Ζώδια

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 299)
  • Κριός

    Ψήφοι: 21 7.0%
  • Ταύρος

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Δίδυμοι

    Ψήφοι: 30 10.0%
  • Καρκίνος

    Ψήφοι: 28 9.4%
  • Λέων

    Ψήφοι: 25 8.4%
  • Παρθένος

    Ψήφοι: 22 7.4%
  • Ζυγός

    Ψήφοι: 29 9.7%
  • Σκορπιός

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Τοξότης

    Ψήφοι: 16 5.4%
  • Αιγοκερως

    Ψήφοι: 27 9.0%
  • Υδροχόος

    Ψήφοι: 33 11.0%
  • Ιχθεις

    Ψήφοι: 20 6.7%

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
'Εφαγα μεγάλη ήττα σήμερα... Μόλις βρήκα ότι έχω ωροσκόπο Λέοντα...:'(

Σιχαίνομαι αυτό το ζώδιο...:(

Εγώ να δεις.. Χρόνια είχα τεράστια απορία πως γίνεται αιγώκαιρος πράγμα, να είμαι φοβερά συναισθηματικός...

Μια μέρα έτυχε να μάθω τον οροσκόπο μου.... Ακριβώς αυτό που βρίσκεται απέναντι στο ζώδιο μου....

Με λίγα λόγια υπάρχουν και χειρότερα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Εγώ να δεις.. Χρόνια είχα τεράστια απορία πως γίνεται αιγώκαιρος πράγμα, να είμαι φοβερά συναισθηματικός...

Εγώ να δεις τι απορίες είχα. Χρόνια ολόκληρα αναρωτιόμουν πως γίνεται να είμαι Σκορπιός, αυτό το κακό, εκδικητικό και μνησίκακο ζώδιο εγώ το τόσο καλό και αθώο παιδί.

Ώσπου μια μέρα ρώτησα τους γύρω μου τι γνώμη έχουν για μένα για να τσεκάρω αν τα ζώδια έχουν βάση αλήθειας και το συμπέρασμα ήταν ότι είμαι ένα εγωπαθές μνησίκακο και εκδικητικό πλάσμα ενώ όλοι μου έλεγαν πως δεν το είχα καταλάβει τόσο καιρό. Πραγματικά η δυσκολία να πουν ένα θετικό στοιχείο για το χαρακτήρα μου έκανε πολύ εντύπωση σε όλους. Σκέφτονταν γιατί συνεχίζουν να συναναστρέφονται μαζί μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
μα γιατι καλε μου μας σιχενεσαι? μια χαρα ζωδιακια ειμαστε:P

Γιατί 2-3 φορές που έμπλεξα μαζί σας έφυγα τρέχοντας...:P

Τα νεύρα μου σπάτε με έναν μαγικό τρόπο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Γιατί 2-3 φορές που έμπλεξα μαζί σας έφυγα τρέχοντας...:P

Τα νεύρα μου σπάτε με έναν
μαγικό τρόπο...


Ε, γι αυτο εμπλεκες και εσυ μαζι τους! :P Εχουν εναν μαγικο τροπο σε ολα! :D
Kαι θα μπλεξεις ξανα! Να μου το θυμασαι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
Εχουν εναν μαγικο τροπο σε ολα! :D

ετσι, λιγη αστεροσκονη δεν βλαπτει ποτε! τα λιονταρια αν δεν εχεις υπομονη δεν θα τα γνωρισεις ποτε. θελουν χρονο, τροπο και αγαπη. μετα ολα θα ειναι μαγικα:D (μεχρι να τα θυμωσεις,πληγωσεις:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.


Ε, γι αυτο εμπλεκες και εσυ μαζι τους! :P Εχουν εναν μαγικο τροπο σε ολα! :D
Kαι θα μπλεξεις ξανα! Να μου το θυμασαι! :P

Πολύ το φοβάμαι...:(

Με τραβάνε τα άτιμα...

ετσι, λιγη αστεροσκονη δεν βλαπτει ποτε! τα λιονταρια αν δεν εχεις υπομονη δεν θα τα γνωρισεις ποτε. θελουν χρονο, τροπο και αγαπη. μετα ολα θα ειναι μαγικα:D (μεχρι να τα θυμωσεις,πληγωσεις:P)

Αχ, η υπομονή δεν συμπεριλαμβάνεται στις αρετές μου... Είμαι πραγματικά εύφλεκτο υλικό(τρομάρα να μου ρθει)!!:P

Αλλά αναφορικά με τα λιοντάρια έχω δείξει τρελή υπομονή, για μεγάλα διαστήματα, πίστεψε με...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Εγώ να δεις τι απορίες είχα. Χρόνια ολόκληρα αναρωτιόμουν πως γίνεται να είμαι Σκορπιός, αυτό το κακό, εκδικητικό και μνησίκακο ζώδιο εγώ το τόσο καλό και αθώο παιδί.

