Ακριβά vs φτηνά ρούχα & παπούτσια

vaggos-mvdr

Νεοφερμένος

Ο vangelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
γενικα μιλησα,,εσυ γιατι πειραχτηκες?

η love angel το ειπε πριν,,οτι πουλανε φτηνα πραγματα σε πολυτελη βιτρινα.

και το εχω δει κει εγω συχνα,,τα ιδια φτηνα πραγματα να πωλουνται πανακριβα με γυαλιστερες βιτρινες..

προσωπικα προτιμω να ψωνιζω απο οσο πιο λιττα μαγαζια γινεται,,γιατι αυτα δεν εχουν κοστη φιγουρας και αρα φτηνοτερα προιοντα..
συνηθως..

Ενας ανθρωπος που ψωνιζει απο τετοια μαγαζια και εχει εμπειρια δεχομαι να μου πει οτι ειναι φθηνα αλλα καποιος αλλος που δεν εχει εμπειρια μαλλον οχι . Καποιοι μιλανε χωρις να εχουν καν περασει απεξω . Μηπως το ιδιο συμβαινει και εδω?? Μπορει ναι μπορει και οχι . Αλλα να ξερετε οτι καθε εταιρεια ειναι διαφορετικη οποτε δεν κανει να γενικευουμε τα πραγματα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εχω ψωνισει και απο μαγαζια,,και απο λαικη,,και απο παντου..

αλλα συνηθως μονο που βλεπεις τη βιτρινα με τις τιμες στα περισσοτερα μαγαζια φευγεις..

γιατι να μπω παραμεσα?για να δω τα ωραια ματια της πωλητριας?

δεν ειμαι και γυναικα που θελει να ψωνιζει τα μοδατα καθε εποχης..

3 ζευγαρια μποτακια εχω που φοραω ολον τον καιρο..με 20 ευρω μαξ τα εχω παρει..
και ειναι πολυυ γερα..τοσο βαρος στηριζουν..
τα πιο ωραια παπουτσια ορειβασιας trekking 46αρια με 11 ευρω τα πηρα στο καρφουρ (στο διαδρομο του οποιου πχ εδω στην Πατρα εχει πολυ φτηνα αλλα και γερα παπουτσια,,ανδρικα γυναικεια,,)μιλαμε..

ακομα σκεφτομαι πως γινεται τοσο γερα παπουτσια να ειχαν τοσο χαμηλα λογω παλιας σεζον..
το εμποριο εχει πολυ λιγα ορια στις τιμες,,ελευθερη αγορα εχουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggos-mvdr

Νεοφερμένος

Ο vangelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
εχω ψωνισει και απο μαγαζια,,και απο λαικη,,και απο παντου..

αλλα συνηθως μονο που βλεπεις τη βιτρινα με τις τιμες στα περισσοτερα μαγαζια φευγεις..

γιατι να μπω παραμεσα?για να δω τα ωραια ματια της πωλητριας?

δεν ειμαι και γυναικα που θελει να ψωνιζει τα μοδατα καθε εποχης..

3 ζευγαρια μποτακια εχω που φοραω ολον τον καιρο..με 20 ευρω μαξ τα εχω παρει..
και ειναι πολυυ γερα..τοσο βαρος στηριζουν..

Κοιτα εχει τυχει να πεσουν στα χερια μου και φθηνα και ακριβα πραγματα και αυτο το οποιο μπορω να πω ειναι οτι ανεξαρτητως αισθητικης τα ακριβα τυχαινει οχι παντα αλλα τις περισσοτερες φορες να ειναι καλυτερα οσο αφορα την ποιοτητα και την κατασκευη . Υπαρχουν καποιες εταιρεις που φημιζονται για την δουλεια τους . Ο ενας φημιζεται για παπουτσια , ο αλλος για τσαντες , ο αλλος για ρουχα , ο αλλος για ειδη ταξιδιου . Αυτο το οποιο μπορω να πω με βεβαιοτητα ειναι οτι δεν υπαρχει περιπτωση να πας σε καποιον και να παρεις κατι για το οποιο φημιζεται και να μην ειναι τελειο . Απλως τυχαινει συνεχεια οσοι ειναι γνωστοι για την δουλεια τους να ειναι πανακκριβοι και μονο για τους λιγους .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Δεν καταλαβαινω τι κακο εχουν τα επιχειρηματα μου . Μηπως να μου εξηγουσες?
the truth is...i can't. Και όχι επειδή σε θεωρώ χαζό που δεν θα μπορέσεις να καταλάβεις αλλά μου φαίνεται ...τόσο αδύνατο να κάνω κάποιον με τα επιχειρήματά σου να δει αυτό που προσπαθώ να πω όσο και το να πείσω έναν φανατισμένο παναθηναϊκό να γίνει οπαδός του ολυμπιακού. Απλώς... δεν γίνεται...

