• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

giorgina

Νεοφερμένος

Η giorgina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Softkings, ο μόνος λόγος για τον οποίο δεν απάντησα στο pm που μου έστειλες είναι οτι είμαι νέο μέλος και δεν έχω προλάβει να μάθω πως λειτουργεί το σύστημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

B~I~O~N~I~C

Νεοφερμένος

Ο B~I~O~N~I~C αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
προβλημα με διαφραγμα δεν εχω...εχω πισκευτει τον σκ. και οπως ειχα ξαναπει μου φερθηκε πολυ καλα απλα θελω να το ψαξω λιγο ακομα γιατι αν γινει λαθος δεν θα ειναι καθολου ευκολο να διορθωθει..εχεις ακουσει τιποτα για καποιον ιοαννιδη πλαστικο?


τον Ιωανν. μόνο στην Στεφανίδου τον έχω δει(και είχα διαβάσει παλιά ένα άρθρο του για την ρινοπλαστική), δεν έχω πάει στο ιατρείο του άρα δεν μπορώ να πω την γνώμη μου. αλλά μια επίσκεψη δεν θα έβλαπτε. βέβαια θα μου πεις ότι ζητούν πολλά χρήματα για μια απλή επίσκεψη :-(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

softkings

Νεοφερμένος

Η softkings αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
τον Ιωανν. μόνο στην Στεφανίδου τον έχω δει(και είχα διαβάσει παλιά ένα άρθρο του για την ρινοπλαστική), δεν έχω πάει στο ιατρείο του άρα δεν μπορώ να πω την γνώμη μου. αλλά μια επίσκεψη δεν θα έβλαπτε. βέβαια θα μου πεις ότι ζητούν πολλά χρήματα για μια απλή επίσκεψη :-(
το ξερω οση ορεξη και να εχω να τρεχω στην αθηνα ειναι πολλα τα λεφτα και στο τελος δεν θα εχω να κανω την εγχειρηση:(..το λιγοτερο πιστευω που θα μου παρουν ειναι τα 80 οπως και στον σκ... θελει πολυ ψαξιμο ομως χρονο και χρημα..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ramblade

Νεοφερμένος

Ο ramblade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
προβλημα με διαφραγμα δεν εχω...εχω πισκευτει τον σκ. και οπως ειχα ξαναπει μου φερθηκε πολυ καλα απλα θελω να το ψαξω λιγο ακομα γιατι αν γινει λαθος δεν θα ειναι καθολου ευκολο να διορθωθει..εχεις ακουσει τιποτα για καποιον ιοαννιδη πλαστικο?

Δες μήνυμα 169. Το βλέπω τώρα κ τρομάζω! Ίσως θα ήταν καιρός να ανεβάσω τωρινές φωτογραφίες για σύγκριση.

Άσχετο, εχθές ήμουν Candy bar κ είδα μια κοπελίτσα 1,80, αδύνατη με όμορφο προσωπάκι, πράσινα ματάκια, κατά τ'άλλα πανέμορφη εκτός απ'τη μύτη. Παιδιά της την είχαν κόψει κ ανεβάσει τόσο που μου θύμιζε τις μούμιες που έχουν σαπίσει το δέρμα κ οι χόνδροι κ φαίνονται 2 τρύπες μονο. Ράγισε η καρδιά μου, κάτι τέτοιοι τύποι είναι εγκληματίες! Προσοχή στην επιλογή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

B~I~O~N~I~C

Νεοφερμένος

Ο B~I~O~N~I~C αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
το ξερω οση ορεξη και να εχω να τρεχω στην αθηνα ειναι πολλα τα λεφτα και στο τελος δεν θα εχω να κανω την εγχειρηση:(..το λιγοτερο πιστευω που θα μου παρουν ειναι τα 80 οπως και στον σκ... θελει πολυ ψαξιμο ομως χρονο και χρημα..:/:


