Ανώνυμοι ρομαντικοί - Les emotifs anonymes (2011)

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Ανώνυμοι ρομαντικοί - Les emotifs anonymes

Το αμοιβαίο πάθος τους για τη σοκολάτα φέρνει κοντά τον Ζαν-Ρενέ και την Ανζελίκ, τους δύο πιο συναισθηματικά ευάλωτους ανθρώπους στον κόσμο.

Έξυπνη, κομψή και αναμφίβολα νόστιμη ερωτική φάρσα γαλλικής κοπής, με άρωμα παλιάς χολιγουντιανής κομεντί. Μπορεί να εξαντλεί πριν από το προβλέψιμο φινάλε τις ιδέες της, αλλά οι δυο πρωταγωνιστές "κεντούν" στους εκκεντρικούς ρόλους τους και δένουν σφιχτά ως κωμικά ρομαντικό ζευγάρι.

πηγή


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pantelis_P

Νεοφερμένος

Ο Pantelis_P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Θα το δω αύριο.. Ελπίζω να μου αρέσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Μμμμ Veni, καιρο ειχε να πεσει το ματι μου σε κατι ρομαντικο στο φορουμ! Λεει δηλαδη; Να το δω; Ε θα το δω λοιπον και θα'ρθω να σε πω τα σχόλιά μου! Αμα το παιζει και κάνα θερινό θα το προτιμήσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top