Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,705 μέλη και 2,403,979 μηνύματα σε 74,709 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 409 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ρινοπλαστική

ASTA

Νεοφερμένος

H ASTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H ASTA έγραψε: στις 22:20, 23-01-18:

Καλησπέρα, πως είσαι μετά από τόσο καιρό ; Ελπίζω όλα να πάνε καλά , γράψε να μου πεις την εξέλιξη της μύτης
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Zozii

Νεοφερμένος

H Zozii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H Zozii έγραψε: στις 22:30, 31-01-18:

Καλησπέρα! Πριν 2 μηνες περιπου έκανα διορθωτικη ρινοπλαστικη στον ίδιο γιατρό γιατι το ακρορινιο είχε θέμα. Η ραχη της μύτης μ ήταν καλή μετά τη πρώτη επέμβαση... Πριν την επέμβαση όμως είπα στο γιατρό ότι θα ήθελα αν γίνεται να φαγωσει πολύ λίγο κάποια σημεία ώστε να φαίνεται πιο ωραία στα 3/4 και πως δεν το θεωρώ τόσο σημαντικό αυτό αλλά αφού θα γίνει το χειρουργείο αν γίνεται να διορθωθεί κ αυτό. Πραγματικά δεν ξέρω τι έκανε. Βγαίνοντας από το χειρουργείο λοιπόν μαθαίνω πως ο γιατρός μ έβαλε μοσχευμα στη ραχη και παθαίνω σοκ. Όταν το ρώτησα γιατί άρχισε να μ λέει ότι δεν του αρέσουν πολύ οι σκαμενες κορυφές κτλ. Τον είδα λίγο και δεν το συζητήσαμε πολύ το θέμα. Δςν είχα και εικόνα της κατάστασης. Τώρα που έχω όμως δυστυχώς φαινεται σαν κόκαλο και με χαλαει πολύ αυτό. Κάθε Φορά π το βλέπω θέλω να κλαψω. Θα τον δω ξανά σε 2 εβδομαδες κ είμαι πολύ περίεργη να δω τι θα μ πει. Θα ήθελα λοιπόν να ρωτήσω αν κάποιος έχει κάνει Επανορθωτική με μοσχευμα και πως ήταν η εμπειρία τ...πότε ξεπριστηκε, πως φαινόταν εκείνον το σημείο κτλ.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

eirini14

Νεοφερμένος

H eirini14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H eirini14 έγραψε: στις 00:11, 19-02-18:

Αρχική Δημοσίευση από angeliki89
Καλησπέρα!!! Σκέφτομαι να κάνω ρινοπλαστική. Αυτό που με αγχώνει πεισσότερο είναι ότι έχω μια αρκετά ωραία μύτη και φοβάμαι μην αποβεί η επέμβαση μη αποτελεσματική..Έχω μιλήσει με γνωστό ΩΡΛ με ιατρείο στο ....... μου είπε ότι δεν έχω σοβαρό πρόβλημα για να χειρουρηθώ, ωστόσο, εντόπισε τα σημεία που σκέφτομουν να βελτιώσω πριν πω κάτι γι αυτά. Έχει κανείς εμπειρία από αυτό το γιατρό;Απαντησεις μόνο σε προσωπικα μηνύματα.

την εκανες τελικα την επεμβαση;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Himela : 19-02-18 στις 07:15. Αιτία: Ονόματα γιατρών μόνο με πμ
Παράθεση

mariagiann

Νεοφερμένος

H mariagiann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H mariagiann έγραψε: στις 04:29, 19-02-18:

Καλησπερα! μπορει να μου πει καποιος σε προσωπικο μηνυμα γνωμη για τον κ.Λουλουδη? ευχαριστω !

Αρχική Δημοσίευση από ForHope
Καλησπερα ενδιαφερομαι να κάνω ΑΜΕΣΑ ρινοπλαστική στον Λουλούδη. Έχει κανει κανεις ανοιχτου τυπου επαναληπτικη ρινοπλαστικη σε αυτόν και αν ναι εμεινε ευχαριστημενος; Ας μου στειλει προσωπικο μηνυμα ευχαριστω. Σκέφτομαι να κάνω άμεσα και θέλω τη βοήθειά σας!
καλησπερα ! αν εχεις παρει απαντηση πες μου κ μενα ! ευχαριστω

σε ποιον πηγες?