For the record, έχω ψωνίσει από τα λεγόμενα ακριβά μαγαζιά αν και ομολογουμένως τα τελευταία χρόνια τα ρούχα μου και τα παπούτσια μου τα αγοράζω Online (ΣΚΥΛΟβαριέμαι να πηγαίνω για ψώνια γενικώς).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Κοιτα εχει τυχει να πεσουν στα χερια μου και φθηνα και ακριβα πραγματα και αυτο το οποιο μπορω να πω ειναι οτι ανεξαρτητως αισθητικης τα ακριβα τυχαινει οχι παντα αλλα τις περισσοτερες φορες να ειναι καλυτερα οσο αφορα την ποιοτητα και την κατασκευη .
πολλες φορες δεν μου εχει τυχει αυτο..

αλλες φορες ναι..


και να παρεις κατι για το οποιο φημιζεται και να μην ειναι τελειο
πολλες φορες πληρωνεις την φημη,,και η ποιοτητα εχει περασει δευτερη..

οχι παντα βεβαια.

το θεμα ειναι να πετυχεις κατι που να αξιζει την τιμη του,,εκει φαινεται η εξυπναδα αλλα και η τυχη συχνα..

υπαρχουν μεριεκς εταιριες που παρολη την φημη τους δεν χαλασαν την ποιοτητα και αλλες που εγιναν εταιριες μαρκετινγκ συχνα,,απλα ριχνοντας τρελα ποσα στη διαφημιση και φτιαχνονταςτα προιοντα απο τα εργοστασια που παιρνουν και οι αλλοι.

η μαγκια ειναι να καταλαβεις τι ποσοστο της τιμης ειναι πραγματικη ποιοτητα και τι ειναι φουσκα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggos-mvdr

Νεοφερμένος

Ο vangelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
η μαγκια ειναι να καταλαβεις τι ποσοστο της τιμης ειναι πραγματικη ποιοτητα και τι ειναι φουσκα..

Σε μια τσαντα οπου εχει 1000 ευρω πχ το ποσοστο της ποιοτητας ειναι χαμηλο αλλα αυτη η τσαντα ισως να εχει λεπτομερεια που μια πιο φθηνη να μην ειχε . ΠΧ αν η τσαντα ηταν ραμμενη σε ραπτομηχανη θα μπορουσε να ειναι ποιοτικα η ιδια με μια ραμμενη στο χερι αλλα αυτη στο χερι θα ηταν ακριβοτερη ε ? οποτε η τιμη δεν νομιζω να εχει να κανει μονο με ποιοτητα αλλα και με υλικα και με τροπο κατασκευης τα οποια δεν επιρεαζουν παντα την ποιοτητα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Σε μια τσαντα οπου εχει 1000 ευρω πχ το ποσοστο της ποιοτητας ειναι χαμηλο αλλα αυτη η τσαντα ισως να εχει λεπτομερεια που μια πιο φθηνη να μην ειχε . ΠΧ αν η τσαντα ηταν ραμμενη σε ραπτομηχανη θα μπορουσε να ειναι ποιοτικα η ιδια με μια ραμμενη στο χερι αλλα αυτη στο χερι θα ηταν ακριβοτερη ε ?

Ίσως, ναι! Το ζήτημα είναι αν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ χρειάζεσαι μία τσάντα που κοστίζει 1000 ευρώ και η διαφορά της με την άλλη που κοστίζει 20 ή 30 είναι το ότι η μία είναι ραμμένη στο χέρι, ενώ η άλλη στην ραπτομηχανή.

