή η έκρηξη χρωμάτων μεθά τις αισθήσεις και ενισχύει την αγοραστική εμπειρία.

Δεν καταλαβαινω που κολλαει αυτο :confused: .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Υπάρχουν άνθρωποι που τους αρέσει να ψωνίζουν στις λαϊκές αγόρι μου. Αισθάνονται πολύ πιο όμορφα από τα πολυτελή καταστήματα. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggos-mvdr

Νεοφερμένος

Ο vangelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Υπάρχουν άνθρωποι που τους αρέσει να ψωνίζουν στις λαϊκές αγόρι μου. Αισθάνονται πολύ πιο όμορφα από τα πολυτελή καταστήματα. :clapup:

Και τι ειναι αυτο που τους κανει να νιωθουν πιο ομορφα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.

vaggos-mvdr

Νεοφερμένος

Ο vangelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Τα λαχανικα ? :blink::lol::lol::lol::lol::lol::lol: πλακα πρεπει να κανεις .
Άστο μωρέ, διότι βγαίνουμε και off-topic. Το κενό ανάμεσα στις κοσμοθεωρίες μας δεν γεφυρώνεται (ευτυχώς).
Τουλάχιστον επειδή έχω ζήσει τα παιδικά και τα εφηβικά μου χρόνια καθώς κι ένα πολύ μεγάλο μέρος της ενήλικης ζωής μου στην Κηφισιά,(η οποία δυστυχώς έχει μετατραπεί σε αριστοκρατικό εμπορικό κέντρο) θα μου επιτρέψεις να διατηρώ το θάρρος των επιλογών μου και να τις υπερασπίζομαι σε ό,τι τουλάχιστον με αφορά.

Το θέμα μας, δεν είναι να κρίνουμε τι κάνει καθείς με τα χρήματά του, αλλά το αν υπάρχει όριο στην τιμή και την αξία ενός υλικού πράγματος ή μιας υπηρεσίας, το οποίο θέτει ο καθένας για τον εαυτό του ή τίθεται από το αντικειμενικό κόστος και τον κόπο που αυτό χρειάζεται για να δημιουργηθεί ή να εκτελεστεί.

Αν δηλαδή μου περισσεύουν 7000 ευρώ, θα τα δώσω για ν' αγοράσω ένα ζευγάρι παπούτσια; Γιατί ναι; Γιατί όχι; Πού τελειώνει η ποιότητα και αρχίζει η αισχροκέρδεια και η υπερβολή, ποιος τα ορίζει και με ποια κριτήρια; Ποιες ανάγκες εξυπηρετώ αγοράζοντας ακριβά ή φτηνά και ποια εσωτερικά κενά καλύπτω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggos-mvdr

Νεοφερμένος

Ο vangelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Άστο μωρέ, διότι βγαίνουμε και off-topic. Το κενό ανάμεσα στις κοσμοθεωρίες μας δεν γεφυρώνεται (ευτυχώς).
Τουλάχιστον επειδή έχω ζήσει τα παιδικά και τα εφηβικά μου χρόνια καθώς κι ένα πολύ μεγάλο μέρος της ενήλικης ζωής μου στην Κηφισιά,(η οποία δυστυχώς έχει μετατραπεί σε αριστοκρατικό εμπορικό κέντρο) θα μου επιτρέψεις να διατηρώ το θάρρος των επιλογών μου και να τις υπερασπίζομαι σε ό,τι τουλάχιστον με αφορά.

Το θέμα μας, δεν είναι να κρίνουμε τι κάνει καθείς με τα χρήματά του, αλλά το αν υπάρχει όριο στην τιμή και την αξία ενός υλικού πράγματος ή μιας υπηρεσίας, το οποίο θέτει ο καθένας για τον εαυτό του ή τίθεται από το αντικειμενικό κόστος και τον κόπο που αυτό χρειάζεται για να δημιουργηθεί ή να εκτελεστεί.