σε ποιον πηγες? (πες μ σε πμ )
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mariagiann : 19-02-18 στις 04:29. Αιτία: AutoMerge
Παράθεση

ElenS17

Νεοφερμένος

H ElenS17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H ElenS17 έγραψε: στις 10:04, 22-02-18:

Καλημέρα παιδιά! Ενδιαφέρομαι να κάνω ρινοπλαστικη στη Θεσσαλονίκη. Δεν έχει κάνει καμία γνωστή μου κι ετσι αποφάσισα να κοιτάξω στο ίντερνετ. Έχω διαβάσει για Μ. Στάμπο, Παπαϊωάννου, Παπακωνσταντίνου, Μουστάκα. Έχω μπερδευτεί. Στείλτε μου pm παρακαλώ γιατί δεν ξερω πού να πάω. Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Παράθεση

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 599 μηνύματα.

O Αρκτούρος έγραψε: στις 23:54, 22-02-18:

Επικοινώνησε μαζί μου. Έχω No1 πρόταση από Θεσσαλονίκη.
Παράθεση

ElenS17

Νεοφερμένος

H ElenS17 έγραψε: στις 07:55, 23-02-18:

Αρχική Δημοσίευση από Αρκτούρος
Επικοινώνησε μαζί μου. Έχω No1 πρόταση από Θεσσαλονίκη.

Δεν μπορώ να σου στείλω προσωπικό μήνυμα. Δεν μου βγάζει τέτοια επιλογή στο προφίλ σου.
Παράθεση

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

O Αρκτούρος έγραψε: στις 15:32, 23-02-18:

Πατάς επάνω στο όνομά μου και επιλέγεις αποστολή e-mail ή πηγαίνεις στην καρτέλα επικοινωνίας του προφίλ μου. Έχω απενεργοποιημένα τα προσωπικά μηνύματα.
Παράθεση

ElenS17

Νεοφερμένος

H ElenS17 έγραψε: στις 18:03, 23-02-18:

Αρχική Δημοσίευση από Αρκτούρος
Πατάς επάνω στο όνομά μου και επιλέγεις αποστολή e-mail ή πηγαίνεις στην καρτέλα επικοινωνίας του προφίλ μου. Έχω απενεργοποιημένα τα προσωπικά μηνύματα.
Δεν μου βγαίνουν σαν επιλογές αυτά που λες. Μπορείς να μου στείλεις εσυ;
Παράθεση

ιρις7

Νεοφερμένος

H ιρις7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H ιρις7 έγραψε: στις 22:27, 01-03-18:

καλησπερα,ειμαι καινουργια στο φορουμ!τι γνωμη εχετε για τον κ.κωνσταντινιδη?

Σημείωση συντονιστή: Απαντήσεις μόνο με προσωπικό μήνυμα.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Himela : 01-03-18 στις 22:52.
Παράθεση

ΦανήA

Νεοφερμένος

H ΦανήA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H ΦανήA έγραψε: στις 11:30, 07-03-18:

Καλημέρα! Ψάχνω για ΩΡΛ με γνώσεις πλαστικής στη Θεσσαλονίκη. Θέλω να διορθώσω το διάφραγμα και λίγο το αισθητικό μέρος. Παρακαλώ όποιος έχει εμπειρία από γιατρό ας μου στείλει μήνυμα με ονόματα. Ευχαριστώ πολύ!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

O Αρκτούρος έγραψε: στις 13:31, 07-03-18:

Μπορείς να μου στείλεις e-mail, για πλαστικό στην Θεσ/νίκη που ξέρω.
Παράθεση

elenita91

Νεοφερμένος

H elenita91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H elenita91 έγραψε: στις 13:41, 07-03-18:

