Τι πιστεύουν οι άντρες στο αυθόρμητο πρώτο φιλί από μια γυναίκα;

Agnes2335

Νεοφερμένος

Η Agnes2335 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Οταν μπαινουν λογια στη μεση μπορει να ξενερωσουν και η συζήτιση θέλει χρονο που μια γυναικα δεν μπορει να ζητίσει μηπως παρεξηγηθεί...μηπως το φιλι μιλησει κατευθειαν στην καρδια ενος αντρα ή θα ειναι αιτια εξευτελισμού προσ την κοπελα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Υποθέτω πως αυτό εξαρτάται αν μιλάμε για άντρα ή για αγόρι. Και αν σε γουστάρει όντως ή απλά παίζει. Διότι αν είναι άντρας και σε γουστάρει, νομίζω πως μάλλον θα χαρεί, παρά θα θεωρήσει οτιδήποτε. Φυσικά μιλάω για ένα .."δοκιμαστικό" φιλί στα χείλη με μια μικρή παύση για να δεις αν εκείνος θα το συνεχίσει, κι όχι για ανασκαφή με σκοπό να βρεις το κέντρο της Γης! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Και εκτός από αυτά που είπε ο kajira είναι που το έδωσες στο φιλί (μάγουλο,χείλι,χέρι :P ?) και πως;Με τι συνθήκες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αίμων

Νεοφερμένος

Ο Αίμων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Δυσκολευομαι πολυ να φανταστω καποιον γενους αρσενικου που θα τον φιλησει καποια προς την οποια εχει δειξει ενδιαφερον κ δεν θα του αρεσει.Στην εποχη μου εκτιμαμαι πολυ τις γυναικες με αυθορμητισμο κ πρωτοβουλια.Τωρα μπορει οι ευγενικοι αναγνωστες να εχουν διαφορετικη αποψη...Οι καιροι αλλαζουν:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Οταν μπαινουν λογια στη μεση μπορει να ξενερωσουν και η συζήτιση θέλει χρονο που μια γυναικα δεν μπορει να ζητίσει μηπως παρεξηγηθεί...μηπως το φιλι μιλησει κατευθειαν στην καρδια ενος αντρα ή θα ειναι αιτια εξευτελισμού προσ την κοπελα?

Ενδιαφέρον θέμα...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Στην εποχη μου εκτιμαμαι πολυ τις γυναικες με αυθορμητισμο κ πρωτοβουλια.


εκτός κι αν νιώσετε ότι πάει να σας ξεπεράσει :P (δεν είναι ο κανονας βέβαια... αλλά... συνήθως....:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Εμενα μπορει καποιος να μου εξηγησει ποιο ειναι ακριβως το θεμα μας;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αίμων

Νεοφερμένος

Ο Αίμων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Μα γιατι το λες αυτο;;;Απλως καμια φορα η γυναικα παραβλεπει την αντρικη ανωτεροτητα...:whistle: (Οχι Αντιγονουλα μου,κ βεβαια δν τα εννοω αυτα που γραφω...)Περα απο την πλακα παντως,δν νομιζω οτι υπαρχει ανδρας που να μην εκτιμαει τη γυναικεια πρωτοβουλια.Το οποιο αισθημα απειλης που πιθανον να αισθανεται ο αρρεν το θεωρω ανασφαλεια κ τιποτα παραπανω.
(Ο Sigmund τριβει σκεφτικος το σαγονι...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Εμενα μπορει καποιος να μου εξηγησει ποιο ειναι ακριβως το θεμα μας;:redface:


βεβαίως...
το θέμα μας είναι κατά πόσο οι άντρες μπορεί να γοητεύονται (γουστάρουν :P) όταν το πρώτο φιλί πέσει αυθόρμητα απ τη γυναικα προς αυτους κι οχι από αυτους προς τη γυναικα....
Τους αρέσει ενα τετοιο ενδεχόμενο ή ξενερώνουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
βεβαίως...
το θέμα μας είναι κατά πόσο οι άντρες μπορεί να γοητεύονται (γουστάρουν :P) όταν το πρώτο φιλί πέσει αυθόρμητα απ τη γυναικα προς αυτους κι οχι από αυτους προς τη γυναικα....
Τους αρέσει ενα τετοιο ενδεχόμενο ή ξενερώνουν?

"Aν δεν ειχα κι εσενανε!!!Τι θα ημουν στην γηηηη;;;;":D

Προσωπικα θα μου αρεσε και μαλιστα πολυ.:D
Ειναι πολυ ωραιο να παιρνουν τα "ηνια" ή μαλλον πρωτοβουλια κινησεων και οι γυναικες σε τετοια θεματα.(Αρκει φυσικα να υπηρχε και δικο μου ενδιαφερον προν αυτην.Αλλιως φυσικα δεν θα μου αρεσε και θα τραβιομουν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Σορυ αλλα καταγουσταρω κοπελες που "φακ μαι μαιντ".
Τωρα, αν αυτο συνεπαγεται και πρωτοβουλια, κανενα προμπλεμ.

Ερωτησις: Πρεπει να μπλεξουμε το θειο Φροιντ κι εδω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
(Αρκει φυσικα να υπηρχε και δικο μου ενδιαφερον προν αυτην.Αλλιως φυσικα δεν θα μου αρεσε και θα τραβιομουν)

Αυτό είναι το θέμα. Γι'αυτό κι εγώ δεν παίρνω πότε την πρωτοβουλία. Και μόνο η σκέψη να τραβηχτεί με κάνει να :redface: :redface: :redface: :redface: !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αυτό είναι το θέμα. Γι'αυτό κι εγώ δεν παίρνω πότε την πρωτοβουλία. Και μόνο η σκέψη να τραβηχτεί με κάνει να :redface: :redface: :redface: :redface: !
Αχααααα!!!Κι μενουμε εμεις να βγαζουμε το φιδι απο την τρυπα εεεεε;;;;;:tongue: :D :P

Σοβαρα τωρα. Βρε συ, υποτιθεται ομως οτι κατι..."παιζει".
Εχεις δει κινησεις, εχεις βολιδοσκοπισει το ολο ζητημα και πανω κατω ξες αν θελει η οχι.
Τωρα θα μου πεις μπορει να ειναι ενα απο αυτα τα σκηνικα που ενω σου δειχνει οτι θελει, στο τελος να σου Folex, αντι για Rolex...

Posted By Bisbirikos=
Σορυ αλλα καταγουσταρω κοπελες που "φακ μαι μαιντ".
:thumbsup: :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Τωρα θα μου πεις μπορει να ειναι ενα απο αυτα τα σκηνικα που ενω σου δειχνει οτι θελει, στο τελος να σου Folex, αντι για Rolex...

:hehe: Ναι ρε συ. Γι'αυτό λέω, καλές οι παλιές πατροπαράδοτες συνήθειες.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αυτό είναι το θέμα. Γι'αυτό κι εγώ δεν παίρνω πότε την πρωτοβουλία. Και μόνο η σκέψη να τραβηχτεί με κάνει να :redface: :redface: :redface: :redface: !

Δεν θέλω τέτοια! Δεν θέλω τέτοια! Θέλω περισσότερη αυτοπεποίθηση! Αν ένας άντρας γουστάρει (και είναι άνω των 15) το δείχνει με κάθε πιθανό τροπό.. συνεπώς προς τι αυτή η έλλειψη εμπιστοσύνης στον εαυτό σου; Αν κάτι βλέπεις, τότε κάτι υπάρχει! Δεν είσαι τρελή, ούτε χαζή.. Άρα δεν θα τραβηχτεί και άρα δεν έχεις λόγο να μη το κάνεις! :D

(Και να σου πω και το άλλο; Αν γουστάρει και το δείχνει και ξαφνικά επειδή του έδωσες ένα φιλί στο στόμα ξενερώσει, ε, καλύτερα να το ξέρεις κι εσύ νωρίς πως είναι τόσο λαλάκας.. ε; :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Όταν ο άντρας ξενερώσει μετά απο μία τέτοια κίνηση (εννοείται οτι υπάρχει το minimum αμοιβαίο ενδιαφέρον) δύο πράγματα συμβαίνουν:
1. 100 κιλά κόμπλεξ μαζεμένα στο κεφάλι του
2. Ζει στο πιο απόμακρο κουτσοχώρι και εκεί απο το 1850 μέχρι σήμερα οι άντρες φιλάνε πρώτοι (έτσι του μάθανε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Δεν θέλω τέτοια! Δεν θέλω τέτοια! Θέλω περισσότερη αυτοπεποίθηση! Αν ένας άντρας γουστάρει (και είναι άνω των 15) το δείχνει με κάθε πιθανό τροπό.. συνεπώς προς τι αυτή η έλλειψη εμπιστοσύνης στον εαυτό σου; Αν κάτι βλέπεις, τότε κάτι υπάρχει! Δεν είσαι τρελή, ούτε χαζή.. Άρα δεν θα τραβηχτεί και άρα δεν έχεις λόγο να μη το κάνεις! :D

(Και να σου πω και το άλλο; Αν γουστάρει και το δείχνει και ξαφνικά επειδή του έδωσες ένα φιλί στο στόμα ξενερώσει, ε, καλύτερα να το ξέρεις κι εσύ νωρίς πως είναι τόσο λαλάκας.. ε; :D)

:kissing: Πολύ ανεβαστικά αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
βρε πάμε γερά! αν ξενερώσει, ή απλά παρεξηγήσει (αν κ δεν μπορώ να φανταστώ πως) ασε να πάει στα τσακίδια. ή απλά μπορείς να το καλυψεις με τον αυθορμητισμό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Εμένα πάντως κορίτσια με παντρεύτηκε ο μόνος στον οποίο αυθόρμητα έδωσα ένα φιλί στο πρώτο ραντεβού…
(οι υπόλοιποι περιμέναν πολύ για το πρώτο φιλί)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τι πιστεύουν οι άντρες στο αυθόρμητο πρώτο φιλί από μια γυναίκα;


Πως κάποιος το βράδυ ή και συντομότερα θα κάνει σεκς.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top