• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ραγάδες

Διονύσης

Νεοφερμένος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ευχαριστώ πολυ. Για τισ ραγάδες ξέρεις κατι??? να ναι πλζ πες μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

green

Νεοφερμένος

Ο green αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ευχαριστώ πολυ. Για τισ ραγάδες ξέρεις κατι??? να ναι πλζ πες μου :)
για να ειμαι ηλικρινεις ξερω πολλα για τις ραγαδες. ειμαι παθων δυστυχως. εγω εχω στην κοιλια στα χερια στη μεσι στα στιθοι. ειχα παει σε γιατρο και μου ειχε γραψει αλοιφες οι οπιες κανανε δουλεια και αρκετες μου τις μικριναν( οσο ηταν κοκκινες). το θεμα ειναι ομως οτι δυστηχως μετα απο 1 χρονο ξανα γινοντε οπως ηταν με λιγα λογια δεν αξιζει καθολου. ειχα πσαξει για laser αλλα ειναι για οσο ειναι κοκκινες. ειχα ρωτισει τον γιατρο μου κι μου ειχε πει οτι για να φυγουν με laser οι ραγαδες δεν φευγουν ,αλλα αν πας μεσα σε 10 μερες απο τοτε που σου εμφανιστηκαν μπορει να μειωθει και κατα 90%. γενικα δεν υπαρχει καμια θεραπεια που να τις σβηνει. κοιτα θα σου πω κατι αν σου ειναι κοκκινες ακομα πρεπει να ξερεις οτι φενοντε εντονα οι ραγαδες αλλα οταν γινονται ασπρες πραγματικα δεν φενοντε και πολυ( αυτο το λενε και οι περισσοτεροι και ποσο μαλλον εγω που εχω και πολλες). επισεις θα σε ρωτησω ποσο καιρο εχεις να πας σε παραλια? αυτο το λεω γιατι αν πας θα δεις οτι ενα μεγαλο ποσοστο εχει ραγαδες και κυριος στο πισινο οι γυναικες.με λιγα λογια μην ανχωνεσε οσο απιστευτο και αν σου ακουγεται αυτο που θα σου πω θα δεις που σε λιγους μηνες θα σου εχει συμβει δηλ. θα τις συνηθησεις και δεν θα σε πολυ ενοχλουν. απλα τωρα εστιαζεις σε καπιο σημειο και τρομαζεις. δηλαδη κοιτας το δεντρο και χανεις το δασος. τελος να ξερεις οτι δεν ειναι και τοσο μεγαλο αντιεσθιτικο προβλημα και οτι το εχουν πολλοι ανθρωποι. αν πας παραλια θα το παρατηρησεις. (κυριως στις γυναικες) sorry για τα ωρθογραφικα αλλα εχω δυσλεξια.:redface: μια συμβουλη. οσοι σου λενε οτι φευγουν με γυμναστικες και αλλα γιατροσοφια ειναι βλακειες. μονο η υγιεινη διατροφη τα 2 λιτρα νερο την ημερα και η γυμναστικη συμβαλουν στην εστω και λιγο καλιτερευση του προβληματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης

Νεοφερμένος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
και εγω εχω δισλεξια :). Οκ ευχαριστω παρα πολυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki32

Νεοφερμένος

Η maraki32 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Παιδια δυστυχώς οι ραγάδες δεν φεύγουν... πρεπει να τις προλαβαίνουμε γιατι αν δημιουργηθούν αστα!
Εγω εχω στον πωπο αλλα το εχω αποδεχτει... αλλα για να μην δημιουργηθούν αλλες βάζω baby oil για να ειναι η επιδερμίδα ελαστική. Καλύτερα όταν είναι βρεγμένο το δερμα να βάζετε baby oil.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rania82