Αρχική Δημοσίευση από ΦανήA
Καλημέρα! Ψάχνω για ΩΡΛ με γνώσεις πλαστικής στη Θεσσαλονίκη. Θέλω να διορθώσω το διάφραγμα και λίγο το αισθητικό μέρος. Παρακαλώ όποιος έχει εμπειρία από γιατρό ας μου στείλει μήνυμα με ονόματα. Ευχαριστώ πολύ!
Καλησπέρα Φανή. Σού έστειλα προσωπικό μήνυμα!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Himela : 07-03-18 στις 13:43. Αιτία: Διόρθωση quote & κεφαλαία
Παράθεση

mariakv

Νεοφερμένος

H mariakv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H mariakv τ έγραψε: στις 20:33, 19-03-18:

Καλησπέρα σας..θα εκτιμουσα πολυ την βοήθεια σας..Ρινοπλαστικη για αισθητικούς καθαρα λόγους..Ποιον θα μου προτείνατε;εχω ηδη κάνει μια φορα με οχι επιθυμητο αποτέλεσμα κ δεν ξέρω ποιον πραγματικά να εμπιστευτω .Σε προσωπικο μήνυμα παρακαλώ αφου δεν γίνεται να διμοσιευουμε ονοματα ..Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Παράθεση

fani3

Νεοφερμένος

H fani3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H fani3 έγραψε: στις 13:48, 01-04-18:

Έχει κάνει κανείς πρόσφατα επέμβαση στο Λου;Σκέφτομαι να προχωρήσω άμεσα και θα ήθελα πολύ να με βοηθήσετε.Σε προσωπικό μην.
Παράθεση

Maraki85

Νεοφερμένος

H Maraki85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H Maraki85 έγραψε: στις 15:47, 08-04-18:

Παιδιά Γεια Σας!! Μια ερώτηση όποιος ξέρει, έκανα πριν μια βδομάδα ρινοπλαστικη στη Θεσσαλονίκη και δεν μπορώ ακόμα να χαμογελάσω κανονικά.. εσάς πόσο σας κράτησε μέχρι να φύγει???
Παράθεση

ΦανήA

Νεοφερμένος

H ΦανήA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H ΦανήA έγραψε: στις 09:26, 10-04-18:

Καλημέρα και χρόνια πολλά! Η κόρη μου έκανε πριν 10 μέρες επέμβαση στη Θεσσσαλονίκη και δεν μπορεί ακόμα να χαμογελάσει κανονικά. Νομίζω είναι φυσιολογικό. Η μύτη και η περιοχή γύρω από αυτήν θα είναι λίγο μουδιασμένη για καιρό. Άλλωστε ο γιατρός της είπε να αποφεύγει τους έντονους μορφασμούς.
Παράθεση

Maraki85

Νεοφερμένος

H Maraki85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H Maraki85 έγραψε: στις 17:34, 11-04-18:

Ναι ειμαι ήδη καλύτερα Ευχαριστώ έβγαλα και τη νάρθηκα πολύ ωραίο το αποτέλεσμα! Καλή μας ανάρρωση!!
Παράθεση

efaki86

Νεοφερμένος

H efaki86 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H efaki86 έγραψε: στις 13:21, 14-04-18:

Καλησπέρα σας! Έχω ήδη κάνει 2 αποτυχημένες επεμβάσεις ρινοπλαστικής σε πασίγνωστο ΩΡΛ και είμαι πολύ απογοητευμένη από το αισθητικό αποτέλεσμα . Ευτυχώς η μύτη μου δεν έχει λειτουργικό πρόβλημα και αναπνέω καλά.
Σκέφτομαι να κάνω και μια τρίτη ρινοπλαστική, θα μπορούσατε να μου στείλετε σε προσωπικο μήνυμα ονόματα γιατρών με εμπειρία στην επανορθωτική ρινοπλαστική; Σας ευχαριστώ!
Παράθεση

Κατερινακι

Νεοφερμένος

H Κατερινακι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Κατερινακι έγραψε: στις 22:52, 16-04-18:

Γεια σας και απο εμενα θελω και εγω να κανω ρινοπλαστικη, εχετε να μου προτεινετε καποιον γιατρο στην Θεσσαλονικη;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους