Πηγαίνετε στο γυμναστήριο;

Εσείς επισκέπτεστε ποτέ το Γυμναστήριο;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 202)
  • Ναι (συστηματικά)

    Ψήφοι: 77 38.1%
  • Ναι (κάπου κάπου)

    Ψήφοι: 47 23.3%
  • Όχι (ούτε περνάω απ' έξω)

    Ψήφοι: 77 38.1%
  • Κουμπάκιας

    Ψήφοι: 1 0.5%

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
δυστυχως δεν πηγαινω τωρα αλλα υπαρχει η δυνατοτητα πλεον, και σκεφτομαι να το ενταξω στο προγραμμα μου στα μεσα του γεναρη (οπου θα γινουν μερικες αλλαγες..)

σκεφτομαι να κανω τεννις και γυμναστηριο 2 φορες την εβδομαδα (ειναι το μαξ που μπορω και για τα δυο)..
η ιππασια μαλλον θα ναυαγησει γιατι ειναι κομματακι ακριβοτερη απο οσο νομιζα:P


στο Gym παντως εκτος απο οργανα και αερομπικ θα υπαρχουν επιλογες τυπου yoga, pilates και siatsu... αντε, επιτελους! βαρεθηκα να κανω, ας μου κανουν πια και λιγο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Έκανα μπαλέτο από τα 5 μου μέχρι τα 14 μου και το σώμα μου (ιδιαίτερα από τη μέση και κάτω) διατηρήθηκε περίφημα μέχρι τα 30 μου. Από εκεί και πέρα έχω πάρει την κάτω βόλτα ...

:eek:....δε θελω τετοια, δε θελω τετοια!
φτου φτου !! σκορδα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Θα ξεκινήσω σε περίπου ένα μήνα [για να έχω money να γραφτώ με την ετήσια συνδρομή (=150ευρώ), γιατί 50 ευρώ το μήνα = πάρα πολλά].

Ευτυχώς που είναι 5' από το σπίτι μου και οι χώροι με τα όργανα (εκτός των διαδρόμων) βρίσκονται σε όροφο και δε θα κάνω γυμναστική με την αίσθηση ότι κάνω επίδειξη στους περαστικούς :P



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

esperanza

Νεοφερμένος

Η esperanza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Δεν έχω πάει ποτέ στο γμναστήριο αλλά έχω κάνει κατά καιρούς προσπάθειες να εντάξω ένα απλό πρόγραμμα γυμναστικής στην καθημερινότητά μου. Τ μεγαλύτερο χρονικό διαστημα που το κατάφερα ήταν περίπου έξι μήνες ,μια ώρα κάθε μέρα. ΄Ενιωσα πραγματικά άλλος άνθρωπος, αλλά δυστυχώς ένας τραυματισμός με πήγε πίσω κα σιγά σιγά διέκοψα εντελώς. Έχω λοιπόν να γυμναστώ περίπου δύο χρόνια και νιώθω χάλια. Πρέπει να καταβάλλω μεγάλες προσπάθειες για να ξαναρχίσω και φυσικά να βρω και ελεύθερο χρόνο. Πάντως η γυμναστικη είναι υγεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blk88memorz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blk88memorz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Κατά καιρούς έχω πάει γυμναστήριο αλλά έκανα το κλασσικό "πληρώνω για όλο τον μήνα αλλά πηγαίνω ΜΟΝΟ την πρώτη βδομάδα".

Κατά τ' άλλα θέλω αλλά πολύ το βαριέμαι ρε γαμώτο :/::/::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Κι εγώ βαριέμαι... Είχα κάνει ετήσια συνδρομή πριν από δύο χρόνια και πήγα τους πρώτους δύο μήνες (και πολύ λέω) Έπρεπε να παίρνω λεωφορείο και ήμουν και μόνη μου, δεν είχα παρέα. Ε πόσο να αντέξω;;; Μετά με έφαγαν οι έρωτες κιόλας... :D Πάντα έτσι κάνω, ενθουσιάζομαι στην αρχή και βαριέμαι απίστευτα γρήγορα στη συνέχεια :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lotta

Νεοφερμένος

Η Vicky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Δεν μπορώ να φανταστώ τον εαυτό μου χωρίς γυμναστική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Σιχαίνομαι το γυμναστήριο, έχω προσπαθήσει στο παρελθόν αλλά πήγαινα με το ζόρι.......:(