Ειδικά για το θέμα της τσάντας πραγματικά δεν το καταλαβαίνω. Είναι απλά ένα αξεσουάρ που χρησιμεύει μόνο για να βάζεις μέσα τα πράγματά σου. Ποιος ο λόγος να είναι από πρώτης ποιότητας δέρμα ή να κοστίζει ένα μηνιάτικο; Οκ, πες πως για τα παπούτσια θα προσέξεις να είναι καλής ποιότητας (χωρίς και πάλι να είναι εξωφρενικής τιμής) ώστε να μπορείς να περπατάς όσο το δυνατόν πιο άνετα, αλλά για μια τσάντα;

Τέλος πάντων, είμαι πεπεισμένη ότι όλη αυτή η συζήτηση που γίνεται τόσες μέρες εδώ μέσα είναι παντελώς ανούσια, καθώς μιλάμε για δύο διαφορετικούς κόσμους και για δύο αντιδιαμετρικές κοσμοθεωρίες. Δεν υπάρχει η παραμικρή περίπτωση, όχι να πείσει η μία πλευρά την άλλη, αλλά ούτε καν να την καταλάβει!

Και για να εξισορροπήσουμε λίγο τα πράγματα, πιστεύω πως δεν μπορούμε να είμαστε σίγουροι ούτε καν για τις ίδιες μας τις επιλογές. Κι αυτό γιατί, οι μεν αν είχαν περισσότερα χρήματα από όσα έχουν, μπορεί να διαχειρίζονταν τα λεφτά τους με διαφορετική φιλοσοφία, χωρίς να τα σκέφτονται και να τα υπολογίζουν τόσο όσο τώρα και οι δε, αν δεν ήταν τόσο προνομιούχοι και γεννιόντουσαν σε φτωχότερες οικογένειες, όχι απλά δεν θα σνόμπαραν την λαική και τα φθηνά καταστήματα, αλλά θα είχαν μάθει να έχουν ευγνωμοσύνη γι' αυτά τα λίγα και φθηνά πράγματα που έχουν αποκτήσει!

Το χάσμα, όπως ειπώθηκε ήδη, είναι αγεφύρωτο και αυτή τη στιγμή, δεν μπορούμε να πούμε τίποτα παραπάνω από εμπειρίες προσωπικών βιωμάτων που έχουν, φυσικά, διαμορφώσει και την γενικότερη αντίληψή μας για την αξία των πραγμάτων και τον κόσμο γενικότερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggos-mvdr

Νεοφερμένος

Ο vangelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Ίσως, ναι! Το ζήτημα είναι αν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ χρειάζεσαι μία τσάντα που κοστίζει 1000 ευρώ και η διαφορά της με την άλλη που κοστίζει 20 ή 30 είναι το ότι η μία είναι ραμμένη στο χέρι, ενώ η άλλη στην ραπτομηχανή.

Ειδικά για το θέμα της τσάντας πραγματικά δεν το καταλαβαίνω. Είναι απλά ένα αξεσουάρ που χρησιμεύει μόνο για να βάζεις μέσα τα πράγματά σου. Ποιος ο λόγος να είναι από πρώτης ποιότητας δέρμα ή να κοστίζει ένα μηνιάτικο; Οκ, πες πως για τα παπούτσια θα προσέξεις να είναι καλής ποιότητας (χωρίς και πάλι να είναι εξωφρενικής τιμής) ώστε να μπορείς να περπατάς όσο το δυνατόν πιο άνετα, αλλά για μια τσάντα;
!

Γιατι να μην ειναι οσο πιο τελεια γινεται? τελεια στο δερμα , στις ραφες , στα μεταλλικα , μπλα μπλα μπλα μπλα....
Αν ειναι τελεια φτιαγμενη θα δειχνει ωραια και ακριβη και θα πηγαινει καλυτερα πανω σου .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Γιατι να μην ειναι οσο πιο τελεια γινεται? τελεια στο δερμα , στις ραφες , στα μεταλλικα , μπλα μπλα μπλα μπλα....
Αν ειναι τελεια φτιαγμενη θα δειχνει ωραια και ακριβη και θα πηγαινει καλυτερα πανω σου .
Ω! Πες μου ότι αυτό είναι επιχείρημα!
Πες το μου να πάω να διαβάσω γιατί, όπως φαίνεται, έχω ξεχάσει πολλές ορολογίες.

Το ακριβό δεν είναι πάντοτε ωραίο και δεν ταιριάζει πάντοτε πάνω σου.
Το κάθε ρούχο/αξεσουάρ/υπόδημα πρέπει να σε εκφράζει, να το φοράς και να μη σε φοράει.

Βαριέμαι οικτρά να συνεχίσω στο τόπικ, μέχρι στιγμής δεν έχω δει κανένα λογικό επιχείρημα. Για την ακρίβεια δεν έχω δει επιχείρημα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggos-mvdr

Νεοφερμένος

Ο vangelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Ω! Πες μου ότι αυτό είναι επιχείρημα!
Πες το μου να πάω να διαβάσω γιατί, όπως φαίνεται, έχω ξεχάσει πολλές ορολογίες.