Αν δηλαδή μου περισσεύουν 7000 ευρώ, θα τα δώσω για ν' αγοράσω ένα ζευγάρι παπούτσια; Γιατί ναι; Γιατί όχι; Που τελειώνει η ποιότητα και αρχίζει η αισχροκέρδεια και η υπερβολή, ποιος τα ορίζει και με ποια κριτήρια; Ποιες ανάγκες εξυπηρετώ αγοράζοντας ακριβά ή φτηνά και ποια εσωτερικά κενά καλύπτω;

Συμφωνω! αλλα γιατι ειναι καλο που το κενο αναμεσα στις κοσμοθεωριες μας δεν γεφυρωνεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Συμφωνω! αλλα γιατι ειναι καλο που το κενο αναμεσα στις κοσμοθεωριες μας δεν γεφυρωνεται?
Διότι οι ερωτήσεις που έθεσα δεν απαντώνται με "Συμφωνώ" ή "Διαφωνώ" :hehe: ;)

..και για να σου απαντήσω και πιο σοβαρά, επειδή έχεις πολύ δρόμο μπροστά σου ως τα 39 που είμαι εγώ και το ταξίδι σε κάθε περίπτωση είναι διδακτικό και απολαυστικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αν δηλαδή μου περισσεύουν 7000 ευρώ, θα τα δώσω για ν' αγοράσω ένα ζευγάρι παπούτσια; Γιατί ναι; Γιατί όχι; Πού τελειώνει η ποιότητα και αρχίζει η αισχροκέρδεια και η υπερβολή, ποιος τα ορίζει και με ποια κριτήρια; Ποιες ανάγκες εξυπηρετώ αγοράζοντας ακριβά ή φτηνά και ποια εσωτερικά κενά καλύπτω;

Ξέρεις τι με "εκνευρίζει" σε όλη τη συζήτηση που γίνεται τόσες μέρες?
Αν εσύ, με την εργασία σου, με γνώση του τι απαιτείται για να έχεις 7000Ε περισσευούμενα, έχεις 7000Ε περισσευούμενα και επιλέξεις να τα δώσεις για να αγοράσεις παπούτσια ...κατα κάποιο τρόπο θα το δεχτώ.
Αν μου πεις όμως "μαθαίνω την κόρη μου να ζει με υπερβολικά μεγάλα ποσά για να ψωνίζει" ή αν εμφανιστεί η κόρη σου και μου πει "α... εγώ μόνο ακριβά παπούτσια, τα πουλάνε πιο ευγενικοί υπάλληλοι(:worry:) σε ωραιότερο περιβάλλον", ναι θα με ενοχλήσει. Γιατί μπορεί όντως να τα έχει, επειδή τα έχεις εσύ και της τα προσφέρεις απλόχερα, όμως δεν εκτιμάει και δεν ... καταλαβαίνει. Στις περισσότερες των περιπτώσεων φυσικά, πάντα υπάρχουν εξαιρέσεις.

**"εσύ", "η κόρη σου" κτλ προφανέστατα χρησιμοποιούνται χάρην ευκολίας :)
*** δυσκολεύομαι γενικά να πιστέψω ότι οποιοσδήποτε έχει γνώση του πώς βγαίνουν τα χρήματα (είτε αμοίβεται με 700Ε είτε με 7000Ε το μήνα) θα χρησιμοποιούσε οποιοδήποτε από τα επιχειρήματα υπερ της ...αισχροκέρδειας των μεγάλων οίκων που έχουν χρησιμοποιηθεί έως σήμερα σε αυτό το Thread. Πιθανόν να τα ξόδευε τα χρήματα αλλά όχι για τους λόγους που έχουν αναφερθεί εδω μέσα.
***** (off topic)... τελικά οι real housewives of athens δεν ήταν καλοπληρωμένες @#$!@#! πολυτελείας όπως πίστευα αλλά άτομα βγαλμένα μέσα από τη ζωή! :worry: I am honestly surprised! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggos-mvdr

Νεοφερμένος

Ο vangelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Ξέρεις τι με "εκνευρίζει" σε όλη τη συζήτηση που γίνεται τόσες μέρες?
Αν εσύ, με την εργασία σου, με γνώση του τι απαιτείται για να έχεις 7000Ε περισσευούμενα, έχεις 7000Ε περισσευούμενα και επιλέξεις να τα δώσεις για να αγοράσεις παπούτσια ...κατα κάποιο τρόπο θα το δεχτώ.
Αν μου πεις όμως "μαθαίνω την κόρη μου να ζει με υπερβολικά μεγάλα ποσά για να ψωνίζει" ή αν εμφανιστεί η κόρη σου και μου πει "α... εγώ μόνο ακριβά παπούτσια, τα πουλάνε πιο ευγενικοί υπάλληλοι(:worry:) σε ωραιότερο περιβάλλον", ναι θα με ενοχλήσει. Γιατί μπορεί όντως να τα έχει, επειδή τα έχεις εσύ και της τα προσφέρεις απλόχερα, όμως δεν εκτιμάει και δεν ... καταλαβαίνει. Στις περισσότερες των περιπτώσεων φυσικά, πάντα υπάρχουν εξαιρέσεις.

