• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

dimitrisggg

Νεοφερμένος

Ο dimitrisggg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
καλημερα
εχω κλεισει και εγω 2 μηνες και 12 μερες περιπου απο το χειρουργειο συνεχιζω πλυσεις γιατι ακομα εχει να βγαλει..
mrlaki μπουκωμα εχεις να φανταστω και στα 2 ρουθουνια η σε ενα απο τα δυο?
μπουκωμα εχω ποιο πολυ στο δεξι μπορω να πω απ οτι νοιωθω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mrlaki

Νεοφερμένος

Η mrlaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
dimitrisggg μπουκωμα δεν εχω ιδιαιτερα,απλα μπουκωνει περισσοτερο το αριστερο ρουθουνι,αυτο που πριν ανεπνεε ελαχιστα λογω διαφραγματος!!!
αλλα ναι και εμενα εχει ακομη πραγμα :Ρ και κανω 2 φορες την ημερα πλυσεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitrisggg

Νεοφερμένος

Ο dimitrisggg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
καλημερα mrlaki οχι ιδιαιτερο μπουκωμα σωστα οπως το λες
μπουκωνει αυτο που ειχε το προβλημα
παντως υπαρχει διαφορα στην αναπνοη αισθητα πιστευω
πλυσεις 2 μπορει και 3 την ημερα αναλογα 2 παντως σιγουρα
ικανοποιημενη εσυ ενταξει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milo

Νεοφερμένος

Η milo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους,
έχω καιρό να γράψω, αλλα περίμενα να χειρουργηθώ κι εγώ να σας παρουσιάσω την εμπειρία μου.
Εχουν περάσει 14 μέρες από το χειρουργείο και πηγαίνουν όλαθαυμάσια, παραπάνω από καλά και από αυτό που περίμενα.
Αν και είχα ένα θέμα αρχικά διότι δεν ήξερα και ο πλαστικός μου δεν μου είχε σχεδιάσει το τελικό αποτέλεσμα της μύτης μου, τελικά είναι αυτό που μου ταιριάζει και θα έπρεπε να έχω.
Γενικότερα, τις πρώτες μέρες πέρα από την αναπνοή από το στόμα δεν είχα ιδιαίτερο πόνο, ούτε όταν μου έβγαλαν τα ταμπόν την τρίτη μέρα, ούτε την πέμπτη μέρα που μου έκαναν την πρώτη αλλαγή. Πλύσεις κάνω 3-4 φορές τη μέρα, αλλα δε νιώθω ιδιαίτερα μπουκωμένη.
Το αποτέλεσμα είναι φυσικότατο και εμένα είναι λίγο ανεβασμένη η μυτούλα μου, πράγμα που δεν ήθελα αρχικά, αλλα τελικά άρχισα να συνηθίζω και μου αρέσει. Αν και με διαβεβαίωσαν πλαστικός και ωρλ, ότι τους επόμενους μήνες θα πέσει και θα ξεπρηστεί.
Έχω μόνο λίγους μώλωπες ακόμα στα μήλα μου επάνω και πρέπει να βάφομαι πολύ, πράγμα που δεν έχω συνηθίσει καθόλου.
Πονάει λίγο στο ακρορίνιο και στη βάση της μύτης, αλλά είναι λόγω πρηξίματος, φοράω το βράδυ όταν κοιμάμαι ακόμα το ναρθηκάκι μου ώστε να μην την χτυπήσω κατα λάθος στον ύπνο μου, οδηγίες χειρουργού.
Σε γενικά πλαίσια αυτό που θυμάμαι πως με πέιραξε αρκετά ήταν η νάρκωση, έχω την εντύπωση πως άργησα να συνέλθω. Το προσωπικό και οι γιατροί στο νοσοκομείο εξαιρετικοί όλοι και άξιζαν τα χρήματά τους. Πήγα σε ιδιωτικό νοσοκομείο στο Νέο Φαληρο.
Επίσης αυτό που με τίποτα δε μπορώ να συνηθίσω είναι πως δε θα πρέπει για ένα εξάμηνο να φορέσω τα γυαλιά της μυωπίας μου, φοράω συνέχεια φακούς και κουράζομαι γρήγορα σε η/υ και τηλεόραση.
Αυτά, όποιος θέλει να με ρωτήσει κάτι παραπάνω είμαι στη διάθεσή του
Καλό βράδυ σε όλους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

