Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
τωρα γιατι παιζεις με τον πονο μου?? αχ μου θυμισες τα φοιτητικα μου χρονια και τις αγορες μου:cry_x:
εδω δεν εχουμε:/:



βρε ρασκαλακο μου καλε μου και σου χω και αδυναμια:redface: τι ειναι αυτα τα αραβικα που μου αραδιασες εδω??:redface:
αμα τα ξερα αυτα τωρα θα το χα αγορασει το ατιμο.. παντως θελω οτι πιο απλο υπαρχει αλλα να ναι γρηγορο το μονο που θελω...

τωρα και το jrot εχει δικαιο με τοσα σεξουαλικα που να επικεντρωθουν σε υπολογιστες τα αρσενικα του φορουμ:mad::D

Καταρχήν σεληνοφεγγάρω μη γκρινιάζεις! Είναι αντισεξουαλικό για τα στανταρντς μου!:P

Κατα δεύτερον, πήγαινε στο θέμα για τα λαπτοπ και γράψε μέχρι πόσα λεφτά διαθέτεις και πόσο μικρό το θες (κανονικό φορητό ή μικρούλι). Ύστερα θα λάβεις απάντηση!:)


Αμα σου φαινονται αυτα αραβικα τοτε υπαρχει προμπλεμ.:P

Αν θελεις κατι γρηγορο να κοιταξεις για λαπτοπ με καρτα μηνημης τουλαχιστον 2 GB και επεξεργαστη τουλαχιστον 4 Ghz στο συνολο του.

Συνεχιζω τα αραβικα, εγω.. :D

4 στο σύνολο; Ο Χριστος και η Αγία Μάνα Του! Mainframe θα πάρει;:P Όταν έχεις έναν διπύρηνο στα 2Ghz δε σημαίνει ότι είναι 2x2 = 4 Ghz αλλά δύο cores του ενός Ghz (για οιοδήποτε λάθος, όπως με διορθώσετε πάραυτα!).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
παω για διαβασμα. ανατομικη σου ρχομαι.


ακους ζορζζζζζζζζ?????????

παω για διαβασμα λεμε!:P





οχι, για να μη λες! :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
4 στο σύνολο; Ο Χριστος και η Αγία Μάνα Του! Mainframe θα πάρει;:P Όταν έχεις έναν διπύρηνο στα 2Ghz δε σημαίνει ότι είναι 2x2 = 4 Ghz αλλά δύο cores του ενός Ghz (για οιοδήποτε λάθος, όπως με διορθώσετε πάραυτα!).
Ενταξει, ειπαμε δεν ειμαι ειδικος. Μην βαρατε.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Καταρχήν σεληνοφεγγάρω μη γκρινιάζεις! Είναι αντισεξουαλικό για τα στανταρντς μου!:P

Κατα δεύτερον, πήγαινε στο θέμα για τα λαπτοπ και γράψε μέχρι πόσα λεφτά διαθέτεις και πόσο μικρό το θες (κανονικό φορητό ή μικρούλι). Ύστερα θα λάβεις απάντηση!:)




4 στο σύνολο; Ο Χριστος και η Αγία Μάνα Του! Mainframe θα πάρει;:P Όταν έχεις έναν διπύρηνο στα 2Ghz δε σημαίνει ότι είναι 2x2 = 4 Ghz αλλά δύο cores του ενός Ghz (για οιοδήποτε λάθος, όπως με διορθώσετε πάραυτα!).

διακόπτουμε την μουσικούλα για ανακοίνωση από τον προϊστάμενο :
ο υπάλληλος με τον κωδικό βάλντερ να προσέλθει στο τμήμα νετμπουκ , ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
Καταρχήν σεληνοφεγγάρω μη γκρινιάζεις! Είναι αντισεξουαλικό για τα στανταρντς μου!:P

Κατα δεύτερον, πήγαινε στο θέμα για τα λαπτοπ και γράψε μέχρι πόσα λεφτά διαθέτεις και πόσο μικρό το θες (κανονικό φορητό ή μικρούλι). Ύστερα θα λάβεις απάντηση!:)

φτου αντισεξουαλικια με ειπε , χαζουλα με ειπε την αλλη φορα ολα μου τα ειπε:(

να δουμε ποτε θα μου πει καμια καλη κουβεντα:worry: γκρινιαζω παλι ε? ε πες μια καλη κουβεντα να μην γκρινιαζω:D

απο οτι ειδα ο εκπροσωπος τυπου μου εχει ηδη βαλει το θεμα οποτε παρακαλω δεχομεθα εισηγησεις:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
για τον μισθο μου ούτε λόγος ε ;:mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
λεγε παιδι μου ποσα θες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.