**"εσύ", "η κόρη σου" κτλ προφανέστατα χρησιμοποιούνται χάρην ευκολίας :)
*** δυσκολεύομαι γενικά να πιστέψω ότι οποιοσδήποτε έχει γνώση του πώς βγαίνουν τα χρήματα (είτε αμοίβεται με 700Ε είτε με 7000Ε το μήνα) θα χρησιμοποιούσε οποιοδήποτε από τα επιχειρήματα υπερ της ...αισχροκέρδειας των μεγάλων οίκων που έχουν χρησιμοποιηθεί έως σήμερα σε αυτό το Thread. Πιθανόν να τα ξόδευε τα χρήματα αλλά όχι για τους λόγους που έχουν αναφερθεί εδω μέσα.
***** (off topic)... τελικά οι real housewives of athens δεν ήταν καλοπληρωμένες @#$!@#! πολυτελείας όπως πίστευα αλλά άτομα βγαλμένα μέσα από τη ζωή! :worry: I am honestly surprised! :confused:

Δεν καταλαβαινω τι κακο εχουν τα επιχειρηματα μου . Μηπως να μου εξηγουσες?

Αν έχεις κάνει ήδη τη συζήτηση, νι.:redface:

Μπα μαλλον η αληθεια ειναι .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
***** (off topic)... τελικά οι real housewives of athens δεν ήταν καλοπληρωμένες @#$!@#! πολυτελείας όπως πίστευα αλλά άτομα βγαλμένα μέσα από τη ζωή! :worry: I am honestly surprised! :confused:

κατι ηξερε ο αντενα;)


ψωνισμενα ατομα ειναι τα καλυτερα θυματα για το εμποριο..
τους πουλας φυκια για μεταξωτες κορδελες που λεμε..
φτανει να ξερεις να τροφοδοτεις την αυταρεσκεια .ματαιοδοξια και ναρκισσισμο τους..(όπως κανουν πωλητριες με γυναικες συχνα.."αυτο σαν κανει ομορφη κλπκαι λοιπα γλυψιματα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggos-mvdr

Νεοφερμένος

Ο vangelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
κατι ηξερε ο αντενα;)


ψωνισμενα ατομα ειναι τα καλυτερα θυματα για το εμποριο..
τους πουλας φυκια για μεταξωτες κορδελες που λεμε..
φτανει να ξερεις να τροφοδοτεις την αυταρεσκεια .ματαιοδοξια και ναρκισσισμο τους..(όπως κανουν πωλητριες με γυναικες συχνα.."αυτο σαν κανει ομορφη κλπκαι λοιπα γλυψιματα)

Πως ξερεις οτι πουλανε φυκια για μεταξωτες κορδελες ? ψωνιζεις απο κει και ξερεις ? γιατι εγω δεν νομιζω να ψωνιζεις απο κει ουτε νομιζω οτι ξερεις τι πουλανε .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Πως ξερεις οτι πουλανε φυκια για μεταξωτες κορδελες ? ψωνιζεις απο κει και ξερεις ?
γενικα μιλησα,,εσυ γιατι πειραχτηκες?
δεν πιστευω να θεωρεις τον εαυτο σου ψωνισμενο ατομο?:confused:

η love angel το ειπε πριν,,οτι πουλανε φτηνα πραγματα σε πολυτελη βιτρινα.

και το εχω δει κει εγω συχνα,,τα ιδια φτηνα πραγματα να πωλουνται πανακριβα με γυαλιστερες βιτρινες..

προσωπικα προτιμω να ψωνιζω απο οσο πιο λιτα μαγαζια γινεται,,γιατι αυτα δεν εχουν κοστη φιγουρας και αρα φτηνοτερα προιοντα..
συνηθως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top