Το ακριβό δεν είναι πάντοτε ωραίο και δεν ταιριάζει πάντοτε πάνω σου.
Το κάθε ρούχο/αξεσουάρ/υπόδημα πρέπει να σε εκφράζει, να το φοράς και να μη σε φοράει.

Βαριέμαι οικτρά να συνεχίσω στο τόπικ, μέχρι στιγμής δεν έχω δει κανένα λογικό επιχείρημα. Για την ακρίβεια δεν έχω δει επιχείρημα. :)

Το οτι θα ειναι τελεια φτιαγμενη δεν ειναι επιχειρημα ε ?? και μετα λενε οτι εγω εχω προβλημα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Αν θελεις ενα Pc για να παιξεις Pacman θα αγορασεις τον υπερσυγχρονο υπολογιστη της Νασα?Μα γιατι,αφου θες να ειναι οτι πιο τελειο υπαρχει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τέλος πάντων, είμαι πεπεισμένη ότι όλη αυτή η συζήτηση που γίνεται τόσες μέρες εδώ μέσα είναι παντελώς ανούσια, καθώς μιλάμε για δύο διαφορετικούς κόσμους και για δύο αντιδιαμετρικές κοσμοθεωρίες. Δεν υπάρχει η παραμικρή περίπτωση, όχι να πείσει η μία πλευρά την άλλη, αλλά ούτε καν να την καταλάβει!
αα,δικιο εχεις..:)

αλλα με τρωει η γλωσσα μου να απανταω..:P

Αν θελεις ενα Pc για να παιξεις Pacman θα αγορασεις τον υπερσυγχρονο υπολογιστη της Νασα?Μα γιατι,αφου θες να ειναι οτι πιο τελειο υπαρχει
με τετοια λογικη θα ειχε καταρρευσει το οικολογικο συστημα και θα ειχαμε καταναλωσει ολους τους πορους του πλανητη..

ευτυχως η φυση δεν λειτουργει ετσι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggos-mvdr

Νεοφερμένος

Ο vangelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Αν θελεις ενα Pc για να παιξεις Pacman θα αγορασεις τον υπερσυγχρονο υπολογιστη της Νασα?Μα γιατι,αφου θες να ειναι οτι πιο τελειο υπαρχει

Δεν ειναι το ιδιο γιατι ειτε παιξεις πακμαν σε υπολογιστη της πλακας ειτε σε υπολιγιστη υπερσυγχρονο το αποτελεσμα για σενα θα ειναι το ιδιο και στα δυο θα παιζεις πακμαν και μεσα απο το πακμαν δεν προκειται να καταλαβεις την διαφορα ενος καλου και ενος κακου υπολογιστη . Οσο αφορα την τσαντα που ανεφερα ως παραδειγμα η καλη και η κακη τσαντα θα κουβαλουν τα πραγματα το ιδιο αλλα η καλη θα ειναι πιο ωραια , θα εχει λεπτομερεια στα παντα και μπορει να κρατησει μια ζωη ενω η κακη και δεν θα αντεξει πολυ καιρο και δεν θα ειναι τοσο τελεια φτιαγμενη .
Την διαφορα την βλεπεις στο ματι .
Και τελος εγω για να μπαινω στο ιnternet και να χαζευω αγορασα mac δηλαδη ενα απο τα καλυτερα που θα μπορουσα να αγορασω .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Και τελος εγω για να μπαινω στο ιnternet και να χαζευω αγορασα mac δηλαδη ενα απο τα καλυτερα που θα μπορουσα να αγορασω .

το φανταστηκα..

μεγαλο τμημα της τιμης του δεν ειναι τα ιδια στοιχεια που εχουν και οι αλλοι υπολογιστες αλλα η φιρμα μοδα και το σχεδιο..

φουσκα που λεμε..

