• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

πανος28

Νεοφερμένος

Ο πανος28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Καλο χειμωνα να χουμε ..αν και ειναι μακρια ..ακομα ,,,λοιπον ειμαι πριν κλεισω .σχεδον για επεμβαση . καμια τελευταια βοηθεια? κατα 90% παω για αρ.κυπ .πειραια . αν υπαρχει καποιος που να γνωριζει κατι καινουργιο για την συγκεκριμενη ,ή εκανε επεμβαση προσφατα ..θα με βοηθουσε αρκετα ...ευχαριστω πολυ ..αντε και η παναγια μαζι μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotini75

Νεοφερμένος

Η fotini75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
καλησπερα εχω παρει την αποφαση να διορθωσω τη μυτη μου και ψαχνω ενα καλο γιατρο μπορει καποιος να με βοηθησει ; εχω ηδη παει σε 2 γιατρους ο ενας που πηγα προσφατα και ειναι και ο πιο γνωστος ειναι ο ιωαννιδης εχει κανεις αποψη για τον συγκεκριμενο ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mallorca1983

Νεοφερμένος

Η mallorca1983 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
καλησπερα εχω παρει την αποφαση να διορθωσω τη μυτη μου και ψαχνω ενα καλο γιατρο μπορει καποιος να με βοηθησει ; εχω ηδη παει σε 2 γιατρους ο ενας που πηγα προσφατα και ειναι και ο πιο γνωστος ειναι ο ιωαννιδης εχει κανεις αποψη για τον συγκεκριμενο ;

έχει ακουστεί ότι ο τύπος είναι χασάπης....διάβασε λίγο τις προηγούμενες σελίδες.....και μακριά από τον Λ....ρα!!!!!!!!!!!!!!!!ο άλλος ποιος είναι? μην γράφεις ολόκληρα ονόματα, θα σου την πουν οι administrators....:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotini75

Νεοφερμένος

Η fotini75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ok σε ευχαριστω για τη συμβουλη ... η αληθεια ειναι οτι ο συγκεκριμενος με αφησε με πολλες αποριες και δεν εξετασε καθολου τη μυτη μου.Το μονο θετικο ειναι η τιμη που μου εδωσε για τη ρινοπλαστικη.Ο αλλος γιατρος ειναι Γ.Β*σ*λ*κ*ς δεν νομιζω οτι ειναι ιδιαιτερα γνωστος.Εριξα μια ματια σε προηγουμενες σελιδες του forum και εχω παρει μια ιδεα εχω μπερδευτει ομως λιγο :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mallorca1983

Νεοφερμένος

Η mallorca1983 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
ok σε ευχαριστω για τη συμβουλη ... η αληθεια ειναι οτι ο συγκεκριμενος με αφησε με πολλες αποριες και δεν εξετασε καθολου τη μυτη μου.Το μονο θετικο ειναι η τιμη που μου εδωσε για τη ρινοπλαστικη.Ο αλλος γιατρος ειναι Γ.Β*σ*λ*κ*ς δεν νομιζω οτι ειναι ιδιαιτερα γνωστος.Εριξα μια ματια σε προηγουμενες σελιδες του forum και εχω παρει μια ιδεα εχω μπερδευτει ομως λιγο :hmm:

μην έχεις κριτήριο την τιμή....όσο δύσκολο και αν είναι αυτό στις μέρες μας....επίσης μακριά και απ τον Σκ....ρα....σύμφωνα πάντα με την δικιά μου εμπειρία....αυτόν που ανέφερες δεν τον ξέρω...ωρλ ή πλαστικός?...όσο για το μπέρδεμα, welcome to my world!!!:P:P:P...:):)...γενικότερα ακούγονται σαν καλοί η Κυπρ...ου και ο Παυλ....λης....τους έχω επισκεφθεί και τους δύο, βέβαια για επανορθωτική, οπτ δεν έχω δει φωτο από πρώτες επεμβάσεις τους για να εκφέρω άποψη, εκτός απ τις ιστοσελίδες τους δλδ....σαν χαρακτήρες όμως μπορώ να σου πω ότι η Κυπρ...ου είναι πολύ προσιτός άνθρωπος, με διάθεση να απαντήσει στις ερωτήσεις σου....απ την άλλη, ο Παυλ....είναι το ακριβώς αντίθετο....αλαζόνας πολύ, και λίγο απότομος, αλλά έχει εμπειρία...βέβαια εμένα δεν με κάλυψε, γτ επειδή πρόκειται για επανορθωτική είναι λίγο πιο μπέρδεμα η κατάσταση....και είχα ερωτήσεις πολλές αλλά δεν έλαβα καμία απάντηση....δεν έχεις παρά να τους επισκεφθείς και να δεις και από μόνη σου...πάντως σε όποιον και να πας, φρόντισε να δεις φωτο με την δουλειά τους, και όποιος σου πει ότι δεν γίνεται λόγω προσωπικών δεδομένων, στείλτον στον αγύριστο....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riariaki_1990

Νεοφερμένος

Η riariaki_1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
γεια σας παιδια ακριβως εναν χρονο πριν εκανα πλαστικη...το αποτελεσμα μου αρεσε απλα στο ανφας απο την μια πλευρα εχω ενα καρουμπαλακι ...πηγα στον γιατρο και μου ειπε οτι μπορει να το διορθωσει...η διορθωση θα γινει χωρις επεμβαση ουτε με τοπικη αναισθησια αλλα με μεθη μου ειπε!!!τον ρωτησα αν υπαρχει περιπτωση να γινει χςιροτερο και μου εδωσε τον λογο του και μου απαντησε με σιγουρια πως αυτο δεν γινεται!!! μηπως ξερει κανεις να μου πει αν υπαρχει περιπτωση να γινει χειροτερο??????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mallorca1983

Νεοφερμένος

Η mallorca1983 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
γεια σας παιδια ακριβως εναν χρονο πριν εκανα πλαστικη...το αποτελεσμα μου αρεσε απλα στο ανφας απο την μια πλευρα εχω ενα καρουμπαλακι ...πηγα στον γιατρο και μου ειπε οτι μπορει να το διορθωσει...η διορθωση θα γινει χωρις επεμβαση ουτε με τοπικη αναισθησια αλλα με μεθη μου ειπε!!!τον ρωτησα αν υπαρχει περιπτωση να γινει χςιροτερο και μου εδωσε τον λογο του και μου απαντησε με σιγουρια πως αυτο δεν γινεται!!! μηπως ξερει κανεις να μου πει αν υπαρχει περιπτωση να γινει χειροτερο??????????????

ότι επέμβαση και να κάνεις, είτε είναι πρώτη είτε επανορθωτική (μικρή, μεγάλη) έχει τους κινδύνους της....ποτέ δεν μπορείς να είσαι απολύτως σίγουρη!και κανείς γιατρός δεν θα σου δώσει εγγύηση ποτέ!!!!!σε ποιον γιατρό την έκανες?...γτ δεν ρωτάς και κανέναν άλλον?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riariaki_1990

Νεοφερμένος

Η riariaki_1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
δεν ξερω αν επιτρεπεται να πω το ονομα του ειναι στην θεσσαλονικη και δεν ειναι τοσο γνωστος..απλα μου ειπε πως ειναι θεμα μιας μερας ...απλα το κοκαλακι θα σπρωχτει νομιζω λιγο πιο μεσα ωστε να γινει ιδιο κ απ τις δυο πλευρες...δεν θελω να παω σε αλλον δεν ξερω...διοτι αν παω μπορει να μου πει διαφορα προκειμενου να κανω εκει την επανορθωτικη...απλα θελω να σου πω πως ειναι λεπτομερεια...μπορει λες να την καταστρεψω?αν ειναι να μην το κανω...απλα μου απαντησε κ αυτος και ο βοηθος του με τοση σιγουρια δεν ξερω τι να πιστεψω και τι να κανω... :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riariaki_1990

Νεοφερμένος

Η riariaki_1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
αν εχει τυχει κατι παρομοιο σε καποιον εδω μεσα η σε καποιον γνωστο του ας μου πει για να ξερω τι να κανω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brigitte_bardot

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η brigitte_bardot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
...απλα το κοκαλακι θα σπρωχτει νομιζω λιγο πιο μεσα ωστε να γινει ιδιο κ απ τις δυο πλευρες...δεν θελω να παω σε αλλον δεν ξερω...διοτι αν παω μπορει να μου πει διαφορα προκειμενου να κανω εκει την επανορθωτικη...απλα θελω να σου πω πως ειναι λεπτομερεια...μπορει λες να την καταστρεψω?