το ξέρω..γι'αυτό κάνε μια επίσκεψη σε έναν που σκέφτεσαι και μετά βλέπεις. θα σου έλεγα να έβλεπες και κάποιον σε δημόσιο νοσοκομείο (που δεν παίρνουν χρήματα για την επίσκεψη).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

softkings

Νεοφερμένος

Η softkings αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
το ξέρω..γι'αυτό κάνε μια επίσκεψη σε έναν που σκέφτεσαι και μετά βλέπεις. θα σου έλεγα να έβλεπες και κάποιον σε δημόσιο νοσοκομείο (που δεν παίρνουν χρήματα για την επίσκεψη).
να σου πω την αληθεια εχω σκεφτει να το κανω αυτο που λες αλλα δεν ξερω δεν τους εχω εμπιστοσυνη για να μου κανουν επεμβαση..η γνωστη ανασφαλια που εχουμε πολλοι απο μας για τα δημοσια ξερεισ..αλλα μια επισκεψη ετσι για γνωμη δεν θα εβλαπτε πιστευω..εσυ αληθεια εχεις κανει εγχειρηση γιατι δεν θυμαμαι:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nadia24

Νεοφερμένος

Η nadia24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Εγω και η αδερφη μου καναμε την επεμβαση στον Ιωννιδη μεσο της Στεφανιδου...ειναι καταπληκτικος ανθρωπος και τον εμπιστευομαι απολυτα...οι μυτες που μας εκανε ταιριαζουν στο προσωπο μας και δε φαινεται οτι εχουμε κανει πλαστικη..ειναι σα να γεννη8ηκαμε μ αυτες τις μυτες! ΕΙμαι πολυ ευχαριστημενη ιδιαιτερα με το θεμα της αναπνοης! Και με το αισθητικο αποτελεσμα..το μονο που με χαλαει ειναι ενα μικρο γρομπαλακι που εχω το οποιο μου ειπε οτι ειναι πρηξιμο κ σε 1 χρονο θα φυγει...εχουν περασει 7-8 μηνες απο τοτε που την εκανα κ οσο περναει ο καιρος το γρομπαλακι μικραινει!
Παντως θελει υπομονη γιατι αργει πολυ να παρει το τελικο σχημα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

softkings

Νεοφερμένος

Η softkings αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Εγω και η αδερφη μου καναμε την επεμβαση στον Ιωννιδη μεσο της Στεφανιδου...ειναι καταπληκτικος ανθρωπος και τον εμπιστευομαι απολυτα...οι μυτες που μας εκανε ταιριαζουν στο προσωπο μας και δε φαινεται οτι εχουμε κανει πλαστικη..ειναι σα να γεννη8ηκαμε μ αυτες τις μυτες! ΕΙμαι πολυ ευχαριστημενη ιδιαιτερα με το θεμα της αναπνοης! Και με το αισθητικο αποτελεσμα..το μονο που με χαλαει ειναι ενα μικρο γρομπαλακι που εχω το οποιο μου ειπε οτι ειναι πρηξιμο κ σε 1 χρονο θα φυγει...εχουν περασει 7-8 μηνες απο τοτε που την εκανα κ οσο περναει ο καιρος το γρομπαλακι μικραινει!
Παντως θελει υπομονη γιατι αργει πολυ να παρει το τελικο σχημα!!
χαιρομαι πολυ για σενα και ασ μην σε γνςριζω πολυ απλα γιατι καταλαβαινω πως ειναι αυτο το συναισθημα πιστεψε με θελω και εγω να το νιωσω...αν δεν σου ειναι προβλημα μου λες ποσο σου κοστισε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nadia24

Νεοφερμένος

Η nadia24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
χαιρομαι πολυ για σενα και ασ μην σε γνςριζω πολυ απλα γιατι καταλαβαινω πως ειναι αυτο το συναισθημα πιστεψε με θελω και εγω να το νιωσω...αν δεν σου ειναι προβλημα μου λες ποσο σου κοστισε ?

:) Να 'σαι καλα!!
Δε μου κοστισε τιποτα γιατι οπως ειπα παραπανω το εκανα μεσω της εκπομπης της Στεφανιδου!!!
:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

st33

Νεοφερμένος

Ο st33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Λοιπον σχετικα με το καρουμπαλακι απο την επεμβαση ΕΥΡΕΘΗ ΛΥΣΗ!!! μετά απο 5 χρονια που το χα!! το ανακαλυψα τυχαια κ μονος μου...ξεκίνησα τελευταια φυσικό πήλινγκ(λεμονι-καστανη ζαχαρη και λαδι)και χρησιμοποιω και μια φαρμακευτικη κρεμα λεγεται madecassol (κανει 2 ευρω στο φαρμακειο)το καρουμπαλακι σχεδόν εξαφανίστηκε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nadia24

Νεοφερμένος

Η nadia24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Λοιπον σχετικα με το καρουμπαλακι απο την επεμβαση ΕΥΡΕΘΗ ΛΥΣΗ!!! μετά απο 5 χρονια που το χα!! το ανακαλυψα τυχαια κ μονος μου...ξεκίνησα τελευταια φυσικό πήλινγκ(λεμονι-καστανη ζαχαρη και λαδι)και χρησιμοποιω και μια φαρμακευτικη κρεμα λεγεται madecassol (κανει 2 ευρω στο φαρμακειο)το καρουμπαλακι σχεδόν εξαφανίστηκε!!


ΑΛΗΘΕΙΑ???????? Καλα και ειχες το καρουμπαλακι 5 χρονια?? Δηλαδη εμενα που μου ειπε οτι θα φυγει σ ενα χρονο..δε θα φυγει??
Εσενα τι σου ειχε πει ο γιατρος που σου εκανε την πλαστικη??:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgina

Νεοφερμένος

Η giorgina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
το καρουμπαλάκι αυτό που λέτε σε ποιό σημείο βρίσκεται; Μήπως έχει σχέση με το κάταγμα ή είναι κάποιος χόνδρος που δεν έχει αφαιρεθεί σωστά; Αλήθεια ποιά είναι ακριβώς η δράση αυτής της κρέμας στη συγκεκριμένη περίπτωση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nadia24

Νεοφερμένος

Η nadia24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
το καρουμπαλάκι αυτό που λέτε σε ποιό σημείο βρίσκεται; Μήπως έχει σχέση με το κάταγμα ή είναι κάποιος χόνδρος που δεν έχει αφαιρεθεί σωστά; Αλήθεια ποιά είναι ακριβώς η δράση αυτής της κρέμας στη συγκεκριμένη περίπτωση;[/quote


εμενα ειναι στη δεξια πλευρα.δε ξερω αν ειναι χονδρος που ειπε οτι ειναι πρηξιμο...τωρα δε ξερω τι να πω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

softkings

Νεοφερμένος

Η softkings αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
:) Να 'σαι καλα!!
Δε μου κοστισε τιποτα γιατι οπως ειπα παραπανω το εκανα μεσω της εκπομπης της Στεφανιδου!!!
:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
τυχερηηηη!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nadia24

Νεοφερμένος

Η nadia24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.

B~I~O~N~I~C

Νεοφερμένος

Ο B~I~O~N~I~C αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Παντως θελει υπομονη γιατι αργει πολυ να παρει το τελικο σχημα!!


συμφωνώ!!! θέλει υπομονή γμτ!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

B~I~O~N~I~C

Νεοφερμένος

Ο B~I~O~N~I~C αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
να σου πω την αληθεια εχω σκεφτει να το κανω αυτο που λες αλλα δεν ξερω δεν τους εχω εμπιστοσυνη για να μου κανουν επεμβαση..η γνωστη ανασφαλια που εχουμε πολλοι απο μας για τα δημοσια ξερεισ..αλλα μια επισκεψη ετσι για γνωμη δεν θα εβλαπτε πιστευω..εσυ αληθεια εχεις κανει εγχειρηση γιατι δεν θυμαμαι:whistle:

ξέρω πολλούς που έχουν κάνει ρινοπλαστική/διάφραγμα σε δημόσια νοσοκομεία και είναι ευχαριστημένοι, βέβαια εξαρτάται τον γιατρό, το πρόβλημα κτλπ. γι'αυτό σου είπα να κάνεις τις απαραίτητες επισκέψεις πρώτα για να δεις. τουλάχιστον εκεί δεν πληρώνεις την επίσκεψη και δεν έχεις να χάσεις τίποτα.

είχα και εγώ ανασφάλεια στα δημόσια γι'αυτό και έκανα την πρώτη μου ρινοπλαστική σε ιδιωτικό (πολύ γνωστό) αλλά με έδιωξαν 5-6 ώρες μετά την επέμβαση ενώ σε άλλα νοσκομεία σε κρατάνε για τουλάχιστον 1 μέρα (στα δημόσια για περισσότερο αν θες). μετά την δυσάρεστη μου εμπειρία με τον γιατρό εκείνου του ιδιωτικού νοσοκομείου αναγκάστικα να κάνω την δεύτερη σε δημόσιο (λόγω οικονομικών αλλά και κυρίως επειδή είχα χάσει την εμπιστοσύνη μου στους διάσημους πλαστικούς και ήθελα κάποιον που να ειδικεύεται και να ξέρει το αντικείμενο...)


Λοιπον σχετικα με το καρουμπαλακι απο την επεμβαση ΕΥΡΕΘΗ ΛΥΣΗ!!!


τι καρουμπαλάκι?γτ κάτι έχω και εγώ κάτι αλλά δεν ξέρω αν είναι από το πρήσιμο..βάζω bepanthol για να ξεπρηστεί και νομίζω ότι είναι καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

st33

Νεοφερμένος

Ο st33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
ΑΛΗΘΕΙΑ???????? Καλα και ειχες το καρουμπαλακι 5 χρονια?? Δηλαδη εμενα που μου ειπε οτι θα φυγει σ ενα χρονο..δε θα φυγει??
Εσενα τι σου ειχε πει ο γιατρος που σου εκανε την πλαστικη??:eek:
δεν φευγει...δε τον ρωτησα και ουτε με πειραζε ποτε ειναι πολυ μικρο...του εδωσα σημασια οταν ειδα να το αναφερουν εδω μεσα...η κρεμα ειναι αποπ ενα φυτο και ειναι για επουλωση τραυματων...κανω το πηλινγκ 2-3 φορες τη βδομαδα...αλλα καθημερινα βαζω μια μερα madecassol και μια bepanthol προσωπου...εχει σχεδον εξαφανιστει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny 89

Νεοφερμένος

Η Jenny 89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Kαλήσπερα παιδιά !! Είχα γράψει κ στο παρελθόν τους προβληματισμούς μου μετά την επέμβαση που έκανα κ συνεχίζω να έχω ακόμη τους ίδιους προβληματισμούς. Για όσους δεν θυμούνται ή δεν είχανε διαβάσει τι είχα γράψει θα ξανά αναφέρω το πρόβλημα μου κ όποιος μπορεί να μου δώσει κάποια απάντηση κ φυσικά όπου μπορώ κ εγώ να σας βοηθήσω ! :) Έχω κάνει ρινοπλαστίκη εδώ κ 7 μήνες κ κάτι η μύτη μου ήταν μεγάλη κ χοντρή αλλά χωρίς να έχω κόκκαλο. Με το που βγήκα από το χειρουργείο κ συνήλθα μία μικρή ματιά που έριξα στην μύτη μου ήταν πολύ μικρή !!! Μετά με τις ώρες κ τις μέρες άρχιζε να πρείζεται !!! Με τον καιρό όμως άρχιζε κ έπεφτε έβλεπα κ εγώ βελτίωση στο ξεπρηξιμό της αλλά ακόμη δεν μου αρέσει !!! Βέβαια δεν έχει σχέση με την παλιά μου μύτη που είχα αλλά δεν την λες κ μικρή ακόμη !! Πρίν 5 μέρες που πήγα στον πλαστικό να με δει μου είπε πως ακόμα έχει πορεία η μύτη μου για την τελική της μορφή κ ότι θα πέσει κ αλλό κ οτί ακόμη είναι πρησμένη. Μου είπε επίσης ότι λόγο του ότι το δέρμα μου είναι πολύ χοντρό κ αυτό το ξέρω κ το βλέπω κ μόνη μου ότι είναι πολύ χοντρό ότι θ αργήσει να πέσει κ το τελικό αποτέλεσμα θα φανεί συνολικά σε 18 μήνες δηλαδή έχω 11 μήνες για να τελειοποιηθεί το αποτέλεσμα. Αυτό που θέλω να σας ρωτήσω είναι την γνώμη σας για το θέμα μου. Τι λέτε ? Να ισχύουνε αυτά που μου είπε ο γιατρός ? ? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

softkings

Νεοφερμένος

Η softkings αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Kαλήσπερα παιδιά !! Είχα γράψει κ στο παρελθόν τους προβληματισμούς μου μετά την επέμβαση που έκανα κ συνεχίζω να έχω ακόμη τους ίδιους προβληματισμούς. Για όσους δεν θυμούνται ή δεν είχανε διαβάσει τι είχα γράψει θα ξανά αναφέρω το πρόβλημα μου κ όποιος μπορεί να μου δώσει κάποια απάντηση κ φυσικά όπου μπορώ κ εγώ να σας βοηθήσω ! :) Έχω κάνει ρινοπλαστίκη εδώ κ 7 μήνες κ κάτι η μύτη μου ήταν μεγάλη κ χοντρή αλλά χωρίς να έχω κόκκαλο. Με το που βγήκα από το χειρουργείο κ συνήλθα μία μικρή ματιά που έριξα στην μύτη μου ήταν πολύ μικρή !!! Μετά με τις ώρες κ τις μέρες άρχιζε να πρείζεται !!! Με τον καιρό όμως άρχιζε κ έπεφτε έβλεπα κ εγώ βελτίωση στο ξεπρηξιμό της αλλά ακόμη δεν μου αρέσει !!! Βέβαια δεν έχει σχέση με την παλιά μου μύτη που είχα αλλά δεν την λες κ μικρή ακόμη !! Πρίν 5 μέρες που πήγα στον πλαστικό να με δει μου είπε πως ακόμα έχει πορεία η μύτη μου για την τελική της μορφή κ ότι θα πέσει κ αλλό κ οτί ακόμη είναι πρησμένη. Μου είπε επίσης ότι λόγο του ότι το δέρμα μου είναι πολύ χοντρό κ αυτό το ξέρω κ το βλέπω κ μόνη μου ότι είναι πολύ χοντρό ότι θ αργήσει να πέσει κ το τελικό αποτέλεσμα θα φανεί συνολικά σε 18 μήνες δηλαδή έχω 11 μήνες για να τελειοποιηθεί το αποτέλεσμα. Αυτό που θέλω να σας ρωτήσω είναι την γνώμη σας για το θέμα μου. Τι λέτε ? Να ισχύουνε αυτά που μου είπε ο γιατρός ? ? :worry:
βασικα δεν μπορω να σε βοηθησω στη απορια σου..αλλα επειδη ειπες οτι οπου μπορεις και εσυ θα βοηθησεις μου λες σε παρακαλω σε ποιον γιατρο πηγες?ευχαριστω...αααα και ευχομαι η μυτουλα σου να παρει το σχημα και το μεγεθος που εσυ θες..μακαρι να σου πανε ολα καλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top