snoopy_87

Νεοφερμένος

Η snoopy_87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Milo με γεια η καινούρια σου μυτούλα!!! Είναι ευχάριστο που πήγαν όλα καλά, μπράβο. Κι εμένα οι μελανιές στα μήλα έκαναν 3 εβδομάδες από την ημέρα του χειρουργείου για να φύγουν εντελώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

asxhmomyta

Νεοφερμένος

Η asxhmomyta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Αγαπητή Ethnic Nose,θέλω να ρωτήσω αυτός που σου είπε για το χοντρο ακρορίνιο πόσα σου είπε ότι θα δώσεις αν το φτιάξεις...? Εσύ δεν έχιες απολύτως κανένα πρόβλημα από τις φωτό που είδα, αλλά επειδη έχω εγώ σε ρωτάω...Επίσης μήπως ξέρει κανείς η επίσκεψη η 1η στο ρινοπλαστικό πόσο κοστίζει ?...

Καλησπερα.εχω καιρο να ποσταρω αλλα νιωθω την αναγκη οταν βλεπω καποιους που ειναι σε διλημα κ δν εχουν εμπειριες...εχοντας λοιπον 2 ρινοπλαστικες στην πλατη μου θα ηθελα να σας πω....καθηστε κατω...παρτε ενα φυλλο χαρτι κ γραψτε τους λογους που θελετε να κανετε την επεμβαση...γραψτε αριθμοντας τους...μετα γραψτε το τι δν σας αρεσει και τι θελετε να αλαξει στη μυτη σας...σκεφτειτε οτι θελετε να ρωτησετε τον γιατρο οτιδηποτε απορια εχετε....σκεφτητε οχι σε μια μερα κρατηστε το φυλλο μαζι σας κ γραφτε..κανετε οσο το δυνατον περισοτερες συναντησεις με γιατρους ...το ξερω ειναι γδαρτες αλλα καλυτερα να δωσετε τωρα παρα να να δινεται για δευτερη η τριτη επεμβαση....μιληστε με το γιατρο με ανεση αν νιωσετε οτι βιαζεται η οτι σποφευγει απαντησεισ φυγετε τρρχωντας...θα αλααξετε το πιοι κεντρικο σημειο του προσωπου σας...δεν ειναι αστειο...μπορει να πρρασετε πολυ δυσκολα σε περιπτωση λαθους επιλογης....δεν θελω να σας φοβισω αλλα διαβαζω απο καποιους οτι δεν επρεπε να διαβασουν ολες αυτες τισ πληροφοριες....αυτο εκανα κ γω στην πρωτη μου επιλογη γιατρου... [...] ...με κανε τερας...δειτε τη φωτο μου...δν ειμαι φαναφαρας ειμαι αληθινο προσωπο κ εβαλα φωτο μου χωρις να κολαω...διοτι η νοοτροπια μας εδω στην ελλαδα ειναι μονο να κοιταμε την παρτη μας...δυστηχως...κλεινωντας λοιπον ο γιατρος πρεπει να σας δειξει στο pc αποτελεσμα αυτος που δεν θα σας δειξει δεν ειναι σιγουρος για τον εαυτο του κ δεν ξερει κ τι ακριβως θα κανει...να ζητησετε απ τον γιατρο αφου του πειτε αναλυτικα τι θελετε να αλαξετε να σας πει τι ακριβως θα κανει για να αλαξει το καθε ενα απ αυτα π θελετε ναλαξετε...πρεπει να σας πει αναλυτικα..αν ξερει απο μυτες δεν ειναι δυσκολο να σας πει αν δεν ξερει δεν θα απαντησει...επιστρεφω λοιπον στις φωτο που πρεπει να σχεδιασει ο γιατρος...αν ο χειρουργος που θα κανει την ποιο δυσκολη επεμβαση πλαστικης που θεωρειται απο ολους η μυτη δεν μπορει να σχεδιασει σε ενα απλο προγραμμα μια μυτη...η εστω να σχεδιασει αυτο που θελει να πετυχει και αυτο που μπορει.διοτι ενας σωστος γιατρος θα σας πει τι μπορει να κανει κ τι οχι...αν λοιπον δν μπορει α χειριστει ενα απλο προγραμμα δεν ειναι αξιος για μενα να ασχοληθει με ακομη πιο λεπτους χειρισμους που θελει μια μυτη.... [...] ...κ η μυτη μου ειταν σε κακο χαλι...σε οσους πηγα κανενας δεν μου εξηγησε ουτε καν συζητησε να μου σχεδιασει...με τον τροπο τους ολοι μου διναν να καταλαβω οτινδεν ξερανε αν μπορουννα το κανουν...ο [...] Μου εξηγησε τι εκανε ο πρηγουμενος τι θα κανει κ οτι θα προσπαθησει...μου εδωσε μια φυσικημυτη...νιωθω πολυ καλυτερα οχι μονο αισθητικα αλλα κ αναπνοη ...πηγαινετρ λοιπον σε γιατρους κ οταν καποιος σας χαλαει μη σκεφτειτε...αααχ ειναι καλος τον εδειξε η μενεγακη...[...]....τεσπα....μη κολονετε...αν κατι σας χαλαει εστω κ μικρο κατι δεν παει καλα μεσα σας με τον χειρουργο μη το κανετε...ειλικρινα να χετε τσαμπουκα...δεν σας κανουν χαρη...πληρωνοντε....και αν θελετε να ξερετε υπαρχει κ εξωτερικο.....φιλια καληνυχτα




Πολύ καλές οι συμβουλές σου, εγώ φοβάμαι ότι θα με πάρει με το καλό και θα με πείσει και θα με κάνει χειρότερη ή ότι θα έχει υφάκι ''εγώ είμαι κ δε σηκώνω και πολλές ερωτήσεις'' κ τλκ πάλι θα απογοητευτώ λόγω κακής συνεννόησης...Θα αυτοκτονήσω αν μου την κάνει χειρότερη,το πιστεύω..Γτ είμαι πλ δύσκολη περίπτωση με τεράστιο ακρορίνιο,θέλει κόψιμο όλη η καμπούρα και είναι ήδη σαν από τρακάρισμα...Θα ήθελα αν μπορείς να μου πεις πόσο πληρώνεις την επίσκεψη που σού δειχνει στον υπολογιστή πώς σκέφτεται να σε κάνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

geodav

Νεοφερμένος

Ο geodav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
καλημερα σε ολους εδω μεσα. εχω λιγες μερες που εκανα την επεμβαση διαφραγματος. δεν υπαρχει πονος παρα μονο στα ταμπον οταν βγαινουν πονας στιγμιαια. αυτο που με προβληματιζει ειναι ποτε θα αναπνεω μονο απο την μυτι γιατι ακομα χρησιμοποιω το στομα. και βαζω λιγο φισιομερ για μωρακια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwannakat89

Νεοφερμένος

Η iwannakat89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
γεια σαςς παιδακια! ειμαι 9η ημερα μετα απο ανοιχτη ρινοπλαστικη, η μυτουλα μου μου αρεσει αν κ ειναι πρησμενη, διαβασα καπου οτι 20% των περιπτωσεων κανουν 2η ρινοπλαστικη και τρομαξα. ισχυει? τι εννοουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niann

Νεοφερμένος

Η niann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
γεια σας! εγω θα ηθελα να ρωτησω κατι.. δεν εχω ιδιαιτερο προβλημα με τη μυτη μου. ειναι ελαχιστα παχια αλλα πιστευω μου ταιριαζει. το προβλημα ειναι οτι εχω αυτα τα πλαινα κοκκαλακια πανω πανω! δεξια κ αριστερα. (η μυτη μου δεν γερνει προς τα κατω) αυτα μπορουν να αφαιρεθουν με καποια επεμβαση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina-Maria

Νεοφερμένος

Η Katerina-Maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
γεια σας! εγω θα ηθελα να ρωτησω κατι.. δεν εχω ιδιαιτερο προβλημα με τη μυτη μου. ειναι ελαχιστα παχια αλλα πιστευω μου ταιριαζει. το προβλημα ειναι οτι εχω αυτα τα πλαινα κοκκαλακια πανω πανω! δεξια κ αριστερα. (η μυτη μου δεν γερνει προς τα κατω) αυτα μπορουν να αφαιρεθουν με καποια επεμβαση?
δεν έχω καταλαβει ακριβως τι εννοεις αλλα λογικα πιστευω ναι, φυσικα αυτο δεν μπορει να στο απαντησει κανεις μεσα σε ενα φορουμ...γιατι δεν ρωτας εναν γιατρο για ποιο σίγουρα;

Παιδιά μετά από πόσους μήνες φορέσατε γυαλιά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dodosr21

Νεοφερμένος

Ο dodosr21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Αν δεν εχει καποιος σοβαρο λογο να κανει τετοια επεμβαση γιατι να ρισκαρει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwannakat89

Νεοφερμένος

Η iwannakat89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ολα αλλαζουν, απλα σκεψου κατα ποσο πολυ σε ενοχλει η μυτη σου, δεν ειναι αναγκη να μπεις στην διαδικασια της ρινοπλαστικης αν νοωθεις καλα με την μυτη που εχεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niann

Νεοφερμένος

Η niann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
αν αναφέρεστε σε μένα, δν εχω καποιο σοβαρο προβλημαμε τη μυτη αισθητικο, απλα αυτα τα κοκκαλακια πεταγονται λιγο περισσοτερο και θα ηθελα να μην τα εχω.. στ' αγγλικα λεγονται nasal bones αν δεν ξερετε τι εννοω.. ξεχασα να προσθεσω κατι σημαντικο. εδω και 2 3 χρονια δεν αναπνω απ τη μυτη! απλα ειναι συνεχεια μπουκωμενη.. μονο αν βαλω σπρει αναπνεω και οταν περασει η επιδραση του παλι στα ιδια.. και δεν εχω αλλεργειες.. δεν ξερω τι συμβαινει! θα πρεπει να απευθυνθω σε γιατρο γι' αυτο, αλλα αν καποιος ειχε κατι παρομοιο και πως το αντιμετωπισε ας μου πει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwannakat89

Νεοφερμένος

Η iwannakat89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
niann αυτο το προβλημα το ειχα και εγω αλλα το δημιουργησα μονη μου γιατι εβαζα συνεχως σπρευ , το εκοψα και η μυτη μου επανηλθε στην κανονικη αναπνοη. Η ρινοπλαστικη να ξερεις οτι ειναι η πιο δυσκολη επεμβαση στο προσωπο, πρεπει να εισαι σιγουρη οτι σε ενοχλει η μυτη σου για να μπεις στο χειρουργιο. Εγω εκανα την επεμβαση 3 εβδομαδες πριν η μυτη μου δεν ηταν ουτε στραβη ουτε μεγαλη απλα ειχα μια μικρη καμπουριτσα , εμενα ομως με εκανε να νοιωθω ασχημα , δεν την ηθελα, δεν την ανεχομουν απο τοτε που ημουν 14 χρονων. Ευτυχως η μυτουλα μου εγινε υπεροχη και με μολις 1500 ευρω.
Αν τωρα το προβλημα ειναι η αναπνοη πρεπει αφου ρωτησεις τον γιατρο σου να αποφασισεις τι πρεπει να γινει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niann

Νεοφερμένος

Η niann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Πολύ χαίρομαι που είχες το αποτέλεσμα που ήθελες! Η τιμη εξαρτάται από το πόσο θα αλλάξεις τη μύτη σου; Η είναι ανάλογα με τον γιατρό; (αν είναι φίρμες ας πούμε);; Γιατί διαβάζω από κάποιους ότι πλήρωσαν πχ 4000 και εσύ 1500 με το ίδιο καλά αποτελέσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwannakat89

Νεοφερμένος

Η iwannakat89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
απ' οσο ξερω εξαρταται απο τον γιατρο, γιατι εμενα μου ρφτιαξε την καμπουριτσα και μου εβαλε μοσχευμα στο ακρορινιο για να ειναι πιο ομορφη. Την μυτη μου δεν την κοντυνα καθως ηταν μεσα στις "γραμμες" του προσωπου μου, δεν χρειαζοταν!! Απο οσα εχω διαβασει εδω ενα ειναι το συμπερασμα, οτι ειναι μεγαλο ρισκο η ρινοπλαστικη, αν μπεις στο Realself που ειναι site δειχνει επιτυχημενες και αποτυχημενες ρινοπλαστικες απο χρηστες θα καταλαβεις οτι τα χρηματα δεν παιζουν και πολυ σημασια στο αποτελεσμα!!! Εχουν πολλα σημασια για να καταλαβεις αν ο γιατρος σου ειναι καλος ή χασαπης!!! Εγω δεν το πολυσκεφτηκα , ουτε το πολυεψαξα, απλα ο συγκεκριμενος μου εκανε γιατι ο ανθρωπος δεν με κοιτουσε σαν ευρω, καταλαβα οτι γιαυτον ενα καλο αποτελεσμα ειναι πιο σημαντικο απο τα χρηματα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

new life

Νεοφερμένος

Ο new life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
τελικα, παιδια, ειναι πολυ δυσκολο το θεμα της ρινοπλαστικης...αν κ θεωρητικα πηγα στον καλυτερο, το αποτελεσμα δεν ηταν το επιθυμητο...πολλες ατελειες στη μυτη κ λανθασμενη ανακατανομη(με αποτελεσμα την ανισορροπια) του δερματος διπλα στο ματι...:( τουλαχιστον, απο φωτογραφιες που του στειλα, παραδεχτηκε την αναγκαιοτητα 2ης επεμβασης για τη διορθωση των "ατελειων", αν κ δεν ειμαι κ τοσο σιγουρος αν ειναι εφικτο με τοσο χονδρο που αφαιρεσε απο τη ραχη...ανηκω, οπως μου παν "στο 5% των περιπτωσεων που δεν επιτυγχανουν πληρως..."...φαινεται ημουν, οπως κ παλι μου παν "απο τους τυχερους"!!τι κριμα...!!!αντε να δουμε που θα παει αυτη η βαλιτσα...ελπιζω, τουλαχιστον, να μην μου τα γυρισει κ να φροντισει οντως να μου κανει ο,τι δεν εκανε την 1η φορα...ας μη με κανει να χασω εντελως την οποια καλη γνωμη ειχα γι αυτον...δεν τον κατηγορω, γιατι αντιλαμβανομαι, οτι κ οι γιατροι δεν ειναι θεοι, ωστοσο θα μπορουσαν ορισμενες φορες να ναι πιο προσεκτικοι κ να κανουν τη δουλεια τους με περισσοτερη σοβαροτητα!!δεν ειναι το παν το χρημα...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitrisggg

Νεοφερμένος

Ο dimitrisggg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
new life αν θες στειλε π.μ σε ποιον πηγες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miyoko

Νεοφερμένος

Η Miyoko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα! Έχω κανει ρινοπλαστικη εδω και 2 χρονια και σκεφτομαι να ξανακανω γιατι δεν μου αρεσε πολυ το αποτελεσμα. Ειναι σαν να μην εχω κανει βασικα. Δεν ξερω ομως αν θα επρεπε να παω στον ιδιο η σε καποιον αλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina-Maria

Νεοφερμένος

Η Katerina-Maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Παιδιά μετά από πόσους μήνες έχουν "δεσει" τα κόκκαλα;
Ενας γνωστος χωρις να ξεριε μου επιασε την μυτη οπως κανουν καποιοι χαριτολογώντας αλλά οχι δυνατα, δεν με πονασε εκεινη την ωρα...αλλα μετα καπως την ενιωθα και μου μπηκαν ιδεες...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top