Όμορφα κινητά !

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Να βαλω κι εγω κατιτις :

Mαλλον το κινητο που θα παρω (πλεον θελω απλα να μαρεσει και να μην εχει πολλες ικανοτητες γιατι και καμερα εχω και pda). Αυτο βγαινει σε λιγες ημερες :




Μαυρο-κοκκινο ή μαυρο-μπλε ομως ;...:hmm:


(ok δεν ειναι ρουχο, αλλα εχει φτασει να ειναι κατι αναμεσα απο συνοδευτικο κοσμημα :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Κιτς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Γιαννη το σχολιαζα καθως εγραψες μαλλον. Εχεις δικιο ;)

Corpse : κιτς ; το δικο σου ποιο ειναι ;
Ή εστω βαλε ενα που θεωρεις ομορφο. (εκτος εαν ανοιξουμε αλλο τοπικ μονο για κινητα, γιατι φωναζει και ο borat και δεν εχει και αδικο).

Εχω αναγκη να βρω παπουτσια. Ουγκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λόριεν

το κινητό είναι χάλια, στοπ.
(ωραίο θεωρώ το U600 που έχω εγώ, και το οποίο δεν φαίνεται να διαφέρει και πολύ από αυτό που θέλεις, αν εξαιρέσεις ότι είναι όλο ανθρακί :))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Kalypso : το U600 το κοιταω επισης, και ειναι κι αυτο ωραιο, αλλά πως λες χαλια ενα κινητο που ειναι παρομοιο με το δικο σου και απλα πιο ομορφο και με 2χρωμία ; :P Ειναι 3-4 κινητα της samsung που μοιαζουν πολυ (αυτα τα 2 που ειπαμε, τα 2 Soul, κλπ). Κατι τετοιο θα παρω, απλά 2 ειναι hi-end, 2 ειναι καπως "παλια",κλπ. Ασχετο : παιρνει ηχους mp3 για ειδοποιηση μυνηματος ; Γιατι ακουσα οτι τα samsung δεν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Kalypso : το U600 το κοιταω επισης, και ειναι κι αυτο ωραιο, αλλά πως λες χαλια ενα κινητο που ειναι παρομοιο με το δικο σου και απλα πιο ομορφο και με 2χρωμία ; :P Ειναι 3-4 κινητα της samsung που μοιαζουν πολυ (αυτα τα 2 που ειπαμε, τα 2 Soul, κλπ). Κατι τετοιο θα παρω, απλά 2 ειναι hi-end, 2 ειναι καπως "παλια",κλπ. Ασχετο : παιρνει ηχους mp3 για ειδοποιηση μυνηματος ; Γιατι ακουσα οτι τα samsung δεν...

Ναι καλέ, μια χαρά παίρνουν :)
δεν χρησιμοποιώ εγώ τέτοιον ήχο, αλλά έχει μια φίλη μου που έχει ένα πολύ παρόμοιο μοντέλο Samsung.

Το δικό μου είναι πιο όμορφο γιατί είναι πιο κλασικό και πάει και με όλα :pfff:
ε μου φαίνεται χάλια επειδή δεν μ αρέσει ο συγκεκριμένος συνδυασμός χρωμάτων... γούστα είναι μωλε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Then again,..you're 17 so have fun with them while you can :P

Πρόσεχε Ρηνούλα, γιατί μάλλον εννοεί ότι στα δεκαοκτώ θα σου κοπούν τα πόδια...:clapup:


Mαλλον το κινητο που θα παρω (πλεον θελω απλα να μαρεσει και να μην εχει πολλες ικανοτητες γιατι και καμερα εχω και pda). Αυτο βγαινει σε λιγες ημερες :




Μαυρο-κοκκινο ή μαυρο-μπλε ομως ;...:hmm:
Εγώ πήγα στο Γερμανό και του είπα (στα Ελληνικά βέβαια): Πιάσε ένα κινητό χωρίς πολλά λιλιά της τεχνολογίας. Θέλω να έχω τηλέφωνο και ξυπνητήρι ΜΟΝΟ!! Μου έδωσε ένα των 50 ευρωπουλακίων και μαντέψτε... Δεν μ' έχει παρατήσει ακόμη ρε η γκόμενα. Αυτά τα πολυγκατζετόπουλα κινητά, ένας φίλος κοινωνιολόγος τα αποκαλεί "Όργαστρα". Απ' ό,τι βλέπω δεν έχει και πολύ άδικο...

(ok δεν ειναι ρουχο, αλλα εχει φτασει να ειναι κατι αναμεσα απο συνοδευτικο κοσμημα :P )
Αυτό μου θύμισε το θρυλικό: "Ποια είναι η διαφορά μεταξύ ενός πουλιού;
Έχει δύο πόδια, εκ των οποίων το ένα!". :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ΡΕΝΟΣ

Νεοφερμένος

Ο ΡΕΝΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
SONY ERICSSON W750 αν μιλάμε μόνο για ομορφιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εγώ πήγα στο Γερμανό και του είπα (στα Ελληνικά βέβαια): Πιάσε ένα κινητό χωρίς πολλά λιλιά της τεχνολογίας. Θέλω να έχω τηλέφωνο και ξυπνητήρι ΜΟΝΟ!! Μου έδωσε ένα των 50 ευρωπουλακίων και μαντέψτε... Δεν μ' έχει παρατήσει ακόμη ρε η γκόμενα. Αυτά τα πολυγκατζετόπουλα κινητά, ένας φίλος κοινωνιολόγος τα αποκαλεί "Όργαστρα". Απ' ό,τι βλέπω δεν έχει και πολύ άδικο...
Εαν ειχες ψαξει το κινητο που παρεθεσα, θα εβλεπες οτι ειναι οπως αυτο που περιεγραψες πανω κατω (βεβαια δεν υπαρχει κινητο μονο με ξυπνητηρι, δεν υπηρξε ποτέ, αλλά τεσπα). Φθηνο (130 ευρω), χωρις πολλες δυνατοτητες, μονο 2-3 βασικες. Απλά πλεον και το πιο φθηνο κινητο εχει ολο και περισσοτερα πραγματα, οπότε δε τα γλιτωνεις.Γιατι λοιπον να μη παρεις ενα που να σαρεσει να το βλεπεις κιολας, αφου ολα τα ιδια χάλια ειναι απο δυνατοτητες.
Τωρα οποιος περιμενει να πιασει γκομενα απο κινητο, μαλλον πρεπει να παει σε κοινωνιολογο/ψυχολογο σιγουρα. :D


Και αυτο Samsung παλι, μαρεσει, επισης χωρις κατι ιδιαιτερο απο δυνατοτητες, που βγηκε Μαιο 2008 :
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Μου κάνει φοβερή εντύπωση που δεν έχει αναφερθεί το iPhone.

Τα κινητά που αναφέρετε είναι απλά εντυπωσιακά.

Ομορφιά = Εντυπωσιασμός + Ευχρηστία ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
To iPhone


οπως και το HTC Diamond Touch

ειναι πολυ ομορφα και ευχρηστα, αλλά οπως ειπα στο αρχικο ποστ, εχω και pda και ψηφιακη 10m, και δε θα θελα να ξοδεψω πολλα σε κινητο τωρα. Παντως οσες περισσοτερες δυνατοτητες εχει ενα κινητο τοσο δυσκολευει το να γινει ευχρηστο. Γιαυτο και πολλα απλα κινητα, ειναι ηδη ευχρηστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Trust me, το iPhone είναι πολύ πιο εύχρηστο και από το Vodafone simply
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δε διαφωνω. Το οτι οσο περισσοτερες δυνατοτητες εχει ενα κινητο, τοσο περισσοτερο δυσκολευει το task "να γινει ευχρηστο" ισχυει αδιαμφησβητητα. Απλά καποιοι το καταφερνουν. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
ναι την βλακεια την εκανα και γω την τελευταια φορα που ηθελα κινητο λεω θα παω να παρω κατι που να ειναι εμφανισιακα καλο και δεν μ'ενδιαφερει , βαρεθηκα να ψαχνω τα παντα...:/: πηγα και πηρα το samsung D900i και μου ρχεται να το πεταξω ωρες ωρες:mad:

μετα ηθελε η αδερφη μου και της λεω μη κανουμε παλι βλακεια κατσε να ψαξουμε λιγο αλλα αυτη ηθελε ατακα και επι τοπου ενα που της αρεσε... και πηρε το sonny ericsson W595...

τα νοκια τα παλια ειναι αναντικαταστατα σε ποιοτητα.. αλλα πια δεν ισχυει αυτο... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Γιατι σουρχεται να το πεταξεις το D900 ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
γιατι ωρες ωρες δεν πιανει σημα και κανει διαφορα τρελλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JohnGreek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο JohnGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
απόψεις Για Samsung galaxy m31?
Άποψη για τι; Αν είναι όμορφο; Προσωπικά την διάταξη των καμερών την θεωρώ άθλια.

Για τον θεό όμως, μην παίρνεται Samsung σε τέτοια λεφτά. Η Samsung αξίζει μόνο για τις ναυαρχίδες της, σε αυτά τα λεφτά παίρνεις κλάσεις ανώτερο κινητό.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.
Άποψη για τι; Αν είναι όμορφο; Προσωπικά την διάταξη των καμερών την θεωρώ άθλια.

Για τον θεό όμως, μην παίρνεται Samsung σε τέτοια λεφτά. Η Samsung αξίζει μόνο για τις ναυαρχίδες της, σε αυτά τα λεφτά παίρνεις κλάσεις ανώτερο κινητό.
Η Samsung ειναι σκαλες ανωτερη λογω του εκπληκτικου U.I του Android.
 

JohnGreek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο JohnGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 122 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top