Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,715 μέλη και 2,404,348 μηνύματα σε 74,736 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 539 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

[Καπνιστές] Όσοι κάνετε στριφτά...

Τι καπνό χρησιμοποιείτε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 74)
Van Nelle
3
4,05%
Camel
1
1,35%
Drum
3
4,05%
Marlboro
3
4,05%
Craven
13
17,57%
George Karelias and Sons
14
18,92%
Pall Mall
1
1,35%
Old Holborn
21
28,38%
Golden Virginia
12
16,22%
Άλλο
2
2,70%
ΔΞ/ΔΑ
1
1,35%

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 454 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε: στις 12:04, 07-09-07:

τι καπνο τι χαρτακια και τι φιλτρακια παιρνετε?

εγω ειμαι αναμεσα σε craven και old κιτρινο πιο πολυ και χαρτακια τα πολυ λεπτα τα ασημι ριζλα .φιλτρακια swan extra slim.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 12:06, 07-09-07:

Old Holbordn, rizla γαλάζια, zwan extra slim.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

H Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 454 μηνύματα.

H Youki έγραψε: στις 12:22, 07-09-07:

old holborn κίτρινο, rizzla ασημένια και φιλτράκια επίσης rizzla τα πράσινα.
Τα swan μου φαίνονται πολύ λεπτά και σαν να μην "τραβάνε"
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 12:24, 07-09-07:

Ρε παιδιά οταν βλέπω γυναίκα να καπνίζει στριφτό, ξενερώνω απίστευτα...

Τελείως ντεκαβλέ η εικόνα με το φιλτράκι στο στόμα και να στρίβει τον καπνό στο χαρτάκι...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

O DiavolakoS έγραψε: στις 12:25, 07-09-07:

εγω πιστευω αυτο για τα ριζλα οτι τραβας λιγοτερο καπνο. επισης υπαρχουν και τα glass τα χαρτακια που ειναι διαφανη με κυτταρινη και ειναι πιο υγειινα ας πουμε αλλα δε τα βρισκεις ευκολα

Αρχική Δημοσίευση από Founes

Τελείως ντεκαβλέ η εικόνα με το φιλτράκι στο στόμα και να στρίβει τον καπνό στο χαρτάκι...
εγω γουσταρω πολυ αυτη την εικονα παντως! γουστα..
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Devina : 06-08-11 στις 15:35. Αιτία: merge
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

H Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 454 μηνύματα.

H Youki έγραψε: στις 12:34, 07-09-07:

γούστα είναι αυτά....

Αρχική Δημοσίευση από DiavolakoS
εγω πιστευω αυτο για τα ριζλα οτι τραβας λιγοτερο καπνο. επισης υπαρχουν και τα glass τα χαρτακια που ειναι διαφανη με κυτταρινη και ειναι πιο υγειινα ας πουμε αλλα δε τα βρισκεις ευκολα
δεν τα έχω ξανακούσει...θα τα ψάξω όμως. Ταέχεις βρει σε περίπτερα κλπ?
Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

O DiavolakoS έγραψε: στις 12:35, 07-09-07:

ναι σε ενα συγκεκριμενο μαγαζακι(ψιλικατζιδικο δηλαδη,αλλα μια φορα εφερε και τελειωσαν και δεν ξαναφερε) στη θεσσαλονικη
Παράθεση

The Stand (Dr Gregory House)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 487 μηνύματα.

O The Stand έγραψε: στις 13:13, 07-09-07:

Και εγώ μια από τα ίδια.

Απίστευτη ξενέρα
Παράθεση

Sleeping Beauty

Νεοφερμένος

H Sleeping Beauty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H Sleeping Beauty έγραψε: στις 02:15, 12-11-07:

απλα καπνος καρελια χαρτακια ριζλα πρασινα και τα φιλτρακια σε κασετινουλα απο καραμελιτσες με γευση κανελλα απο starbucks..θεικο τσιγαρο..τα φιλτρακια εχουν τραβηξει ολη την γευση της κανελλας και ο καπνος εχει αρωμα βουτυρου και μαρεσει απιστευτα ως πατεντα...πια δεν μπορω να κανω κανονικο τσιγαρο...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 02:18, 12-11-07:

Όοοοταν, κιτρινο craven, rizla ασημι, swan extra slim.
Παράθεση

Aligator21 (Γιάννης)

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O Aligator21 έγραψε: στις 23:49, 20-12-07:

Golden Virginia πράσινο
Rizzla Θαλασσί
Swan slim (κίτρινο πακέτο) φιλτράκια
Παράθεση

Larry Flynt (Λάζαρος)

Νεοφερμένος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 39 μηνύματα.

O Larry Flynt i want this gurl έγραψε: στις 03:04, 21-12-07:

Αν και παίρνω σπάνια:

Craven Μπλέ και Ρίζλα πράσινο!
Παράθεση

BAD MAIPH

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H BAD MAIPH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 104 μηνύματα.