ποπο μεράκλωσα τώρα

α ρε μητροπάνο , 100 ουραγκοτάγκοι να χτυπιούνται σαν ρουβίτσες με τατουάζ , σκουλαρίκια , να στάζουνε ουίσκι , με 100 μάνταζερ να τους λένε τι πόζα να πάρουνε και 100 γκόμενες να τρίβονται πάνω τους και 100 ηλεκτρικές κιθάρες να ουρλιάζουνε δεν είναι λίγο λίγο μόνο άντρακλες όπως εσύ

:worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
:worry::confused::worry::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
αν σας πω οτι τωρα που δα και το κλιπ καταλαβα το νοημα του τραγουδιου...?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
τι ; δεν σου αρέσει ο μητροπάνος ;

:ropalo::ropalo::ropalo::ropalo::ropalo::ropalo::ropalo::ropalo::ropalo::ropalo:

@λοβ : :confused::confused::confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
αν σας πω οτι τωρα που δα και το κλιπ καταλαβα το νοημα του τραγουδιου...?:redface:
Και τι καταλαβες δηλδη; :)

Για πες μας. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
παω για διαβασμα λεμε!:P

Το 'δα στις πρωινές εφημερίδες. Το 'βγαλε παράθυρο και η Λαμπίρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
εκανα προγραμμα!!

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Ενταξει, ειπαμε δεν ειμαι ειδικος. Μην βαρατε.:worry:

Εκεί ρε θα σε βαράω μέχρι να εξαϋλωθείς! Να ξαναδιαλυθείς σε σπέρμα και ωάριο!:P

φτου αντισεξουαλικια με ειπε , χαζουλα με ειπε την αλλη φορα ολα μου τα ειπε:(

να δουμε ποτε θα μου πει καμια καλη κουβεντα:worry: γκρινιαζω παλι ε? ε πες μια καλη κουβεντα να μην γκρινιαζω:D

Α τώρα ζητάς και ελεημοσύνη ε; Πόσο χαμηλά θα πέσει μια γυναίκα για μένα ρε γαμώτο.... Δε μπορώ να σε εκμεταλλεύομαι. Είσαι πολύ καλή για μένα... γι αυτό θα πάω με καλύτερη!:hehe:

απο οτι ειδα ο εκπροσωπος τυπου μου εχει ηδη βαλει το θεμα οποτε παρακαλω δεχομεθα εισηγησεις:)

Να δεις το θέμα με τα νετμπουκ.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
εμένα δεν θα νμε σχολιάσεις ;
όλους τους άλλους ναι ; και εμένα όχι ;

δεν θα σου φερω λουκουμαδες απο τον μαστρο-γιαννη:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλησπέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
εκανα προγραμμα!!

:P


  • 12:00 : ξύπνημα
  • 12:30 : σήκωμα από κρεβάτι
  • 12:45 : WC
  • 13:00 : αναζήτηση βούρτσας για χτένισμα μαλλιών
  • 13:45 : επιστροφή στο WC για χτένισμα μαλλιών
  • 14:30 : πρωινό
  • 15:00 : διάβασμα e-mails, surfing
  • 16:00 : μεσημεριανό
  • 17:00 : προετοιμασία για διάβασμα
  • 18:45 : διάβασμα
  • 18:46 : στο ψυγείο για φαΐ (ενίσχυση λόγω διαβάσματος)
  • 19:00 : ειδήσεις του STAR
  • 20:00 : άνοιγμα MSN
  • 20:15 : διάβασμα
  • 20:20 : απάντηση στο MSN
  • 21:00 : αναζήτηση βιβλίων
  • 21:30 : εύρεση βιβλίων
  • 21:45 : άνοιγμα βιβλίων
  • 22:00 : διάβασμα περιεχομένων
  • 22:15 : πρώτο κεφάλαιο
  • 22:30 : επιστροφή στο MSN
  • 23:00 : κλείσιμο βιβλίων
  • 23:10 : MSN
  • 05:45 : ύπνος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top