Ώσπου μια μέρα ρώτησα τους γύρω μου τι γνώμη έχουν για μένα για να τσεκάρω αν τα ζώδια έχουν βάση αλήθειας και το συμπέρασμα ήταν ότι είμαι ένα εγωπαθές μνησίκακο και εκδικητικό πλάσμα ενώ όλοι μου έλεγαν πως δεν το είχα καταλάβει τόσο καιρό. Πραγματικά η δυσκολία να πουν ένα θετικό στοιχείο για το χαρακτήρα μου έκανε πολύ εντύπωση σε όλους. Σκέφτονταν γιατί συνεχίζουν να συναναστρέφονται μαζί μου.
Μην δινεις σημασια φαντασμενε ....Eισαι τυχερος που ανοικεις στο καλυτερο ( για αντρα ) ζωδιο...Εαν εισαι Σκορπιος εισαι οντως ενα καλο και αθωο παιδι,που σκεφτεσαι μονο τον ερωτα και το σεχ και ...νταξι εχεις και ενα κεντρι...αλλα μονο για αυτοαμυνα ...αυτο δεν ειναι κακο ...ισα ισα...Οτι κακιες σου λενε οι αλλοι ,να μην τις πιστευεις ....τις λενε απο ζηλια και μνησικακια γιατι ποτε μα ποτε δεν προκειται να αποκτησουν τις αρετες ενος ανδρα Σκορπιου...:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Εγώ σαν ψάρι πώς γίνεται να σκέφτομαι ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΣΕΞ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Εγώ σαν ψάρι πώς γίνεται να σκέφτομαι ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΣΕΞ;

'Αμα το σκέφτεσαι μόνο και δεν το κάνεις, είσαι χαρακτηριστικό ψάρι μην ανησυχείς. Αλλιώς έχεις ξεψαρώσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
'Αμα το σκέφτεσαι μόνο και δεν το κάνεις, είσαι χαρακτηριστικό ψάρι μην ανησυχείς. Αλλιώς έχεις ξεψαρώσει.
μπορει να παιζει και το εξης....να μην ειναι ψαρι...:/: να ειναι Σκορπιος και να του ειπαν λαθος ημ/νια γεννησης....ε ρε μπλεξιμο...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Οταν είμαι με κάποια το κάνω όλη μέρα, όταν είμαι μόνος το σκέφτομαι όλη μέρα...Σας κάλυψα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Οταν είμαι με κάποια το κάνω όλη μέρα, όταν είμαι μόνος το σκέφτομαι όλη μέρα...Σας κάλυψα;
Σκορπιος....στα σιγουρα....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Σκορπιός είναι ο πατερας μου, εγω είμαι ψάρι με οροσκώπο κριό ( νομίζω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Ξενέρωσα τώρα...Μια κοπέλα που είχα χάσει, έπαιζε κάτι μεταξύ μας, και ξαναβρεθήκαμε, γεννήθηκε 28 Δεκέμβρη...Το χειρότερο σεξ έχω κάνει με αυτό το ζώδιο...Και είχα βλέψεις...

Με παρθένους σούπερ, με σκορπίνες σούπερ, με κριούς σούπερ, με αιγόκερους όμως...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εγώ σαν ψάρι πώς γίνεται να σκέφτομαι ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΣΕΞ;

Οταν είμαι με κάποια το κάνω όλη μέρα, όταν είμαι μόνος το σκέφτομαι όλη μέρα...Σας κάλυψα;

Nαι οκ, μας λες οτι δεν εισαι σε σχεση και δεν εχει σεξ!
Υπομονη καλο μου παιδι και καλο σελφ σερβις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Δεν υπάρχει μόνο το self service, υπάρχουν και αυτές που δεν ζητάνε ανταλλάγματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Σκορπιος....στα σιγουρα....:redface:


σεξομανης......στα σιγουρα!!!!!

λοιπον ενα ειναι το απολυτο ζωδιο!!!!!!! (για μενα μιλαω φυσικα!!)
λεων με ωροσκοπο τοξοτη:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δεν υπάρχει μόνο το self service, υπάρχουν και αυτές που δεν ζητάνε ανταλλάγματα...

Μωρε ναι, αλλα δε σου καλυπτουν την αναγκη σου προφανως για ΟΛΗ μερα σεξ.
Και για να μας λες εσυ οτι σκεφτεσαι ολη μερα το σεξ, σημαινει οτι ουτε καποια απο αυτες που δε ζητανε ανταλλαγματα εχεις...
Και στην τελικη ρε παιδι μου, αναρωτιεμαι... γυναικα δεν εχεις γενικοτερα, το σελφ σερβις ομως δε σε ηρεμει, ωστε να μην καις εγκεφαλικα κυτταρα σκεπτομενος το σεξ ολη μερα?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top