Τα τραγούδια που σιχαίνεστε αυτήν την περίοδο!

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
αν μου φτάνανε τα λεφτά

γιατί το τραγούδι είναι σαν να λέει: αποδεχτείτε το σημείο που φτάσαμε, να φλερτάρουμε και να στολιζόμαστε με πρώτο πλάνο την οικονομική μας ισχύ και ύστερα κάντε ευχές να σας φτάνανε τα λεφτά για να κάνετε αυτά που "πρέπει" να κάνετε για να κερδίσετε μια "κοπέλα" (για να μην πω ρομπότ).

Μπορεί να μην λέει αυτό το τραγούδι αλλά αυτό καταλαβαίνω από το ρεφρέν που έχω ακούσει δυστυχώς από τριγύρω... Δείτε απλό τραγούδι με νόημα [τα lyrics δείτε] Phil Collins - Another Day In Paradise (ακόμα και ας δεν είμαι θρησκόληπτος) [οι στίχοι δεν είναι απλή εξιστόρηση μιας σκηνής που συνέβη κάπου και κάποτε, είναι αντικαθρεφτισμός όλων μας (λίγο ή πολύ)] και μετά έρχεται και σου λέει άλλος "ετοιμάσου απόψε είναι μεγάλη μέρα, έλα να χορέψεις στα κλαμπ" και παρόμοιες τραγικομαλακίες...

ή αυτό I want to know what love is
και δες ύστερα αυτό σε προκαλώ...και χορεύω?/σε τρελό χορό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Εισοδηματίας. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
όλα του ΣΤΑΝ
και το ...all day, all night , all day all noght , all day all night
all day, all night , all day all noght , all day all night
all day, all night , all day all noght , all day all night
all day, all night , all day all noght , all day all night
μπλα μπλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
dannaros τα ειπες ολα!!!! +1

isida το εχεις ακουσει?
https://www.youtube.com/watch?v=ihShTNE20z0&feature=related
ειναι πολυ καλυτερο απο αυθεντικο!!!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Εισοδηματίας. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
χαχαχα το'χω ακούσει και έχω λίωσει....χααχαχαχα0χ0αχ0α0χ0αχ0α
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Λοιπον εχουμε και λεμε :οτιδηποτε των VEGAS Απλα τραγικοι..δεν μου αρεσει κανενα μα κανενα τραγουδι τους.ειδκα εκεινο το να να να να να αυτο το κανω εγω..ελεος μου ερχεται να της χωσω μπουνια!!!!! Οτιδηποτε της Φουρειρα..αταλαντη... Τουζ και βλακειες,Λαιντι γκαγκα... τα τελευταια ειναι τραγικα.. και κριμα γιατι ειχε ωραια τραγουδια,Κρις Μπραουν...αισχος κ επισης οτιδηποτε των Χολιδης,τΣΑΛΙΚΗς,ΒΙΣΣΗ,ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ (Η ΠΩΣ αλλιως λεγεται) ελλη κοκκινου οτιδηποτε δικο της ...μπλιαχ και τελος ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ του τζαστιν μπιμπερ...........ειναι για τα σκουπιδια !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
"στις δεξιώσεις που πας, πάντα κάνεις ντόρο"

lame :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
η λεξη << σιχαινομαι>> δεν ειναι τιποτα μπροστα σε αυτο που αισθανομαι γι αυτο το τραγουδι αλλα κ τον Πετρελη τον ιδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
η λεξη << σιχαινομαι>> δεν ειναι τιποτα μπροστα σε αυτο που αισθανομαι γι αυτο το τραγουδι αλλα κ τον Πετρελη τον ιδιο

Κι εγώ, δεν τον χωνεύω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
θελω μαυρισμενο σωμα ,σοκολατοχρωμα......καθε φορα που το ακουω τρελαινομαι.
ειναι τοσο σπαστικο........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
θελω μαυρισμενο σωμα ,σοκολατοχρωμα......καθε φορα που το ακουω τρελαινομαι.
ειναι τοσο σπαστικο........
μόλις πριν 10 λεπτά το άκουσα αυτό... το είχε στα δεξιά του βίντεο "γίνε το καλοκαίρι μου" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=IO7CS64-B2E&feature=related
ειναι αθλιοοοοο :S :S :S :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Kαμαριι μουυυ! Πες τα!:D
Ειναι αισχρο! οοοολοι το εχουν βαλει στο φου μπου...απορω πως γινεται να αρεσει σε ολους αυτη η μπουρδα -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Kαμαριι μουυυ! Πες τα!:D
Ειναι αισχρο! οοοολοι το εχουν βαλει στο φου μπου...απορω πως γινεται να αρεσει σε ολους αυτη η μπουρδα -.-
εγω το λατρευω..:P:redface:

ειδικα την κοπελα και την ολη αθωοτητα που βγαζει..

εσας γιατι δεν σας αρεσει..?:worry::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.

εμενα μου περνα εντελως αδιαφορο....απλα μου φαινεται ιδιο με πολλα αλλα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
θελω μαυρισμενο σωμα ,σοκολατοχρωμα......καθε φορα που το ακουω τρελαινομαι.
ειναι τοσο σπαστικο........

μα πόσο χάλια μπορεί να είναι...
Τόσο πολύ μου τη δίνει αυτό και οι διαφημίσεις του jumbo... ειδικά η τελευταία:mad:

https://www.youtube.com/watch?v=XCJ0f_52fYc&feature=related
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=kiKupTn0A-w&feature=share

ποσο παιζει να τον σιχαινομαι αυτον τον τυπο? -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Kαμαριι μουυυ! Πες τα!:D
Ειναι αισχρο! οοοολοι το εχουν βαλει στο φου μπου...απορω πως γινεται να αρεσει σε ολους αυτη η μπουρδα -.-
ασε ασε :S απορω πως τους αρεσει...
και σιγα τους στοιχους που εχει δλδ :/ :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orient.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 815 μηνύματα.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Ρε παιδιά γιατί, το μια ζωγραφιά είναι πολύ ρομαντικό, εμένα μου αρέσει:redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top