H BAD MAIPH έγραψε: στις 10:24, 24-12-07:

Λογο της χαλια οικονομικης καταστασης καπνιζω drum γαλαζιο με χαρτακια rizla πρασινα και φιλτρακια swan extra slim. δεν ξερω αν ειναι σεξι ή οχι που κανω στριφτα(ο αντρας μου δεν εχει προβλημα) αλλα ειναι οικονομικοτερο απο τα κανονικα τσιγαρα.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bopajgo

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Bopajgo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 138 μηνύματα.

H Bopajgo δεν έγραψε: στις 18:11, 15-05-11:

λοιποοον... καπνο εχω δοκιμασει μονο old holborn, κιτρινο, μπλε και πορτοκαλι...
τον πορτοκαλη (αρωματικο) που πηρα τελευταια φορα, δεν εχω καταληξει ακομα αν μου αρεσε... ενω γενικα μου αρεσε η ιδεα ενος αρωματικου καπνου, κατι με χαλαει στον συγκεκριμενο..
τωρα, απο χαρτακια rizla μπλε (λεω να δοκιμασω και τα ασημι) και φιλτρακια swan extra slim...

επειδη θελω να δοκιμασω κανεναν αλλο καπνο, ποια η γνωμη σας για:
craven extra dark virginia
golden virginia green
drum blonde
camel
karelia

???...

ή γενικα, τί εχετε να προτεινετε?...
βασικα θα ηθελα εναν οχι και παρα πολυ βαρη καπνο (ούτε και τελειως ελαφρυ βεβαια ), με ωραιο αρωμα και καλη ποιοτητα....
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 22:06, 15-05-11:

craven extra dark virginia
golden virginia green
drum blonde
camel
karelia
Από 0-10 με 0 χάλια και 10 άριστο και με τη σειρά που τα παρέθεσες.
6
5
5
6
6

Προτείνω old holborn κίτρινο με σιέλ rizla χαρτάκι kai φίλτρο swan μαύρο.
Παράθεση

Bopajgo

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Bopajgo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 138 μηνύματα.

H Bopajgo δεν έγραψε: στις 22:33, 15-05-11:

στον old holborn τον κίτρινο πόσο βάζεις έτσι από περιέργεια??...
τα σιελ τί διαφορά έχουν από τα μπλε??... και τα swan τα μαύρα είναι με άνθρακα??... δεν τα έχω πετύχει καθόλου...

παρεμπιπτόντως δοκίμασα σήμερα karelia... μου άρεσε πολύ το κόψιμο του, αλλά μου φάνηκε πολύ ελαφρύς, δεν κατάλαβα γεύση... θα δούμε...
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 23:13, 15-05-11:

Μια εποχη που κοντεψα να εθιστω, και ακομα οτ κα φορα κανω τρακα, προτιμω craven (μπλε, τα αλλα χρωματα μονο εδω μεσα τα εχω δει, και μαλιστα πρωτη φορα στην ζωη μου ακουω οτι υπαρχουν), με ασιμη rizla και ειτε αφιλτρα ειτε με rizzla regular. Αλλιως, ο καλος ο τρακαδορος, ολα τα καπνιζει!
Παράθεση

Bopajgo

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Bopajgo δεν έγραψε: στις 23:32, 15-05-11:

craven (μπλε, τα αλλα χρωματα μονο εδω μεσα τα εχω δει
έχω την εντύπωση ότι στην ελλάδα κυκλοφορούν δύο, ο craven extra dark virginia (ο μπλε που λες λογικά) και extra bright virginia...έτσι νομίζω τουλάχιστον...

Αλλιως, ο καλος ο τρακαδορος, ολα τα καπνιζει!
μεγάλη αλήθεια!!..
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,003 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 00:03, 16-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από elsa13
Τί εχετε να προτεινετε?...
βασικα θα ηθελα εναν οχι και παρα πολυ βαρη καπνο (ούτε και τελειως ελαφρυ βεβαια ), με ωραιο αρωμα και καλη ποιοτητα....
Το κάπνισμα, ίσως να μην διαφέρει ιδιαίτερα από την απόλαυση ενός κρασιού, όποτε το κατατάσσω σε προσωπικό και υποκειμενικό επίπεδο. Θέλω να πω ότι μην διστάζεις να δοκιμάσεις μόνη σου ότι σου κάνει κλικ.

Προσωπικά από καπνό τέτοια εποχή προτιμώ camel, το θεωρώ καλοκαιρινό καπνό, αρκετά καθαρό (ειδικά σε σχέση με τον drum ) και ωραία απλή γεύση (ενώ δεν είναι ελαφρύ, δεν σου καίει το λαιμό)
Παράθεση

Πουπουλίνα

Τιμώμενο Μέλος

H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 17,120 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε: στις 00:24, 16-05-11:

Όντως ο καπνός camel,μου αρέσει και εμένα,και άνετα τον καπνίζω παρόλο που έχω συνηθίσει αφάνταστα τον old holborn
Όσον αφορά τα χαρτάκια...τα γαλάζια ή τα μπλέ(αν..και λάθος τα λένε μπλε..δεν ειναι μπλε) προτιμώ,διότι δεν έχουν πίσσα.Βέβαια..σβήνουν πιο εύκολα..αλλα είναι..πιο υγειηνά ας πούμε,και μου αρέσουν και καλύτερα.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους