Κολώνιες και αρώματα

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
flower by kenzo απαλό διακριτικό άρωμα που απλά μου ταιριάζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Mont Blanc(ρόζ) & Burberry (την κλασική)!!!
Τρελό κόλλημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
roma και BVLGARI εχω και καποιες αλλες αλλα τωρα δεν θυμαμε ονοματολογια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Εκτός από το strawberrynet που πρότεινε η corpse, χρησιμοποιείτε κάποιον online κατάστημα για αρώματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
Εγω οχι δεν χρησιμοποιο καποια online καταστημα για αρωματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Πολύ χρήσιμο τότε που απάντησες, μου θυμίζει το ανέκδοτο με τη συνέντευξη ...

Πάει κάποιος για συνέντευξη σε μία εταιρεία:
--καλησπέρα σας...
--καλησπέρα σας...
--έχετε ασχοληθεί με web design?
--οχι
--με σημασιολογικη αναλυση?
--δεν εχω ιδεα τι είναι!
--εχετε εμπειρια σε client-server applications?
--μπα, ουτε που το εχω ξανακουσει.
--αγγλικα μιλατε?
--οχι
--ε, γιατί ηρθατε τοτε?
--να σας πω να μη βασίζεστε σε μενα!



κανείς άλλος που να ξέρει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
χαχαχα! εδαδ εγραψες!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Δεν υπαρχει καλυτερο απ'το στροουμπερι λεμε.
Αυτη την περιοδο flowerbomb..γιαμι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andonis1_

Νεοφερμένος

Ο Andonis1_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
BVLGARI
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Έχω ξενερώσει επισήμως με την DKNY, θα το γυρίσω στο Amazon του Hermes και το A mi aire της Loewe.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Γιατί;; Τι έκανε και σε ξενέρωσε; Εγώ από την DKNY έχω το Cashmere Mist το οποίο μου αρέσει πάρα πολύ!!! Δεν είναι το μοναδικό που έχω βέβαια :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Πριν λιγες μερες πηρα την Euphoria απο Calvin Klein ...και παραδοξως μου αρεσει παρα πολυ....δεν περιμενα η CK να εχει γλυκα αρωματα...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Γιατί;; Τι έκανε και σε ξενέρωσε; Εγώ από την DKNY έχω το Cashmere Mist το οποίο μου αρέσει πάρα πολύ!!! Δεν είναι το μοναδικό που έχω βέβαια :redface:

Κι εγώ αυτό φοράω από το 2001, αλλά πλέον δεν το μυρίζω... Και, μεταξύ μας, ενώ μένει κάααπως στα πουλόβερ το χειμώνα, ειδικά το καλοκαίρι δε μυρίζει καθόλου...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Αλήθεια;; Σε μένα μυρίζει αρκετά μπορώ να πω (μου το λένε οι άλλοι βέβαια γιατί εγώ δεν μπορώ να το μυρίσω) παρόλο που έχω το Eau de Toilette και όχι το Eau de Parfume. Απλά έχω πολύ καιρό να το φορέσω γιατί μου θυμίζει μία άσχημη περίοδο αλλά τώρα που το θυμήθηκα θα αρχίσω πάλι να το φοράω όσο προλαβαίνω πριν καλοκαιριάσει (γιατί είναι αρκετά βαρύ για καλοκαίρι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πήρες πρόσφατα το μπουκάλι που έχεις; Τι να πω, μπορεί να το άλλαξαν λίγο! :)
Αλλά μου έχουν πει γενικά για τα DNKY ότι μυρίζουν για πολύ λίγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Όχι, το έχω 3 χρόνια :redface: (είπαμε, δεν το χρησιμοποιώ συχνά). Κοίτα, δεν έχεις και άδικο. Σε σχέση με άλλα δεν κρατάει και πάρα πολύ. Έχω μία γνωστή μου που φοράει το be delicious και ενώ στην αρχή σου έρχεται να λιποθυμήσεις από τις αναθυμιάσεις (η συγκεκριμένη λούζεται με το άρωμα) μετά από μία ώρα μυρίζει πολύ λίγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
έχω 4 αυτή την περίοδο που φοράω εξίσου και δεν έχω καταλήξει ποια μου αρέσει περισσότερο:

  • Dior Addict 2
  • Laura by Laura Biagiotti
  • Lacoste Pink
  • Envy me2 by Gucci
To πρωί συνήθως φοράω τη Lacoste γιατί είναι πιο "απαλή" και το βράδυ την envy me2... τις άλλες... ανάλογα με τη διάθεση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
RED DOOR, Εlizabeth Arden.
Eμένα μου αρέσει τρελά, άλλοι τη βρίσκουν "βαριά".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Moscino cheap n' chic (πρέπει να το σκότωσα), αλλά μου τελειώνει
έχω κι ένα Escada sport

θέλω να μυρίσω το Mademoiselle Coco και το Just Cavalli Her (or something) γιατί έχω ακούσει καλά λόγια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννουλα

Δραστήριο μέλος

Η Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 473 μηνύματα.
Burberry brit..μου αρεσει πολυ το αρωμα της ειναι γλυκο αλλα δεν μενει δυστυχως τοσο πολυ πανω μου!Η τουλαχιστον ετσι μου φαινεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top