Η μόνη περίπτωση να ξαναδοκιμάσω είναι να μην μπορώ να κάνω κανένα άλλο σπορ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

provatooo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
σχεδον καθημερινα κολυμβητηριο κ μετα απο την προπονηση οχι παντα βεβαια γυμναστηριο. μια συνηθεια ειναι! κ ειδικα αμα εχεις κ καλη παρεα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Normal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Normal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Εγώ πάω γυμναστήριο. Με βοηθάει να ξεσκάω και γενικά να ξεχνώ την ρουτίνα μου, κάποια προβλήματα που έχω κλπ. Είναι ένας καλός τρόπος που τα συμπεριλαμβάνει όλα: Άσκηση (υγεινή ζωή) και Ψυχική Ισορροπία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Affliction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Μπα. Είχα δοκιμάσει ένα δίμηνο αλλά το βαρέθηκα λόγω απουσίας παρέας. Κολυμβητήριο μόνο είχα σκεφτεί που θα ήταν άψογο για τώρα καλοκαιράκι αλλά είναι μετά τις 8 το βράδυ και δε με βολεύουν οι ώρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Ουουουουουου.......Είχα κάνει ετήσιο συμβόλαιο και πήγα μόνο τρεις μήνες...Έκλαιγα τα λεφτά μου μετά...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Ουουουουουου.......Είχα κάνει ετήσιο συμβόλαιο και πήγα μόνο τρεις μήνες...Έκλαιγα τα λεφτά μου μετά...:redface:

Εγω παλι εχω κανει το ακριβως αντιθετο! Πηγαινω 10-11 μηνες τωρα, και κανω καθε μηνα ανανεωση. :P

Απλα τωρα με τη ζεστη δεν παλευεται το γυμναστηριο και δεν εχεις και ορεξη για να πας...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Κάποτε είχα γραφτεί μαζί με δύο φίλους μου σε ένα γυμναστήριο-κολυμβητήριο. Ασκήσεις δεν ήθελα να κάνω γιατί ήταν πολύ τυποποιημένα όλα, προτιμούσα να κολυμπάω. Στην πισίνα δεν είχα και κανέναν πάνω απ'το κεφάλι μου...:D

Εντάξει με το κολύμπι, αλλά δεν άντεξα και πολύ γιατί κουραζόμουν και έχανα χρόνο από άλλες ασχολίες που προτιμούσα. Δε νομίζω να ξαναπάω ποτέ. Άλλωστε υπάρχουν κι άλλοι τρόποι να κρατιέμαι "σε φόρμα", πιο ευχάριστοι.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Απλά μια σκέψη στο θέμα...

Από το γραφείο μ απέχω 30 λεπτά με τα πόδια, κόβωντας δρόμο μέσα από τα ...βουνά.
Κουβαλάω μαζί μια τσάντα πλάτης, γεμάτη με τα απολύτως αναγκαία - μια δεκαριά κιλά στο νερό.
Πηγαίνω και γυρίζω δυο-τρεις φορές τη μέρα.
Κάθε μέρα,
κάθε μήνα,
βρέξει-χιονίσει.

Γιατί στην ευχή να τα σκάσω στο γυμναστήριο? :confused:
Αφού μου βγαίνει η πίστη και από μόνη της.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Άλλωστε υπάρχουν κι άλλοι τρόποι να κρατιέμαι "σε φόρμα", πιο ευχάριστοι.;)
Όπως...; =p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Πού πήγε το μυαλό σου?:hmm::P

Βόλτες με το ποδήλατο, ποδόσφαιρο με φίλους, καθημερινό περπάτημα ή ό,τι άλλο προκύψει. Σε μια συναυλία να πηγαίνεις δυο φορές το μήνα (ανέφικτο για μένα βέβαια), το εξασφαλίζεις, με τόσο "χτύπημα"...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Σιχαίνομαι το γυμναστήριο, έχω προσπαθήσει στο παρελθόν αλλά πήγαινα με το ζόρι.......:(

Η μόνη περίπτωση να ξαναδοκιμάσω είναι να μην μπορώ να κάνω κανένα άλλο σπορ!!
Συμφωνώ απόλυτα.
Προσωπικά κάνω στίβο καμια 10αριά γύρους καθε βδομαδα, μονος μου, αν και με παρεα θα ηταν καλυτερα τωρα που το σκεφτομαι:hmm: Μετά χτυπάω κι αλλους 2 με απ'ολα και ειμαι εντάξει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πάντως μπορεί πολλοί να βαριούνται πριν το γυμναστήριο, ειδικά αν δεν έχουν βρει παρέες... αλλά εγώ μόλις γύρισα και νιώθω ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ τέεελεια.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gluka

Νεοφερμένος

Η gluka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ειπα και εγω τωρα στα γεραματα να μαθω κολυμπι καθως για λογους υγειας δεν εμαθα μικρη. Ετσι ολο τον χειμωνα πηγαινα κολυμβητηριο.Τωρα απο σεπτεμβρη παλι ξεκιναω Πριν απο αυτο καθε χρονο 4 μηνες πηγαινα εντατικα γυμναστηριο, μου αρεσει.Τους υπολοιπους μηνες καθε πρωι περπαταω 5 χιλιομετρα.Ενταξει φτανει
εχω λοιωσει πια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top