ρια βαλε λιγο τη λογικη σου να δουλεψει..πως γινεται να "σπρωχτει ενα κοκκαλακι μεσα"?? σπροχνωνται τα κοκαλα? οστεοτομη θα κανει, δε γινεται αλλιως. θα το χαραξει για να το μετακινησει.
plus, ο ωρλ μου εχει πει οτι επεμβασεις στη μυτη με μεθη δε γινονται. η μεθη ειναι για να κανεις μια εξεταση χωρις να νιωθεις δυσφορια (πχ γαστροσκοπηση). οσοι λενε οτι κανουν χειρουγεια με μεθη, απλα το λενε για να μη τρομαξει ο ασθενης, κανονικη ναρκωση κανουν κ μετα σου λενε "ολα ενταξει, ααα.. κοιμηθηκες κ λιγο απ'το φαρμακο"
εγω δε στο λεω αυτο για να πας σε αλλον, ουτε λεω οτι θα ειναι καμμια φοβερη κ τρομερη εγχειρηση. αλλα αν τελικα το αποφασισεις, να ξερεις οτι πας για revision κ οχι για ενα σπρωξιμο του στυλ "αμπρα-καταμπρα...κοκαλο μετακινησου!...πουφ!"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riariaki_1990

Νεοφερμένος

Η riariaki_1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
χχαχα βασικα ειμαι τελειως ασχετη και τα λεω με απλα λογια, τελος παντων οστεοτομη...ευχαριστω που μου ανοιξες τα ματια...οχι τρομερη εγχειρηση δεν ειναι σιγουρα εξαλλου φαινεται πως δεν ειναι ...απλα δεν ξερω να την κανω η οχι...δεν ξερω που αλλου να ρωτησω γι αυτο και καταληγω εδω...επειδη μερικοι ξερετε αρκετα πραγματα παραπανω και ισως με συμβουλεψετε καλυτερα... ειναι λεπτομερεια αυτο που παω να κανω απλα ισως μερικες φορες φαινεται εντονοτερα και με ριχνει ψυχολογικα.....απλα φοβαμαι μηπως την καταστρεψω τελειως???υπαρχει τετοια περιπτωση??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brigitte_bardot

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η brigitte_bardot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
....απλα φοβαμαι μηπως την καταστρεψω τελειως???υπαρχει τετοια περιπτωση??
αν ο γιατρος ειναι ασχετος, περιπτωση να σου καταστρεψει τη μυτη υπαρχει ακομα κ αν πας για να στην καθαρισει απλα!....
τον εμπιστευεσαι το γιατρο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riariaki_1990

Νεοφερμένος

Η riariaki_1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
τον εμπιστευομαι ναι διοτι εχει κανει δουλεια καλη κιολας σε γνωστους μου...δεν εχω ακουσει κανεναν να παραπονιεται η κατι τετοιο..απλα υποψιαζομαι πως το λαθος εγινε στην τοποθετιση γυψου, την οποια δεν κανει αυτος νομιζω αλλα οι βοηθοι..νομιζω τον εμπιστευομαι διοτι μου μιλησε με τοση σιγουρια την τελευταια φορα που τον επισκεφτηκα..σα να ναι κατι πολυ ευκολο λεπτομερεια και μπορει να το κανει..και του λεω μια υπαρχει περιπτωση να γινει κατι ανεπανορθωτο αν ναι να μην το κανω.. και μου ειπε οχι με τοοοοσηηηη σιγουρια...και δεν υπαρχει τετοια περιπτωση και λεει θα σπασουμε απλα λιγο το κοκαλακι και θα το μετακινησουμε και τετοια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riariaki_1990

Νεοφερμένος

Η riariaki_1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
θα μου πεις τωρα εδω δεν εμπιστευεσαι τον ευτο σου τελος παντων ειμαι σε απογνωσηηηηη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brigitte_bardot

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η brigitte_bardot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
τον εμπιστευομαι ναι διοτι εχει κανει δουλεια καλη κιολας σε γνωστους μου...δεν εχω ακουσει κανεναν να παραπονιεται η κατι τετοιο..απλα υποψιαζομαι πως το λαθος εγινε στην τοποθετιση γυψου, την οποια δεν κανει αυτος νομιζω αλλα οι βοηθοι..νομιζω τον εμπιστευομαι διοτι μου μιλησε με τοση σιγουρια την τελευταια φορα που τον επισκεφτηκα..σα να ναι κατι πολυ ευκολο λεπτομερεια και μπορει να το κανει..και του λεω μια υπαρχει περιπτωση να γινει κατι ανεπανορθωτο αν ναι να μην το κανω.. και μου ειπε οχι με τοοοοσηηηη σιγουρια...και δεν υπαρχει τετοια περιπτωση και λεει θα σπασουμε απλα λιγο το κοκαλακι και θα το μετακινησουμε και τετοια....
η λαθος τοποθετηση γυψου ειναι πολυ σημαντικη κ μπορει να χαλασει ολο το χειρουργικο αποτελεσμα, κανονικα πρεπει να την κανει ο γιατρος κ οχι νοσοκομοι-βοηθοι. anyway μια στραβη μπορει να τυχει κ στον καλυτερο γιατρο.
αν γενικα εσυ τον εμπιστευεσαι κ οι συστασεις που εχεις ειναι καλες, τοτε σκεψου το σοβαρα να προχωρησεις. ο φοβος αποτυχιας θα υπαρχει κ σε αλλον να πας, οποτε θα το περασεις αυτο το σταδιο του αγχους, αναποφευκτα...
παντως γενικα μιλωντας ...keep in mind, οτι εχθρος του καλου ειναι το καλυτερο. απολυτα ιδια δε προκειται να ειναι ποτε τα ρινικα οστα, δεν υπαρχει απολυτη συμμετρια σε κανενα προσωπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Εγώ θα το έκανα.
Δεν κερδίζεις τίποτα με το να φοβάσαι.
Έχει και μια ευθύνη απέναντί σου, αφού ουσιαστικά δεν πέτυχε απόλυτα η αρχική επέμβαση.
Στη βράση κολλάει το σίδερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riariaki_1990

Νεοφερμένος

Η riariaki_1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Ειναι εμπειρος γιατρος νομιζω...την επεμβαση την εκανα σε δημοσιο νοσοκομειο..ο γιατρος ειναι ωρλ δεν ξερω αν ειναι και πλαστικος χειρουργος βασικα ποια η διαφορα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Ειναι εμπειρος γιατρος νομιζω...την επεμβαση την εκανα σε δημοσιο νοσοκομειο..ο γιατρος ειναι ωρλ δεν ξερω αν ειναι και πλαστικος χειρουργος βασικα ποια η διαφορα?

Τί να σου εξηγήσουμε? Τη διαφορά αναμεσα σε έναν ΩΡΛ και έναν πλαστικό χειρουργό?
Είναι δύο τελείως διαφορετικές ειδικότητες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riariaki_1990

Νεοφερμένος

Η riariaki_1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
χαχαχ οκ ευχαριστω ειμαι πολυ ασχετη γι αυτο ρωτησα!!!συγνωμη αν σας ζαλισα ευχαριστω για τις συμβολεςς ...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riariaki_1990

Νεοφερμένος

Η riariaki_1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
το ξερω οτι τα ρινικα οστα δεν προκειται να ειναι ιδια ...απλα σε μενα ειναι σε βαθμο που αν το προσεεις καλα φαινεται ...καταλαβες? αλλιως δεν θα εμαπινα σε διαδικασια να το κανω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top