ειναι θεμα νοοτροπιας,,

το να μπλεκουμε το καλυτερο,το μοδατο,το ακριβο και αυτο που κανει καλυτερη φιγουρα στους διπλα μας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Δεν ειναι το ιδιο γιατι ειτε παιξεις πακμαν σε υπολογιστη της πλακας ειτε σε υπολιγιστη υπερσυγχρονο το αποτελεσμα για σενα θα ειναι το ιδιο και στα δυο θα παιζεις πακμαν και μεσα απο το πακμαν δεν προκειται να καταλαβεις την διαφορα ενος καλου και ενος κακου υπολογιστη . Οσο αφορα την τσαντα που ανεφερα ως παραδειγμα η καλη και η κακη τσαντα θα κουβαλουν τα πραγματα το ιδιο αλλα η καλη θα ειναι πιο ωραια , θα εχει λεπτομερεια στα παντα και μπορει να κρατησει μια ζωη ενω η κακη και δεν θα αντεξει πολυ καιρο και δεν θα ειναι τοσο τελεια φτιαγμενη .
Την διαφορα την βλεπεις στο ματι .
Και τελος εγω για να μπαινω στο ιnternet και να χαζευω αγορασα mac δηλαδη ενα απο τα καλυτερα που θα μπορουσα να αγορασω .
Καταρχην να σου πω οτι προσωπικη αποψη μου ειναι οτι εκανες βλακεια που αγορασες μακ μονο και μονο για σερφαρισμα στο ιντερνετ

Κατα δευτερον οπως και το Πακμαν μπορεις να το απολαυσεις σε οτι πισι να ειναι και ετσι και μια ακριβη τσαντα προσφερουν την ιδια απολαυση με μια φθηνη,αυτη της μεταφορας διαφορων προιοντων που θες.Κατα αλλα δεν βρισκω αλλο λογο για να εχεις τσαντα αν δεν θες να μεταφερεις πραγματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αν ειχα τα λεφτα που κοστιζει ενας μακ,θα εφτιαχνα απλα το απολυτο pc..

αλλα τη μοδα και το μαρκετινγκ του αλλου δεν το πληρωνω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggos-mvdr

Νεοφερμένος

Ο vangelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Καταρχην να σου πω οτι προσωπικη αποψη μου ειναι οτι εκανες βλακεια που αγορασες μακ μονο και μονο για σερφαρισμα στο ιντερνετ

Κατα δευτερον οπως και το Πακμαν μπορεις να το απολαυσεις σε οτι πισι να ειναι και ετσι και μια ακριβη τσαντα προσφερουν την ιδια απολαυση με μια φθηνη,αυτη της μεταφορας διαφορων προιοντων που θες.Κατα αλλα δεν βρισκω αλλο λογο για να εχεις τσαντα αν δεν θες να μεταφερεις πραγματα

Μπορεις να μεταφερεις πραγματα σε κατι που ξεχωριζει και καλυτερευει την παρουσια σου .
Τα πραγματα δεν εχουν μονο χρηστικη αξια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Ξεκινήσατε από τα φθηνά και ακριβά ρούχα, περάσατε στα παπούτσια και μετά στα φρούτα και τα λαχανικά;;; Και μετά στους mac;;; Βαγγέλη σε βλέπω ακόμη εδώ, θα βγάλει η loui καινούρια σχέδια και δεν θα έχεις προλάβει να βάλεις αυτά που αγόρασες. :D
Σημ: έχει και ο άνδρας μου imac αλλά για την εργασία του, εσύ τον πήρες μόνο για serfarisma;;;;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggos-mvdr

Νεοφερμένος

Ο vangelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
το φανταστηκα..

μεγαλο τμημα της τιμης του δεν ειναι τα ιδια στοιχεια που εχουν και οι αλλοι υπολογιστες αλλα η φιρμα μοδα και το σχεδιο..

φουσκα που λεμε..

ειναι θεμα νοοτροπιας,,

το να μπλεκουμε το καλυτερο,το μοδατο,το ακριβο και αυτο που κανει καλυτερη φιγουρα στους διπλα μας..

Tα μακ εχουν λογισμικο μακ το οποιο ειναι πολυ πιο γρηγορο και ευχρηστο . Ανοιγει σε 15 δευτερα , κλεινει σε 5 και δεν κολλαει ποτε . Ετσι λεγε το δικα σου για πραγματα που δεν ξερεις .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Και μετά στους mac;;;
ναι,,Αι Mac μεγαλη η χαρη του..:worry:


Μπορεις να μεταφερεις πραγματα σε κατι που ξεχωριζει και καλυτερευει την παρουσια σου .
σε ξεχωριζει επειδη ειναι κατι καλο ή κατι γνωστο?
ή κατι καλλιτεχνικα ωραιο?
ή απλα οτι ειναι ακριβο υπερκαλυπτει τα παραπανω?

δεν συμπιπτουν παντα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top