Νεοφερμένος

Η rania82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπερα σε ολους...
Ειμαι πολυ στεναχωρημενη εδω κ 2 μηνες που συνηδειτοποιησα οτι εχω βγαλει στα ποδια μου παραπανω ραγαδες απο οσες ειχα.. Τις κλασσικες δηλαδη, στους γοφους, αναμεσα στα ποδια μου ψηλα κ δεν ειχα κανενα προβλημα, ηταν λογω υψους απ' τα 15 μου. Ξαφνικα μολις περασε το καλοκαιρι κ μια μερα τελειως τυχαια κοιταχτηκα κ ειδα πως εχω βγαλει μια ραγαδα στο ποδι μου ψηλα οσο ειναι ενα δαχτυλο και αλλη μια λιγο πιο κατω σχεδον αναμεσα στα ποδια μου.. Εκτος λοιπον απ αυτες τις 2 εβγαλα κ κατι ξωφαλτσες αναμεσα στα ποδια, απο πισω, ασπρες μιλαμε ετσι? ποτε δεν ειχα κοκκινες να με προειδοποιησουν τουλαχιστον! Κ δεν εχουν βαθος. Ωστοσο ειχα μια φοβερη φαγουρα παιδια και ξυνομουν ελεεινα, κ σκεφτομαι μηπως εκανα τραυματισμο απο μονη.. Λοιπον, πηγα στη δερματολογο, μου εδωσε μια ενυδατικη σουπερ, ενυδατωθηκα, χωρις αλλαγη βεβαια στις ραγαδες μου, κ στη συνεχεια μια κρεμα για τις ραγαδες η οποια βεβαια επρεπε να χρησιμοποιηθει για 3 εβδομαδες. Δεν μπορουσα ομως να μεινω με σταυρωμενα χερια, εφοσον βλεπω κ μεσα απο συζητησηεις που εψαξα κ εδω σ εσας οτι δεν βγαινει τιποτα με τις κρεμες. Πηγα στο laser center και εκλεισα κατευθειαν ραντεβου για laser. Φυσικα ο γιατρος, μου ειπε πως ειμαι μια δυσκολη περιπτωση κ το μονο που μπορουμε να καταφερουμε ειναι 50% να φτασουμε στη μειωση τους.ΔΗλαδη να αφανιστουν κατα 50%. Εκανα τη πρωτη θεραπεια κ τωρα βαζω μια κρεμα το πρωι κ μια το βραδυ. Δυο διαφορετικες δηλαδη. Παιδια μου χει γινει εφιαλτης! Ειμαι 56 κιλα, εχω υψος 1.67 και ενω εξωτερικα ειμαι μια χαρα, εσωτερικα εχω γινει τοσο κομπλεξικη.... ΔΕΝ ΜΠΟΡΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!! Τι θα κανω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ειμαι 56 κιλα, εχω υψος 1.67 και ενω εξωτερικα ειμαι μια χαρα, εσωτερικα εχω γινει τοσο κομπλεξικη.... ΔΕΝ ΜΠΟΡΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!! Τι θα κανω??
Άτιμο πράγμα οι ραγάδες..
Αφού έχεις ξεκινήσει θεραπεία και ο γιατρός σου εγγυάται πως θα μειωθούν έστω και σε αυτό το ποσοστό, θετικό είναι.
Μόλις δεις τα αποτελέσματα θα το ξεπεράσεις, δεν είναι και τόσο τραγικό πια.
Μπορεί να σου φαίνεται ότι τα λέω παρηγοριά στον άρρωστο, αλλά είναι πολύ άσχημο να αφήνεις κάτι να σε κομπλεξάρει.
Να είσαι σίγουρη πως δε θα το προσέχει κανείς όταν ΕΣΥ νιώσεις άνετα με αυτό και το αποδεχτείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Παιδια μου χει γινει εφιαλτης! Ειμαι 56 κιλα, εχω υψος 1.67 και ενω εξωτερικα ειμαι μια χαρα, εσωτερικα εχω γινει τοσο κομπλεξικη.... ΔΕΝ ΜΠΟΡΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!! Τι θα κανω??

Ο άκυρος στο θέμα, θα παρέμβω απλά και μόνο επειδή πρωτομπήκες στο στέκι μπηγμένη στα κλάμματα και την απόγνωση (καλωσήρθες παρεμπιπτόντως:)).

Σκέψου ότι είσαι 26 χρονών κοπέλα, με ωραία αναλογία κιλών-ύψους, και το μόνο που έχεις να αντιμετωπίσεις είναι 2 αδέσποτες ραγαδίτσες. Συνέβη, πάει! Θα δοκιμάσεις την πεπατημένη, όπως αντιμετωπίζεται το ζήτημα τέλος πάντων διότι εγώ δεν γνωρίζω και απλά θα έχεις καλή διάθεση για τον εαυτό σου. Άμα δεν αγαπάς εσύ το σώμα σου, πως περιμένεις να το αγαπήσει κάποιος άντρας; Κρίμα δεν είναι να χαραμιστείς για 2 ραγάδες;

Τι να πω κι εγώ που είμαι γεμάτος ουλές στα πόδια, παρόλαυτά φάση έχουν, κάνω χάζι!:) Τι να πουν και άλλοι άνθρωποι στην ίδια ηλικία με χειρότερα προβλήματα και όχι αισθητικής φύσεως... Ηρεμία, δες πως θα πάει η αγωγή σου και κρίνεις! Εντάξει; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rania82

Νεοφερμένος

Η rania82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδια σας ευχαριστω, οντως υπαρχουν κ χειροτερα, απλα οταν δεν μαθαινεις να ζεις κατα αυτον τον τροπο, με σημαδια πανω σου, τοσα χρονια, ειναι λογικο να σε παιρνει απο κατω. Με εχει πιασει αγχος μην βγαλω στα χερια, στη κοιλια, αφου βλεπω πως εχω τη ταση. Μου χει γινει εμμονη ιδεα βασικα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Μητέρες... απαντήστε μου παρακαλώ...
Ποιά είναι κατά τη γνώμη σας η καλύτερη κρέμα κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης για την αποφυγή των ραγάδων?

(Δεν ξέρω αν το έχετε ξανα συζητήσει το θέμα αυτό...αν ναι τότε sorry να με μεταφέρετε :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Εγώ χρησιμοποιώ την Biovergeture της Biotherme.
Κοστίζει γύρω στα 35 ευρώ. Είμαι πολύ ευχαριστημένη, στην κοιλιά που έβαζα καθημερινά από την αρχή της εγκυμοσύνης δεν έχω κάνει ούτε μία ραγάδα, παρόλο που έχει φτάσει σε ασύλληπτο επίπεδο τεντώματος:P.
Στο στήθος αντίθετα που το αμέλησα γιατί σκέφτηκα "σιγά, πόσο θα μεγαλώσει που θα κάνει και ραγάδες;" έκανα μία:mad:.

Ψ. Με το καλό ο μπέμπης:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liakada

Νεοφερμένος

Η Liakada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γειά σου Diddle.Τί κάνεις;
Λοιπόν θα ήθελα να σε ρωτήσω ποια είναι η κρέμα που αναφέρεις...Αν μπορείς απάντησε μου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mania_go

Νεοφερμένος

Η mania_go αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπερα σε ολους...
Ειμαι πολυ στεναχωρημενη εδω κ 2 μηνες που συνηδειτοποιησα οτι εχω βγαλει στα ποδια μου παραπανω ραγαδες απο οσες ειχα.. Τις κλασσικες δηλαδη, στους γοφους, αναμεσα στα ποδια μου ψηλα κ δεν ειχα κανενα προβλημα, ηταν λογω υψους απ' τα 15 μου. Ξαφνικα μολις περασε το καλοκαιρι κ μια μερα τελειως τυχαια κοιταχτηκα κ ειδα πως εχω βγαλει μια ραγαδα στο ποδι μου ψηλα οσο ειναι ενα δαχτυλο και αλλη μια λιγο πιο κατω σχεδον αναμεσα στα ποδια μου.. Εκτος λοιπον απ αυτες τις 2 εβγαλα κ κατι ξωφαλτσες αναμεσα στα ποδια, απο πισω, ασπρες μιλαμε ετσι? ποτε δεν ειχα κοκκινες να με προειδοποιησουν τουλαχιστον! Κ δεν εχουν βαθος. Ωστοσο ειχα μια φοβερη φαγουρα παιδια και ξυνομουν ελεεινα, κ σκεφτομαι μηπως εκανα τραυματισμο απο μονη.. Λοιπον, πηγα στη δερματολογο, μου εδωσε μια ενυδατικη σουπερ, ενυδατωθηκα, χωρις αλλαγη βεβαια στις ραγαδες μου, κ στη συνεχεια μια κρεμα για τις ραγαδες η οποια βεβαια επρεπε να χρησιμοποιηθει για 3 εβδομαδες. Δεν μπορουσα ομως να μεινω με σταυρωμενα χερια, εφοσον βλεπω κ μεσα απο συζητησηεις που εψαξα κ εδω σ εσας οτι δεν βγαινει τιποτα με τις κρεμες. Πηγα στο laser center και εκλεισα κατευθειαν ραντεβου για laser. Φυσικα ο γιατρος, μου ειπε πως ειμαι μια δυσκολη περιπτωση κ το μονο που μπορουμε να καταφερουμε ειναι 50% να φτασουμε στη μειωση τους.ΔΗλαδη να αφανιστουν κατα 50%. Εκανα τη πρωτη θεραπεια κ τωρα βαζω μια κρεμα το πρωι κ μια το βραδυ. Δυο διαφορετικες δηλαδη. Παιδια μου χει γινει εφιαλτης! Ειμαι 56 κιλα, εχω υψος 1.67 και ενω εξωτερικα ειμαι μια χαρα, εσωτερικα εχω γινει τοσο κομπλεξικη.... ΔΕΝ ΜΠΟΡΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!! Τι θα κανω??
Λοιπόν, έχω κι εγώ παρόμοιο πρόβλημα!!! Είμαι μια χαρά εμφανισιακά, 1.70 και 50 κιλά... Και όχιιι, δεν αδυνάτισα απότομα, αλλά από απότομη αύξηση ύψους λόγω ορμονικής θεραπείας, μου δημιουργήθηκαν ραγάδες στα γόνατα και τους γοφούς... Επειδή λοιπόν με ενδιαφέρει αυτό που λες για το λέιζερ, πού πήγες; Κι αν δεν μπορείς να μου πεις αυτό, πες μου τουλάχιστον σε παρακαλώ, πόσο σου κόστισε αυτή η θεραπεία; Είδες καθόλου αποτέλεσμα(έστω μερική εξαφάνιση); Σε ευχαριστώ πολύ...! Καταλαβαίνεις, νιώθω κι εγώ πάααρα πολύ άσχημα... :( :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna_dma

Νεοφερμένος

Η ioanna_dma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
καλησπέρα...! έχω κι εγώ πολλές ραγάδες στα πόδια και στον ποπό!! έχω διαβάσει ότι όταν είναι άσπρες δεν μπορεί να γίνει τίποτα πια. από απότομο ύψος τις έβγαλα κι εγώ...αλλα δεν μπορώ να τις βλέπω! ξέρω ότι μονο με πλαστική φεύγουν , αλλα ποσο κοστίζει και τι επιπτώσεις μπορεί να έχει;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mania_go

Νεοφερμένος

Η mania_go αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
καλησπέρα...! έχω κι εγώ πολλές ραγάδες στα πόδια και στον ποπό!! έχω διαβάσει ότι όταν είναι άσπρες δεν μπορεί να γίνει τίποτα πια. από απότομο ύψος τις έβγαλα κι εγώ...αλλα δεν μπορώ να τις βλέπω! ξέρω ότι μονο με πλαστική φεύγουν , αλλα ποσο κοστίζει και τι επιπτώσεις μπορεί να έχει;;


έλα ντε! αυτή τη απορία έχω κι εγώ!!! ποσο κοστίζει?????????? αν είναι "δυναον", μια ζωή πετσί και κόκκαλο ήμουν, γιατί να έχω τόσες ραγάδες??????????? -_-
Βασικά ξέρεις τι? εγώ επειδή είχα ορμονικό πρόβλημα , έκανα θεραπεία με ενέσιμη αυξητική ορμόνη...γι αυτό φαντάσου πόσο γρήγορα ψήλωνα:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,326 μηνύματα.
οι ραγαδες ειναι ουλες που γινονται επειδη το δερμα (Αργα αργα) σχιζεται σε εκεινη την περιοχη δεν φευγουν με κανενα τροπο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Όπως οι ουλές που σχηματίζονται από σταδιακή εναπόθεση περίσσειας κολλαγόνου; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Κάποιος που να έχει κάνει κάποια επέμβαση ρε παιδιά για τις ραγάδες δεν υπάρχει???Να μας πει αν είδε αποτέλεσμα..δεν υπάρχει κανείς??

κανεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ioanna_dma

Νεοφερμένος

Η ioanna_dma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Το make up της coverderm μπορει να καλυψει τις ραγαδες πληρως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
ioanna μου οχι δεν τις καλύπτει πλήρως,ίσως τις κοκκινες μόνο..(Ατιμες Ραγάδες)!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas21

Νεοφερμένος

Ο kwstas21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
ολοι λενε τις ιδιες ερωτησεις αλλα δν βλεπω κανεναν να δινει απαντησεις.. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top